Maar onder Spaans pseudoniem, dan kan ie zijn handen in onschuld wassen.quote:
Om 14 uur pas!quote:Op woensdag 27 juli 2005 12:22 schreef pascalheister het volgende:
hey clau hoe ging je solli?
als het goed is Ascoliquote:Op woensdag 27 juli 2005 12:21 schreef pascalheister het volgende:
[..]
en wie komt er voor in de plaats?
Ben jij met alles zo traaaaaag?quote:Op woensdag 27 juli 2005 11:46 schreef Da_Sandman het volgende:
Kennen jullie dat verhaal van Koentje Daerden uit België?
Die kwam niet...
Hangt er vanaf wat voor een auto je rijdt en het soort garaga (merkdealer, bovag etc).quote:Op woensdag 27 juli 2005 12:28 schreef methodmich het volgende:
Succes dan clauw!
* methodmich gaat zo eten, dan weg, dan wagen halen. Iemand een idee hoeveel een APK + grote beurt ongeveer kost?
Nee, maar het blijft zo leuheuk!quote:
suc6quote:
tent minder toch?quote:Op woensdag 27 juli 2005 13:05 schreef rubbereend het volgende:het Lowlands terrein wordt helemaal anders ingericht
dat wordt weer spannend
quote:Albert West definitief naar Afghanistan
AMSTERDAM - Zanger Albert West vertrekt dinsdag 2 augustus vanaf vliegbasis Eindhoven naar Afghanistan voor een bezoek aan verschillende ISAF-eenheden. Hij zal ongeveer een week in Afghanistan blijven, aldus dinsdag een woordvoerder van Defensie.
Het idee om een serie optredens te geven voor de Nederlandse militairen in Afghanistan is vorige week ontstaan. Aanleiding is een videoclip die ongeveer 150 militairen hebben opgenomen op de muziek van 'Is this the way to Amarillo', een hit van West uit 1988. De militairen hebben in het kamp in Pol-e Khomri een filmpje opgenomen voor het thuisfront. Deze kwam op internet terecht en is inmiddels tienduizenden keren bekeken.
Albert West heeft ook opnieuw succes met zijn cover van Tony Christie door een reclame van biermerk Bavaria waarin hij het nummer zingt.
Albert West is de eerste Nederlandse artiest die in Afghanistan gaat optreden voor Nederlandse militairen. Vorig jaar gaf cabaretier Freek de Jonge in Irak vijf optredens voor het daar gelegerde defensiepersoneel. En Veronica-dj Adam Curry presenteerde in 2004 een week lang zijn ochtendprogramma 'Ook Goeiemorgen' vanuit het hoofdkamp van de Nederlandse troepen.
quote:Op woensdag 27 juli 2005 13:22 schreef pascalheister het volgende:
[..]
tent minder toch?
die Albert West mag de militairen vergezelen.
[..]
Dan zal ik dat volgende week zien denk ik.. want dan ga ik een dagje naar 6 vlaggen toe...quote:Op woensdag 27 juli 2005 13:05 schreef rubbereend het volgende:het Lowlands terrein wordt helemaal anders ingericht
dat wordt weer spannend
er zal nog niet veel te zien zijn denk k.quote:Op woensdag 27 juli 2005 13:30 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Dan zal ik dat volgende week zien denk ik.. want dan ga ik een dagje naar 6 vlaggen toe...
of hoe dat tegenwoordig ook heet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |