Ik hecht sowieso weinig waarde aan die ultimatums.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 12:34 schreef kLowJow het volgende:
[..]
In dat ultimatum werd GB ook genoemd, dus die datum lijkt me weinig interessant.
Pure angst lijkt me..quote:Op vrijdag 22 juli 2005 12:37 schreef marcb1974 het volgende:
Nog maar zien of het terecht is. Als ik dan lees dat hij van dichtbij met 5 schoten is gedood zijn ze wel heel hard bezig.
quote:A man has been shot at Stockwell Tube station by armed police officers.
Passenger Mark Whitby told BBC News he had seen an Asian man shot five times by "plain-clothes police officers" with a handgun.
Passengers were evacuated from the Northern Line station in south London. Police have also cordoned off surrounding streets.
Eyewitnesses say armed police have surrounded a mosque in east London that has been evacuated after a bomb scare.
Police are hunting four would-be bombers after Thursday's London blasts.
The bombers fled after detonators went off, causing small blasts, but failed to detonate the bombs themselves.
Services on the Victoria and Northern lines have been suspended following a request by the police, London Underground said.
Ambulances including an air ambulance have been sent to the scene.
Mr Whitby, told BBC News: "I was sitting on the train reading my paper.
"I heard a load of noise, people saying, 'Get out, get down'!
"I saw an Asian guy run onto the train hotly pursued by three plain-clothes police officers.
"One of them was carrying a black handgun - it looked like an automatic - they pushed him to the floor, bundled on top of him and unloaded five shots into him.
"I saw the gun being fired five times into the guy - he's dead."
Passenger Briony Coetsee said: "We were on the Tube and then we suddenly heard someone say, 'Get out, get out' and then we heard gunshots."
Tsja, als ie een bom had is schieten de enige optie natuurlijk om te voorkomen dat ie hem kan laten afgaan.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 12:37 schreef marcb1974 het volgende:
Nog maar zien of het terecht is. Als ik dan lees dat hij van dichtbij met 5 schoten is gedood zijn ze wel heel hard bezig.
oh ja?quote:Op vrijdag 22 juli 2005 12:37 schreef marcb1974 het volgende:
Nog maar zien of het terecht is. Als ik dan lees dat hij van dichtbij met 5 schoten is gedood zijn ze wel heel hard bezig.
Angst zal best een grote rol spelen, maar het risico dat hij alsnog een bom laat ontploffen ook.quote:
Kan zijn dat die gast een aanslag had geprobeerd en toen 5 keer werd geheadshot.quote:Kleine explosie
Een getuige heeft vrijdagochtend gemeld dat in een metrostel bij het station Stockwell in de ondergrondse van Londen opnieuw kleine explosie heeft voorgedaan. Net als donderdag onstond er een scherpe stank en was er rook in het metrostel.
ach ja, over het perron hekje springen en dan gaan rennen als een idioot is niet het meest verstandigste wat je kan doen in deze tijdenquote:Op vrijdag 22 juli 2005 12:40 schreef Calella het volgende:
Er was ook weer een "smoking bag" ergens.
Nu op de BBC een ooggetuige.
[..]
Kan zijn dat die gast weer een mislukte aanslag had geprobeerd en toen werd geheadshot.![]()
Inderdaad, het kán een vreselijk ongeluk zijn, maar deze tijd moeten burgers ook hun verantwoordelijkheid nemen en zorgen dat ze niet zomaar voor een terrorist worden aangezien die zichzelf en tientallen anderen wil opblazen.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 12:40 schreef milagro het volgende:
ik neem aan dat ze niet schieten op iemand die geen enkele aanleiding geeft, braaf ze handen omhoog doet, en zijn krant laat vallen en meewerkt met de genade.
Precies, zag net een gast op tv de nu met een plastic tasje liep i.p.v een rugtas.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 12:42 schreef Monidique het volgende:
[..]
Inderdaad, het kán een vreselijk ongeluk zijn, maar deze tijd moeten burgers ook hun verantwoordelijkheid nemen en zorgen dat ze niet zomaar voor een terrorist worden aangezien die zichzelf en tientallen anderen wil opblazen.
Belachelijk toch eigenlijk hè, maar de situatie is nu eenmaal al zo ver gevorderd dat dit 'nodig' bevonden wordt door burgers.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 12:44 schreef Idiosincrasico het volgende:
[..]
Precies, zag net een gast op tv de nu met een plastic tasje liep i.p.v een rugtas.
Daarnaast was deze persoon onwaarschijnlijk dik gekleed voor de relatieve warmte op het moment in Londen. Volgens de BBC (tv)quote:Op vrijdag 22 juli 2005 12:42 schreef milagro het volgende:
[..]
ach ja, over het perron hekje springen en dan gaan rennen als een idioot is niet het meest verstandigste wat je kan doen in deze tijden
Loos alarmquote:Op vrijdag 22 juli 2005 12:45 schreef THC1 het volgende:
de moskee die omsingeld was, was loos alarm.
Volgens mij geen loos alarm maar de omsingeling is wel alweer voorbij.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 12:45 schreef THC1 het volgende:
de moskee die omsingeld was, was loos alarm.
Beter geen onnodige risico's nemen. Als Pakistaan o.i.d zul je momenteel nogal wat wantrouwige blikken toegeworpen krijgen in de metro. Hier bereiken de terroristen precies wat ze willen ... onderlinge spanning.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 12:46 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Belachelijk toch eigenlijk hè, maar de situatie is nu eenmaal al zo ver gevorderd dat dit 'nodig' bevonden wordt door burgers.
Niet alleen als Pakistan, maar zie jij het verschil tussen een Pakistaan, Indian/Hindustaan?quote:Op vrijdag 22 juli 2005 12:48 schreef Idiosincrasico het volgende:
[..]
Beter geen onnodige risico's nemen. Als Pakistaan o.i.d zul je momenteel nogal wat wantrouwige blikken toegeworpen krijgen in de metro. Hier bereiken de terroristen precies wat ze willen ... onderlinge spanning.
Als in er was niks aan de hand denk ikquote:Op vrijdag 22 juli 2005 12:48 schreef addie84 het volgende:
hoezo loos alarm?
Als in er was niks aan de hand denk ikquote:Op vrijdag 22 juli 2005 12:48 schreef addie84 het volgende:
hoezo loos alarm?
??????? huh..quote:Op vrijdag 22 juli 2005 12:51 schreef wimpietokkie het volgende:
Die gasten van de moskee hebben zelf de politie gebeld, kregen een bommelding
O., maar ze discrimuneren de blanken tóch wel hoorquote:Op vrijdag 22 juli 2005 12:49 schreef Sukh het volgende:
Is echt niet goed voor de Asian community, dit zal alleen maar discriminatie in de hand werken
Zoals vermeld, onderlinge spanningen zullen toenemen, ook door deze toch kleinere, maar wel dreigende incidenten. Ik hoop het niet maar ben wel benieuwd hoe de 'hooligan-scene' hier weer op gaat reageren.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 12:51 schreef wimpietokkie het volgende:
Die gasten van de moskee hebben zelf de politie gebeld, kregen een bommelding
Vertelde net iemand van de moskee op CNN, ze kregen een telefonische bommelding, en hebben toen de politie gebeld.quote:
Ik zie het verschil niet. Heb in Nederland overigens veel goede contacten met Indiase Hindu's en Moslims.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 12:50 schreef Sukh het volgende:
[..]
Niet alleen als Pakistan, maar zie jij het verschil tussen een Pakistaan, Indian/Hindustaan?
dus ja is fucked up...
Als ie een rugtas droeg en een knopje in zn hand had zou ik ook geen risico's nemen.....quote:Op vrijdag 22 juli 2005 12:58 schreef vosss het volgende:
Lijkt me eik best stug dat de politie "zomaar" iemand tegen de grond werkt, overmeesterst en dan alsnóg 5 kogels in zn pens jaagt!?
omdat er geen verschillen zijn, alleen de nationaliteit...:Squote:Op vrijdag 22 juli 2005 12:56 schreef Idiosincrasico het volgende:
[..]
Ik zie het verschil niet. Heb in Nederland overigens veel goede contacten met Indiase Hindu's en Moslims.
Toch valt er weinig tegen te doen. De terroristen onderscheiden zich qua uiterlijk ook niet echt van de massa ... een aantal zagen er zelfs zeer vriendelijk uit.
maar wel weer een bus waar de ramen ervan uit liggenquote:Op vrijdag 22 juli 2005 12:53 schreef indahnesia.com het volgende:
Die kerel is dood en de moskee had een valse bommelding. Een normale dag in London dus.
Die Mark Whitby zegt dat ie niks bij zich had; alleen een beetje een dikke jasquote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:00 schreef MartijnA3 het volgende:
[..]
Als ie een rugtas droeg en een knopje in zn hand had zou ik ook geen risico's nemen.....
Jah een geweldige zomer beleven we op het moment niet ..quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:03 schreef vosss het volgende:
[..]
Die Mark Whitby zegt dat ie niks bij zich had; alleen een beetje een dikke jas
Dus? Wat ie daar allemaal onder kan hebben.......quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:03 schreef vosss het volgende:
[..]
Die Mark Whitby zegt dat ie niks bij zich had; alleen een beetje een dikke jas
Ja jezus man. Je kan ook wel een fikse bom verstoppen zónder dikke jas.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:06 schreef MartijnA3 het volgende:
[..]
Dus? Wat ie daar allemaal onder kan hebben.......
Go Go Gadget Arms ..quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:06 schreef MartijnA3 het volgende:
[..]
Dus? Wat ie daar allemaal onder kan hebben.......
Hij leek op de man die gisteren onstsnapte, of hij was het zelfs. Hij droeg een dikke jas en gaat er vandoor als de politie hem wat vraagt. Dan vraag je er ook om.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:08 schreef vosss het volgende:
[..]
Ja jezus man. Je kan ook wel een fikse bom verstoppen zónder dikke jas.
Wat is daar hypocriet aan? Yassin werd zonder dat hij een direkt gevaar was voor Israël -hij zat zelfs in een rolstoel-, geliquideerd door het Israëlische leger. Dat is heel wat anders dan politieagenten die een verdachte die in hun ogen een direkt gevaar vormde doodschieten.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:07 schreef HarigeKerel het volgende:
En toen stond Bler ook vooraan om het te veroordelen bla bla, de hypocriet![]()
Als je iemand verdenkt een zelfmoordterror te zijn en deze man op de vlucht slaat (en een station in rent) is het in deze omstandigheden te begrijpen dat ze hem gelijk hebben neergeschoten.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:09 schreef Logician het volgende:
Ik ben toch wel erg benieuwd naar het hoe en waarom..
De politie schiet niet zomaar iemand dood, moeten ze het wel erg bedreigend hebben gevonden..
Welja TV je doet alsof je zelf nog geloof hecht aan de tekst die je plaatstquote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:11 schreef Monidique het volgende:
Wat is daar hypocriet aan? Yassin werd zonder dat hij een direkt gevaar was voor Israël -hij zat zelfs in een rolstoel-, geliquideerd door het Israëlische leger. Dat is heel wat anders dan politieagenten die een verdachte die in hun ogen een direkt gevaar vormde doodschieten.
neerschieten oké, maar doodschieten? en 5x? dan is er toch wel meer aan de hand lijkt mij? je ontneemt iemand niet zomaar even van het leven.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:11 schreef HPoi het volgende:
[..]
Als je iemand verdenkt een zelfmoordterror te zijn en deze man op de vlucht slaat (en een station in rent) is het in deze omstandigheden te begrijpen dat ze hem gelijk hebben neergeschoten.
Hij werkte ook nog tegen hoor, dus dan schiet je gelijk je pistool leeg. Logische reactie van een agent. Je zit waarschijnlijk op een bom die af wil gaan dus die agent pompt gelijk zijn pistool leeg.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:12 schreef Logician het volgende:
[..]
neerschieten oké, maar doodschieten? en 5x? dan is er toch wel meer aan de hand lijkt mij? je ontneemt iemand niet zomaar even van het leven.
Je kan iemand maar 1x doodschietenquote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:12 schreef Logician het volgende:
neerschieten oké, maar doodschieten? en 5x? dan is er toch wel meer aan de hand lijkt mij? je ontneemt iemand niet zomaar even van het leven.
Ik geloof het. Het is simpelweg geen vergelijkbare situatie, althans, voor zover we weten dan. Ik zeg niet dat het goed of slecht is dat Israël Yassin heeft vermoord, of dat het goed of slecht is dat ze nu deze man redelijk bruut hebben doodgeschoten, ik zeg alleen dat je het niet hypocriet kunt noemen, omdat het totaal geen vergelijkbare situatie is. Dat is geen geval van geloven, dat is een geval van feiten.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:12 schreef HarigeKerel het volgende:
[..]
Welja TV je doet alsof je zelf nog geloof hecht aan de tekst die je plaatst![]()
nou ik denk dat een agent opgeleid is om niet meteen een pistool leeg te schieten..quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:13 schreef HPoi het volgende:
[..]
Hij werkte ook nog tegen hoor, dus dan schiet je gelijk je pistool leeg. Logische reactie van een agent. Je zit waarschijnlijk op een bom die af wil gaan dus die agent pompt gelijk zijn pistool leeg.
Dit blijf ik altijd een bizar verhaal vinden.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:11 schreef Monidique het volgende:
[..]
Wat is daar hypocriet aan? Yassin werd zonder dat hij een direkt gevaar was voor Israël -hij zat zelfs in een rolstoel-, geliquideerd door het Israëlische leger. Dat is heel wat anders dan politieagenten die een verdachte die in hun ogen een direkt gevaar vormde doodschieten.
Ik bedoel er mee te zeggen dat het maken van onderscheid haast onmogelijk is. Wanneer blijkt dat de terroristen voornamelijk paki's zijn zou ik mij ook zorgen gaan maken in de metro.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:01 schreef Sukh het volgende:
[..]
omdat er geen verschillen zijn, alleen de nationaliteit...:S
quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:11 schreef Monidique het volgende:
Wat is daar hypocriet aan? Yassin werd zonder dat hij een direkt gevaar was voor Israël -hij zat zelfs in een rolstoel-, geliquideerd door het Israëlische leger. Dat is heel wat anders dan politieagenten die een verdachte die in hun ogen een direkt gevaar vormde doodschieten.
grrrrquote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:14 schreef HarigeKerel het volgende:
[..]
Je kan iemand maar 1x doodschieten![]()
Als je ligt kan je nog steeds aan het touwtje van de ontstekking trekken toch.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:14 schreef ThomasBerge het volgende:
Hij struikelde, toen hielden ze hem aan en schoten 5x op hem toen hij op de grond lag. Ze hadden hem dus al te pakken, toen ze hem neerschoten
En op het momenmtum supreme doet ie het wel. Bovendien hadden ze opdracht shoot to kill gekregen.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:14 schreef Logician het volgende:
[..]
nou ik denk dat een agent opgeleid is om niet meteen een pistool leeg te schieten..
Dit mis ik even?quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:03 schreef pooier het volgende:
[..]
maar wel weer een bus waar de ramen ervan uit liggen
Ik ben eerlijk gezegd toch ook wel van mening dat ze misschien te snel gehandeld hebben. Maar ik kan dan ook niet de situatie beoordelen en in de hoofden van de desbetreffende agenten kijken. Ergens moeten die toch ook hebben gedacht; ''neerknallen die gek''quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:14 schreef ThomasBerge het volgende:
Hij struikelde, toen hielden ze hem aan en schoten 5x op hem toen hij op de grond lag. Ze hadden hem dus al te pakken, toen ze hem neerschoten
Uiteraard, ik sta dan ook achter de daad van de agentenquote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:15 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Als je ligt kan je nog steeds aan het touwtje van de ontstekking trekken toch.
verteld.. ik kan je ook wel dingen vertellen, bron?quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:15 schreef MartijnA3 het volgende:
Er is mij net verteld dat anders dan in Nederland, niet elke agent een vuurwapen mag dragen in G-B Degenen die het wel mogen, hebben geleerd om te doden, niet te verwonden.
Het is een totaal vergelijkbare situatie, men moet immers geen onderscheid maken tussen zij die de bommen plaatsen en zij die het organiseren.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:14 schreef Monidique het volgende:
Ik geloof het. Het is simpelweg geen vergelijkbare situatie, althans, voor zover we weten dan. Ik zeg niet dat het goed of slecht is dat Israël Yassin heeft vermoord, of dat het goed of slecht is dat ze nu deze man redelijk bruut hebben doodgeschoten, ik zeg alleen dat je het niet hypocriet kunt noemen, omdat het totaal geen vergelijkbare situatie is. Dat is geen geval van geloven, dat is een geval van feiten.
Agenten dragen alleen gummi daar, er zijn speciale eenheden die wel een gun dragen, maar die doden niet altijd hoor, die worden opgeroepen als voorvluchtige een wapen heeft.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:15 schreef MartijnA3 het volgende:
Er is mij net verteld dat anders dan in Nederland, niet elke agent een vuurwapen mag dragen in G-B Degenen die het wel mogen, hebben geleerd om te doden, niet te verwonden.
vooral als ik naast je kom zittenquote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:15 schreef Idiosincrasico het volgende:
[..]
Ik bedoel er mee te zeggen dat het maken van onderscheid haast onmogelijk is. Wanneer blijkt dat de terroristen voornamelijk paki's zijn zou ik mij ook zorgen gaan maken in de metro.
Nou, goed, hoor, als jij dat wilt vinden...quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:16 schreef HarigeKerel het volgende:
[..]
Het is een totaal vergelijkbare situatie, men moet immers geen onderscheid maken tussen zij die de bommen plaatsen en zij die het organiseren.![]()
Dat is toch best vrij extreem.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:15 schreef HPoi het volgende:
En op het momenmtum supreme doet ie het wel. Bovendien hadden ze opdracht shoot to kill gekregen.
quote:
quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:16 schreef Swetsenegger het volgende:
Ik vraag me af hoe er gereageerd was als hij zichzelf had opgeblazen met 5 politieagenten op z'n rug
Geen onnodige risico's nemen bij dit soort ongedierte. Beter afknallen dan het leven van een volledige coupe riskeren.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:14 schreef ThomasBerge het volgende:
Hij struikelde, toen hielden ze hem aan en schoten 5x op hem toen hij op de grond lag. Ze hadden hem dus al te pakken, toen ze hem neerschoten
Net alsof Osama zelf aanslagen pleegt...quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:11 schreef Monidique het volgende:
[..]
Wat is daar hypocriet aan? Yassin werd zonder dat hij een direkt gevaar was voor Israël -hij zat zelfs in een rolstoel-, geliquideerd door het Israëlische leger. Dat is heel wat anders dan politieagenten die een verdachte die in hun ogen een direkt gevaar vormde doodschieten.
Ze hadden opdracht shoot to kill bij een vermeende terrorist die vlucht. Lijkt mij ook logisch.quote:
Ja ik zie en snap je redenering, maar ik blijf het extreem vinden, anders dan terroristen hecht ik wel waarde aan een leven..quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:18 schreef Swetsenegger het volgende:
Iddquote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:19 schreef HPoi het volgende:
[..]
Ze hadden opdracht shoot to kill bij een vermeende terrorist die vlucht. Lijkt mij ook logisch.
Ik zit zelden in de metroquote:
Was geen Tomahawk maar een raket afgevuurd door een gevechtshelicopter, eerder een Hydra of een Hellfire.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:14 schreef Swetsenegger het volgende:
Dit blijf ik altijd een bizar verhaal vinden.
Uit je rolstoel geschoten worden met een tomahawk
en toch vermeend.. wat als het hem niet is.. en hij is nu dood.. kan je zo iemand juist niet beter levend vangen, kan je misschien nog enige informatie loskrijgen ook..quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:19 schreef HPoi het volgende:
[..]
Ze hadden opdracht shoot to kill bij een vermeende terrorist die vlucht. Lijkt mij ook logisch.
Pff, daar wil ik niet eens aan denkenquote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:16 schreef Swetsenegger het volgende:
Ik vraag me af hoe er gereageerd was als hij zichzelf had opgeblazen met 5 politieagenten op z'n rug
Ja, ik zie het probleem niet. Die man vlucht voor de politie en die man was een vermeende terrorist. Hij bleef niet staan, en rent een station binne. Alles blijkt eruit dat ze hem op het sopoor waren omdat er ook agenten in burger achter hem aanrenden.quote:
Ja, maar de meeste mensen weten niet dat een Hydra een raket is.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:20 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Was geen Tomahawk maar een raket afgevuurd door een gevechtshelicopter, eerder een Hydra of een Hellfire.
Stil blijven staan is stil blijven staan.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:20 schreef Logician het volgende:
[..]
en toch vermeend.. wat als het hem niet is.. en hij is nu dood.. kan je zo iemand juist niet beter levend vangen, kan je misschien nog enige informatie loskrijgen ook..
Met 1 keer schieten kan je iemand al doden, vooral van zo dichtbij als in dit geval.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:15 schreef MartijnA3 het volgende:
Er is mij net verteld dat anders dan in Nederland, niet elke agent een vuurwapen mag dragen in G-B Degenen die het wel mogen, hebben geleerd om te doden, niet te verwonden.
Een zelfmoordterrorist is niet levend te vangen.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:20 schreef Logician het volgende:
[..]
en toch vermeend.. wat als het hem niet is.. en hij is nu dood.. kan je zo iemand juist niet beter levend vangen, kan je misschien nog enige informatie loskrijgen ook..
klopt, maar schiet dan in een been ofzo.. ik vind het trouwens erg goed dat er eindelijk harde aktie ondernomen word.. ik vind het alleen nogal dubbel dat het om een "vermeende terrorist" zou gaan.. en dat dit dus nog niet bevestigd is..quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:21 schreef HPoi het volgende:
[..]
Stil blijven staan is stil blijven staan.
Ligt eraan, als de agenten het vermoeden hadden dat hij een bomvest droeg oid dan is een dergelijke actie wel te rechtvaardigen, als zo'n bom afgaat in een metrostation omdat ze de detonator niet snel genoeg uit zijn hadden konden krijgen dan was het leed vele malen groter geweest.quote:
Ja, en? Die Yassin is simpelweg geliquideerd door Israël, terwijl hij ook opgepakt kon worden (met moeite overigens), hij zat immers al jaren in de cel. Dáár had Blair (of de EU eerder) kritiek op en aangezien Engeland nu niet Osama bin Laden in een buitenwijk van Karachi door middel van een Predator heeft neergeknald terwijl hij opgepakt kon worden, maar een verdachte (zelfmoord)terrorist die mogelijk een direct gevaar vormde voor het publiek en kennelijk niet 'meewerkte' door politieagenten heeft laten doodschieten, is er een totaal andere situatie. Oftewel, geen hypocrisie.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:18 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Net alsof Osama zelf aanslagen pleegt...
In het geval dat ze duidelijk bewijs hebben dat hij van plan was zichzelf nu op te blazen geef ik ze helemaal gelijk.. maar toch je kan iemand ook uitschakelen zonder dood te schieten lijkt mij..quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:22 schreef HPoi het volgende:
[..]
Een zelfmoordterrorist is niet levend te vangen.
Mensen uit de UK op een ander forum.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 13:16 schreef Logician het volgende:
[..]
verteld.. ik kan je ook wel dingen vertellen, bron?
quote:Unlike police in other countries, only fully firearms-trained officers here are allowed to carry guns, in strictly limited circumstances. They shoot to kill. End of story.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |