Hee alle grapjes waren van niet-zwangerenquote:Op zondag 24 juli 2005 13:28 schreef _evenstar_ het volgende:
Gewoon vragen stellen hoor ingrid, je zit wel in een tpic waar mensen met teveel hormonen komendan heb je wel eens van die flauwe reacties.
je bedoelt dat ik al ver ben?quote:
ja echt wel, ik heb gister nog eens alles nagelezen in tweede streepje en als zwanger worden niet... Raar hoor, ook hoe Mike er nu over denkt en met mij meeleeft, dat was vorig jaar wel anders. Hij is nu een week op kamp en voor hij weg ging moest ik beloven om goed voor mijzelf te zorgen én goed voor onsje zorgen. (ik heb nogal de neiging om heel laat te gaan slapen als hij er niet is, hoezo afhankelijkquote:Op zondag 24 juli 2005 16:43 schreef _evenstar_ het volgende:
ja al weer 6 maandenlijkt nog zo als de dag van gister dat je die streepjes pieste
![]()
Oh, domme vragen bestaan echt wel hoor, believe me!quote:Op zondag 24 juli 2005 13:30 schreef _evenstar_ het volgende:
oh even wijs doen: domme vragen bestaan niet, alleen domme antwoorden![]()
I know...quote:Op zondag 24 juli 2005 17:32 schreef _evenstar_ het volgende:
en igraine was ook maar een flauwigheidje![]()
Ik heb ze ook beide niet, idd de meeste dingen die ik wil weten vraag ik aan mijn moeder en/of vriendinnen. Ik heb ook zwangerschapsgym gehad, dus daar heb ik ook het eea gehoord.quote:Op zondag 24 juli 2005 17:37 schreef _evenstar_ het volgende:
igraine verschilt toch per persoon.. ik heb ook nog geen beval bijbel en zwangerschapsbijbel ... meeste dingen weet ik van moeders/zus/kennisen met baby e.d. is dat nou nodig dan ?
En dat kan kloppen, Utrecht heeft alleen maar gepost in Z&G deeltje 125 en daarna nooit meer.quote:Op zondag 24 juli 2005 17:34 schreef Igraine het volgende:
Ik kan me ook niet herinneren nog iets van Utrecht gehoord te hebben in de afgelopen maanden, vandaar....
Het kindje kan natuurlijk veel rustiger zijn maar het kan natuurlijk ook zo zijn dat je placenta deze keer an de voorkant ligt en je het dus allemaal wat minder/later voelt, het kan vele onschuldige oorzaken hebben hoorquote:Op maandag 25 juli 2005 12:04 schreef Elegantly Wasted het volgende:
Alleen, en ik word er soms zelf niet goed van, blijf ik deze zwangerschap maar vergelijken met mijn vorige zwangerschap. Zo voel ik beeb op het ogenblik bijna niet terwijl ik in de 19e week Glenn wel al voelde. Dan zou je denken dat je het bij de tweede eerder zou opmerken/herkennen. Nou, ik niet dus. Dus ga ik me daar weer zorgen over lopen maken.
Dan is er helemaal een enorm gat tussen jou en Biebz....quote:Op maandag 25 juli 2005 09:12 schreef Fuente het volgende:
Ik wil volgende week welDan ben ik 37 weekjes
.
\
i knowquote:Op maandag 25 juli 2005 12:52 schreef Igraine het volgende:
[..]
Dan is er helemaal een enorm gat tussen jou en Biebz....![]()
Harde buiken voelen hier als ehh, harde buikenquote:Op maandag 25 juli 2005 12:48 schreef Igraine het volgende:
Leuk gevoel is dat he als ze de hik hebben, ik had het vorige week voor het eerst...![]()
Ik heb ook weer last van krampen en volgens mij ook harde buiken (hoewel ik die eik nooit heb gehad dus niet precies weet hoe dat voelt) maar niet erger dan afgelopen dagen iig.
Van mij mag 't echt wel gaan gebeuren nu, zelfs m'n man zit al elke keer van 'wanneer komt ze er nou uit?' Die laatste dagen afwachten is echt niet zo leuk. Ik ga niet meer in m'n eentje ver weg, ik rij geen auto meer (behalve hele korte stukjes dan) Ik zit echt maar een beetje thuis te hangen en te rommelen en te wachten.... Nou ja, genoeg geklaagd weer.![]()
Rekkie, spannend joh, 't zou idd een heel stipt kind kunnen worden. Het is ook wel weer tijd voor een nieuw beebje hier.
Meid, ik hoop het echt voor je...Maar helaas hebben we er geen invloed opquote:Op maandag 25 juli 2005 13:15 schreef Fuente het volgende:
i know
Maar ik moet toegeven dat ik het ook erg zat begin te worden. Ik vind het allemaal eng worden, met bloeddruk enz, gelukkig woensdag weerr naar de VK. En verder, de nachten... bleugh, ik slaap voor geen meter, heb jij dat ook?
Maar spannend wordt het wel voor jou, je zit er zo dicht op. Ik duim voor je dat het niet te lang meer duurt hoor
Kunnen wij ook allemaal weer genieten van een vers babytje!
De dokter heeft vakantie!quote:Op maandag 25 juli 2005 15:31 schreef jessie het volgende:
Ingrid wat zei de dokter?
Ik breng morgenochtend voor 10.00 braaf mijn plasje! Ik weet nu wel zeker dat ik harde buiken heb (gehad). Een raar, onprettig gevoel. Net alsof er een strakke band om je buik zit. Voelt dan ook hard aan. Vandaar de naam ook neem ik aan.quote:Op maandag 25 juli 2005 22:49 schreef Rottdog het volgende:
Ingrid wel snel doen hoor voordat je een nierbekontsteking krijgt dan ben je verder van huis.
Daar kan je ook harde buiken van krijgen van een blaasontsteking.
Harde buik is echt heel strak Saffier voelt niet prettig erg ongemakkelijk.
Ja het is vandaag eigenlijk..... ik zag ook dat ik om 00:10 het berichtje typte.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 13:44 schreef Jelief het volgende:
Rekkie ik hoop dat morgen de laatste controle is bij de vlos!
Had dat ff eerder gezegd, dan hadden we vast gerichter ingekochtquote:Op woensdag 27 juli 2005 00:05 schreef Rottdog het volgende:
Rekkie het is gewoon een meisje en die komt iets later dan het geplande buurjongetje![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |