je hebt wel mijn @home adres gebruikt zoals gevraagd?quote:Op vrijdag 15 juli 2005 19:13 schreef methodmich het volgende:
Vreemd, nog maar eens doen dan...
quote:Hofstadgroep blijkt ordinaire sekssekte
AMSTERDAM - Onder het mom van het 'prediken voor de islam' misdragen Nederlandse terroristen van de Hofstadgroep zich als loverboys die jonge meisjes misbruiken na een proefhuwelijk van twee weken.
En het gaat zelfs verder met deze zogenaamde vaandeldragers van de jihad. Zo onthult De Telegraaf morgen in de papieren krant de bizarre seksuele afwijkingen van mensen als Mohammed B., de moordenaar van Theo van Gogh. Ook de geestelijk leider van de Hofstadngroep is betrapt op seksuele uitspattingen.
Morgen, exclusief in De Telegraaf: 'Hofstadgroep blijkt ordinaire sekssekte!'
Ja, maar ik zag het al. Was een b vergeten bij jouw adres.quote:Op vrijdag 15 juli 2005 19:14 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
je hebt wel mijn @home adres gebruikt zoals gevraagd?
quote:Op vrijdag 15 juli 2005 19:14 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Vannacht werken, dus morgenochtend om half 6 de krant openslaan
achterhoeksquote:Op vrijdag 15 juli 2005 18:50 schreef VoreG het volgende:
Godver hebben we weer dat tukkerse gezeik hier
quote:Op vrijdag 15 juli 2005 19:22 schreef methodmich het volgende:
'Buitenseks leidt tot onbeheersbare situatie'
Dat plaatje ook.
Tsjah dat vinden ze irritant maar ze vinden het o zo leuk om iedereen maar te laten zien hoe stoer ze wel niet zijn als ze een keer dronken zijn en dat ze dan nog achter de pc gaan zitten. Nou nou dat vind ik echt coolquote:
ach gewoon overheen lezen over dat volk. zoals ze dat ook bij ons moeten doen.quote:Op vrijdag 15 juli 2005 19:27 schreef Dos37 het volgende:
[..]
Tsjah dat vinden ze irritant maar ze vinden het o zo leuk om iedereen maar te laten zien hoe stoer ze wel niet zijn als ze een keer dronken zijn en dat ze dan nog achter de pc gaan zitten. Nou nou dat vind ik echt cool
ja volgens mij wel, maar vanmorgen was ik hard aan t werk. met katerquote:Op vrijdag 15 juli 2005 19:43 schreef -Vaduz- het volgende:
Herhaling van vanmorgen Eend?
welke?quote:
deze denk ikquote:Op vrijdag 15 juli 2005 19:58 schreef rubbereend het volgende:
[..]
welke?
k ga dadelijk maar weer eens een avondje pokeren
Waar ga je deze keer heen?quote:Op vrijdag 15 juli 2005 20:01 schreef Suijk het volgende:
Net besloten dat ik volgende week weer een week weg ben dus alle harde werkers wens ik bij deze alvast veel succes.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |