Ik vind het heel sneu voor je. Echt waar.quote:Op woensdag 20 juli 2005 00:05 schreef Rowdie het volgende:
Post hier echt hilarische mailtjes...
slotje aub , ik hou er niet van dat mijn en dp's mailtjes zo worden verspreid!
quote:Op woensdag 20 juli 2005 01:09 schreef Havoc het volgende:
[..]
Ik vind het heel sneu voor je. Echt waar.
Maar ja, shit happens.
WTF, ben ik paranormaal ofzo. Ik heb werkelijk waar nog nooit eerder van die user gehoord. Zou ie dan nou misschien weer open mogen?quote:Op woensdag 20 juli 2005 12:40 schreef Havoc het volgende:
Omdat jij in je op het verloop van Sararaats (user) op Fok! bijna letterlijk neerzet. Daar zijn in het verleden al genoeg rellen over geweest en dus maar ff op slot.
neem een ander in de maling....quote:Op woensdag 20 juli 2005 12:44 schreef juiced het volgende:
[..]
WTF, ben ik paranormaal ofzo. Ik heb werkelijk waar nog nooit eerder van die user gehoord. Zou ie dan nou misschien weer open mogen?![]()
Het was exact hetzelfde topic, met hetzelfde plaatje.quote:Op donderdag 21 juli 2005 11:56 schreef grassprietje het volgende:
maar het is een parodie!
dat mag toch wel
Dan kan hij dat nu mooi doen.quote:Op donderdag 21 juli 2005 11:57 schreef VelvetAcidChrist het volgende:
Hehe, NJ. Hij had nieteens in deel 1 gepost. Scrollen is lastig.
haha zeker niet jongeman!quote:Op donderdag 21 juli 2005 11:58 schreef NJ het volgende:
[..]
Het was exact hetzelfde topic, met hetzelfde plaatje.
Dan wacht je maar tot Patty klaar is met d'r topic en probeer je het drie maanden later nog eens.quote:
en en en als je nou de naam dan het topic verandert in wat anders dan "Wat klopt hier niet aan???? deel 2!!"quote:Op donderdag 21 juli 2005 12:02 schreef NJ het volgende:
[..]
Dan wacht je maar tot Patty klaar is met d'r topic en probeer je het drie maanden later nog eens.
Dan is het hetzelfde topic, met een andere titel.quote:Op donderdag 21 juli 2005 12:04 schreef grassprietje het volgende:
[..]
en en en als je nou de naam dan het topic verandert in wat anders dan "Wat klopt hier niet aan???? deel 2!!"
We wachten vol spanning op de volgende ijsmeis kloon.quote:Op donderdag 21 juli 2005 17:30 schreef VelvetAcidChrist het volgende:
Of een slotje.
Ik dacht dat ze 14 was.quote:Op donderdag 21 juli 2005 17:33 schreef VelvetAcidChrist het volgende:
Wel geinig natuurlijk, maar liever een minderjarig sletje.
ben jij een kloon van Braun ofzo?quote:Op donderdag 21 juli 2005 17:37 schreef Poncho het volgende:
[..]
Ik dacht dat ze 14 was.
Zo ziet ze er in ieder geval wel uit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |