In ieder geval volgelingen van een moordenaar.quote:Op zaterdag 16 juli 2005 12:30 schreef Meki het volgende:
[..]
met andere woorden alle moslims zijn moordenaars
rot op met je vooroordelenquote:Op zondag 17 juli 2005 12:32 schreef PantaRei het volgende:
[..]
In ieder geval volgelingen van een moordenaar.
En een slavenhandelaar.
En een kinderverkrachter.
![]()
bron: hadith
(verhalen over het leven van de profeet Mohammed, die de koran heeft bedacht. opgeschreven door zijn fans)
W00t, bedankt voor je bijdrage om niet in te gaan of om mijn onzin specifiek te belichten. :wquote:Op zondag 17 juli 2005 11:31 schreef Overlast het volgende:
Omg, sampoo.
Slechts zelden vind ik zoveel onzin in een post.
Als je post niet zo bizar was zou ik er misschien op antwoorden, maar aan zoveel onwetendheid ga ik niet meer dan een minuut van mijn tijd verspillen.
Hij heeft mensen ter dood gebracht, hij kocht slaven op en hij huwde erg jong nietwaar? Misschien kan je beter de nuance aan te brengen op zijn stuk.quote:
De pot verwijt de ketel....quote:
oow wat erg liegen is erg moeilijk he zonder bron die niet eens bestaatquote:Op zondag 17 juli 2005 13:53 schreef sampoo het volgende:
[..]
Hij heeft mensen ter dood gebracht, hij kocht slaven op en hij huwde erg jong nietwaar? Misschien kan je beter de nuance aan te brengen op zijn stuk.
Mijn reactie was gericht op eerdere posts van Meki en Dewd over actie en reactie van terroristen. Ik wou hiermee alleen aangeven dat terroristen altijd wel een reden voor aanslagen zullen vinden, ongeacht de acties of reacties van het westen.quote:Op zondag 17 juli 2005 05:49 schreef sampoo het volgende:
De terroristen hebben aan de conflicten elders voldoende aanleiding om dood en verderf te zaaien onder onschuldigen en kunnen derhalve ook gemakkelijker recruteren onder dat motief. Iemand die voor de dood van deze Britse moslim begrip kan opbrengen moet dat dan ook kunnen voor de "aanleiding" namelijk de aanslag in London. Maar ik geloof dat er andere zaken meespelen, de aversie die veel mensen al hadden tegen de Islam en diens volgers ongeacht het doen en laten van de volgers.
Dat maakt nog steeds niet duidelijk of deze moord iets te maken heeft met de aanslagen in "Londen".quote:Ze hebben hem "Taliban" toegeschreeuwd voordat ze hem dood sloegen. Iedereen die niet blank is, is een potentieel doelwit.
http://in.news.yahoo.com/050713/43/5zbv8.html
Wat betreft die laatste opmerking: wees niet zo snel op je teentjes getrapt.quote:Op zondag 17 juli 2005 06:36 schreef sampoo het volgende:
[..]
Ik wil stellen dat 25 jaar geleden er weldegelijk aversie was tegen "kleurlingen" er waren er enkel niet zo veel. Verder zie ik weinig oorzaken die het gevolg dat onschuldige moslims worden benadeeld kunnen goedkeuren. Ik zie ook niet hoe je de misdragingen van een deel van de Marokkaanse jeugd die alcohol drinkt, steelt, nooit een moskee bezoekt kan plaatsen onder de noemer als misdragingen vanuit Islamitische overtuiging of hen zelfs onder de noemer Islamitisch kan scharen.
Je hoeft mij verder niet op voorhand te vertellen wat ik wel en niet kan stellen enkel omdat je mijn strekking niet begrijpt.
Kan zijn, maar je overdrijft schromelijk. Even kort door de bocht: ik lees nergens iets over negers, toch ook niet echt blankenquote:"These have included a string of arson attacks on mosques and gurdwaras, an attack on a schoolboy and even attacks on non-Muslim Asians. Attacks have occurred across Britain."
Verder de moord op de Sikh direct na 9/11 in de VS. Analoog aan het vermoorden van een jood als vergelding voor een bomaanslag gepleegd door een arabier (niet dat het vermoorden van een willekeurige arabier niet net zo erg zou zijn) en de Hindu's die later vermoord werden omdat ze er "Midden-Oosters" uitzagen.
Verder heb ik het woord potentieel niet voor niets gebruikt.
Die uitspraak was eerder van algemene aard en niet gericht op jouw stellingname.quote:Op zondag 17 juli 2005 14:10 schreef AvispaCS het volgende:
Verder heb ik volgens mij nergens aangegeven dat ik begrip heb voor de dood van deze moslim. Je mag me dat graag eens verduidelijken.
Het is waarschijnlijk dat de aanslag een aanleiding was om reeds aanwezige opvattingen ten uitvoer te brengen. Nu kan je derhalve stellen of de opvattingen oorzaak waren of de aanslag maar het is frappant dat zo kort na de aanslag waarvan drie van de vier daders van Pakistaanse komaf waren een Pakistani die er naar allerwaarschijnlijkheid erg Oosters bij liep dood wordt geschopt door een groep jongeren.quote:Dat maakt nog steeds niet duidelijk of deze moord iets te maken heeft met de aanslagen in "Londen".
Je zou eerder kunnen stellen dat Iedereen op aarde een potentieel doelwit van terroristen is..quote:Verder kun je ook stellen dat iedereen in het westen een potentieel doelwit van terroristen is.
Ik had last van een ochtendhumeur en dan is mijn incasseringsvermogen iets minder.quote:Op zondag 17 juli 2005 14:12 schreef Lkw het volgende:
[..]
Wat betreft die laatste opmerking: wees niet zo snel op je teentjes getrapt.
Het zou kunnen dat men vroeger niet zo zeer een negatieve houding had tegenover de Islam maar eerder met het kleurtje en de 'vreemde' gebruiken van de Islamitische gastarbeiders. Verder was het aantal Islamieten bijzonder marginaal vergeleken met de huidige situatie en toch waren er incidenten van formaat.quote:In ieder geval zit er in de Nederlander van oudsher niet een negatieve grondhouding tov de Islam, wat jij ons wilt doen geloven.
Je kan het ook zo bekijken het is minder overdreven als een burgeroorlog voorspellen.quote:Maar serieus: ik haat het als mensen zo'n dramatische toon aanslaan en als een soort donderprediker roepen 'elke niet-blanke is potentieel doelwit'. Pfff, zie dingen in perspectief en doe niet zo overdreven. Dat is heel goed mogelijk, ook in deze tijden.
Vertel dan hoe het wel zat?quote:Op zondag 17 juli 2005 14:04 schreef Meki het volgende:
[..]
oow wat erg liegen is erg moeilijk he zonder bron die niet eens bestaat
Oh? Je wijst de hadith af? Dat zouden meer moslims moeten doen.quote:Op zondag 17 juli 2005 14:04 schreef Meki het volgende:
[..]
oow wat erg liegen is erg moeilijk he zonder bron die niet eens bestaat
je moet niet vergeten dat de plegers van die aanslagen moslim CLAIMden te zijnquote:Op donderdag 14 juli 2005 16:49 schreef Meki het volgende:
En meer dan Honderden wraakacties geteld na aanslagen Londen
[..]
Wraakacties zijn altijd slecht wat heeft die jonge moslim ermee te maken ??? heeft die soms meegedaan - moet ie dood gaan omdat hij Pakistaans was ???
de engelsen laten zien dat ze hetzelfde verstand hebben als de terroristen![]()
Met een beetje selectief quoten en teksten uit context halen gemixt met kromme interpretaties kan je met de handleiding van je wasmachine nog wel een oorlog starten..quote:Op zondag 17 juli 2005 00:48 schreef HiZ het volgende:Come on, er staat zat in dat zo gebruikt kan worden.
Foutquote:Op maandag 18 juli 2005 16:51 schreef Fonkmeistah het volgende:
[..]
Met een beetje selectief quoten en teksten uit context halen gemixt met kromme interpretaties kan je met de handleiding van je wasmachine nog wel een oorlog starten..
dat de koran in 600 na christus afstapt van het ander wang toekeren en kiest voor terugslaan kan verklaard worden met het feit dat de christenen hun andere wang mentaliteit niet echt vol konden houden en voornamelijk de pispaal waren geteisterd met vervolgingen. enig rechtvaardigen van defensie was gewenst.
Je zou kunnen stellen
Jodendom, Torah/OT/Talmud = offensief
christendom, NT = passief
Islam, Koran = defensief
quote:Op maandag 18 juli 2005 16:51 schreef Fonkmeistah het volgende:
...........
Jodendom, Torah/OT/Talmud = offensief
christendom, NT = passief
Islam, Koran = defensief
nee hoor. de koran leert moslims andere mensen van de geschriften ( Joden, christenen ) te respecteren, edoch op hun hoede te zijn voor bedriegers onder hen. moslims mogen alleen de strijd aangaan wanneer zij aangevallen worden, defensief dus.quote:Op maandag 18 juli 2005 17:10 schreef desiredbard het volgende:
Fout
alles dat geen moslim is behoort tot het zgn Huis van de Vijand, en daartegen is heilige oorlog geoorloofd
Islam/Koran = Agressief
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |