quote:Op donderdag 21 juli 2005 23:36 schreef NorthernStar het volgende:
Ja toen was het nog helemaal 'het wereldwijde terreurnetwerk Al Qaeda'.
Met nieuwe aanslagen zoals in Bali en Madrid werd dat langzaam omgevormd in "groepen gelieerd aan het terreurnetwerk van Osama Bin Laden, Al Qaeda".
En nu zelfs dat niet meer te verkopen is geeft men er weer een nieuwe draai aan:
"Al Qaeda is not an organization. Al Qaeda is a way of working."
Tony Blair bron
Met andere woorden, men kan nu alles en iedereen bestempelen als 'Al Qaeda'.
Al Qaeda is een sprookje.
Een voor het westerse publiek gecreeerde imaginaire vijand.
Vier jaar lang de Nemesis van het vrije westen terwijl de halve pers de naam niet eens goed kon spellen.
En nog vaak niet.
Enige doel was en is het bespelen van de publieke opinie, de massa op een lijn en achter het beleid van de machthebbers houden.
De Amerikaanse overheid was de eerste die de naam gebruikte, ver voor Osama zelf of wie dan ook het ooit in de mond genomen had.
Waarschijnlijk is het afkomstig van een CIA lijst met namen van Mujahideen strijders in Afganistan en omstreken, een database, oftewel een 'Al Qaeda'.
In ieder geval heeft de naam in het Arabisch een dubbelzinnige betekenis want het kan ook 'het toilet' betekenen.
Niet iets wat je zou kiezen als stoere naam voor je strijdgroep imo.
En Osama zelf? What ever happened to Bin?
Juistem, al is de leugen nog zo snel de waarheid (Here God, geloof ik) achterhaald haar wel.quote:
De politiestaat met integrale controle die al in zoveel toekomstscenarios voorspeld is, komt zo steeds dichterbij.quote:Op donderdag 21 juli 2005 23:36 schreef NorthernStar het volgende:
Ja toen was het nog helemaal 'het wereldwijde terreurnetwerk Al Qaeda'.
Met nieuwe aanslagen zoals in Bali en Madrid werd dat langzaam omgevormd in "groepen gelieerd aan het terreurnetwerk van Osama Bin Laden, Al Qaeda".
En nu zelfs dat niet meer te verkopen is geeft men er weer een nieuwe draai aan:
"Al Qaeda is not an organization. Al Qaeda is a way of working." Tony Blair bron
Met andere woorden, men kan nu alles en iedereen bestempelen als 'Al Qaeda'.
Al Qaeda is een sprookje. Een voor het westerse publiek gecreeerde imaginaire vijand. Vier jaar lang de Nemesis van het vrije westen terwijl de halve pers de naam niet eens goed kon spellen. En nog vaak niet. Enige doel was en is het bespelen van de publieke opinie, de massa op een lijn en achter het beleid van de machthebbers houden.
De Amerikaanse overheid was de eerste die de naam gebruikte, ver voor Osama zelf of wie dan ook het ooit in de mond genomen had. Waarschijnlijk is het afkomstig van een CIA lijst met namen van Mujahideen strijders in Afganistan en omstreken, een database, oftewel een 'Al Qaeda'.
In ieder geval heeft de naam in het Arabisch een dubbelzinnige betekenis want het kan ook 'het toilet' betekenen. Niet iets wat je zou kiezen als stoere naam voor je strijdgroep imo.
En Osama zelf? What ever happened to Bin?
Ja natuurlijk, haal er de getallen maar weer bijquote:Op zaterdag 23 juli 2005 04:33 schreef Tiesemans het volgende:
Scotland Yard urged anyone who knew where the suspects were to call 999*,
or if they could identify any of the men to call the anti-terrorist hotline on 0800 789 321*.
*666
*9-3=6 8-2=6 7-1 =6 ...
Toevallig dat het allemaal wel verdacht veel in de buurt van triple six komt ?
Zowel omgedraaid, als van elkaar afgetrokken....?
http://news.bbc.co.uk/1/s(...)_suspects/html/4.stm
Maaruh ik ga weer ff verder met ander nieuws doorspitten/////
er wordt ons nu langzaam maar zeker een wereldbeeld opgedrongen van... Ooh kijk uit we leven in een gevaarlijke wereld... terroristjes, ...aanslagen kunnen in elk land gebeuren,... zij zitten overal.quote:Tiesemans, jou verwijjt ik niets persoonlijk. Het gaat hier om de manier van communiceren zo niet opdringen van een wereldbeeld.
quote:Op donderdag 9 juni 2005 13:07 schreef JoZzephus het volgende:
houdt het bedrijf Lucent in de gaten..
ik niet..wat schiet je ermee op? ben je dood en dan? doelen bereikt? of doen ze het vanwege de geile maagdjes die zitten te wachten in de hemel..triest eigenlijk..quote:Op zaterdag 23 juli 2005 11:58 schreef nokwanda het volgende:
Het is zo vreemd, maar echt waar..... Ik kan me de gedachtenkronkels van een zelfmoordenaar heel goed voorstellen.
acceptatie vind ik best..zolang het mij maar niet wordt opgedrongen..quote:Geen tolerantie maar acceptatie. Van zienswijzen en religie. Dat kan ieder mens voor zichzelf in zijn leven inbouwen.
wat dacht je van "wakker schudden?quote:Het is net wat Iteejer zegt: werk niet mee aan de polarisatie.
geloof maar wat je wilt dat het wanhopige mensen zijn die het doen..dat gebeurt ook heus wel op kleine schaal.quote:Dit soort aanslagen komen idd meestal voort uit een diepe wanhoop. Stel je dat voor. Praat het niet goed maar stel het je voor.
Sorry.... het juist quoten lukt me nooit dus ik reageer punt voor punt.quote:Op zaterdag 23 juli 2005 12:26 schreef JoZzephus het volgende:
[..]
ik niet..wat schiet je ermee op? ben je dood en dan? doelen bereikt? of doen ze het vanwege de geile maagdjes die zitten te wachten in de hemel..triest eigenlijk..
[..]
acceptatie vind ik best..zolang het mij maar niet wordt opgedrongen..
en dat is wat er gebeurd
[..]
wat dacht je van "wakker schudden?
mensen bewust maken dat zij ergens heen worden geleid..de afgrond of zo..
[..]
geloof maar wat je wilt dat het wanhopige mensen zijn die het doen..dat gebeurt ook heus wel op kleine schaal.
dit soort aanslagen is een inside job..Blair weet hoe het zit.
ik zag de reactie op zijn gezicht toen hij voor het eerst hoorde over de aanslagen in de metro's
hij wist dat het ging gebeuren...ik zag het aan zijn blik..
maar ja, iemand anders zal denken...arme man, wat er allemaal in zijn geliefde engeland gebeurt..schande..![]()
gewoon de zin die je wilt quoten tussen de q's incl.de haakjes en streepje zoals hieronder...quote:Sorry.... het juist quoten lukt me nooit dus ik reageer punt voor punt.
dit laten we onszelf op den duur toch niet aandoen?quote:er wordt ons nu langzaam maar zeker een wereldbeeld opgedrongen van... Ooh kijk uit we leven in een gevaarlijke wereld... terroristjes, ...aanslagen kunnen in elk land gebeuren,... zij zitten overal.
er kan maar op een manier tegen worden opgetreden namelijk iedereen een chip in je hand zodat we de controle hebben..
oh nee dat is voor later..laten we eerst maar eens iedereen (vanaf 12 jaar) een ID kaart verplichten te kopen, vervolgens bank en ander persoonlijke zaken alleen nog maar digitaal af te werken..acceptgiro's verdwijnen..en aangezien het dan straks een zootje gaat worden omdat er zoveel banken en regeltjes zijn kunnen we dit beter aan één bedrijf overlaten..het bedrijf Lucent ..bijvoorbeeld.
Ties leest en kan alleen maar denken aan wat Heere Jezus zegt :quote:Op zaterdag 23 juli 2005 09:22 schreef iteejer het volgende:
Het zijn mensen die door de uitzichtloosheid en onrechtvaardigheid gevoelig waren voor brainwashing door mensen die redeneren zoals jij dat ook vaak doet:
praten over de énige waarheid, die boven het leven zelf staat, waar je zelf als individu aan ondergeschikt bent, en waar je je als individu aan op te offeren hebt.
Zoals jij over de christelijk god en de christelijke waarheid praat, hebben zij het over hun allah. En beiden menen ze het gelijk aan hun kant te hebben.
De ellende komt niet door 666-complotten, maar door tiesemans-achtig geblaat van moslim-fundamentalisten.
Die op hun beurt wellicht aardig gemanipuleerd worden door allerlei politieke krachten, die daardoor aardig overwoekerd beginnen te raken.
Tiesemans, jou verwijjt ik niets persoonlijk.
Het gaat hier om de manier van communiceren zo niet opdringen van een wereldbeeld.
quote:"Doch toen zij Hem bleven vragen, richtte Hij Zich op en zeide tot hen: Wie van u zonder zonde is, werpe het eerst een steen naar haar."
Wss wel cliché maar die genadevolle en vergevingsgezinde christenen hebben ook massaal het woord van de heer verspreid met vuur en zwaard ...quote:Op zaterdag 23 juli 2005 22:05 schreef Tiesemans het volgende:
Ties heeft geen verwijten tegenover Iteejer, maar voor een Christen welk genade en vergeving zéér hoog in het vaandel heeft staan is gelijk gezet worden met extremistische moslim geestelijken wel een pijnlijk verwijt, aangezien deze van alle gaven God's geen vrucht willen dragen, en slechts verblind zijn door het zwaard en het vuur jegens de ongelovigen.
Daar moet ook echt een einde aan komen. Citaten zijn geen argumenten, als dit zo door blijft gaan heb ik geen andere keus dan ze te verwijderen.quote:Op zaterdag 23 juli 2005 23:33 schreef UncleScorp het volgende:
En sorry maar ik blijf het fokking boring vinden om bijbelteksten in een Aanslagen Londen-topic te lezen ...
Een waarlijk Christen dood niet. (PUNT)quote:Op zaterdag 23 juli 2005 23:33 schreef UncleScorp het volgende:
Wss wel cliché maar die genadevolle en vergevingsgezinde christenen hebben ook massaal het woord van de heer verspreid met vuur en zwaard ...
Jou voorbeeld heeft idd niks met waarlijk geloof te maken, idd wel met een andere religie namelijk die van geld en macht. Dat heb je goed gezien ja.quote:Op zaterdag 23 juli 2005 23:33 schreef UncleScorp het volgende:
En dit heeft niets met geloof te maken, wel met een andere religie, die van geld & macht.
En sorry maar ik blijf het fokking boring vinden om bijbelteksten in een Aanslagen Londen-topic te lezen ...
Ontopic reageren, of niet. Het geloof staat hier niet ter discussie. Wél een gebeurtenis die mede door geloofsfanatisme tot stand is gekomen.quote:Op zaterdag 23 juli 2005 23:53 schreef Tiesemans het volgende:
[..]
Die 'halo' zie ik ook naast die paal staan. Dit is absoluut geen bewijs dat deze daders er niet waren, het zijn zelfs geen vage aanwijzingen, want uit één momentopname kun je moeilijk concluderen dat er niemand liep, wat sowieso al weinig zou zeggen zonder meer informatie, en een 'halo' in een lage kwaliteitsvideo zegt ook helemaal niets.quote:Op zaterdag 23 juli 2005 20:46 schreef NorthernStar het volgende:
[afbeelding]
London Bombers - Did They Board at Luton?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |