Ach ja. Briljante redenering trouwens. Volgens hetzelfde principe vraagt de Islamitische wereld dus nu om een aanslag door het Westen om wat nu in London en Madrid is gebeurd. Ik bedoel, kom op zeg, ze vragen er toch zelf om?quote:Op donderdag 7 juli 2005 19:07 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Omdat ze weten dat die extremisten aanvallen op Irak en Afghanistan door het Westen gaan veroordelen als inderdrukking en vijandelijkheid t.a.v. die landen. Nogal simpel lijkt me.
dit meen je niet hoop ik voor jequote:Op donderdag 7 juli 2005 18:22 schreef Hallulama het volgende:
[..]
Nee, niet persoonlijk, maar of de westerse wereld dit verdiend heeft? Wellicht.
Overigens, zolang wij brave burgers vrolijk doorgaan met TV zappen en ijsjes eten en naar Disneyland gaan, etc. ipv ons eens wat kritischer op te stellen dan verdienen wij brave burgers dit misschien inderdaad.
Ja, dat is inderdaad net zo dom.quote:Op donderdag 7 juli 2005 19:08 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Terroristen weten ook dat ze met deze acties actie uitlokken.
Ik ben blij dat je eindelijk inziet dat de Islam een gevaarlijk geloof is dat het soort dat de aanslagen in London heeft gepleegd, kweekt en koestert.quote:
Weten we precies wat voor misselijk mannetje je werkelijk bent.quote:Op donderdag 7 juli 2005 19:08 schreef FuifDuif het volgende:
Bij deze wil ik officieel mijn steun betuigen aan de daders achter de aanslag. Ook voor hen is het niet makkelijk.
Ohh! Het bouwen van een muur is, hoe zinloos ook, een halfzachte actie. Juist.quote:Op donderdag 7 juli 2005 19:10 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Omdat er niet harder wordt opgetreden. Het halfzachte beleid begint al met de acties tegen de Palestijnen. Dat laffe volk moet je veel harder aanpakken, die willen toch geen vrede namelijk en komen toch niet met realistische vredesvoorstellen.
Als je daar eens een voorbeeld stelt en Palestina (wat niet eens bestaat) van de kaart veegt. Dan is dat een mooie waarschuwing voor de rest. Zero-tolerance en dit Islamitische extremisme met wortel en tak uitroeien. Te beginnen in Europa.
wat denk je dat hun doel is...?quote:Op donderdag 7 juli 2005 19:08 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Terroristen weten ook dat ze met deze acties actie uitlokken.
Kan idd echt niet belachelijke opmerkingquote:Op donderdag 7 juli 2005 19:11 schreef Jalu het volgende:
[..]
Ik weet dat het not done is om te vragen om een ban, maarreh...
quote:Op donderdag 7 juli 2005 18:58 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Verbaast het nou niemand dat er maar zo weinig slachtoffers zijn? Ik ben recentelijk nog een weekje in Londen geweest (cursus) en reed dus ook dagelijks met de Londen tube, maar alles is enorm nauw en krap en diep, dat in ogenschouw genomen zijn er enorm weinig slachhtoffers. Een aanslag op de London tube hing al een tijdje in de lucht overigens. Qua aantallen slachtoffers kun je stellen dat de missie van Al-Queda mislukt is in Londen.
jaaaaa laten de waterstofbommen eens van stal gaan halen en iran nukenquote:Op donderdag 7 juli 2005 19:11 schreef nikk het volgende:
[..]
Ach ja. Briljante redenering trouwens. Volgens hetzelfde principe vraagt de Islamitische wereld dus nu om een aanslag door het Westen om wat nu in London en Madrid is gebeurd. Ik bedoel, kom op zeg, ze vragen er toch zelf om?
Nog eentje die niet helemaal 100 is....quote:Op donderdag 7 juli 2005 19:11 schreef Kugari-Ken het volgende:
[..]
Ik ben blij dat je eindelijk inziet dat de Islam een gevaarlijk geloof is dat het soort dat de aanslagen in London heeft gepleegd, kweekt en koestert.
Het bouwen van een muur is symptoombestrijding en dus halfzacht.quote:Op donderdag 7 juli 2005 19:11 schreef mvdlubbe het volgende:
[..]
Ohh! Het bouwen van een muur is, hoe zinloos ook, een halfzachte actie. Juist.
Iran niet. Ik stel voor om eerst Afghanistan en Palestina te nuken.quote:Op donderdag 7 juli 2005 19:12 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
jaaaaa laten de waterstofbommen eens van stal gaan halen en iran nuken
ha haquote:Op donderdag 7 juli 2005 18:48 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Ah, iemand die denkt dat Nederlandse moslims hun extremistische broeders beter kunnen aanpakken dan alle grootmachten op de wereld..
Waar hele legers en ik weet niet hoeveel geheime diensten die lui niet eens kunne vinden, laat staan aanpakken, moeten wat simpele burgers het maar eventjes gaan regelen.
Hilarisch.
Je moet er nog even bij zeggen, dat als die aanslagen doorgaan die burgers en dan schijnbaar niks aan gedaan hebben en ze het verdienen publiekelijk opgeknoopt te worden.
Wat je voorstelt als daadkracht is genocide?quote:Op donderdag 7 juli 2005 19:12 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Het bouwen van een muur is symptoombestrijding en dus halfzacht.
Nee, het uitroeien van terrorisme.quote:Op donderdag 7 juli 2005 19:13 schreef mvdlubbe het volgende:
[..]
Wat je voorstelt als daadkracht is genocide?
Die geloven ook dat zij op deze wereld recht hebben op een goed leven.quote:Op donderdag 7 juli 2005 19:14 schreef nummer_zoveel het volgende:
Wat hebben de Palestijnen hiermee te maken?
![]()
Brrr... wat een enge denkbeelden heb jij, zeg. Als iemand je dus bijvoorbeeld op straat doodschiet, heb je dat wellicht aan jezelf te wijten. En dan met name omdat je weleens een ijsje eet.quote:Op donderdag 7 juli 2005 18:22 schreef Hallulama het volgende:
[..]
Nee, niet persoonlijk, maar of de westerse wereld dit verdiend heeft? Wellicht.
Overigens, zolang wij brave burgers vrolijk doorgaan met TV zappen en ijsjes eten en naar Disneyland gaan, etc. ipv ons eens wat kritischer op te stellen dan verdienen wij brave burgers dit misschien inderdaad.
Heb je een bron voor deze kul?quote:Op donderdag 7 juli 2005 19:13 schreef SCH het volgende:
In Huize Wilders gaat vast een flesje champagne open vanavond.
Dat zeg ik.quote:Op donderdag 7 juli 2005 19:14 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Nee, het uitroeien van terrorisme.
Moslims zullen wel weer de straat op gaan, net als 9-11quote:Op donderdag 7 juli 2005 19:13 schreef SCH het volgende:
In Huize Wilders gaat vast een flesje champagne open vanavond.
Fuifduif, vuile bloedhond! Als je ooit eens hier naar London komt moet je het ff zeggen, dan zal ik je persoonlijk onder een metro pleuren!quote:Op donderdag 7 juli 2005 19:08 schreef FuifDuif het volgende:
-edit-
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |