quote:
quote:Op maandag 11 juli 2005 13:16 schreef Mark het volgende:
17 reacties is het maximum per battle, nogal karig.
Sorry Mark, maar je levert genoeg commentaar op het toernooi, maar je neemt iedere ronde alleen de moeite om Laurel & Hardy een stem te geven, dus waar maak je je druk om?quote:
Misschien heb ik daar dan iets minder oog voor.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 02:07 schreef Sokolsky het volgende:
De mensen die de films waarop ze stemmen écht hebben gezien en zij die doen alsof zijn makkelijk van elkaar te onderscheiden hoor. Let er maar eens op. Er zijn een paar stemmers in dit topic die domweg alles wat ze kennen vet maken. Op dat moment heeft zo'n tournament geen zin en maak ik mij daar druk over; die regel is er niet voor niets.
Nou ja, de vraag is ook niet of je die onbekende goed zult vinden, maar of je die beter zult vinden dan de ander. Er zijn echt wel koppels waarvan ik zeker weet dat ik een ander niet beter zal vinden...quote:Op dinsdag 12 juli 2005 10:10 schreef p-etr-a het volgende:
Misschien heb ik daar dan iets minder oog voor.
Maar voor mij is de verleiding ook wel groot hoor, als een duo waarvan ik echt wil dat het in de finale komt tegen een voor mij onbekend duo uit komt. Lastig altijd met zo'n tournament, iedereen mag toch meedoen hè...
ik heb s&h wel ergens gelezen hoor.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 14:11 schreef kamagurka het volgende:
Toch snap ik niet waarom een infameus duo als starsky and hutch er niet in stond of martin riggs and murtaugh uit lethal weapon...
Daarom had ik bij Steed & Peel ook expliciet serie vermeld. Heeft ze niet geholpen helaasquote:Op dinsdag 12 juli 2005 14:26 schreef dolle_hond het volgende:
[..]
ik heb s&h wel ergens gelezen hoor.
helaas zijn ze door de film erg gezakt in waardering
Damn! Zaten die er ook in?quote:Op dinsdag 12 juli 2005 14:30 schreef ranja het volgende:
[..]
Daarom had ik bij Steed & Peel ook expliciet serie vermeld. Heeft ze niet geholpen helaas
5 . John Steed & Miss Peel (The avengers - serie) versus Narrator -Norton- & Tyler Durden (Fight Club) 5 - 7quote:
En ik had al een antipathie tegen die overgewaardeerde fight club...quote:Op dinsdag 12 juli 2005 14:46 schreef ranja het volgende:
[..]
5 . John Steed & Miss Peel (The avengers - serie) versus Narrator -Norton- & Tyler Durden (Fight Club) 5 - 7
Misschien werd er gevraagd om dingen te nomineren die je goed vindt en misschien, heel misschien, het is maar een wilde gok, maar heel, heel misschien doen die mensen dat omdat ze die dingen gewoon goed vonden?quote:Op dinsdag 12 juli 2005 14:14 schreef ranja het volgende:
Maar goed, er zijn ook mensen die er op kicken om zoveel mogelijk vage dingen te nomineren waarvan ze weten dat bijna niemand die gezien heeft en dan heel verontwaardigd doen als die er in de 1e of 2e ronde uitvliegen.
Natuurlijk nomineert iedereen iets omdat ze het goed vinden, maar of dit soort toernooien nou echt bedoeld zijn of handig zijn om nieuwe dingen te ontdekken, daar zijn andere topics beter voor denk ik.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 15:07 schreef SaintOfKillers het volgende:
Misschien werd er gevraagd om dingen te nomineren die je goed vindt en misschien, heel misschien, het is maar een wilde gok, maar heel, heel misschien doen die mensen dat omdat ze die dingen gewoon goed vonden?
Het doel van dit soort spelletjes is voor mij niet meteen om nu eens te weten wie echt de beste is. Het doel (voor mij dus) is vooral om nieuwe dingen te leren kennen en dat wordt moeilijk wanneer alles wat een beetje onbekend is er meteen zo snel mogelijk moet uitgeflikkerd worden.

quote:Op donderdag 14 juli 2005 12:03 schreef NRH het volgende:
Uitslag derde ronde
8 . Mickey & Mallory (Natural Born Killers) versus Bert en Ernie (Sesamstraat) 4 - 14
Nergens om, maar ben nog steeds benieuwd of er een nominatie-ronde geweest isquote:Op dinsdag 12 juli 2005 02:57 schreef NRH het volgende:
Sorry Mark, maar je levert genoeg commentaar op het toernooi, maar je neemt iedere ronde alleen de moeite om Laurel & Hardy een stem te geven, dus waar maak je je druk om?
Ik vroeg me voor dit toernooi enkel af wie er in de finale zou verliezen van dat duo uit Pulp Fiction.quote:Op vrijdag 15 juli 2005 12:10 schreef NRH het volgende:
Bill Muraay en Scarlett Johansson lijken het onderspit te gaan delven tegen het Pulp-duo. En Tim Robbins en Morgan Freeman gaan er waarschijnlijk aan tegen Blackadder. Daar gaan de laatste twee van mijn topfavorieten.. Kuttoernooi!
![]()
Jammer. Ik vind Bert zo'n lul. Ernie ook trouwensquote:Op zaterdag 16 juli 2005 11:48 schreef dolle_hond het volgende:
ik denk toch inmiddels dat bert & ernie DE favorieten zijn in dit tournament
quote:Op zondag 17 juli 2005 11:20 schreef NRH het volgende:
Deze ronde is gesloten.
Dankzij de stem van -Mk- in battle 2 zijn er geen gelijke spelen.
Grappig is dat alle andere stemmen van -Mk- voor de verliezers zijn.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |