Naar Meki?quote:Op dinsdag 5 juli 2005 11:37 schreef Johan_de_With het volgende:
''Wijsende'' vingertje?
Ik heb het donkerbruin vermoeden dat SideKick hier iets mee te maken heeft.quote:Hai,
Wij willen je bedanken voor je aanbod om mee te helpen als NWS mod.
Uit de kandidaten hebben we een keus moeten maken en die is helaas
niet op jou gevallen dit keer.
Hopenlijk weerhoudt dit je er niet van een volgende keer weer te
mailen, we zijn geregeld op zoek naar nieuwe crew.
Namens de FA's,
Dagonet
quote:Op dinsdag 5 juli 2005 11:57 schreef Monidique het volgende:
Ik weet het wel zeker.
quote:Freisler combineerde de functies van rechter en aanklager in één persoon. Hij stond bekend om het vernederen en toeschreeuwen van de verdachten, en werd niet voor niets spottend "Razende Roland" genoemd. Freisler leidde onder andere de showprocessen tegen leden van de verzetsgroep Die Weiße Rose en tegen de leden van de aanslag op Hitler van 20 Juli 1944. Deze processen liet hij filmen. Om de verdachten belachelijk te maken tijdens het proces liet Freisler hun bretels, riemen en stropdassen wegnemen en hun een te grote broek aantrekken zodat zij tijdens de behandeling van hun zaak hun broek met hun handen vast moesten houden. Freisler schreeuwde tijdens het verloop van het proces zo hard dat de technici die voor de filmopname moesten zorgen grote problemen hadden om de woorden van de verdachten hoorbaar te maken.
Freisler liet tijdens een van zijn showprocessen rondschreeuwen dat hij geen Wetboek nodig had om tot een veroordeling te komen. Een medewerker aan de rechtbanktafel schoof geërgerd een wetboek door aan Freisler met de woorden "ik heb er hier een". Maar Freisler pakte het wetboek en smeet dit vervolgens demonstratief de rechtzaal in en schreeuwde: "Ik heb geen wetboek nodig meneer, IK ben de wet hier!" Dit was een duidelijk signaal voor de veroordeelden: hier regeerde volstrekte wetteloosheid, uitgevoerd door Freisler zelf.
Ligt aan die verdraaide haanquote:Op dinsdag 5 juli 2005 07:57 schreef George-Butters het volgende:
bent u er vroeg bij Harry:?
Bullshit live8, nutteloze bezigheid.
[..]
Was geweldig bij de pools oekraïense grens moest het complete onderstel onder trein vandaan geschroefd worden en vervangen door een die 10 cm smaller wasquote:Op maandag 4 juli 2005 22:01 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Daar heb je niet eens een betuwelijntje voor.
Het klappen kon natuurlijk ook zijn vanwege de durf tot confronteren. Iets heel anders dan Madonna die vervolgd wordt vanwege haar provocerend gevonden 'fucking' uitspraakquote:Op dinsdag 5 juli 2005 07:57 schreef George-Butters het volgende:
bent u er vroeg bij Harry:?
Bullshit live8, nutteloze bezigheid.
[..]
Daar hadden de duitsers ook last van tijdens WO-II, dat de treinstellen niet pasten. Ook de duitsers kregen het probleem niet opgelost en moest het onderstel vervangen worden.quote:Op dinsdag 5 juli 2005 12:04 schreef du_ke het volgende:
Was geweldig bij de pools oekraïense grens moest het complete onderstel onder trein vandaan geschroefd worden en vervangen door een die 10 cm smaller was. Waren ze zo 2 uur mee bezig maar ach wat ken 't schelen op een reis van 24 uur
.
Marklin / Fleischmann zekerquote:Op dinsdag 5 juli 2005 12:15 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Daar hadden de duitsers ook last van tijdens WO-II, dat de treinstellen niet pasten. Ook de duitsers kregen het probleem niet opgelost en moest het onderstel vervangen worden.
Grappig om te zien, dat dit tegenwoordig nog steeds zo is.
Maar 2 uur voor een compleet onderstel te vervangen ... Damn dat is wel heel erg snel.
Eigenwijze russenquote:Op dinsdag 5 juli 2005 12:15 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Daar hadden de duitsers ook last van tijdens WO-II, dat de treinstellen niet pasten. Ook de duitsers kregen het probleem niet opgelost en moest het onderstel vervangen worden.
Grappig om te zien, dat dit tegenwoordig nog steeds zo is.
Kan ook wel drie of vier uur geweest zijn je raakt de tel een beetje kwijt. Die trein ging ook nog een paar keer heen en weer naar een douane toko. Had bepaald niet het gevoel dat ze er nou het tempo flink in haddenquote:Maar 2 uur voor een compleet onderstel te vervangen ... Damn dat is wel heel erg snel.
Wat moet je nou in vredesnaam met een apparaatje dat alleen 128 kbps mp3 en wma kan afspelenquote:Op dinsdag 5 juli 2005 12:29 schreef George-Butters het volgende:
Wat zal ik doen? Weer een goedkope usb-stick mp3speler (50¤) halen of meer geld uitgeven voor een hd-mp3speler(200¤)?
Ik heb een hd-mp3speler uit 2002 met 10gig hd, maar die is groter dan een discman, veel zwaarder en doet 3 uur met 4 penlites....quote:Op dinsdag 5 juli 2005 12:31 schreef du_ke het volgende:
Dat moet je zelf weten. Ik kloot nog wel even lekker aan met m'n ouwe discman bevalt mij nog steeds uitstekend
.
95% van m'n muziek collectie is mp3, meer heb ik niet nodig in dat opzicht...quote:Op dinsdag 5 juli 2005 12:32 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
Wat moet je nou in vredesnaam met een apparaatje dat alleen 128 kbps mp3 en wma kan afspelen
Afhankelijk van je eisen, zou ik voor een apparaat gaan dat minstens Ogg/Vorbis kan afspelen; mijn MDA Compact telefoon kan dat en die kost zonder bellen (alleen afbetalen dus) 180 euries met 256 mb sd kaart
Ogg/Vorbis vraag me nog steeds af of dit nog ooit een standaard gaat worden. Het is beter dan MP3, maar zo vaak kom je het nou ook weer niet tegen. En met mp3 kan ik alle kanten op : zelfs een DVD-mp3 disc..quote:Op dinsdag 5 juli 2005 12:32 schreef Harry_Sack het volgende:
Wat moet je nou in vredesnaam met een apparaatje dat alleen 128 kbps mp3 en wma kan afspelen
Afhankelijk van je eisen, zou ik voor een apparaat gaan dat minstens Ogg/Vorbis kan afspelen; mijn MDA Compact telefoon kan dat en die kost zonder bellen (alleen afbetalen dus) 180 euries met 256 mb sd kaart
Oplaadbare batterije = bijna hetzelfde als een accuquote:Op dinsdag 5 juli 2005 12:35 schreef George-Butters het volgende:
95% van m'n muziek collectie is mp3, meer heb ik niet nodig in dat opzicht...
Aan de andere kant zit op duurdere mp3speler vaak een accu. Dat scheelt batterijen.
hmja, da's waar. Ik draai vrijwel alleen maar ogg op 160kbps, dat scheelt per album zo'n 15 mb als je het vergelijkt met VBR LAME op 192kbps mp3quote:Op dinsdag 5 juli 2005 12:35 schreef George-Butters het volgende:
[..]
95% van m'n muziek collectie is mp3, meer heb ik niet nodig in dat opzicht...
Aan de andere kant zit op duurdere mp3speler vaak een accu. Dat scheelt batterijen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |