abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 1 juli 2005 @ 21:58:06 #1
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_28398638
Morgen dus...
pi_28398675


In een totaal van 21 etappes zullen de renners 3607 kilometer fietsen. Er zijn 9 vlakke etappes, 3 middelgeberteritten, 6 echte bergritten, 2 individuele tijdritten en 1 ploegentijdrit.

De renners zullen drie maal bergop eindigen. Tweemaal zal er een rustdag zijn. In totaal moet er 74 kilometer alleen worden tijdgereden. De ploegentijdrit beslaat 66 kilometer. Eenmaal zullen de renners met het vliegtuig en eenmaal zullen de renners met de trein worden vervoerd. In totaal zullen er 20 bergen van de 1e, 2e of hoogste categorie worden beklommen. De Tour doet dit jaar 9 nieuwe plaatsen aan; Fromentine, Noirmoutier-en-l'Ile, Les Essarts, La Châtaigneraie, Chambord, Gérardmer, Miramas, Agde et Lézat-sur-Lèze.

Interessant is overigens dat dit jaar de Tour begint met een tijdrit van 19 km. Dit is reeds één van de twee individuele tijdritten. Er is geen proloog.

Ook is het dit jaar tien jaar geleden dat Fabio Casartelli bloedend op het wegdek lag en later die dag zou overlijden.

De belangrijkste dagen in de Tour dit jaar zijn:

Etappe 4, Dinsdag 5 juli, Tours-Blois; ploegentijdrit

Etappe 9, Zondag 10 juli, Gérardmer-Mulhouse; de rit met de eerste bergen, waar de renners hun bergvorm kunnen vinden. De aankomst is relatief vlak.

Etappe 10, Dinsdag 12 juli, Grenoble-Courchevel; bergop aankomst op Courchevel

Etappe 11, Woensdag 13 juli, Courchevel-Briançon; rit die begint waar men de vorige dag geëindigd is met een afdaling naar het dal van Courchevel. Daarna zal men achtereenvolgens de Madeleine, de Télégraphe en de Galibier beklimmen. De finish ligt na de afdaling van de Galibier in Briançon.

Etappe 14, Zaterdag 16 juli, Agde-Ax-3 Domaines; met eerst de klim naar Port-de-Pailhères en daarna de finish op Agde-Ax-3 Domaines.

Etappe 15, Zondag 17 juli, Lézat-sur-Lèze-Saint-Lary Soulan (Pla d'Adet); wellicht dé Koninginnerit van de Tour van 2005; ook de laatste kans voor de favorieten. De renners beginnen met de Col du Portet d'Aspet, in de afdaling waarvan op 18 juli 1995 Casartelli om het leven kwam. Daarna volgen de Col de Menté, Col du Portillon, Col de Peyresourde, Col de Val Louron-Azet en uiteindelijk de aankomst op de Pla d'Adet.

Etappe 16, Dinsdag 19 juli, Mourenx-Paul; een etappe met de Aubisque en de Soulor erin. Lastige bergen. De finish ligt 40 km na de Soulor in Pau.

tappe 20, Zaterdag 23 juli, Saint-Etienne-Saint-Etienne; Individuele tijdrit over 55 km...de laatste kans om iets in het klassement te veranderen.

De hoofdrollen zijn dit jaar weggelegd voor:













Of misschien een nieuw gezicht op het podium?


[Wielrennen] Tour de France 2005 #3: Armstrong voor 7?

Mijn 'werk' aan de OP, wat doe je?
Het gaat slecht, maar verder gaat het goed.
pi_28398679
Morgen hopen op een top twintig plaats voor Posthuma en niet te veel tijdsverlies voor Menchov. En laat daarna maar de Rabo's ten aanval trekken . Ik heb er zin in.
pi_28398708
Rabo boeit me niet zo, als ze maar een etappe pakken is het wel oké. Ik ga vooral kijken voor Vinokourov.
Het gaat slecht, maar verder gaat het goed.
pi_28398722
Mij lijken Savoldelli en Rogers de beste klunsen. Savoldelli heeft zijn best gegeven in de Giro en zal moeten knechten voor Armstrong. Popovych lijkt mij beter in vorm en zal dus waarschijnlijk de laatste knecht van Armstrong zijn en zo Savoldelli buiten de punten houden in de bergen. In de tijdritten daarentegen...

Ditzelfde probleem met Rogers. Ook hij zal in de tijdritten wel scoren, maar ik vermoed dat hij in Zwitserland al te vroeg heeft gepiekt. Zie hem niet een supertour afleveren.

Als je echt wil gokken dan is Ullrich wellicht een goede keus: vier punten te besteden en in Zwitserland leek hij me niet al te sterk in de bergen. Wellicht wel top tien, maar dat maken die vier punten wel weer goed.
An eye for an eye, makes the whole world blind.
-Mahatma Ghandi-
  vrijdag 1 juli 2005 @ 22:08:30 #6
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_28398913
Ik voor Mancebo! En hopen op wat leuks van Valverde en Mayo natuurlijk.

Als het maar een spannende tour wordt. .
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
pi_28399049
Carlos Sastre is mijn favoriet.
That's all folks!
  vrijdag 1 juli 2005 @ 22:19:09 #8
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_28399210
Bernard Eisel!
Brad Mc Gee!
  vrijdag 1 juli 2005 @ 22:34:29 #9
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_28399688
Ik ga voor de namen die me het minste zeggen, dus...

Matthieu Sprick

Rafael Noeritdinov

Simon Gerrans
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
pi_28401912
Ik hoop dat een concurrent van armstrong snoeterhard wint, zodat hij opzn waffel gaat ten tijde van de bergen.
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
  FOK!-Schrikkelbaas zaterdag 2 juli 2005 @ 00:40:01 #11
862 Arcee
Look closer
pi_28403955
* Arcee heeft er zin in!
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
pi_28404003
quote:
Op zaterdag 2 juli 2005 00:40 schreef Arcee het volgende:
* Arcee heeft er zin in!
Ik ook.
Over een weekje naar de 'Ballon'.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
  zaterdag 2 juli 2005 @ 00:45:53 #13
33232 Againzender
Vriend van de show
pi_28404130
quote:
Op zaterdag 2 juli 2005 00:41 schreef Suijk het volgende:

[..]

Over een weekje naar de 'Ballon'.
Dat is best te doen inderdaad het is dat ik niet kan op het moment....
[b]Op maandag 6 september 2010 00:28 schreef tong80 het volgende:[/b]
GVD Wat moet jij een trotse vader zijn :)
:P
pi_28404395
quote:
Op zaterdag 2 juli 2005 00:45 schreef Againzender het volgende:

[..]

Dat is best te doen inderdaad het is dat ik niet kan op het moment....
Idd. En de dag erna rustdag, dan rijd ik door naar de alpen, Courchevel, Galibier en misschien nog wat erachteraan.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
  zaterdag 2 juli 2005 @ 01:00:17 #15
59896 Asskicker14
Suk a dog dik
pi_28404515
Ik zit me net te bedenken hoeveel spannender de Tour had kunnen zijn met Cunego, Simoni, S. Perez en Hamilton.
Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
pi_28404604
Ik hoop (tegen beter weten in) dat Ullrich eindelijk eens LA kan pakken.

Ik heb er echt zin in . Vanaf morgen iig alles proberen te volgen op radio, tv en Internet, te beginnen met:

14:04 - 20:04
NOS-Radio Tour de France (NOS) Die tune !
Rechtstreeks verslag van de eerste etappe van de Tour de France. Individuele tijdrit van Fromentine naar Noirmoutier-en-I'lle over 19 km. Verslaggevers zijn Jacques Chapel, Gio Lippens, Edwin Cornelissen en Sebastiaan Timmerman. Presentatie: Jurgen van de Berg en Tom van 't Hek.

Vanaf een uur of 5 de tv erbij, 's avonds wordt het wat lastiger met drie programma's elkaar overlappen: programma op de Belg / De avondetappe (met Smeets op tv) / De avondetappe op radio 1.

En dan vergeet Sporza radio nog, al weet ik daar niet van of het wat is.
sig verwijderd door FA
  Moderator / Redactie Sport / Weblog zaterdag 2 juli 2005 @ 01:05:26 #17
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_28404633
mijn tourteam voor een poule met vrienden
JP Nazon
'O Grady
Hushovd
McEwen
Eisel
Cooke
Boonen
Davis
Hunter
Armstrong
Mancebo
Basso
Sastre
Vinokourov
Landis
Ullrich
Valverde
Boogerd
Flecha
McGee

hopelijk herhaal k hiermee mn overwinning van vorig jaar
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  zaterdag 2 juli 2005 @ 01:06:29 #18
59896 Asskicker14
Suk a dog dik
pi_28404655
Hopelijk kan Thomas Voeckler dit jaar ook nog iets leuks uithalen.
Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
pi_28404784
Veel sprinters Eend, ik verwacht er niet zoveel. Valverde en Landis vind ik na wat ik gehoord heb ook twijfelgevallen.
That's all folks!
  Moderator / Redactie Sport / Weblog zaterdag 2 juli 2005 @ 01:16:49 #20
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_28404842
quote:
Op zaterdag 2 juli 2005 01:13 schreef -Vaduz- het volgende:
Veel sprinters Eend, ik verwacht er niet zoveel. Valverde en Landis vind ik na wat ik gehoord heb ook twijfelgevallen.
Valverde is samen met Boogerd en Flecha (en een beetje McGee) voor de overgansetappe's. Daar zijn er zat van. vlakke etappa's zijn over het algemeen sprinters werk en redleijk te voorspellen. En in de bergen heb je meestal de eerste etappa's de favorieten vooraan en daarna nog weleens een groepje vrijbuiters bovendien is de top 10 in de bergen erg wisselend (veel coureurs die een goede dag hebben en dan zomaar in top 10 eindigen). Vandaar mijn taktiek. Heb vorig jaar ook met vooral sprinters gewonnen.
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_28404936
Dan is het logisch dat je eraan vasthoudt dan. Je hebt niet zo'n vertrouwen in Leipheimer,Totschnig en Mayo?
That's all folks!
  Moderator / Redactie Sport / Weblog zaterdag 2 juli 2005 @ 01:25:12 #22
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_28404991
quote:
Op zaterdag 2 juli 2005 01:22 schreef -Vaduz- het volgende:
Dan is het logisch dat je eraan vasthoudt dan. Je hebt niet zo'n vertrouwen in Leipheimer,Totschnig en Mayo?
voor de bergen was t een beetje een gok en landis heeft daar t voordeel van de twijfel gekregen omdat hij een redelijk tijdrit heeft maar t was zo'n beetje mn 20ste rennen en Totschnig is weer typisch zo'n renner waarvan k verwacht dat hij 3 top 10 rijd maar dan laag in de top 10 en daar scoor k weinig punten mee, dan liever een sprinter die kan winnen en Mayo....... die heeft mij nog neit overtuigd.
Valverde is trouwens echt voor die etappes met een aantal redelijke bergen over vroeg hoge bergen zodat hij uiteindelijk in een peloton van een renner of 90 de snelste man is
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  zaterdag 2 juli 2005 @ 01:42:11 #23
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_28405243
In die etappes is Mc Gee ook een favorietje.
  Moderator / Redactie Sport / Weblog zaterdag 2 juli 2005 @ 01:43:47 #24
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_28405268
quote:
Op zaterdag 2 juli 2005 01:42 schreef Zwansen het volgende:
In die etappes is Mc Gee ook een favorietje.
en ik verwacht dat boogerd nog iets gaat doen in een paar etappes, die etappes met vroeg bergen of veel 2e categorie zijn ideaal voor hem
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  zaterdag 2 juli 2005 @ 01:45:24 #25
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_28405302
Ik vind dat er een hoop Boogerd-etappes zijn dit jaar!
  zaterdag 2 juli 2005 @ 01:46:13 #26
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_28405312
Ik hoop echt dat Boogerd een etappe kan pakken, gaat toch niet weer gebeuren dat ie een jaar weer niks wint...
  Moderator / Redactie Sport / Weblog zaterdag 2 juli 2005 @ 01:46:24 #27
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_28405315
quote:
Op zaterdag 2 juli 2005 01:45 schreef Zwansen het volgende:
Ik vind dat er een hoop Boogerd-etappes zijn dit jaar!
en wij maar vloeken tijdens de Giro dat hij die had moeten rijden omdat hij nix in de Tour te zoeken heeft

trouwens weingen HC bergen dit jaar of ligt dat aan mij?
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_28405332
quote:
Op zaterdag 2 juli 2005 01:46 schreef rubbereend het volgende:

[..]

en wij maar vloeken tijdens de Giro dat hij die had moeten rijden omdat hij nix in de Tour te zoeken heeft

trouwens weingen HC bergen dit jaar of ligt dat aan mij?
weinig HC bergen omdat er weinig aankomsten boven zijn.
pi_28405353
quote:
Op zaterdag 2 juli 2005 01:46 schreef Zwansen het volgende:
Ik hoop echt dat Boogerd een etappe kan pakken, gaat toch niet weer gebeuren dat ie een jaar weer niks wint...
die kans zit er wel dik in dat Boogerd niks wint. Zie het eerder van Dekker en van Van Bon komen dan van een Mik "Il Prudento" Boogerd
  zaterdag 2 juli 2005 @ 01:49:16 #30
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_28405356
5 maar ja... Niet echt veel, maar toch wel een hoop 1e.
  Moderator / Redactie Sport / Weblog zaterdag 2 juli 2005 @ 01:49:40 #31
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_28405359
ik denk dat Boogerd ergens 2e gaat worden in een etappe
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  zaterdag 2 juli 2005 @ 01:49:47 #32
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_28405361
quote:
Op zaterdag 2 juli 2005 01:48 schreef Bartoli het volgende:

[..]

die kans zit er wel dik in dat Boogerd niks wint. Zie het eerder van Dekker en van Van Bon komen dan van een Mik "Il Prudento" Boogerd
Ja ik bedoelde eik dit hele seizoen. Vorig jaar won ie ook helemaal niks...
  zaterdag 2 juli 2005 @ 01:50:50 #33
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_28405374
10 bergen van de 1e categorie.
  zaterdag 2 juli 2005 @ 01:52:08 #34
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_28405387
Ben benieuwd wat hier gaat gebeuren, Valverde of Mc Gee? Als er tenminste geen groepje vooruit is...

  Moderator / Redactie Sport / Weblog zaterdag 2 juli 2005 @ 01:53:20 #35
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_28405400
quote:
Op zaterdag 2 juli 2005 01:52 schreef Zwansen het volgende:
Ben benieuwd wat hier gaat gebeuren, Valverde of Mc Gee? Als er tenminste geen groepje vooruit is...

[afbeelding]
Valverde zal zo vroeg in de ronde nog niet weg mogen omdat hij nog wel redelijk de berg op kan. Denk niet dat Armstrong hem dan al laat gaan
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_28405413
quote:
Op zaterdag 2 juli 2005 01:52 schreef Zwansen het volgende:
Ben benieuwd wat hier gaat gebeuren, Valverde of Mc Gee? Als er tenminste geen groepje vooruit is...

[afbeelding]
Valverde in een sprint voor McGee als ze er beiden nog bijzitten.
  zaterdag 2 juli 2005 @ 05:39:13 #37
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_28406906
Go Lance.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_28407266
Hup Rabo? Rabo bakt d'r niks van joh

wat Lance heeft egzegd over dat parcours van vandaag is wel waar. mogelijk tegenwind, geen bochten, dat voelt aan als 25 of 30 km en dus mogelijk grotere tijdsverschillen. hij zal zeker proberen tijd te pakken op vino, mayo en basso, de drie -o's!
Gaat voor de BHFH-award 2005!
Humanitas est in bestias bonitas.
I am the hole I can't get out of.
pi_28407273
Haha in mijn gedachte zie ik Mayo al over de weg zwabberen door tegenwind niet meer vooruitkomend
Gaat voor de BHFH-award 2005!
Humanitas est in bestias bonitas.
I am the hole I can't get out of.
  zaterdag 2 juli 2005 @ 10:25:57 #40
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_28408001
quote:
Op zaterdag 2 juli 2005 01:53 schreef rubbereend het volgende:

[..]

Valverde zal zo vroeg in de ronde nog niet weg mogen omdat hij nog wel redelijk de berg op kan. Denk niet dat Armstrong hem dan al laat gaan
Dat niet, maar dit is wel typisch zo'n etappe waarbij er een man of 20/30 samen aan kunnen komen. Dan geef ik mannen als Valverde, McGee en Rogers goede kansen.
Zijn wel meer van die etappes, daarom verwacht ik ook wel wat van Valverde. .
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
pi_28408293
Interessant stuk in het AD vandaag over de vader van Armstrong. Beetje sensatie zoekerij, maar dat is het AD natuurlijk.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
pi_28408335
Ik tip Van Bon trouwens voor twee etappe-overwinningen

Gaat voor de BHFH-award 2005!
Humanitas est in bestias bonitas.
I am the hole I can't get out of.
pi_28408471
Ik ga de etappe van 15 jullie waarschijnlijk live analyseren.
Mijn eigen Weblog-bericht O+! - Mijn eigen Fotoboek-bericht O+!
ik loop - hij loopt - jij loopt - loop jij
ik word - hij wordt - jij wordt - word jij
  zaterdag 2 juli 2005 @ 11:07:08 #44
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_28408591
Heeeeuy het gaat beginnen vandaag
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
pi_28408728
Hoelaat begint dat zooitje?
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
  zaterdag 2 juli 2005 @ 11:16:19 #46
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_28408747
Eerste rijder start om 15:40, SS begint om 17:15.
Sporza en Eurosport weet ik niet. Lance Amrstrong start om 18:50 ofzo als laatste.
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
pi_28408768
Natuurlijk begint NOS Radio Tour de France al om 14.00 uur.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
  zaterdag 2 juli 2005 @ 11:21:17 #48
54310 Keano
PSV / Celtic
pi_28408815
quote:
Op zaterdag 2 juli 2005 11:17 schreef Suijk het volgende:
Natuurlijk begint NOS Radio Tour de France al om 14.00 uur.
Ik hoor de geluidjes nu al in mijn hoofd
"These four walls saw the rise and fall and your midnight getaway"
  zaterdag 2 juli 2005 @ 11:29:06 #49
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_28408946
quote:
Op zaterdag 2 juli 2005 11:16 schreef BVO het volgende:
Eerste rijder start om 15:40, SS begint om 17:15.
Sporza en Eurosport weet ik niet. Lance Amrstrong start om 18:50 ofzo als laatste.
das meestal wel ongeveer hetzelfde al die uitzendingen
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
pi_28409009
Eurosport begint om 17.05
Ned.2 en Sporza om 17.15
sig verwijderd door FA
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')