Voortaan laat je dus maar altijd je pin thuis?quote:Op dinsdag 19 juli 2005 22:16 schreef lovegrrl het volgende:
Ik ging vanmiddag winkelen voor een paar strings en een leuke ring. 50 euro in mn portomonnee gedaan en mn pin thuis gelaten. had ik mn pin wel meegenomen had ik nu ook 2 shirtjes gehad en een paar laarzen, maar dat heb ik niet want mn pin was thuis
niet overdrijven natuurlijkquote:Op dinsdag 19 juli 2005 22:28 schreef DRA het volgende:
[..]
Voortaan laat je dus maar altijd je pin thuis?
Oh kijk das een goeie tip!quote:Op dinsdag 19 juli 2005 22:14 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Op de site van Nuon kun je zelf wekelijks/maandelijks je energie en gasstand invullen. Aan de hand van deze gegevens en evt een grafiek kun je meteen zien wat je verbruikt en ingrijpen als het te gek wordt.
Ik doe andersom. Mijn SMS-rekening komt altijd boven mijn bundel uit, en mijn bellen er ver onder. Ik heb een 400min abo waar ik niet zo snel vanaf kom, en ik zit nu op meer dan 600 min. overschot.quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:24 schreef Sylvana het volgende:
ik sms ipv bellen,
ik heb geen abo, maar prepaid, en smsen kost 9 cent en met bellen ben je zo een paar minuten verder en dan tikt het aardig aan met prepaidquote:Op zaterdag 5 november 2005 15:27 schreef Toeps het volgende:
[..]
Ik doe andersom. Mijn SMS-rekening komt altijd boven mijn bundel uit, en mijn bellen er ver onder. Ik heb een 400min abo waar ik niet zo snel vanaf kom, en ik zit nu op meer dan 600 min. overschot.
Kun je niet eens een maandelijks overzicht maken waar dat geld dan heen gaat??quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:24 schreef Sylvana het volgende:
ik koop geen losse tijdschriften meer in de winkel, ik ga amper meer uit, ik koop amper kleding meer, alleen als het echt nodig is, ik sms ipv bellen, aanbiedingen in de gaten houden en ik koop maaltijden waar ik 2 dagen mee kan doen
maar nog sta ik elke maand weer flink in het rood
ik weet wel waar het heen gaat, maar ik red het gewoon niet van alleen me stufi ( kan geen werk vinden op het moment, welkom in 2005 ) Voor de supermarkt ben ik met 18 jaar te oud en voor ander werk heb je ervaring nodig die ik niet heb en zo dus ook nooit krijgquote:Op zaterdag 5 november 2005 18:13 schreef Koningin het volgende:
[..]
Kun je niet eens een maandelijks overzicht maken waar dat geld dan heen gaat??
Tuurlijk is er werk. Genoeg zelfs. Ga ff langs een studentenuitzendbureau. Daar hebben ze altijd wel wat voor je.quote:Op zaterdag 5 november 2005 18:22 schreef Sylvana het volgende:
[..]
ik weet wel waar het heen gaat, maar ik red het gewoon niet van alleen me stufi ( kan geen werk vinden op het moment, welkom in 2005 ) Voor de supermarkt ben ik met 18 jaar te oud en voor ander werk heb je ervaring nodig die ik niet heb en zo dus ook nooit krijg
Dat heb ik dus ook.... echt exact hetzelde. Heb folder bezorgd en schoongemaakt dus geen winkelervaring.quote:Op zaterdag 5 november 2005 18:22 schreef Sylvana het volgende:
[..]
ik weet wel waar het heen gaat, maar ik red het gewoon niet van alleen me stufi ( kan geen werk vinden op het moment, welkom in 2005 ) Voor de supermarkt ben ik met 18 jaar te oud en voor ander werk heb je ervaring nodig die ik niet heb en zo dus ook nooit krijg
ik ben uitwonend en ik heb alleen 6 jaar kranten bezorgd, meer nietquote:Op zaterdag 5 november 2005 21:43 schreef Syytön het volgende:
[..]
Dat heb ik dus ook.... echt exact hetzelde. Heb folder bezorgd en schoongemaakt dus geen winkelervaring.
Maar ben jij inwonend of uitwonend? Want ik kom wel makkelijk rond ofzo.
Bijbaan nemen?quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:24 schreef Sylvana het volgende:
ik koop geen losse tijdschriften meer in de winkel, ik ga amper meer uit, ik koop amper kleding meer, alleen als het echt nodig is, ik sms ipv bellen, aanbiedingen in de gaten houden en ik koop maaltijden waar ik 2 dagen mee kan doen
maar nog sta ik elke maand weer flink in het rood
het is maar net wat je prioriteiten zijn hoor. Ik ga ook nauwelijks uit, koop alleen kleding als ik wat extra's heb (loop er niet als een sloeber bij hoorquote:Op zaterdag 5 november 2005 22:50 schreef Lennox het volgende:
[..]
Bijbaan nemen?
Anders is er weinig meer aan je leven als je het zo leest. Leuke dingen zijn juist ff wat drinken door de weeks of af en toe kleren kopen als je wat ziet.
als je ff verder had gelezen dan had je dus gelezen dat dat niet lukt omdat ik te oud ben voor supermarkt en verder geen ervaring heb waardoor ik steeds niet wordt aangenomenquote:Op zaterdag 5 november 2005 22:50 schreef Lennox het volgende:
[..]
Bijbaan nemen?
Anders is er weinig meer aan je leven als je het zo leest. Leuke dingen zijn juist ff wat drinken door de weeks of af en toe kleren kopen als je wat ziet.
idd, ik ben ook niet ongelukkig hoor, al zou het gewoon wel wat relaxter leven zijn als ik wat meer geld had voor leuke dingen, maar goed, dat komt vanzelf wel weer hoorquote:Op zaterdag 5 november 2005 23:31 schreef Syytön het volgende:
[..]
het is maar net wat je prioriteiten zijn hoor. Ik ga ook nauwelijks uit, koop alleen kleding als ik wat extra's heb (loop er niet als een sloeber bij hoor)..maar om te zeggen dat ik ongelukkig ben.. nou nee. dat valt wel mee.
ja euh, ik heb niet voor niks weekend, dan wil ik wel me rust hebben en leuke dingen kunnen doen enzoquote:Op zondag 6 november 2005 11:40 schreef Werewolf het volgende:
Om weer een beetje ontopic te gaan kan ik je aanraden een baan in een uitgaansgelegenheid te zoeken. Hier zoekt men altijd mensen. Ervaring meestal niet nodig.
En aangezien je op vrijdag en/of zaterdagavond werkt, kan je dan geen geld uitgeven dus bespaar je gigantisch
Ja, als je zo gaat zeiken wil ik best geloven dat niemand je aanneemtquote:Op zondag 6 november 2005 13:28 schreef Sylvana het volgende:
[..]
ja euh, ik heb niet voor niks weekend, dan wil ik wel me rust hebben en leuke dingen kunnen doen enzowil best zaterdags overdag werken, maar dus echt niet 's avonds
hoe zit dat?quote:Op maandag 4 juli 2005 01:10 schreef lovegrrl het volgende:
[..]
wat geestig
je kunt bijv. geld terug krijgen voor een sport of een abbonement op een tijdschrift.
Sinds wanneer moet jij bezuinigenquote:Op maandag 7 november 2005 03:51 schreef SeLang het volgende:Ik laat m'n huis betalen door m'n werkgever Ik heb geen auto of een ander motorvoertuig In plaats van de airco te gebruiken doe ik gewoon minder kleren aan Ik koop geen muziek of DVDs maar download alles Ik eet elke dag Chinees ( )
Je kunt ook via het uitzendbureau gaan werken, doe ik ook (bij gebrek aan beter :S). Als je via hun niks vasts kunt krijgen is dat pech, maar je kunt vaak wel wat dagjes gaan werken!quote:Op zondag 6 november 2005 13:28 schreef Sylvana het volgende:
[..]
ja euh, ik heb niet voor niks weekend, dan wil ik wel me rust hebben en leuke dingen kunnen doen enzowil best zaterdags overdag werken, maar dus echt niet 's avonds
Tja.... dan moet je niet klagen ook..quote:Op zondag 6 november 2005 13:28 schreef Sylvana het volgende:
[..]
ja euh, ik heb niet voor niks weekend, dan wil ik wel me rust hebben en leuke dingen kunnen doen enzowil best zaterdags overdag werken, maar dus echt niet 's avonds
quote:Op dinsdag 8 november 2005 09:38 schreef wendytje het volgende:
ik heb een tweede kind van hetzelfde geslacht genomen...
scheelt enorm in kledingkosten
je kan ook naturist wordenquote:Op dinsdag 8 november 2005 09:38 schreef wendytje het volgende:
ik heb een tweede kind van hetzelfde geslacht genomen...
scheelt enorm in kledingkosten
Waar ga jij in godsnaam uit?quote:Op dinsdag 8 november 2005 11:33 schreef addie84 het volgende:
ik doe alles op de fiets, alleen als het niet anders kan pak ik de auto.. verder gaan mijn vriendin en ik weinig uit en als we wel gaan, geven we max 15 euro totaal uit
Jeeutje wat voor bios is dat? Hier ben je voor 2 kaartjes al 22 euro kwijt. Heb je nog niks gedronken/gegetenquote:Op dinsdag 8 november 2005 11:39 schreef addie84 het volgende:Bios.. zijn niet zulke uitgaans types..
dan nog trouwensquote:Op dinsdag 8 november 2005 11:38 schreef Aventura het volgende:
[..]
Waar ga jij in godsnaam uit?
De plaatstelijke bruine kroeg en ieder 3 cola?
Cinestar in Enschede, erg groot, comfortabel en mooiquote:Op dinsdag 8 november 2005 11:40 schreef Aventura het volgende:
[..]
Jeeutje wat voor bios is dat? Hier ben je voor 2 kaartjes al 22 euro kwijt. Heb je nog niks gedronken/gegeten
Oja, dat brengt me op een bespaartip van mij: ik haal voor 39 euro een Pathe-pas waarmee je 6x naar de film kunt. Oftwewel voor 6,5 per keer. Scheelt een stuk als je regelmatig gaat.quote:Op dinsdag 8 november 2005 11:41 schreef addie84 het volgende:
[..]
Cinestar in Enschede, erg groot, comfortabel en mooi
ow, en een kaartje kost normaal 8,50 euro, maar je kunt ook 5 kaartjes ineens kopen en dan kosten ze 5,40 per stuk
dus 11 euro entree, drinken nemen we meeen dan popcorn ofzo
/offtopic:quote:Op dinsdag 8 november 2005 11:40 schreef Aventura het volgende:
[..]
Jeeutje wat voor bios is dat? Hier ben je voor 2 kaartjes al 22 euro kwijt. Heb je nog niks gedronken/gegeten
*Boodschappen (met name vlees) in de reclame kopen.quote:Op vrijdag 1 juli 2005 10:48 schreef Toeps het volgende:
Naar aanleiding van Hoeveel kost en inwoon?
Sommige mensen komen rond van 500 euro per maand, anderen jagen dat er in anderhalve week doorheen.
Ik ben vorig jaar 500 euro per maand achteruit gegaan, toen ik besloot te stoppen met een betaalde studie. En ik hou nu meer geld over dan toen. Vroeger kocht ik alles wat ik wilde hebben. Op vakantie? Doe maar een nieuwe discman. Stage? Doe maar een duur pak van Mexx. Broertje jarig? Kadootje van 100 euro. Verder kocht ik veel kleren, sommige dingen lagen een half jaar ongedragen in de kast. Ook kocht ik altijd mijn lunch, en deed ik veel van mijn boodschappen bij de AH to go op het station.
Nu leef ik veel zuiniger. Als ik wat wil kopen, denk ik eerst goed na of ikhet wel nodig heb. Verder doe ik eens per week boodschappen, bij een goedkope supermarkt. Ik neem mijn brood mee in een broodtrommeltje, en doe bijna alles met de fiets.
quote:Op dinsdag 8 november 2005 18:39 schreef Duna het volgende:
[..]
*Boodschappen (met name vlees) in de reclame kopen.
quote:*dure mobiele telefoonabo's opgezegd en zo'n SIM-Low abo genomen. (soort prepaid) besparing voor 2 personen 70 euro per maand
is dan het enige waar ik niet op bespaar..quote:*Geen abonnementen op kranten, bladen etc.
quote:*Kleding in de uitverkoop kopen
doe het zelf is toch overal?quote:*diesel tanken bij goedkope doe het zelf stationnetjes.
Voor de deur wassen, met spons, emmer en tuinslang, scheelt kapitalenquote:*Op maandag auto wassen = half geld.
quote:*Alles in 1 abonnement aangeschaft (TV internet en telefoon in 1, scheelt paar honderd euro per jaar)
quote:En zo kan ik wel effe doorgaan![]()
Ik kan me auto niet voor de deur wassen want ik woon in een flatquote:Op dinsdag 8 november 2005 20:20 schreef addie84 het volgende:
[..]
![]()
[..]en dat is niet duur?
[..]
is dan het enige waar ik niet op bespaar..
[..]
![]()
[..]
doe het zelf is toch overal?
[..]
Voor de deur wassen, met spons, emmer en tuinslang, scheelt kapitalen
[..]
![]()
[..]
kun je dan niet beter het abo de deur uit doen en een prepaid halen?quote:Op dinsdag 8 november 2005 22:46 schreef Duna het volgende:
[..]
Ik kan me auto niet voor de deur wassen want ik woon in een flat
En met doe het zelf bedoel ik eigenlijk onbemand.
En over dat bellen... we bellen amper dus dure abo's met grote belbundels zijn niet nodig. Meer destijds genomen om die ene leuke telefoonEn ik belde toen vooral met vriendlief. Nu we samenwonen bellen we sporadisch.
Ik wil geen reclame maken maar ik heb een 'abonnement' op lowcall. Dan betaal je dus alleen als je belt, voor super gunstige tarieven. Echt geschikt voor als je weinig tot niets belt dus, en je hoeft nooit beltegoed te kopen. (wil niet ergens staan en dan horen: Uw beltegoed is op!)quote:Op dinsdag 8 november 2005 23:00 schreef addie84 het volgende:
[..]
kun je dan niet beter het abo de deur uit doen en een prepaid halen?
Ik ken dat soort mensen als jij, écht, dit wordt niet gewaardeerd en de meeste hebben het ook wel door hoor. Op een gegeven moment wordt je niet meer mee uitgevraagd.quote:Op vrijdag 1 juli 2005 15:39 schreef DRA het volgende:
[..]
Hmm. Je wilde toch weten hoe je van weinig rond komt. Op deze manier geef ik al jaren niet meer dan 400 euro per maand uit.
eerdere tips waren juist: Niets kopen dat je niet nodig hebtquote:Op zaterdag 21 oktober 2006 23:27 schreef MacKniver het volgende:
Als je iets koopt wat je niet direct nodig hebt kunt je tot wel 50% onder de prijs komen.
Je kan het ook anders zien. Stel je hebt op de lange duur een andere fiets/wasmachine nodig omdat deze toch wel erg snel aan het verouderen is, dan kun je alvast rustig op zoek naar een andere en misschien tegen een leuk prijsje kopen. We gaan dan wel uit van een scenario dat je krenterig genoeg bent om een 2ehandsje te kopenquote:Op zondag 22 oktober 2006 09:38 schreef wendytje het volgende:
[..]
eerdere tips waren juist: Niets kopen dat je niet nodig hebt![]()
nu is mijn vraag, rijd je op een liter benzine van die pomp hetzelfde aantal kilometers als een litertje van de shell of de bp?quote:Op vrijdag 1 juli 2005 10:57 schreef Fling het volgende:
Ik tank tegenwoordig bij Tinq of Tango. Het scheelt maar een cent of 8 per liter maar op 50 liter is dat toch 4 euro. Tanken aan de snelweg probeer ik sowieso te vermijden, dat is echt duur.
Of gewoon alleen het nodige in huis halen.quote:Op donderdag 26 oktober 2006 20:14 schreef Slappy het volgende:
Elke dag bij een vriend/vriendin eten(zeggen dat je keuken in aanbouw is)
Honger staking
Pc verkopenquote:Pc snachts uitzetten.
Helemaal niet naar de kroeg gaan en eens een goed boek lezen (die je dan van een vriend geleend hebt want zelf kopen levert niets op).quote:Minder in de kroeg zuipen.
Zonder PC heb je ook geen games nodig want je had natuurlijk alle spel(apparatuur) al weggegooid. Daarentegen sport je een beetje door middel van buiten hardlopen (niet bij een sportschool natuurlijk), ga je wat vaker naar je ouders (kun je ook weer een hapje meeetenquote:Games/films tijdje wachten totdat ze in de budget bak liggen![]()
Geen koelkast oid aanwezig waar je wat in kunt mikken?quote:Op donderdag 26 oktober 2006 20:49 schreef Aventura het volgende:
Af en toe eens zelf brood meenemen ipv in de bedrijfskantine lunch halen. Ik ben per dag toch altijd wel tussen de 2,50 en de 4 euro kwijt. Dat is toch tussen de 60-80 euro per maand..Helaas heb ik meestal geen tijd op brood te smeren.
Mogen jullie op de redactie wèl een koelkast?quote:Op donderdag 26 oktober 2006 20:52 schreef Aventura het volgende:
Er staat wel een koelkast op de redactieruimte, maar die staat vol met wijn en bier
Neuh, da's jaren '70-retrogeneuzelquote:Op donderdag 26 oktober 2006 21:03 schreef Aventura het volgende:
Redactieleden horen te zuipen en te roken
Tijd voor een tweede koelkast dus.quote:Op donderdag 26 oktober 2006 20:52 schreef Aventura het volgende:
Er staat wel een koelkast op de redactieruimte, maar die staat vol met wijn en bier
Vroegah mocht je nog roken aan je buro. Altijd grappig om dan je toetsenbord om te kerenquote:Op donderdag 26 oktober 2006 21:22 schreef Verbal het volgende:
[..]
Neuh, da's jaren '70-retrogeneuzel
Tegenwoordig is het allemaal squeaky-clean... zeker bij de kwaliteitsproducties
V.
Ook on-topic: neem zelf je tampons mee, die uit de automaat op je werk zijn best duur; 50 cent voor 3 stuks!quote:Op donderdag 26 oktober 2006 21:29 schreef Verbal het volgende:
Ontopic dan:
ik schijt ook op mijn werk, om pleepapier te sparen.
V.
Ik koop helemaal geen tampons. Nóg goedkoper.quote:Op donderdag 26 oktober 2006 21:31 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Ook on-topic: neem zelf je tampons mee, die uit de automaat op je werk zijn best duur; 50 cent voor 3 stuks!
Op die manier voort bordurend liggen er nog heel veel tips in het verschiet.quote:Op donderdag 26 oktober 2006 21:35 schreef Verbal het volgende:
[..]
Ik koop helemaal geen tampons. Nóg goedkoper.
V.
Of ik moet deze koelkast leegjatten. Op die manier de alcoholvoorraad thuis spekken spaart ook heel veel uitquote:Op donderdag 26 oktober 2006 21:23 schreef Alicey het volgende:
[..]
Tijd voor een tweede koelkast dus.
Neh, geen optie hier, geeft zo'n bende. Bovendien kost een katoenwas op 60 graden gemiddeld zo'n ¤ 0,19 aan electriciteit alleen al!quote:Op donderdag 26 oktober 2006 21:35 schreef Verbal het volgende:
[..]
Ik koop helemaal geen tampons. Nóg goedkoper.
V.
win-win situatiequote:Op donderdag 26 oktober 2006 21:39 schreef Aventura het volgende:
[..]
Of ik moet deze koelkast leegjatten. Op die manier de alcoholvoorraad thuis spekken spaart ook heel veel uit
Vind ik trouwens wel heel kort door de bocht hoor. Ik heb in verschillende winkels gewerkt, administratief werk gedaan, en werk nu op zaterdag en woensdag bij een bank, en dat allemaal naast m'n studie. Een goed sollicitatiegesprek en een berg motivatie doen ook een hoop als je een baantje zoekt! Voordat ik aan die baantjes begon had ik op die vlakken ook geen ervaring, maar gewoon stug doorzoeken en je erg representatief voordoen scheelt misschien al watquote:Op zaterdag 5 november 2005 18:22 schreef Sylvana het volgende:
[..]
ik weet wel waar het heen gaat, maar ik red het gewoon niet van alleen me stufi ( kan geen werk vinden op het moment, welkom in 2005 ) Voor de supermarkt ben ik met 18 jaar te oud en voor ander werk heb je ervaring nodig die ik niet heb en zo dus ook nooit krijg
Doe ik ook regelmatig. Nog een voordeel is dat je het toilet op je werk niet schoon hoeft te maken en je doodt elke keer toch mooi weer een half uurtje werktijd.quote:Op donderdag 26 oktober 2006 21:29 schreef Verbal het volgende:
ik schijt ook op mijn werk, om pleepapier te sparen.
V.
...en ik combineer het met het doornemen van de krant, hoef ik dat niet meer achter mijn bureau te doen, en dat is dan toch ook weer efficiënter.quote:Op donderdag 26 oktober 2006 21:45 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Doe ik ook regelmatig. Nog een voordeel is dat je het toilet op je werk niet schoon hoeft te maken en je doodt elke keer toch mooi weer een half uurtje werktijd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |