dank je wel.quote:op maandag 20 juni 2005 12:19 schreef mirjamke het volgende:
sterkte blinky..
ik voel me wel goed..alleen is er een hoofdpijn op komst. (zo voelt het tenminste)
soms heb ik het idee dat je manisch bent..quote:op maandag 20 juni 2005 15:08 schreef dromenvanger het volgende:
heel sterk. ik ga nog sterker worden. bouwen bouwen bouwen en nog eens bouwen, dat is 4 keer bouwen. sterker, breder en met nog beter zicht. ik word een echt beest nog. onverslaanbaar en nooit meer klein te krijgen.
awww.. blinkyquote:op maandag 20 juni 2005 11:02 schreef blinky het volgende:
zaterdag is mijn oom overleden. het voelt raar, want aan de ene kant is dat pijnlijk, aan de andere kant ben ik blij voor hem. hij had geruime tijd kanker (op meerdere plaatsen) en gebruikte veel morfine, dat niet eens echt goed hielp. nu heeft hij geen pijn meer. donderdag wordt hij gecremeerd.
leuk om te lezen releaze dat je een nieuw vriendje hebt.quote:op maandag 20 juni 2005 17:22 schreef releaze het volgende:
goed!
ik ben verschrikkelijk verbrand vanwege het feest gisteren... een uurtje in de zon gestaan, maar zonder bescherming... vuurrood, blaasjes op mn schouders en al, heel heftig.
maar dat kan de pret niet drukkeneen hele week doorgebracht met het nieuwe vriendje en oook vanacht blijft ie nog slapen
het is onwijs vreemd hoe ik me zo verbonden kan voelen met iemand. het gevoel hebben dat je bij elkaar hoort.. vaag! (maar wel lekker
)
trusten!quote:op maandag 20 juni 2005 21:34 schreef mirjamke het volgende:
ik ben moe..ik ga maar proberen om wat te slapen
quote:op maandag 20 juni 2005 18:10 schreef darkelf het volgende:
op het terras met laptop, lekkere kan water met ijs, glas vinho verde met ijs, sigaretje erbij....goed dus
heb ik geen last van met een zwembad binnen handbereik. heerlijk dagje vrij gehad en morgen ook lekker vroeg naar huis om in de zon te gaan liggen.quote:op maandag 20 juni 2005 23:39 schreef qyroz het volgende:
ik word agressief en labiel van die kankerhitte.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |