kijk even vanaaf hier: [Centraal] Rijbewijs / Rijles! (Deel 19)quote:Op donderdag 23 juni 2005 23:53 schreef Shirley het volgende:
Hopelijk kan iemand me helpen, wil nl. geen geld teveel uitgeven.
Daar staan maar een stuk of 3 totaalbedragen. Allen nog wel minder als dat ik zou moeten betalen...maar ik hoor graag meer!quote:Op donderdag 23 juni 2005 23:57 schreef alwaysthebest het volgende:
[..]
kijk even vanaaf hier: [Centraal] Rijbewijs / Rijles! (Deel 19)![]()
heb je 1100 lessen gehad :|quote:Op vrijdag 24 juni 2005 07:53 schreef Fwnk het volgende:
heu, bij rijopleiding emmen was ik in totaal (3x theorie)
1100 rijlessen, TTT en examen
90 3x theorie
15 voor boek
Mijn rijschoolhouder zei dit ook altijd.quote:Op zaterdag 25 juni 2005 01:29 schreef veldmuis het volgende:
Vraagje over praktijkexamen, ik moet tijdens de lessen telkens +5km/h rijden...
Voor de bocht al gaan kijken waar je uit gaat komen, en telkens best wat vooruit kijken, dan is't opeens heel simpel! Had ik ook best wat moeite mee hoor, de eerste lessenquote:Op zaterdag 25 juni 2005 17:16 schreef Niowskie het volgende:
Nu 2 lessen van 4 uur gehad,
Gaat in principe allemaal wel lekker,
Opschakelen gaat zonder problemen,
Terug schakelen in principe ook wel, alleen bij het terug schakelen voor de bocht naar 2e versnelling ben soms wat te laat met als gevolg dta ik niet uitkom voor de bocht (koppeling nog in, of nog te hard) maargoed even wennen denk ik.
Verder vind ik het soms wat lastig om mezelf uit te laten rollen voor een kruising, bijv gewoon in 2e versnelling, en dan doorgaan op de koppeling
Waar ik volgens mij wel veel moeite mee heb is het inschatten van de bocht, neem hem te ruim met als gevolg dat het wat stotterig gaat.
Vrijdag weer lessen, dus nog even geduld hebben.
Nee hoor!quote:Op zaterdag 25 juni 2005 01:29 schreef veldmuis het volgende:
Vraagje over praktijkexamen, ik moet tijdens de lessen telkens +5km/h rijden...doet zo'n examinator daar moeilijk over?
Tnx!quote:Op zaterdag 25 juni 2005 17:26 schreef Karliene het volgende:
[..]
Nee hoor!
Mijn examinator zei juist dat ik wel harder mocht rijden.
Het was een weg van max. 60 km/u en ik reed al ongeveer 65 km/u, maar hij zei: ga maar wat harder. Er was namelijk nauwelijks ander verkeer.
Bijna alle auto's geven ook een verkeerde snelheid op de snelheidsmeters aan, meestal is dit 3 tot 5 km per uur langzamer. Waarom autofabrikanten dit doen is me niet helemaal duidelijk, maar ik gis naar een wet/veiligheidsoverwegingen.quote:Op zaterdag 25 juni 2005 21:58 schreef Sylvana het volgende:
Mijn instructeur vind het niet erg als ik 5 km te hard rij, maar zodra ikh arder ga rijden ( en dat doe ik heel vaak) dan begint ie wel te zeuren dat ik zachter moet gaan rijden
Ik geloof dat auto's toch echt geëikt waren hoor...quote:Op zaterdag 25 juni 2005 22:32 schreef Vassili_Z het volgende:
[..]
Bijna alle auto's geven ook een verkeerde snelheid op de snelheidsmeters aan, meestal is dit 3 tot 5 km per uur langzamer. Waarom autofabrikanten dit doen is me niet helemaal duidelijk, maar ik gis naar een wet/veiligheidsoverwegingen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |