Nu Arie nog weg, zijn wij ook tevredenquote:Op maandag 20 juni 2005 19:40 schreef DeTolk het volgende:
Algemeen directeur Arie van Eijden is zeer tevreden over de aanstelling van Van Geel. 'Martin van Geel heeft zich de laatste jaren bewezen als een van de beste kandidaten voor de functie van technisch directeur bij Ajax. Wij zijn zeer zorgvuldig geweest in onze zoektocht en het stemt ons uiterst tevreden dat we het nieuwe seizoen met Van Geel kunnen beginnen.'
Dan zal Van Gaal wel een dubbelfunctie gaan bekleden bij AZ, vergelijkbaar met Hiddink bij PSV.quote:Op maandag 20 juni 2005 19:53 schreef twi het volgende:
[..]
Louis had 't einde van van Geel betekend.
Lijklt mij wel een topic waard. Zo niet snap ik niet meer waar dit forum voor bedoeld is.quote:Op maandag 20 juni 2005 20:24 schreef golfer het volgende:
LIjkt mij een prima vent op de plek van TD.
Die hebben we niet nodig, tenzij er mensen weggaan.quote:Op maandag 20 juni 2005 20:36 schreef Nashje het volgende:
Geweldige keuze. Doet Ajax buitengewoon knap. Kan ie Scheringa, Kromkamp en Landzaat meteen meenemen.
Kromkamp alvast overkopen en dan verhuren. Kan ie over een jaar Hatem vervangen.quote:Op maandag 20 juni 2005 20:38 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Die hebben we niet nodig, tenzij er mensen weggaan.
Dat is waar maar ik heb het idee dat Kromkamp NU al weg wil bij AZ.quote:Op maandag 20 juni 2005 20:42 schreef Nashje het volgende:
[..]
Kromkamp alvast overkopen en dan verhuren. Kan ie over een jaar Hatem vervangen.
quote:De Ridder niet naar Tottenham Hotspur
20 juni 2005
Een transfer van Daniël de Ridder van Ajax naar Tottenham Hotspur is van de baan, zo weet de website High Low.nl te melden. Tottenham heeft zich inmiddels versterkt met Wayne Routledge van Crystal Palace en dat zou betekenen dat een eventuele komst van De Ridder niet langer aan de orde is. De rechtsbuiten werd eerder lange tijd in verband gebracht met de club van trainer Martin Jol, maar Ajax wilde niet meewerken aan een overgang.
Volgens High Low is het nu zo goed als zeker dat De Ridder volgend seizoen het shirt van Ajax draagt, ook al moest hij de afgelopen maanden Mauro Rosales en Steven Pienaar voor zich dulden. De 21-jarige Amsterdammer speelde totnogtoe 35 officiële wedstrijden voor Ajax, waarin hij vier keer trefzeker was. De Ridder staat in de hoofdstad nog tot medio 2007 onder contract.
Keje Molenaar lijkt mij ook wel een geschikte gozer. Al is het onmogelijk om hierover te kunnen oordelen als buitenstaanders.quote:Op maandag 20 juni 2005 20:46 schreef Erwtensoep het volgende:
Een goede start
Nu Arie weg en Keje erin, en we zijn weer klaar voor het volgend seizoen
Utopie. Kromkamp wil persé naar het buitenland, dus hij gaat echt niet naar Ajax.quote:Op maandag 20 juni 2005 20:42 schreef Nashje het volgende:
[..]
Kromkamp alvast overkopen en dan verhuren. Kan ie over een jaar Hatem vervangen.
Ga toch weg met die Kromkamp. Die mist op alle facetten de kwaliteiten om te slagen bij Ajax.quote:Op maandag 20 juni 2005 20:42 schreef Nashje het volgende:
[..]
Kromkamp alvast overkopen en dan verhuren. Kan ie over een jaar Hatem vervangen.
Die is niet binnen 2 jaar weg ben ik bang.quote:Op maandag 20 juni 2005 20:49 schreef gras het volgende:
Jaakke is immers ook aan vervanging toe.
quote:Op maandag 20 juni 2005 20:50 schreef gras het volgende:
[..]
Ga toch weg met die Kromkamp. Die mist op alle facetten de kwaliteiten om te slagen bij Ajax.
Dat dacht ik ook van Arie, maar een paar spandoeken en loze kreten op internet doen wonderen.quote:Op maandag 20 juni 2005 20:51 schreef JaWi het volgende:
[..]
Die is niet binnen 2 jaar weg ben ik bang.
Kromkamp is de beste rechtsback van Nederland en jij vindt hem niet goed genoeg voor Ajax.quote:Op maandag 20 juni 2005 20:53 schreef gras het volgende:
[..]
Aldus de man die Bouma de beste linksback van Nederland vind.
Vergeet een linksback niet.quote:Op maandag 20 juni 2005 20:33 schreef gras het volgende:
Van Geel is een goede keuze. Nu nog een nieuwe Algemeen Directeur. En een nieuwe linksbuiten natuurlijk.
Verdedigend redelijk, onrustig aan de bal, zwakke techniek, slechte pass, matige voorzet. Z'n rushes verbloemen blijkbaar veel van z'n kwaliteiten. Hij is klassen minder dan Trabelsi. Nigel de Jong is wat mij betreft de opvolger van Trabelsi. En anders Heitinga en Grygera, alwaar ik ook meer vertrouwen in heb dan Jan.quote:Op maandag 20 juni 2005 20:58 schreef -Vaduz- het volgende:
Kromkamp is zeker weten Ajax waardig, hij heeft juist alles wat een back tegenwoordig nodig heeft.
Van Geel (of toch van Gaal?) wilde Urby ook al naar Alkmaar halen, dus wellicht valt die nieuwe linksback nu wel weg.quote:Op maandag 20 juni 2005 20:55 schreef JeroenV het volgende:
[..]
Vergeet een linksback niet.
Van Geel heeft het bij AZ al geflikt om zijn oude werkgever Willem II half leeg te kopen, ik verwacht dat er nu ook wel een paar vanuit Alkmaar naar Amsterdam gaan. Is het niet dit jaar, dan wel volgend jaar. Ik gok op De Cler en Perez. (Maar of ik daar blij mee zou zijn?)
Misschien kan hij Davids ook nog overhalen, hij had hem bij AZ al gepolst.
Dan onderschat je Kromkamp behoorlijk. Hij heeft een goede functionele techniek, de passing kan zeker nog beter. Trabelsi heeft ook geen goede pass. En Danny kan Nigel niet meer op de back zetten. Grygera als back is een drama. John zou kunnen, maar die is nog niet zover als Jan.quote:Op maandag 20 juni 2005 21:02 schreef gras het volgende:
[..]
Verdedigend redelijk, onrustig aan de bal, zwakke techniek, slechte pass, matige voorzet. Z'n rushes verbloemen blijkbaar veel van z'n kwaliteiten. Hij is klassen minder dan Trabelsi. Nigel de Jong is wat mij betreft de opvolger van Trabelsi. En anders Heitinga en Grygera, alwaar ik ook meer vertrouwen in heb dan Jan.
Elke rechtsback in de Eredivsie heeft een functionele techniek. Trabelsi heeft een prima pass en daarnaast een enorme snelheid die Jantje mist. En Danny is trainer en bepaalt wie waar speelt. Grygera is degelijk, dus niets minder dan Kromkamp. John is verder dan Jan. Heeft al vele malen meer ervaring op hoog niveau.quote:Op maandag 20 juni 2005 21:11 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Dan onderschat je Kromkamp behoorlijk. Hij heeft een goede functionele techniek, de passing kan zeker nog beter. Trabelsi heeft ook geen goede pass. En Danny kan Nigel niet meer op de back zetten. Grygera als back is een drama. John zou kunnen, maar die is nog niet zover als Jan.
Niets is zo veranderlijk als de voetbalwereld, zei ooit iemand. Nigel speelt drie slechte wedstrijden op het middenveld, Trabelsi breekt z'n been en Nigel staat gewoon weer als back opgesteld. Blind kan wel meer zeggen, een huichelaar is het vast wel. Zoals het hoort overigens.quote:Op maandag 20 juni 2005 21:20 schreef -Vaduz- het volgende:
En Jan doet niet onder qua techniek voor andere rechtsbacks bij topclubs. Ik ben het veel punten niet met je eens, zal ik ook wel niet worden.
Danny bepaalt zeker wie waar speelt maar Danny ziet Nigel helemaal niet als back dus zal hij er ook niet komen te spelen.
D'r gooit er één meteen een gerucht tegenaan: Vlaar mee met Martin van Geel...quote:
Prachtigquote:Op maandag 20 juni 2005 21:30 schreef StarGazer het volgende:
De reactie van het mod team op de AZ fanpage:
Re(d)actie: De crew van www.azfanpage.nl is geschokt door dit bericht. Het joodse gedrag dat momenteel hoogtij viert in Alkmaar bereikt een nieuw dieptepunt. Juist de man waar wij alle vertrouwen in hadden, naait ons op de meest gruwelijke manier. Van Geel, je bent een judas. Wij roepen alle supporters die het zat zijn op in actie te komen en AZ te laten zien dat dit écht de laatste speler/trainer/manager is die vertrekt naar 020. Eigenlijk is het al veel te laat, maar mocht je goede ideëen hebben schroom je dan niet deze uit te voeren. Olaf en Martin: clubverraad = laffe daad!
Whoehahahahaha![]()
![]()
Van Geel, welkom!
Klinkt als die Frikandel.quote:Op maandag 20 juni 2005 21:30 schreef StarGazer het volgende:
De reactie van het mod team op de AZ fanpage:
Re(d)actie: De crew van www.azfanpage.nl is geschokt door dit bericht. Het joodse gedrag dat momenteel hoogtij viert in Alkmaar bereikt een nieuw dieptepunt. Juist de man waar wij alle vertrouwen in hadden, naait ons op de meest gruwelijke manier. Van Geel, je bent een judas. Wij roepen alle supporters die het zat zijn op in actie te komen en AZ te laten zien dat dit écht de laatste speler/trainer/manager is die vertrekt naar 020. Eigenlijk is het al veel te laat, maar mocht je goede ideëen hebben schroom je dan niet deze uit te voeren. Olaf en Martin: clubverraad = laffe daad!
Whoehahahahaha![]()
![]()
Van Geel, welkom!
Dat zeggen ze ook op Ajax en Feyenoord Netwerk. Zou het niet erg vinden.quote:Op maandag 20 juni 2005 22:19 schreef P0RN0STAR het volgende:
[..]
D'r gooit er één meteen een gerucht tegenaan: Vlaar mee met Martin van Geel...
quote:Rosenberg weer trefzeker voor Malmö FF
Alle verhalen over zijn gebrek aan scorend vermogen ten spijt, heeft Markus Rosenberg vanavond wederom weten te scoren voor Malmö FF. De goal vamn Rosenberg kon echter niet verhinderen dat Malmö FF hard onderuitging tegen Elfsborg: 3-1. Vorige week verloor Malmö ook al van Djurgården, dat vandaag met 5-2 van Helsingborg won en de voornaamste Zweedse titelkandidaat lijkt te zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |