Wat raar dat jij aan de ene kant 1.80 mag hebben de andere kant niet...quote:Op woensdag 15 juni 2005 22:49 schreef Sanne het volgende:
Achter is het al betegeld, daar kost het me al vrij weinig tijd om bij te houden. Waar ik alleen niet blij mee ben is het hek eromheen. Ik heb het keurig volgens de bouwvoorschriften gedaan, dus al snel aflopend naar beneden. Met als gevolg dat mijn buren die door het laantje moeten allemaal mijn tuin in koekeloeren. Aan de overkant is het helemaal dicht tot 1.80 hoog.
En vaak als de buurt niet zeurt zal het de gemeente worst wezen.quote:Op donderdag 16 juni 2005 10:12 schreef Gurb het volgende:
en ik zou me niet teveel aantrekken van de gemeente. gewoon plaatsen, als het niet mag, hoor je het vanzelf.
Ik heb in ieder geval al één van die blauwe potten!quote:Op woensdag 22 juni 2005 19:25 schreef Brighteyes het volgende:
Deze kwam ik net tegen in een ander topic.
[afbeelding]
Iets voor jou?
quote:Op woensdag 15 juni 2005 22:55 schreef Sanne het volgende:
Steen, cement, asfalt. Die kant moeten we meer op denken.
quote:Op woensdag 15 juni 2005 23:08 schreef Sanne het volgende:
Ik hou dus van strak/modern.
quote:Op zaterdag 15 april 2006 14:38 schreef Arcee het volgende:
[..]
[..]
Onderhoudsvrije tuinen zijn okee.
Alles wat onderhoudsvrij is is okee.
*meldt*quote:Op woensdag 19 april 2006 21:24 schreef popolon het volgende:
Steen, asfalt, beton.![]()
Kan me niet voorstellen dat iemand dat leuk vindt
Ik vroeg het omdat het topic al een jaar oud is, vandaar.quote:Op woensdag 19 april 2006 21:37 schreef Sanne het volgende:
Nee lieverd, ik wacht nog op de offertes van de hoveniers.
Ik hoop dat het van de zomer klaar is.
Ik wil er alleen maar in zitten als de zon schijnt, met mijn laptop op mijn schoot. En ik wil geen kwartier, of zelfs vijf minuten per week of per maand met het onderhoud van gras, boompjes onkruid of wat dan ook bezig moeten zijn.quote:Op woensdag 19 april 2006 22:51 schreef popolon het volgende:
[..]
Ik vroeg het omdat het topic al een jaar oud is, vandaar.
Blijf het zonde vinden, zo'n saaie grauwe bende in je tuin.
Gras met een paar boompjes dan? Dan kost bijna geen onderhoud.
quote:Op woensdag 19 april 2006 22:54 schreef Sanne het volgende:
En ik wil geen kwartier, of zelfs vijf minuten per week of per maand met het onderhoud van gras, boompjes onkruid of wat dan ook bezig moeten zijn.
Nou vooruit, omdat jij het bent.quote:
Hear, hear.quote:Op woensdag 19 april 2006 23:04 schreef Sanne het volgende:
Nou vooruit, omdat jij het bent.
"en iedereen kan wel zeggen dat doe je ff zelf, maar dat kan ik helemaal niet zelf en al zou ik het kunnen dan zou ik het niet willen."
Vergeet niet voor en na foto's te posten als je straks echt gaat veranderenquote:Op donderdag 20 april 2006 19:36 schreef Sanne het volgende:
Zaterdagmorgen komt de eerste hovenier langs om de boel eens op te nemen. Ben zeer benieuwd!
quote:Op vrijdag 21 april 2006 05:48 schreef popolon het volgende:
Waarom een hovenier als je vol met beton gaat storten?
Het is ook mijn tuin, die hoeven anderen helemaal niet mooi te vinden, zolang ik hem maar mooi vind.quote:Op zaterdag 22 april 2006 01:21 schreef eBay het volgende:
Ik vind dat soort tuinen niet mooi, het is dan ook geen tuin meer. Hou het liever bij een tuin met veel planten en struiken en een boom(en)
Thanks voor de tip! Alleen wil ik niet slepen met tegels. Of ze halen of neerleggen.quote:Op vrijdag 21 april 2006 22:02 schreef realbase het volgende:
www.gratisoptehalen.nl
staat vol met tegels, zand etc
Aanhangertje huren.. zand in je tuin.( gratis). tegels erop ( gratis ) en klaar
wrom te pielen? hier ligt al 3 jaar een 10cm laag grind in de tuin, niks dat er in groeit hoorquote:Op zaterdag 22 april 2006 16:38 schreef drugarth het volgende:
ons vorige huis waren we te knieperig voor bestrating en toen grind in combinatie met gras en struiken gedaan.....nooit meer!!!..elke week in de zomer/voorjaar sta je te pielen in de tuin![]()
Dus nu is het bestrating all the way...nou ok misschien nog een plantje hier en daar...maar idd onderhouds vrij ruleerd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |