waarom zou hij, 's nachts werkt t primaquote:Op maandag 27 juni 2005 22:02 schreef Suijk het volgende:
DG, fix dat forum eens.
Op users als jij zitten we ook echt te wachten.quote:Op maandag 27 juni 2005 22:23 schreef Tomasso het volgende:
Motjes zijn kut![]()
Reden? Geen reden, ze doen het gewoon altijd fout
ach dat zei DG ook ooitquote:Op maandag 27 juni 2005 22:23 schreef Tomasso het volgende:
Motjes zijn kut![]()
Reden? Geen reden, ze doen het gewoon altijd fout
quote:Op vrijdag 24 juni 2005 23:28 schreef keeper het volgende:
Ik ken mensen die voor minder gekickt zijn.
quote:Op dinsdag 28 juni 2005 16:46 schreef rubbereend het volgende:
Het Officiële PSV-Topic #100 De jubileumeditie vier het mee
volgens mij mag jubileum editie aan elkaar
Ik lees mee.quote:
Is weg.quote:Op dinsdag 28 juni 2005 22:38 schreef Elegantly Wasted het volgende:
[WK onder 20] De finale: Argentinië-Nigeria
dat 1e stuk hoort er absoluut niet thuis, lijkt me dat het finale topic niet vol hoeft te staan met gezeik over die Marokkanen.
Ik heb niet zo'n zin om in VBL ook al het zoveelste Marokkanen-bash-topic te hebben.quote:Op dinsdag 28 juni 2005 23:54 schreef Yeahinho het volgende:
Het slaat natuurlijk nergens op dat dat Marokko-Nigeria-topic dicht is 'omdat het niet over voetbal gaat'. Er zijn al zoveel topics gevuld met relverhalen, maar nu het over onze troetelmarokkaantjes gaat mag er niks over gemeld worden natuurlijk.
Dan renamen we Marokkanen naar Belgen en is het OK?quote:Op dinsdag 28 juni 2005 23:57 schreef golfer het volgende:
[..]
Ik heb niet zo'n zin om in VBL ook al het zoveelste Marokkanen-bash-topic te hebben.
Er zijn zat andere fora-onderdelen waar jullie verder kunnen gaan met scheldposten.
VBL wil ik gevrijwaard daarvan houden.
Er is volgens mij in het hele topic nergens gescholden op onze geliefde medelanders? Dat Meki de Marokkanen in zijn eigen taaltje komt ophemelen is lachwekkend, maar waarom mogen mensen als DarkShine ons niet gewoon op de hoogte houden van de relletjes e.d.?quote:Op dinsdag 28 juni 2005 23:57 schreef golfer het volgende:
[..]
Ik heb niet zo'n zin om in VBL ook al het zoveelste Marokkanen-bash-topic te hebben.
Er zijn zat andere fora-onderdelen waar jullie verder kunnen gaan met scheldposten.
VBL wil ik gevrijwaard daarvan houden.
Bjoro-topic is net als verjaardagstopics een ludieke uitzondering.quote:Op dinsdag 28 juni 2005 23:59 schreef TerroRobbie het volgende:
Nu heb ik nog steeds niet gehoord wat nou het verschil was met het bashen van italianen en portugezen. Waar geen actie tegen ondernomen werd.
P.s. Puf het Bjoro topic ook ff dicht dan.. Ik heb nog geen enkele reactie gezien die over voetbal gaat.
En niet zonder reden, die lui waren fout bezig op het veld en rond het stadion.quote:Op woensdag 29 juni 2005 00:04 schreef TerroRobbie het volgende:
De reacties van nu waren van dezelfde aard als de reacties van destijds.
Nee, want ik zag opeens in VBL allerlei users die nooit in VBL posten en nu alleen maar even een potje Marokkanen-bashen kwamen doen, wat ze normaal gesproken elders op de FP of in NWS en POL doen.quote:Op woensdag 29 juni 2005 00:04 schreef TerroRobbie het volgende:
De reacties van nu waren van dezelfde aard als de reacties van destijds.
Dan delete je die posts, geef je die users een note, en laat je de echte VBL-ers gewoon doorlullenquote:Op woensdag 29 juni 2005 00:06 schreef golfer het volgende:
[..]
Nee, want ik zag opeens in VBL allerlei users die nooit in VBL posten en nu alleen maar even een potje Marokkanen-bashen kwamen doen, wat ze normaal gesproken elders op de FP of in NWS en POL doen.
Puur alleen dus omdat Marokko speelt opeens zogenaamd in voetbal geïnteresseerd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |