Probleem: die persoon kan gemakkelijk onder druk worden gezet en gechanteerd. Dat is veel moeilijker met een willekeurige uit Nederland overgevlogen examinator. En bovendien, ik heb denk ik al uitgebreid uitgelegd dat kosten geen probleem zijn.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:11 schreef Vhiper het volgende:
[..]
Gewoon een reeds aanwezige ambassademedewerker die taak geven, probleem opgelost en vele malen goedkoper.
Doe ik niet, ik verwijs je alleen naar het spotje.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:14 schreef speedfreak1 het volgende:
[..]
Nou je het zegt, ja die heb ik dus wel gezien. Maar om daar nou aan op te hangen dat Rita Verdonk een nazi is....................... Overigens wees dat spotje het soort praktijken juist als ongewenst aan.
OK het hapert---->dus halen ze de test niet ---> dus minder immigranten van buiten de EUquote:Op donderdag 9 juni 2005 16:51 schreef Vhiper het volgende:
Examen land van herkomst uitgesteld
DEN HAAG Het inburgeringsexamen in het land van herkomst wordt uitgesteld. Het is nog steeds niet duidelijk of de spraakcomputers die worden gebruikt wel goed zijn. Er was eerder al kritiek op het systeem, ook van de Tweede Kamer.
Minister Verdonk zei steeds dat ze alle vertrouwen had in het systeem. Toch zijn er nog problemen met het herkennen van dialect en mensen die haperend praten.
Het examen is bedoeld voor mensen die van buiten de EU naar Nederland komen. Zij moeten eerst een taaltoets afleggen voordat ze hierheen mogen komen voor de rest van het examen. Invoering wordt nu uitgesteld tot op zijn vroegst januari.
Bron: www.nos.nl
Hoewel Verdonk door diverse specialisten al gewaarschuwd is dat een goed voiceherkenningssysteem nog niet eens bestaat, moest en zou ze toch weer haar zin doordrijven. Zie het resultaat, een nog steeds haperend systeem waar weer vele belastingeuro's in gepompt gaan worden om het iets minder haperend werkend te krijgen![]()
Overigens staat er weer eens een onjuistheid in het bericht, deze taaltoets is voor MVV-plichtige landen, niet voor non-EU landen. Niet EU landen als de VS, Canada, Japan, Australie, etc vallen dus ook niet onder deze verplichting.
Helemaal niet. Zij zijn gelukkig in hun mooie land, land, wij zijn gelukkig in ons land.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:15 schreef Vhiper het volgende:
[..]
De hypocrisie ten top. Jij wilt dus meer vrijheid ten koste van de vrijheid van anderen
[..]
Daarom zeg ik ook: maak de inburgeringsexamen-tarieven kostendekkend. Dan doen ze ook beter hun best en heb je ook het budget om wel een goed werkend systeem op ter zetten, dus met uit Nederland overgevlogen examinatoren.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:15 schreef Vhiper het volgende:
Een slecht werkend systeem en onnodig dure procedures kan ik onmogelijk "eerlijk" noemen.
[..]
We dwingen hen toch niet om naar Nederland te komen? Dat willen ze zelf. Ze nemen dus van ons een dienst af, dus is het logisch dat we hieraan voorwarden verbinden. Voor niets gaat de zon op.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:15 schreef Vhiper het volgende:
Als we ze niet kunnen gebruiken....Hallo, we praten hier over mensen hoor, geen slaven ofzo. Meer vrijheid, zolang het maar voor jezelf is, typisch trekje van die meervrijheid lui...bah
En een computer kan gehackt worden...wat een kul argumenten toch weer.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:17 schreef Jerobeam het volgende:
[..]
Probleem: die persoon kan gemakkelijk onder druk worden gezet en gechanteerd. Dat is veel moeilijker met een willekeurige uit Nederland overgevlogen examinator. En bovendien, ik heb denk ik al uitgebreid uitgelegd dat kosten geen probleem zijn.
Daarom zeg ik, krik het examentarief op naar duizend of tweeduizend euro, dan kan je een goede gekwalificeerde examinator uit Nederland die test af laten nemen. Een fooi toch vergeleken met wat een bruiloft daar kost (EUR 10.000).quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:19 schreef desiredbard het volgende:
[..]
OK het hapert---->dus halen ze de test niet ---> dus minder immigranten van buiten de EU![]()
Dan werkt die computer toch beter dan gepland?
Helemaal geen kulargument, er zijn zat gevallen bekend van Turken en Marokkanen die mensen bedreigen en omkopen om zaken voor elkaar te krijgen. Dat is heel normaal in die landen.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:22 schreef Vhiper het volgende:
[..]
En een computer kan gehackt worden...wat een kul argumenten toch weer.
En dat jij de kosten geen probleem vind, als hypocriete meer vrijheid voorstander, wil nog niet betekenen dat de rest van de wereld er zo over denkt. Zelfs Verdonk houd rekening met de kosten en terecht.
Dat willen ze inderdaad zelf, en daar wil jij ze in beperken. Je beperkt dus hun vrijheid voor die van jezelf en dat is voor iemand die stelt meer vrijheid hoog in het vandel te hebben, hypocrisie ten top!quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:21 schreef Jerobeam het volgende:
Helemaal niet. Zij zijn gelukkig in hun mooie land, land, wij zijn gelukkig in ons land.
We dwingen ze toch niet om naar Nederland te komen? Dat willen ze zelf.
Je kan ook de ziektekostenpremies kostendekkend maken, maar je kan er ook voor kiezen de zorg efficienter te laten werken. Stellen dat Verdonk maar mag aankloten, om vervolgens de rekening bij de migrant te leggen, slaat dus gewoon nergens op. Verdonk moet gewoon voor een goed systeem zorgen en dan mag je daarvan de kostprijs doorberekenen.quote:Daarom zeg ik ook: maak de inburgeringsexamen-tarieven kostendekkend. Dan doen ze ook beter hun best en heb je ook het budget om wel een goed werkend systeem op ter zetten, dus met uit Nederland overgevlogen examinatoren.
En die voorwaarde is dat je de rekening van modderwerk moet betalen? Als ik jouw huis kom verbouwen en ik verander het in een ruine, betaal jij dan ook de herstelkosten zelf?quote:We dwingen hen toch niet om naar Nederland te komen? Dat willen ze zelf. Ze nemen dus van ons een dienst af, dus is het logisch dat we hieraan voorwarden verbinden. Voor niets gaat de zon op.
Ja joh, daar slaan ze de Nederlandse ambassadeur elk kwartaal de hersens in, he?quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:25 schreef Jerobeam het volgende:
[..]
Helemaal geen kulargument, er zijn zat gevallen bekend van Turken en Marokkanen die mensen bedreigen en omkopen om zaken voor elkaar te krijgen. Dat is heel normaal in die landen.
Ah, dan stel ik voor dat iedereen die een relatie krijgt een paar duizend euro aan de overheid betaalt, als je dat niet wilt, dan was de liefde klaarblijkelijk niet zo sterk en besparen we de maatschappij de kosten van een scheiding uit.quote:Knap dom van Verdonk. Immers er wordt sowieso al een inkomenseis gesteld aan de Nederlandse partner, dus die heeft toch geld genoeg. Als de liefde zo waarachtig is moet je ook bereid zijn daar offers voor te brengen. En als je dat niet wil, tsja, dan was de liefde klaarblijkelijk niet zo sterk.
Er zijn meerdere gevallen bekend van intimidatie en omkoping van ambassadepersopneel als je dat bedoelt ja.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:35 schreef Vhiper het volgende:
[..]
Ja joh, daar slaan ze de Nederlandse ambassadeur elk kwartaal de hersens in, he?![]()
[..]
Een relatie tussen twee Nederlanders kost ons niets. Een nieuwe immigrant kan de maatschappij wel veel kosten.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:35 schreef Vhiper het volgende:
Ah, dan stel ik voor dat iedereen die een relatie krijgt een paar duizend euro aan de overheid betaalt, als je dat niet wilt, dan was de liefde klaarblijkelijk niet zo sterk en besparen we de maatschappij de kosten van een scheiding uit.
Heb je een vriendin? Zo ja, wil je dan als de sodemieter even storten, anders moeten jullie verplicht uit elkaar worden gehouden.
Er zijn meerdere gevallen van gehackte computers bekend...quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:45 schreef Jerobeam het volgende:
[..]
Er zijn meerdere gevallen bekend van intimidatie en omkoping van ambassadepersopneel als je dat bedoelt ja.
quote:Een relatie tussen twee Nederlanders kost ons niets. Een nieuwe immigrant kan de maatschappij wel veel kosten.
Het eerste is net zo logisch en eerlijk als het tweede, maar de hypocriet in jou wil natuurlijk niet lappen voor z'n vriendin, terwijl je er geen enkel probleem mee hebt als anderen dat wel moeten doen.quote:Dus is het eerste niet logisch, het tweede wel. Tenzij je socialist bent natuurlijk. Of een moslim die dhimmi's de jiszja oplegt.
Mijn "importbruidje" komt uit een land waar deze inburgeringsplicht niet voor geldt.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:53 schreef speedfreak1 het volgende:
@Jerobeam: Misschien wordt het standpunt van Vhiper wat duidelijker voor je als je weet dat hij zelf een importbruidje naar Nederland heeft gehaald, en merkt dat daar inderdaad kosten aan zijn verbonden.
Daarom zeg ik ook: stuur een examinator uit Nederland. zucht....quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:53 schreef Vhiper het volgende:
[..]
Er zijn meerdere gevallen van gehackte computers bekend...
Hacken van een slecht werkend PCtje is een stuk eenvoudiger dan intimidatie en goedkoper dan omkopen. Ik zou me maar zorgen gaan maken als ik jou was...
[..]
Niets. Die uitkeringen worden immers verhaald op de ex-partner.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:53 schreef Vhiper het volgende:
Wat denk je dat het aan uitkeringen e.d. kost als een Nederlands gezin gaat scheiden en er maar 1 kostwinnaar in het gezin was?
[..]
Dat stel jij, er is geen bewijs voor wat je stelt. Betalen doe je als je kosten veroorzaakt. Immigranten veroorzaken kosten, dus moeten ze betalen.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:53 schreef Vhiper het volgende:
Het eerste is net zo logisch en eerlijk als het tweede, maar de hypocriet in jou wil natuurlijk niet lappen voor z'n vriendin, terwijl je er geen enkel probleem mee hebt als anderen dat wel moeten doen.
Kosten vergoeden prima, maar dan moet de dienst waarvoor betaald wordt, wel juist geleverd worden. Dat dreigt dus niet te gebeuren.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:57 schreef Jerobeam het volgende:
Dat stel jij, er is geen bewijs voor wat je stelt. Betalen doe je als je kosten veroorzaakt. Immigranten veroorzaken kosten, dus moeten ze betalen.
Ik ga op dit soort onzin niet eens meer serieus reageren...Het niveau begint af te dalen tot Udens niveau...quote:Op vrijdag 10 juni 2005 15:14 schreef desiredbard het volgende:
Waarom niet als mensen met een zwaar accent door de computerniet verstaan worden....
Jammer voor hen dan
Ik zei al minder immigranten
In Limburg spreken ze limburgs, in Den Haag, Haags en op vele plekken in onze eigen hoofdstad wordt nog steeds oerdegelijks Amsterdams gesproken. De brabanders hebben ook hun eigen taaltje en als je de zeeuwen soms hoort....pfff..quote:Op vrijdag 10 juni 2005 15:22 schreef desiredbard het volgende:
Waarom Nederlands spreken of niet (Ik ben ook voor het afscheiden van Frieslan)
Udens niveau? Geen idee waar je het over hebt?
Het probleem is dus dat ook lichte accenten of verschillen in intonatie, klemtoon en intervallen niet goed opgepikt worden. Dus ook als je Nederlands goed genoeg is om een brood te bestellen cq een verhandeling over calculus te geven dan kun je in de problemen komen.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 15:33 schreef desiredbard het volgende:
JA maar als je een taal leert.... iedere talenkursus is in ABN (Haarlems) dus geen excuus
Ik weet niet of je wel eens met MS-Speach gewerkt hebt in het Duits of Engels..... Ik heb in allebei toch echt een accent, In mijn engels komt daar dan nog eens een Dublin Accent overheen ook toch doet die klote spraakherkenning het best wel goed (Niet omdat het "leert" maar van meet af aan: Kortom als jij zo'n zwaar accent hebt dat de computer het niet herkent spreek je de taal niet goed....en vooor die paar stotteraars die er zijn is er vast wel een omweg te vinden
quote:Op vrijdag 10 juni 2005 15:50 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Het probleem is dus dat ook lichte accenten of verschillen in intonatie, klemtoon en intervallen niet goed opgepikt worden. Dus ook als je Nederlands goed genoeg is om een brood te bestellen cq een verhandeling over calculus te geven dan kun je in de problemen komen.
Het is gewoon niet compatibel met teveel verschillende accenten. Dan zou je per accent een versie moeten maken... Nog meer belastinggeld over de balk.
Jouw proggie begrijpt foutloos wat jij bedoelt, op de letter nauwkeurig (Want dat is nodig bij een examen, he?)?quote:Op vrijdag 10 juni 2005 16:11 schreef desiredbard het volgende:
Dat bedoel ik dus ...mijn frans trekt op niets...qua snelheid en intonatie ...en zelfs microsoft begrijpt wat ik bedoel....en nee ik heb geen talenknobbel
JA computers zijn gevoelig voor intonatie...maar niet voor lichte intonatie en intervallen......
Kortom als je het niet kan spreken kan je het niet spreken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |