Dat flikte mijn moeder ook bij mij. Die ranzige goedkope nep-chocomel lustte ik nietquote:Op woensdag 15 juni 2005 12:01 schreef Kroketter het volgende:
En toen we weer terug in Nederland waren vroeg ik steeds aan m'n moeder of ze bij de supermarkt 'Portugese appeltjes' wilde halen, want die waren tha bomb uiteraard.
Ben er pas jaren later achter gekomen dat ze gewoon jonagolds meenam, die ik eerst niet lustte. Voel me nog steeds bedrogen.
pollepelquote:Op dinsdag 28 juni 2005 09:35 schreef Scootmobiel het volgende:
[..]
Had ik ook!![]()
Oh ja, en in een reclamefolder zag ik een keer een 'massageborstel' staan, een borstel om mee te masseren dus... Ik dacht: 'Massa-geborstel??Wie worden er dan allemaal massaal geborsteld, en waarom eigenlijk?'
![]()
![]()
Volgens mij roept hij "Playstation Two"quote:Op dinsdag 28 juni 2005 11:08 schreef Davidboaz het volgende:
Ik had gisteren eindelijk door dat dat kind in die commercials van SONY Playstation eigenlijk krijst:
Play Station Too!
![]()
Vandaag komt hij erachter dat het eigenlijk Two isquote:Op dinsdag 28 juni 2005 11:42 schreef Oldbie het volgende:
[..]
Volgens mij roept hij "Playstation Two"
Of ben ik nou simpel?
FUCK!!!!!quote:Op woensdag 29 juni 2005 03:36 schreef rocco_siffredi het volgende:
[afbeelding]
ik kwam er pas laat achter dat niet dat rooie stuk de 1 van formule 1 is... maar dat witte.. "onzichtbare "
Verrek ja!quote:Op woensdag 29 juni 2005 03:36 schreef rocco_siffredi het volgende:
[afbeelding]
ik kwam er pas laat achter dat niet dat rooie stuk de 1 van formule 1 is... maar dat witte.. "onzichtbare "
ik ook! tot die tijd dacht ik ook dat disney heel wat anders was dan disnepquote:Op woensdag 29 juni 2005 03:32 schreef Steve.Porter het volgende:
ik kwam er pas op mn 11e ofzo achter dat er toch echt wel Disney staat ipv Disnep (wat ik ook al merkwaardig vond, omdat je het zo niet uitsprak)
[afbeelding]
Ach, het was voor mij werkelijk een openbaring.quote:Op woensdag 29 juni 2005 12:08 schreef Frollo het volgende:
Dat Tatort komt ook elk topic wel een paar keer terug hè
Dan zal ik gelijk maar ff vertellen dat Snelle Japie gewoon Bassie is!quote:Op woensdag 29 juni 2005 12:09 schreef biawa het volgende:
[..]
Ach, het was voor mij werkelijk een openbaring.![]()
Die had ik al wel gelezen hoor.quote:Op woensdag 29 juni 2005 12:10 schreef Frollo het volgende:
[..]
Dan zal ik gelijk maar ff vertellen dat Snelle Japie gewoon Bassie is!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |