Ah nee Jimmy Casper was het die op zijn plaat ging. Maar ja wanneer trapt Boonen niet door zijn ketting heenquote:Op maandag 6 juni 2005 18:18 schreef gorgg het volgende:
@Bartoli
Denk niet dat Boonen gevallen is vorig jaar in de tour (behalve ergens in een bergrit), wel schoot hij in de eerste en tweede rit door zijn ketting.
Ja, kut was dat.quote:Op maandag 6 juni 2005 18:25 schreef placebeau het volgende:
twee ritten na elkaar zelfs.
Wees maar voorbereid in de komende Tour. dat excuus van Tom gaan we nog vaak horenquote:
Nu zijn z'n fietsen al wat beter aangepastquote:Op maandag 6 juni 2005 23:40 schreef Bartoli het volgende:
[..]
Wees maar voorbereid in de komende Tour. dat excuus van Tom gaan we nog vaak horen![]()
@Zjwegel; Ich weit waal dat Jeroen der Bobby op siene moel gehauwe hei. Maar van dat stuur niet echt
Moet er idd ook niet aandenken dat iemand in volle sprint op zijn bek gaat doordat zijn stuur afbrak
Crankstel was het van Boonen. In het tijdschrift Fiets staat nu een interview met 'm, waarin 'ie zegt dat dankzij hem FSA nu geen materiaalleverancier is van Quick-Step. Leuke reclame voor FSA.quote:Op maandag 6 juni 2005 18:33 schreef Bartoli het volgende:
[..]
Ah nee Jimmy Casper was het die op zijn plaat ging. Maar ja wanneer trapt Boonen niet door zijn ketting heen. Die gast breekt nog eens zijn stuur over in volle sprints op die manier. Die gebruikt zoveel kracht wat egl niet goed is voor het materiaal.
Ik ben niet zo goed in frans, maar waar staat dat het een saaie kopgroep is danquote:Op dinsdag 7 juni 2005 13:01 schreef NRH het volgende:
Etappe 2
Een saaie kopgroep van vier man heeft zich gevormd, allemaal Fransen.![]()
Sur un ralentissement du peloton, les 4 hommes de tête parviennent à accroître leur avance désormais égal à 1'30. Rappel des échappés : l'homme du Beaujolais, Frédéric Bessy (Cofidis), Samuel Dumoulin (AG2R), Frédéric Finot (Française des Jeux) et Anthony Charteau (Bouygues Telecom).
20?? Da's best veel.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 14:41 schreef Ambrosius het volgende:
De vier hebben ondertussen bijna 20 minuten voorsprong.
Als ze boven de 10 minuten blijven, en er zit een redelijke klimmer tussen kan het nog leuk worden.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 15:28 schreef Wombcat het volgende:
Dan gaat één van hen ook de leiderstrui pakken.
Zitten zo op het oog geen echte klimmers tussen, dus niet gevaarlijk voor de eindzege (maar je weet maar nooit, ook in de Ronde van Zwitserland zo eens een onbekende winnaar gehad, kan effe niet meer op zijn naam komen).
Dat was Christophe Agnolutto. Die hield Camenzind op die manier van de eindzege af.quote:[b]Op dinsdag 7 juni 2005 15:28 (maar je weet maar nooit, ook in de Ronde van Zwitserland zo eens een onbekende winnaar gehad, kan effe niet meer op zijn naam komen).
* Wombcat vindt het jammer dat Van Huffel er niet bij zit.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 15:31 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Als ze boven de 10 minuten blijven, en er zit een redelijke klimmer tussen kan het nog leuk worden.
die bedoelde ik ja.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 15:35 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Dat was Christophe Agnolutto. Die hield Camenzind op die manier van de eindzege af.
Moet wel anders kan het gewoon niet.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 15:49 schreef Wombcat het volgende:
En met 50 km was het nog 13:25??
Da's 3½ minuut verloren in 10 km??? Zit er een col in of zo?
Nee.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:23 schreef Joene het volgende:
Wordt het ergens uitgezonden?
KUTquote:
Die blijven voor.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:31 schreef Ambrosius het volgende:
4.40 met nog 15 km te gaan.
Boogerd zie je wsch nog op het NK, en Armstrong op de ploegentijdrit in Eindhoven (die wordt toch uitgezonden, mag ik hopen)quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:28 schreef Joene het volgende:
[..]
KUTdus geen boogie en armstrong op de tv voor de tour meeR?
Of de enige die er echt voor ging bij die sprints.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:34 schreef placebeau het volgende:
Dumoulin heeft al twee tussensprinten gewonnen, dus dat lijkt me de snelste van de vier.
Maar Boogerd wordt geen kampioen ('t is weer in Rotterdam).quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:35 schreef placebeau het volgende:
[..]
Boogerd zie je wsch nog op het NK, en Armstrong op de ploegentijdrit in Eindhoven (die wordt toch uitgezonden, mag ik hopen)
Hij werd gisteren ook achtste in de massasprint, voor zover dat iets zegt, ik zie persoonlijk Finot d'r nog vandoor gaan....quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:34 schreef placebeau het volgende:
Dumoulin heeft al twee tussensprinten gewonnen, dus dat lijkt me de snelste van de vier.
En dat deed hij ook, op 3 km van de meet.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:38 schreef Achterhoekers_eerst het volgende:
[..]
Hij werd gisteren ook achtste in de massasprint, voor zover dat iets zegt, ik zie persoonlijk Finot d'r nog vandoor gaan....
Wie gelooft me nog als ik zeg dat ik dat niet gelezen had.....quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:38 schreef Leatherface het volgende:
[..]
En dat deed hij ook, op 3 km van de meet.
Armstrong rijdt wel bij de eerste 5, denk ik.quote:Op woensdag 8 juni 2005 13:46 schreef Sheva het volgende:
vandaag dus een tijdrit:
http://www.bicirace.com/race/2005/DauphineLibere3.html
uitkijken dus hoever armstrong al in vorm is..tip vandaag pereiro als dagwinnaar
Als hij vandaag niet bij de eerste 5 rijdt, heb ik behoorlijke twijfels over zijn vorm. Ik tip Landis vandaag voor de overwinning.quote:Op woensdag 8 juni 2005 13:50 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Armstrong rijdt wel bij de eerste 5, denk ik.
Ik tip ook Landis, of anders Leipheimer.quote:Op woensdag 8 juni 2005 13:52 schreef Ereinion het volgende:
[..]
Als hij vandaag niet bij de eerste 5 rijdt, heb ik behoorlijke twijfels over zijn vorm. Ik tip Landis vandaag voor de overwinning.
je hebt de bril wel nodig:quote:Op woensdag 8 juni 2005 14:58 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Ik zat nog te denken aan Peschel, maar er zit blijkbaar ook nog wat klimwerk in die tijdrit vandaag
Blijkbaar heeft die dat gehoord want Uwe heeft tot nu toe de snelste tijd;quote:Op woensdag 8 juni 2005 14:58 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Ik zat nog te denken aan Peschel, maar er zit blijkbaar ook nog wat klimwerk in die tijdrit vandaag
Waar las ik laatst toch dat Klöden Der Jan zou steunen in de Tour, volgens mij moet ie gewoon weer voor eigen kansen gaan en Lance d'r op leggen dit jaar...quote:Op woensdag 8 juni 2005 15:49 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Zou Klöden dan toch beter in vorm zijn dan de meesten de laatste tijd dachten ...
Nee hoor.quote:Op woensdag 8 juni 2005 16:13 schreef Achterhoekers_eerst het volgende:
[..]
Waar las ik laatst toch dat Klöden Der Jan zou steunen in de Tour, volgens mij moet ie gewoon weer voor eigen kansen gaan en Lance d'r op leggen dit jaar...
Nee hoor, want het wordt de tour van Ullrich dit jaar.quote:Op woensdag 8 juni 2005 16:13 schreef Achterhoekers_eerst het volgende:
[..]
Waar las ik laatst toch dat Klöden Der Jan zou steunen in de Tour, volgens mij moet ie gewoon weer voor eigen kansen gaan en Lance d'r op leggen dit jaar...
En maar 7 seconden dan Kloden. Ben benieuwd wat Lance doet, lijkt me niet dat hij dit gaat winnen.quote:Op woensdag 8 juni 2005 16:17 schreef Bartoli het volgende:
Heras rijdt niet eens een slechte tijd is nog sneller dan Dekker en maar dikke 20 sec langzamer dan Posthuma
Betekend dat niet dat ie te langzaam is om vernoemd te worden?? Verwacht 't eigenlijk wel...quote:Op woensdag 8 juni 2005 16:23 schreef Bartoli het volgende:
...
Van Landis ontbreken de tijden jammer genoeg
Wat te denken van Lance-il Falco-Popoquote:Op woensdag 8 juni 2005 16:31 schreef Achterhoekers_eerst het volgende:
Ik zie Ulricht-Vino-Klöden, kan Armstrong daar tegenop???
Dat uur kom wel heel dicht.quote:Op woensdag 8 juni 2005 16:32 schreef Bartoli het volgende:
Botero snelste tijd; 1'00'06.
Leipo vast wel denk ik.quote:Op woensdag 8 juni 2005 16:30 schreef Bartoli het volgende:
ben benieuwd of ze onder het uur gaan rijden
quote:Op woensdag 8 juni 2005 16:39 schreef Achterhoekers_eerst het volgende:
Il Falco, Vino, Popo, Leipo, ik moet even gniffelen om de namen....een argeloze voorbijganger weet niet waar ie uit is gekomen
![]()
quote:
Leipheimer nog. Dat is de enigste die Botero van de dubbelslag kan afhoudenquote:Op woensdag 8 juni 2005 16:44 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Nog favorieten die moeten binnenkomen, nee zeker?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |