KUTquote:
Die blijven voor.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:31 schreef Ambrosius het volgende:
4.40 met nog 15 km te gaan.
Boogerd zie je wsch nog op het NK, en Armstrong op de ploegentijdrit in Eindhoven (die wordt toch uitgezonden, mag ik hopen)quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:28 schreef Joene het volgende:
[..]
KUTdus geen boogie en armstrong op de tv voor de tour meeR?
Of de enige die er echt voor ging bij die sprints.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:34 schreef placebeau het volgende:
Dumoulin heeft al twee tussensprinten gewonnen, dus dat lijkt me de snelste van de vier.
Maar Boogerd wordt geen kampioen ('t is weer in Rotterdam).quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:35 schreef placebeau het volgende:
[..]
Boogerd zie je wsch nog op het NK, en Armstrong op de ploegentijdrit in Eindhoven (die wordt toch uitgezonden, mag ik hopen)
Hij werd gisteren ook achtste in de massasprint, voor zover dat iets zegt, ik zie persoonlijk Finot d'r nog vandoor gaan....quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:34 schreef placebeau het volgende:
Dumoulin heeft al twee tussensprinten gewonnen, dus dat lijkt me de snelste van de vier.
En dat deed hij ook, op 3 km van de meet.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:38 schreef Achterhoekers_eerst het volgende:
[..]
Hij werd gisteren ook achtste in de massasprint, voor zover dat iets zegt, ik zie persoonlijk Finot d'r nog vandoor gaan....
Wie gelooft me nog als ik zeg dat ik dat niet gelezen had.....quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:38 schreef Leatherface het volgende:
[..]
En dat deed hij ook, op 3 km van de meet.
Armstrong rijdt wel bij de eerste 5, denk ik.quote:Op woensdag 8 juni 2005 13:46 schreef Sheva het volgende:
vandaag dus een tijdrit:
http://www.bicirace.com/race/2005/DauphineLibere3.html
uitkijken dus hoever armstrong al in vorm is..tip vandaag pereiro als dagwinnaar
Als hij vandaag niet bij de eerste 5 rijdt, heb ik behoorlijke twijfels over zijn vorm. Ik tip Landis vandaag voor de overwinning.quote:Op woensdag 8 juni 2005 13:50 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Armstrong rijdt wel bij de eerste 5, denk ik.
Ik tip ook Landis, of anders Leipheimer.quote:Op woensdag 8 juni 2005 13:52 schreef Ereinion het volgende:
[..]
Als hij vandaag niet bij de eerste 5 rijdt, heb ik behoorlijke twijfels over zijn vorm. Ik tip Landis vandaag voor de overwinning.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |