Hmm, ik dacht echt dat ze "she" hadden gespeeldquote:Op zaterdag 6 augustus 2005 13:44 schreef Klingon het volgende:
She's a rebel misschien? Niet gezien trouwens, maar MTV zendt de komende dagen nogal veel live uit...afgelopen week kwam ook Marilyn Manson voorbij
MM viel tegen vond ik. Heb je niet zoveel mee gemist.quote:Op vrijdag 12 augustus 2005 18:41 schreef evil-me het volgende:
4 dagen okeej maar 4 podia. Hoe moet je dan in hemelsnaam kiezen.
als linkin park maar komt lijkt me iig vet chill. Heb marilyn manson gemist die had ik wel op tv nog willen zien. Die gast is geniaal.
quote:Op woensdag 10 augustus 2005 14:20 schreef Klingon het volgende:
Mijn foto's moeten trouwens nog steeds komen, wil niet echt opschieten met een vriend. Anyway...geruchten gaan dat volgend jaar Rock am Ring misschien 4 dagen en 4 podia heeft
Hmm, woon helaas een half uur van Nijmegen af..dus dat schiet niet veel opquote:Op zondag 14 augustus 2005 16:35 schreef evil-me het volgende:
En dan iets anders: Ik zet maar ff alles in want ik zou niet weten wat ik anders moet doen.
Ik heb van 21 augustus tot 31 augustus een slaapplek nodig in Nijmegencity ivm met introductie.
dus...... als iemand kan helpen
ik heb wel betere line-ups gezien.quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 11:48 schreef evil-me het volgende:
en dan dit festival. http://www.festivalinfo.nl/festival_detail.php?festival_id=2587
de line up doet gewoon pijn.why??
Hmm die kluisjes die waren buiten het terrein (voor de ingang). Was in een trailer van een vrachtwagen gebouwd ofzo. Verder geen gebruik van gemaakt trouwens.quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 13:54 schreef evil-me het volgende:
ik was ff het topic aan het doorlezen. En ik vroeg me af hoe het met die kluisjes was gegaan. En met de trein hoeveel dat kost en hoe je dan ongeveer rijdt. (als iemand dat nog bij de hand heeft.)
De trein is echt een aanrader. Vanaf Arnhem tot aan Koln reis je met de ICE-trein, lekker snel en relaxed (bar aan boord, lekker biertjes drinken)quote:09:14 Arnhem Spoor 7 ICE105
10:41 Koln HBF Spoor 6
10:53 Koln HBF Spoor 7 EC 101
11:46 Koblenz HBF Spoor 4
Reistijd 2:32
ik dacht dat je volgend jaar ook als echte duitser heen wildequote:
Klopt ookquote:Op zaterdag 20 augustus 2005 18:00 schreef The_Hives het volgende:
[..]
ik dacht dat je volgend jaar ook als echte duitser heen wilde
ga jij volgend jaar weer?quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 19:53 schreef evil-me het volgende:
nordschleife is echt niet normaal de herrie die daar vanaf komt. Over heen gelopen wel mooi.
alleen Alivequote:Op zondag 21 augustus 2005 14:26 schreef evil-me het volgende:
pearl jam vind alleen alive leuk de rest beetje countryband achtig zo saai. Maar ja ik ben gewoon muziekfan dus ik schat dat ik wel ga
dat was idd erg goed in die regenquote:Op zondag 21 augustus 2005 14:27 schreef evil-me het volgende:
ik zag trouwens het gespring bij REM daaar had ik zo graag tussengestaan dat was echt prachtig.
voor als ze komen: Ik was dronkenquote:Op dinsdag 27 september 2005 22:20 schreef Klingon het volgende:
Oja, onze foto's van 2005 (met o.a. The Hives en meer) zwerven nog steeds ergens rond bij een vriend van mij. Of die ooit nog komen is nog maar de vraag
De kans is best aanwezig dat ik volgend jaar wel weer kanquote:Op woensdag 28 september 2005 18:13 schreef evil-me het volgende:
LP update: ze hebben 11 september 2004 laatste show gespeeld en toen kwam er dus dat jay z gedeelte door. Nu werken ze aan een album. Dus ik denk dat lp wel bevestigd gaat worden aangezien ze dan aan een nieuwe toer beginnen rond hun nieuwe album.
Depeche Mode: komt 17 oktober met een nieuw album. www.depechemode.de zijn ze al bevestigd als headliner. Zelfs als afsluiter van de laatste dag voor bij het vuurwerk. of niet ik kan niet goed genoeg duits.
system of a down: hebben dus al weer een tijdje een nieuw album
ook cool er gingen geruchten dat rock in park in/rondom het olympisch stadion in muchen zou wordne gehouden. Als er een vierde dag komt dan zal dat op maandag zijn. en ik wil geen vierde dag of vierde podium. ik bedoel dan moet je dus nog meer gaan kiezen en ik zit ook nog met een studie denk ik.
quote:0?/06/2006 Nurburg (Germany) Rock am Ring Festival *
0?/06/2006 Nuremburg (Germany) Rock im Park Festival *
* Rock am Ring and Rock im Park are scheduled for June 2-4, 2006.
It is not yet known which exact dates Depeche Mode are playing.
hoeveel posts nog?quote:Op vrijdag 30 september 2005 19:49 schreef evil-me het volgende:
gaan we dit topic gewoon nog volkrijgen?
zit op me werk regelmatig en het is momenteel vrij rustig dus ik zit veel op Fok! jaquote:Op donderdag 13 oktober 2005 16:42 schreef evil-me het volgende:
14. Komakie heb jij niks beters te doen? Je bent volgens mij vaker hier dan ik
helemaal niet... nog 11quote:Op donderdag 13 oktober 2005 20:23 schreef The_Hives het volgende:
vol !!!
Met z'n allen op de camping vind ik persoonlijk ook geen probleem, maar dan moeten we wel gezamenlijk reizen. Anders gaat het echt niet lukken.quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 10:49 schreef evil-me het volgende:
The_Hives doet vervelend:D nog 10 dus. Oeh volgend jaar gaat het wer leuk worden. En groter en alles. Ik wil eigenlijk helemaal niet op de nordschleife ik wil op die campings bij de ingang. A1 etc.
ja hoor, vorig jaar toen ik je belde had ik nog zo 50 vierkante meter voor je vrij kunnen houdenquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 12:32 schreef Klingon het volgende:
[..]
Met z'n allen op de camping vind ik persoonlijk ook geen probleem, maar dan moeten we wel gezamenlijk reizen. Anders gaat het echt niet lukken.
hmm, maar leontien had toen ook al ruimte voor ons vrijgehoudenquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 20:43 schreef The_Hives het volgende:
[..]
ja hoor, vorig jaar toen ik je belde had ik nog zo 50 vierkante meter voor je vrij kunnen houden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |