quote:Op maandag 30 mei 2005 09:05 schreef pberends het volgende:
[EU] De economie
[EU] De economie
Of kan iemand 'm uitleggen dat bureaucratie en regels niet goed voor de economie is?
da's niet helemaal waar.quote:Op maandag 30 mei 2005 09:26 schreef wdn het volgende:
Ooooooooooooooh je kun het ZELF niet?
Zegt genoeg denk ik.
NOGMAALS: iedere euro die rolt is goed voor de economie.
Je hebt inderdaad gelijk.quote:Op maandag 30 mei 2005 09:26 schreef wdn het volgende:
Ooooooooooooooh je kun het ZELF niet?
Zegt genoeg denk ik.
NOGMAALS: iedere euro die rolt is goed voor de economie.
Grappig dan zou de economie nu hartstikke goed moeten gaan dus, toch is het dat niet, hmm hoe komt dat dan want als elke euro wordt uitgegeven is het toch goed voor de economie.quote:Op maandag 30 mei 2005 09:26 schreef wdn het volgende:
Ooooooooooooooh je kun het ZELF niet?
Zegt genoeg denk ik.
NOGMAALS: iedere euro die rolt is goed voor de economie.
Nee, da's onzin, Nederlanders sparen op dit moment meer dan ooit. Ja ze zeggen dat alles duurder is geworden, maar dat komt gedeeltelijk ook omdat ze niet meer uit durven te geven.quote:Op maandag 30 mei 2005 10:25 schreef erikh het volgende:
[..]
Grappig dan zou de economie nu hartstikke goed moeten gaan dus, toch is het dat niet, hmm hoe komt dat dan want als elke euro wordt uitgegeven is het toch goed voor de economie.
Right, nog nooit zijn er zoveel schuldsaneringsaanvragen geweest.quote:Op maandag 30 mei 2005 11:56 schreef MrTorture het volgende:
Nee, da's onzin, Nederlanders sparen op dit moment meer dan ooit. Ja ze zeggen dat alles duurder is geworden, maar dat komt gedeeltelijk ook omdat ze niet meer uit durven te geven.
quote:Op maandag 30 mei 2005 12:06 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Right, nog nooit zijn er zoveel schuldsaneringsaanvragen geweest.
Daarbij is onze binnenlandse economie voor slechts 30 % afhankelijk van eigen bestedingen (de rest = 70 % komt op conto van het buitenland).
quote:Nederlanders sparen stukken harder
[Bron: ANP]
Nederlanders hebben de afgelopen twee jaar 33 miljard euro opzij gelegd. Daarmee kwam het totaal aan spaargelden van de bijna zeven miljoen huishoudens eind vorig jaar uit op 167 miljard euro tegen 135 miljard euro eind 2000. De toename van bijna 25 procent is historisch gezien een record.
In de eerste zes maanden van dit jaar heeft de spaartrend zich voortgezet, al lag het tempo lager. Dat heeft het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) donderdag laten weten. Het CBS verklaart de spaarzin uit de gang van zaken op de effectenbeurzen, waar de koersen sinds 2001 fiks zijn gedaald. Ook het verminderde consumentenvertrouwen speelde mee. Huishoudens deden aandelen van de hand en besloten risio's te mijden.
Tegenover de spaargelden hadden de Nederlanders 454 miljard euro aan schulden uitstaan. Dat betreft voor het overgrote deel hypotheekleningen.
Ja er is 25 % meer gespaard.... maar hoeveel is de schuldberg toegenomen. En hoe staat dit in verhouding tot elkaar.quote:Op maandag 30 mei 2005 13:23 schreef MrTorture het volgende:
Verhaal.
Als je hypotheken achterwege laat gaan de schulden maar om een paar miljard en het sparen over honderden miljarden.quote:Op maandag 30 mei 2005 17:42 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Ja er is 25 % meer gespaard.... maar hoeveel is de schuldberg toegenomen. En hoe staat dit in verhouding tot elkaar.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |