Jammer dat het niet allemaal goede argumenten zijn:quote:Op woensdag 1 juni 2005 16:40 schreef sol1tair het volgende:
[..]
Ik sluit me hier bij aan en heb dus ook tegen gestemd. Laat eerst maar eens zien dat Europa gaat werken en kom dan met een grondwet.
sorry dat ik reageer maar moet het even doen...quote:Op woensdag 1 juni 2005 16:40 schreef sol1tair het volgende:
[..]
Ik sluit me hier bij aan en heb dus ook tegen gestemd. Laat eerst maar eens zien dat Europa gaat werken en kom dan met een grondwet.
Staat in de nieuwe europese grondwet dat turkije in de europese unie komt??quote:Op woensdag 1 juni 2005 16:43 schreef dewitteparel het volgende:
[..]
Gister bij NOVA hadden ze een top 10 redenen om tegen te stemmen, daar stond in:
- tegen turkije
- tegen euro
- tegen beleid
(en op 14 oid tegen Balkenende)
Ik ben zo vrij om tegen door de jou geponeerde stellingen te agerenquote:Op woensdag 1 juni 2005 16:16 schreef TheSilentEnigma het volgende:
[..]
Tegen, om de volgende redenen:
-Ik zie een militaire supermacht niet zitten.
-Ik verwacht vijandigheden jegens een groot Europa.
-Ik wil niet de dupe worden van misstappen van andere landen.
-Ik het niet leuk zou vinden als voor alle on- en laaggeschoolde banen goedkope Oostblokkers worden aangetrokken en dus on- en laaggeschoolde Nederlanders nóg moeilijker aan werk zouden komen.
-Ik het niet tof vind dat Nederland de grootste betaler is, maar naar verhouding straks bijna niets meer te zeggen heeft.
-Ik zwaar tegen de bio-industrie ben, en het dus walgelijk zou vinden als bio-dieren het nog slechter zouden krijgen.
-Ik heftig tegen de proganda voor de grondwet van de overheid ben.
Dat is niet waar, er staat alleen dat moet worden erkend dat dieren wezens met gevoel zijn. Dit houdt in de praktijk natuurlijk NUL verbetering in. Zolang barbaarse praktijken als onverdoofd castreren en afknippen van staarten, tanden en snavels niet expliciet verboden worden, verandert er niets voor de dieren.quote:Op woensdag 1 juni 2005 16:55 schreef dewitteparel het volgende:
-Ik zwaar tegen de bio-industrie ben, en het dus walgelijk zou vinden als bio-dieren het nog slechter zouden krijgen.
Deze grondwet neemt expliciet de rechten van dieren en het bewustzijn van dierenwelzijn op in haar tekst.
Op de stemmachine hier stond gewoon voor/tegen...quote:Op woensdag 1 juni 2005 17:06 schreef ivetje het volgende:
oneens
Vond het vreemd dat er niet gewoon ja/nee stond of voor/tegen...maar eens/oneens
Een nee-stem is dus goed voor de beurs.quote:Referendum bepaalt stemming op beurzen
AMSTERDAM - De euro lijkt woensdag op de Europese beurzen de stemming te gaan bepalen. De munt staat onder druk in verband met het referendum over de Europese grondwet. Een goedkopere euro is echter gunstig voor bedrijven die het van de export moeten hebben. Dat vertaalde zich woensdag in hogere aandelenkoersen.
De AEX-index in Amsterdam noteerde na ruim een uur 366,21 punten. Dat betekent een stijging van 1,53 punt ofwel 0,4 procent. De overige Europese beurzen zaten ook in de lift, maar de gemiddelde winsten waren daar iets kleiner. Londen won 0,2 procent, Parijs en Frankfurt beide 0,3 procent.
Door de negatieve uitslag van het referendum in Frankrijk zijn de twijfels over Europese eenwording gegroeid. Dat zet de euro onder druk, zeker nu het ernaar uitziet dat ook de Nederlanders het grondwettelijk verdrag zullen afwijzen. De Europese munt dook dinsdag nabeurs onder de grens van 1,23 dollar en woensdag gebeurde dat opnieuw. Na een uur handelen bleef de euro hangen rond 1,2300 dollar.
Behalve de euro had ook de hogere olieprijs invloed op de handel. Daar profiteerde in Amsterdam Koninklijke Olie van. Het olieconcern won 0,7 procent op 47,61 euro. In Parijs was er eenzelfde percentage winst voor Total, terwijl in Londen BP tot de grote stijgers behoorde.
bij ons dus niet...stond eens, geen mening ofzo en oneensquote:Op woensdag 1 juni 2005 17:08 schreef Juichtoon het volgende:
[..]
Op de stemmachine hier stond gewoon voor/tegen...
Idd, laten we op nog kortere termijn kijken wat voor invloed het heeft...quote:Op woensdag 1 juni 2005 17:09 schreef speedfreak1 het volgende:
Voor mensen die nog moeten, een belangrijke reden om nee te stemmen:
[..]
Een nee-stem is dus goed voor de beurs.
Volgens de referendumwet is die stem dan ongeldig.quote:Op woensdag 1 juni 2005 17:06 schreef ivetje het volgende:
Vond het vreemd dat er niet gewoon ja/nee stond of voor/tegen...maar eens/oneens
Je mag niet met vette vingers aan de stemmachine komen. Schaam je, dat frietje eet je maar als je de heilige nee-stem hebt uitgebracht.quote:Op woensdag 1 juni 2005 17:50 schreef dvdfreak het volgende:
Ik heb 3x gestemd een voor me zelf en voor me ouders en dat werd 3x Vette NEE
Sluit ik me helemaal bij aan.quote:Op woensdag 1 juni 2005 17:53 schreef marky het volgende:
Ik stem nee en ga daarmee in tegen mijn vriendin die ja stemt en de VVD waar ik bij de verkiezingen op stem en ook lid van ben.
De reden van mijn tegenstem is niet makkelijk onder worden te brengen maar het komt grotendeels voort uit een gevoel van onbehagen dat ik het bij het hele gebeuren van het politieke europa. Ik vind een economische unie waar afspraken worden gemaakt over de handel etc prima maar verder hoeft van mij niet we kunnen dat prima zelf.
ja hoor, daarom doen ze dat bij het stembureaquote:Op woensdag 1 juni 2005 17:43 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Volgens de referendumwet is die stem dan ongeldig.
quote:Op woensdag 1 juni 2005 18:00 schreef ivetje het volgende:
[..]
ja hoor, daarom doen ze dat bij het stembureau![]()
Vader DrDrentzquote:Op woensdag 1 juni 2005 18:11 schreef DrDentz het volgende:
ik heb net 'voor' gestemd maar had net zo goed niet kunnen gaan, want ik ging met mn pa en die stemde tegen; stemden we elkaar weg
vind ik nergens op slaan, ik ben een wijze student, die weet hoe de politiek in elkaar zit en mn pa is een werkloze stakker zonder diplomas.. ik vraag waarom stem je tegen dan brabbelt ie iets van "ik goa niet met die andere landen mee dat mut ik niet"
![]()
quote:Op woensdag 1 juni 2005 18:11 schreef DrDentz het volgende:
ik heb net 'voor' gestemd maar had net zo goed niet kunnen gaan, want ik ging met mn pa en die stemde tegen; stemden we elkaar weg
vind ik nergens op slaan, ik ben een wijze student, die weet hoe de politiek in elkaar zit en mn pa is een werkloze stakker zonder diplomas.. ik vraag waarom stem je tegen dan brabbelt ie iets van "ik goa niet met die andere landen mee dat mut ik niet"
![]()
Ik denk dat er toch nog een aardig verschil tussen zit. Hoewel (ik denk dat) de meerderheid nee zou zeggen.quote:Op woensdag 1 juni 2005 18:21 schreef Remzz het volgende:
Ben eigenlijk best benieuwd hoe deze uitslag overeenkomt met de echte uitslag. Ik heb tegen gestemt.
9 uurquote:Op woensdag 1 juni 2005 18:42 schreef MmadviewW het volgende:
Voor. moet btw nog naar stemlokaal .. tot hoe laat kan het?
21.00quote:Op woensdag 1 juni 2005 18:42 schreef MmadviewW het volgende:
Voor. moet btw nog naar stemlokaal .. tot hoe laat kan het?
http://frontpage.fok.nl/column/2907quote:Op woensdag 1 juni 2005 18:54 schreef zakjapannertje het volgende:
ik heb VOOR gestemd, onder meer door door dit stuk
Blanco kan ook. Maar een sterk Europa is natuurlijk nooit weg. Omdat we een handelsland zijn en het grootste deel van onze export naar EU landen is is éénheid ook zeer handigquote:Op woensdag 1 juni 2005 20:26 schreef coz het volgende:
jullie krijgen 5 minuten om mij te overtuigen JA te stemmen .... (ja met argumenten)
Ik ben nog wantrouwig over alle redenen die ik heb gelezen om nee te stemmen (want dan moet ik dat 800+ pagina boekwerk lezen ipv doorscrollen om het allemaal te verifieren)
redenen om voor te stemmen die ergens op slaan, of iets toevoegen wat er nog niet is , heb ik ook niet gehoord
* coz gespannen wacht
edit.. ik neig idd naar nee, maar dat is dus op ongeverifieerd materiaal .. als ik alle buikargumenten erbij betrek is er idd geen discussie. maargoed![]()
oh en geen ctrl v aub
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |