nee hoor je mag het hele bejaardenhuis afgaan voor machtigingenquote:Op woensdag 1 juni 2005 13:02 schreef BrainOverfloW het volgende:
Zit er nog een maximum op het aantal mensen voor wie je mag stemmen via machtiging?
Ik meen toch echt max. 2 gelezen te hebben op mijn oproep kaart....quote:Op woensdag 1 juni 2005 13:44 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
nee hoor je mag het hele bejaardenhuis afgaan voor machtigingen
per keer , zodra die 2 gestemd zijn , mag je weer nieuwe machtigingen indienenquote:Op woensdag 1 juni 2005 13:49 schreef Juichtoon het volgende:
[..]
Ik meen toch echt max. 2 gelezen te hebben op mijn oproep kaart....
Je mag alleen een machtiging indienen in combinatie met je eigen stemkaart. Je kunt dus maximaal drie stemmen uitbrengen (een van jezelf en twee van anderen).quote:Op woensdag 1 juni 2005 14:11 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
per keer , zodra die 2 gestemd zijn , mag je weer nieuwe machtigingen indienen
Ik vind het vreemd dat we überhaupt zo'n suffe winkelsluitingstijdenwet hebben.quote:Op woensdag 1 juni 2005 13:42 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Vreemd dat ze daar in Utrecht over stemmen.
nee hoor, je hebt in ieder geval bijgedragen aan de opkomst.quote:Op woensdag 1 juni 2005 15:38 schreef Christine het volgende:
Toch maar voor gestemd.
En namens mijn ex tegen, dus eigenlijk ben ik voor niks gegaan.
ik heb tegen gestemd om dat niet alles in een grondwet vastgelegd hoeft te worden , maar ook in onderlinge afspraken.quote:Op woensdag 1 juni 2005 16:00 schreef Logician het volgende:
misschien is het leuk een onderbouwing van jullie Tegens en Voor's er bij te zetten?
komt door de christenfundi's natuurlijk. Overigens voor mij hoeven die winkels niet open op zondag. Vind het wel altijd rustig zo.quote:Op woensdag 1 juni 2005 14:59 schreef Lithion het volgende:
[..]
Ik vind het vreemd dat we überhaupt zo'n suffe winkelsluitingstijdenwet hebben.
Tegen, om de volgende redenen:quote:Op woensdag 1 juni 2005 16:00 schreef Logician het volgende:
misschien is het leuk een onderbouwing van jullie Tegens en Voor's er bij te zetten?
- Ik ben tegen die jaarlijkse miljoenen verhuizing van Brussel naar Straatsburg en andersomquote:Op woensdag 1 juni 2005 16:00 schreef Logician het volgende:
misschien is het leuk een onderbouwing van jullie Tegens en Voor's er bij te zetten?
Hoe kom je daar bij? Gisteren was op RTL een enquete waaruit bleek dat mensen voornamelijk om inhoudelijke zaken tegen gingen stemmen. Euro, Turkije en Kabinet speelden amper een rol:quote:Op woensdag 1 juni 2005 16:08 schreef dewitteparel het volgende:
jammer dat de meeste mensen niet over de grondwet stemmen, maar over zaken als de euro, toetreding van Turkije, of het huidige beleid.
Ik sluit me hier bij aan en heb dus ook tegen gestemd. Laat eerst maar eens zien dat Europa gaat werken en kom dan met een grondwet.quote:Op woensdag 1 juni 2005 16:21 schreef ThomasBerge het volgende:
[..]
- Ik ben tegen die jaarlijkse miljoenen verhuizing van Brussel naar Straatsburg en andersom
- Ik ben tegen een Europese commissie die geldt als een dumpplaats voor nationale oud-politici
- Ik ben tegen een bureaucratisch, en daardoor ondemocratisch Europa. Het Europees parlement komt vanwege bureaucratische regelingen nauwelijks toe aan het echt controleren van de commissie.
- Ik ben tegen de kapitaalvernietiging door tolken. De VN en de katholieke kerk werken nog efficiënter door te werken met zes werktalen, terwijl zij meer mensen vertegenwoordigen. Daarom alleen Engels, Frans en Duits als talen in Brussel.
Gister bij NOVA hadden ze een top 10 redenen om tegen te stemmen, daar stond in:quote:Op woensdag 1 juni 2005 16:36 schreef Tikorev het volgende:
[..]
Hoe kom je daar bij? Gisteren was op RTL een enquete waaruit bleek dat mensen voornamelijk om inhoudelijke zaken tegen gingen stemmen. Euro, Turkije en Kabinet speelden amper een rol:
Bron
Opmerkelijk is dat de euro en Turkije vrijwel niet van invloed zijn op de uitslag van het referendum. 4% van de tegen-stemmers zegt nee vanwege de onderwaardering van de gulden bij de invoering van de euro. En 2% wil niet dat Turkije tot de EU gaat behoren.
Bovendien zitten mensen die om non-redenen stemmen ook net zo goed in het voor kamp. Hoeveel mensen ik al niet gehoord heb die voor gaan stemmen omdat ze de voor de EU zijn (alsof de EU gaat verdwijnen bij een TEGEN).
idem maar dan 'voor' uiteraardquote:Op woensdag 1 juni 2005 14:10 schreef starbuck het volgende:
1 keer tegen
1 keer tegen met een machtiging
Zoals ik laatst James Brown hoorde zingen..
"I feel good "![]()
Jammer dat het niet allemaal goede argumenten zijn:quote:Op woensdag 1 juni 2005 16:40 schreef sol1tair het volgende:
[..]
Ik sluit me hier bij aan en heb dus ook tegen gestemd. Laat eerst maar eens zien dat Europa gaat werken en kom dan met een grondwet.
sorry dat ik reageer maar moet het even doen...quote:Op woensdag 1 juni 2005 16:40 schreef sol1tair het volgende:
[..]
Ik sluit me hier bij aan en heb dus ook tegen gestemd. Laat eerst maar eens zien dat Europa gaat werken en kom dan met een grondwet.
Staat in de nieuwe europese grondwet dat turkije in de europese unie komt??quote:Op woensdag 1 juni 2005 16:43 schreef dewitteparel het volgende:
[..]
Gister bij NOVA hadden ze een top 10 redenen om tegen te stemmen, daar stond in:
- tegen turkije
- tegen euro
- tegen beleid
(en op 14 oid tegen Balkenende)
Ik ben zo vrij om tegen door de jou geponeerde stellingen te agerenquote:Op woensdag 1 juni 2005 16:16 schreef TheSilentEnigma het volgende:
[..]
Tegen, om de volgende redenen:
-Ik zie een militaire supermacht niet zitten.
-Ik verwacht vijandigheden jegens een groot Europa.
-Ik wil niet de dupe worden van misstappen van andere landen.
-Ik het niet leuk zou vinden als voor alle on- en laaggeschoolde banen goedkope Oostblokkers worden aangetrokken en dus on- en laaggeschoolde Nederlanders nóg moeilijker aan werk zouden komen.
-Ik het niet tof vind dat Nederland de grootste betaler is, maar naar verhouding straks bijna niets meer te zeggen heeft.
-Ik zwaar tegen de bio-industrie ben, en het dus walgelijk zou vinden als bio-dieren het nog slechter zouden krijgen.
-Ik heftig tegen de proganda voor de grondwet van de overheid ben.
Dat is niet waar, er staat alleen dat moet worden erkend dat dieren wezens met gevoel zijn. Dit houdt in de praktijk natuurlijk NUL verbetering in. Zolang barbaarse praktijken als onverdoofd castreren en afknippen van staarten, tanden en snavels niet expliciet verboden worden, verandert er niets voor de dieren.quote:Op woensdag 1 juni 2005 16:55 schreef dewitteparel het volgende:
-Ik zwaar tegen de bio-industrie ben, en het dus walgelijk zou vinden als bio-dieren het nog slechter zouden krijgen.
Deze grondwet neemt expliciet de rechten van dieren en het bewustzijn van dierenwelzijn op in haar tekst.
Op de stemmachine hier stond gewoon voor/tegen...quote:Op woensdag 1 juni 2005 17:06 schreef ivetje het volgende:
oneens
Vond het vreemd dat er niet gewoon ja/nee stond of voor/tegen...maar eens/oneens
Een nee-stem is dus goed voor de beurs.quote:Referendum bepaalt stemming op beurzen
AMSTERDAM - De euro lijkt woensdag op de Europese beurzen de stemming te gaan bepalen. De munt staat onder druk in verband met het referendum over de Europese grondwet. Een goedkopere euro is echter gunstig voor bedrijven die het van de export moeten hebben. Dat vertaalde zich woensdag in hogere aandelenkoersen.
De AEX-index in Amsterdam noteerde na ruim een uur 366,21 punten. Dat betekent een stijging van 1,53 punt ofwel 0,4 procent. De overige Europese beurzen zaten ook in de lift, maar de gemiddelde winsten waren daar iets kleiner. Londen won 0,2 procent, Parijs en Frankfurt beide 0,3 procent.
Door de negatieve uitslag van het referendum in Frankrijk zijn de twijfels over Europese eenwording gegroeid. Dat zet de euro onder druk, zeker nu het ernaar uitziet dat ook de Nederlanders het grondwettelijk verdrag zullen afwijzen. De Europese munt dook dinsdag nabeurs onder de grens van 1,23 dollar en woensdag gebeurde dat opnieuw. Na een uur handelen bleef de euro hangen rond 1,2300 dollar.
Behalve de euro had ook de hogere olieprijs invloed op de handel. Daar profiteerde in Amsterdam Koninklijke Olie van. Het olieconcern won 0,7 procent op 47,61 euro. In Parijs was er eenzelfde percentage winst voor Total, terwijl in Londen BP tot de grote stijgers behoorde.
bij ons dus niet...stond eens, geen mening ofzo en oneensquote:Op woensdag 1 juni 2005 17:08 schreef Juichtoon het volgende:
[..]
Op de stemmachine hier stond gewoon voor/tegen...
Idd, laten we op nog kortere termijn kijken wat voor invloed het heeft...quote:Op woensdag 1 juni 2005 17:09 schreef speedfreak1 het volgende:
Voor mensen die nog moeten, een belangrijke reden om nee te stemmen:
[..]
Een nee-stem is dus goed voor de beurs.
Volgens de referendumwet is die stem dan ongeldig.quote:Op woensdag 1 juni 2005 17:06 schreef ivetje het volgende:
Vond het vreemd dat er niet gewoon ja/nee stond of voor/tegen...maar eens/oneens
Je mag niet met vette vingers aan de stemmachine komen. Schaam je, dat frietje eet je maar als je de heilige nee-stem hebt uitgebracht.quote:Op woensdag 1 juni 2005 17:50 schreef dvdfreak het volgende:
Ik heb 3x gestemd een voor me zelf en voor me ouders en dat werd 3x Vette NEE
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |