Ach het zijn altijd krenten met die normeringen, dus naar boven normeren is dan 1.2 en naar onder 0.5. Doe dat hele systeem maar in de kattenbak voor mij hoor, ik pak m'n kansen wel.quote:Op donderdag 26 mei 2005 16:56 schreef Skv het volgende:
[..]
Dat is de keerzijde ja.
Stel je nou voor dat het een terror moeilijk examen is, en alle goede leeringen een 5 hebben, en de rest een 3?
Dan knallen ze die normering wat omhoog, zodat de goed-lerende een 7 hebben en de rest een 5.
De verhouding goedlerenden / nietlerenden blijft wel gelijk..
Tsjah, t was iets moeilijker dan de afgelopen jarenquote:Op donderdag 26 mei 2005 16:59 schreef Sterke_Yerke het volgende:
Wat een gore tyfus examen!. Heb 26 punten, waarmee ik wel voldoende sta met engels maar om die oefenexamens haalde ik veel veel hoger
Die was inderdaad wel okay, had ik dan ook alle punten op, maar op die met dat invullen maar 1quote:Op donderdag 26 mei 2005 17:00 schreef Tom_Tom- het volgende:
Wat een makkelijk examen.
Ik heb 39 punten denk ik, wat iets tussen de 7.3 en 9.2 betekent en wat betekent dat ik Engels met een 8 afsluit..
Die tekst over A Clockwork Orange was tof.
zou best kunnen. sk en lat werden ook al als moeilijker gezien.quote:Op donderdag 26 mei 2005 17:01 schreef Sterke_Yerke het volgende:
Weetje wat ik denk? Dat ze die examens allemaal veel moeilijker hebben gemaakt, door allerlei geluiden uit elke hoek, dat het vwo te makkelijk was.
En wat doe je daar aan? Ja je pakt het onderwijs aan, niet de aftoetsing![]()
Neequote:Op donderdag 26 mei 2005 17:00 schreef Tom_Tom- het volgende:
Wat een makkelijk examen.
Netjes.quote:Ik heb 39 punten denk ik, wat iets tussen de 7.3 en 9.2 betekent en wat betekent dat ik Engels met een 8 afsluit..
Het was wel de enige toffe.quote:Die tekst over A Clockwork Orange was tof.
Die vraagstelling was erg vaag ja.quote:Op donderdag 26 mei 2005 17:02 schreef peejdorie het volgende:
ik had die vraag waar je van die 2 brievenschrijvers (michael en nog zo iemand) een standpunt moest opschrijven fout geinterpreteerd, dacht 2 standpunten per schrijver
ze hadden het ook een beetje vaagjes dr neer gezet heur..
maar als ze het eerste antwoord goed tellen heb ik toch nog een punt, want had bij de ene 1 en 5 en bij de andere 2 en 4
dat is toch zo, als je meerdere antwoorden geeft dat de eerste telt?
Het is toch zo dat de normering gebaseerd wordt op een bepaald percentage dat moet slagenquote:Op donderdag 26 mei 2005 17:01 schreef Sterke_Yerke het volgende:
Weetje wat ik denk? Dat ze die examens allemaal veel moeilijker hebben gemaakt, door allerlei geluiden uit elke hoek, dat het vwo te makkelijk was.
En wat doe je daar aan? Ja je pakt het onderwijs aan, niet de aftoetsing![]()
jap die had k ook foutquote:Op donderdag 26 mei 2005 17:04 schreef Tom_Tom- het volgende:
[..]
Vraag 29 ('Wat maakt de schrijver duidelijk over "Some" in alinea 10?') vond ik ook erg wazig en die heb ik geloof ik ook fout.
Dat wel.quote:Op donderdag 26 mei 2005 17:03 schreef Skv het volgende:
Het was wel de enige toffe.
mm dat hoop ik wel, heb ook 2 per schrijver. Kon er maar eentje vinden, vond het al zo vaagquote:Op donderdag 26 mei 2005 17:02 schreef peejdorie het volgende:
ik had die vraag waar je van die 2 brievenschrijvers (michael en nog zo iemand) een standpunt moest opschrijven fout geinterpreteerd, dacht 2 standpunten per schrijver
ze hadden het ook een beetje vaagjes dr neer gezet heur..
maar als ze het eerste antwoord goed tellen heb ik toch nog een punt, want had bij de ene 1 en 5 en bij de andere 2 en 4
dat is toch zo, als je meerdere antwoorden geeft dat de eerste telt?
dat is zo, maar als de oefenexamens die ik heb gemaakt met bijbehorende normeringen, vergelijk met de nu gemaakte examens scoor ik veel lager.quote:Op donderdag 26 mei 2005 17:04 schreef Youssef het volgende:
[..]
Het is toch zo dat de normering gebaseerd wordt op een bepaald percentage dat moet slagen![]()
Clockwork Orange...Was dat die
porno tekst
Die vraag over some was echt lomp idd. Dr stond zowel dat die some nu niet meer genegeerd konden worden als dat die some nu aangestoken werden door de tv beelden.quote:Op donderdag 26 mei 2005 17:04 schreef Tom_Tom- het volgende:
[..]
Die vraagstelling was erg vaag ja.
Meer mensen hadden die vraag zo geinterpreteerd, ik niet. En ik had het dus perongeluk goed gedaan, want achteraf dacht ik dat zij gelijk zouden hebben..
Vraag 29 ('Wat maakt de schrijver duidelijk over "Some" in alinea 10?') vond ik ook erg wazig en die heb ik geloof ik ook fout.
Had film ook gezien, was wel wat makkelijker om die tekst te doenquote:Op donderdag 26 mei 2005 17:05 schreef Tom_Tom- het volgende:
[..]
Dat wel..
Ik was blij dat ik de film kende, dan kun je toch het een en ander visualiseren voor jezelf.
De MC teksten die ik fout had waren ook de teksten waar ik heel erg zat te twijfelen tussen twee antwoorden. Dus gokken kan ik minder.
Ach ja, wat kun je anders verwachten van iemand die literatuur bij zn hobby's heeft staanquote:
\quote:Op donderdag 26 mei 2005 17:04 schreef Domai het volgende:
Kut, ik kan die 9 op mijn diploma wel vergeten.
35 van de 48 punten
Een voorliefde voor taalquote:Op donderdag 26 mei 2005 17:10 schreef Aurelium het volgende:
[..]
Ach ja, wat kun je anders verwachten van iemand die literatuur bij zn hobby's heeft staan
quote:Op donderdag 26 mei 2005 17:10 schreef Plantenbak het volgende:
42. Tussen 7.9 en 9.4.
Conclusie: Ik ben tevreden.
quote:
Wattuhquote:Op donderdag 26 mei 2005 17:14 schreef Max_Dark het volgende:
Weet je nu al dat je je wil specialiseren in endocrinologie?
quote:Op donderdag 26 mei 2005 17:13 schreef s4nd3r-tj3 het volgende:
[..]
dit verklaart..
De ambitie: Na het gymnasium geneeskunde studeren in Maastricht, later specialiseren in endocrinologie en intussen een studie Nederlandse taal en cultuur / rechten doen. En schrijver worden, natuurlijk.
Verzot op: De klassieken, literatuurgeschiedenis, rock- en ravemuziek, films, alcohol en dropjes.
![]()
![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |