quote:Op maandag 4 juli 2005 02:35 schreef Parvus het volgende:
vrouw die dan zo Pakme van Acht heet en die trouwt dan met meneer Eren.
Pakme van Acht-Eren
ahhaha!!!![]()
a
![]()
df
![]()
![]()
dreiii!!!~~!!¡¡¡¡
![]()
Een vriendin van mij kent iemand met de naam Befke Pijpersquote:Op maandag 4 juli 2005 10:22 schreef sannydude het volgende:
klaartje komen
cock pijpers
het ergste is nog dat ik dit niet eens verzin
om maar aan te geven dat vanalles verzinnen beetje makkelijk is iddquote:Op maandag 4 juli 2005 17:34 schreef Ayaxola het volgende:
Iedereen maar zeggen dat ze niet zelf verzonnen zijn.
en Dick Tevreden dan?quote:Op maandag 4 juli 2005 17:28 schreef mklievink het volgende:
Dick Suikerbuik &
Ben Tevreden
Beide bestaan..
quote:What's in a name?
Een van onze zijdelingse projectjes heet What's in a Name? Doel is een zo lang mogelijke lijst te maken van mensen wier naam en beroep een grappige combinatie opleveren. We kennen allemaal meneer Baksteen van de vliegeniersvereniging en de weervrouwen Woei en Somers, maar er zijn er meer. Wat dacht u van officier van justitie Moraal uit Groningen, groenteman Pieper uit Oosterland en directeur Buis van de Westerscheldetunnel? Of van onze eigen Charlotte Snel, winnares van J&N's Karting Trophy?
Leuke naam.En is........quote:Op maandag 4 juli 2005 22:54 schreef p-etr-a het volgende:
Ik ken iemand die iemand kent die Guus Geil heet. En het is een vrouw...
ik ken idd iemand doe suikerbuik van de achternaam heetquote:Op maandag 4 juli 2005 17:28 schreef mklievink het volgende:
Dick Suikerbuik &
Ben Tevreden
Beide bestaan..
die zijn altijd wel grappigquote:Op dinsdag 28 maart 2006 16:59 schreef yosander het volgende:
In de Donald Duck staan ook altijd van die naam-grapjes!
ik weet niet of dit al in dit topic is gezecht maar daar bestaat een geluids fragment van dat iemand een cafe belt om te vragen of de cafe baas ff Jo de Koek wil roepen want het is belangrijk.quote:Op maandag 30 mei 2005 10:57 schreef Slappe_hap het volgende:
Joden Koek
penisnijd?quote:Op woensdag 29 maart 2006 11:36 schreef Saekerhett het volgende:
Zal vast wel gezegd zijn, maar in Eindhoven (dacht ik), heb je een K. Anker wonen
Hehe mijn oma heet Annie Nas. En mijn tandarts heet kapper. Mijn kapper ken ik niet zo goed.quote:Op woensdag 29 maart 2006 20:06 schreef Yashaaaaa het volgende:
Anna Nas
Dan zal hij nog veeeel vaker dan ondergetekende te horen hebben gekregen dat hij zijn speelgoed nou eens op moest ruimen....quote:
Ik zie alleen Meermarkt Bakkerij Ubakquote:Op donderdag 30 maart 2006 20:45 schreef MonoSynth het volgende:
Nog een leuke, misschien een klein beetje off-topic, maar in Rouveen (ov) zitten twee winkels naast elkaar:
Slagerij Bakker
en
Bakkerij Slager
(echt!)
Dag beste vriend.quote:Op zaterdag 1 april 2006 01:56 schreef Lathund het volgende:
Ik heb lang geleden met een vriend van me ladingen van dit soort grappen verzonnen... kijken of ik er nog een paar op kan graven.
Kassameisje Ciska Duysent
Pizzabakker Piet Seria
Knuppelzwaaier Oma Gent
Exorcist B.C. ten Heyt
Crimineel Ben de Lid
Bahkom maar tot 5.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |