M'n msn staat aanquote:Op zondag 29 mei 2005 16:45 schreef Jonnetje het volgende:
Ik mag/moet me gaan melden geloof ik...
Yes! Vandaag 37 weken!
Maareh.. Voor een uur of tien 's ochtends ben ik echt niet wakker.
Alhoewel.. Als het begint natuurlijk wel![]()
Maar dan laat ik het jullie wel weten. Sowieso wel denk ik. Ik heb het laatst toch ook gewoon nog kunnen melden dat ik naar het ZH moest.
Ik zal alleen wel even proberen Mallemeid te bereiken die wou -als het nodig is- (wat vast wel het geval is aangezien is iig in het ZH moet bevallen) geloof ik wel updaten
![]()
(dat is dus laatst nét een beetje bij elkaar langs gelopen)
En voor tienenquote:Op maandag 30 mei 2005 09:57 schreef Jonnetje het volgende:
*meld*
Nog steeds met gupje in buik..
en
*brult even naar Malle* [afbeelding]
Fijn dat het beter met je gaat!! Nog maar een paar daagjes hè, dan mag je ook naar de vlos!!quote:Op zondag 29 mei 2005 19:59 schreef Neva het volgende:
Jonnetjespannend
![]()
Fuente en vicky.. leuk die trappelende beentjesik moet nog veel te lang wachten
Hier gaat het eindelijk een stukje betervoel me iets beter
op ongelakt hout afklopt
Renegate heeft hier nog niet gepostquote:Op maandag 30 mei 2005 10:55 schreef Merisse het volgende:
* Merisse maakt zich beetje ongerust over Renegate
quote:Op maandag 30 mei 2005 11:14 schreef Elegantly Wasted het volgende:
Hallo dames,
ben een beetje met gemengde gevoelens terug van de vk.
Heb daar de intake gehad ( ik dacht leuk; ik neem Glenn mee, maar die heeft de boel daar zo ongeveer afgebroken) en we zouden naar het hartje luisteren. Nu ben ik pas 11 weken en 1 dag zwanger en ik heb afgelopen donderdag een mooie echo gehad, maar het hartje heb ik vanochtend niet gehoord. En dat zit me behoorlijk dwars.....
Volgende week maandagavond de herkansing.
geen idee.. ik moet woensdag en ben dan ook 10.5 wekenquote:Op maandag 30 mei 2005 11:26 schreef Elegantly Wasted het volgende:
De vk vertelde ook dat je bij de twaalfde week het hartje het beste kan horen. Alleen waarom heb ik dan een intake bij 11 weken
Tis maar goed dat ik donderdag een goede echo had anders was ik nu echt goed over de pies.
Nu ben ik dat maar een beetje.
Ik heb het hartje ook nog niet gehoord hoor! En ik ben verder als jou. Ik was 13 w+ 1d en toen kreeg ik de mooie echo, waarop een spartelend beepje te zien was. De volgende dag naar de vlos, toen dus geen hartje gehoord. Dat komt vaker voot zei ze. Bij de 1 hoor je het nou eenmaal sneller dan bij de ander. Stel dat het bekken gekanteld is, dan is het heel moeilijk om nu al wat te horen.quote:Op maandag 30 mei 2005 11:14 schreef Elegantly Wasted het volgende:
Hallo dames,
ben een beetje met gemengde gevoelens terug van de vk.
Heb daar de intake gehad ( ik dacht leuk; ik neem Glenn mee, maar die heeft de boel daar zo ongeveer afgebroken) en we zouden naar het hartje luisteren. Nu ben ik pas 11 weken en 1 dag zwanger en ik heb afgelopen donderdag een mooie echo gehad, maar het hartje heb ik vanochtend niet gehoord. En dat zit me behoorlijk dwars.....
Volgende week maandagavond de herkansing.
Met renagate gaat het wel goed hoor!quote:Op maandag 30 mei 2005 10:55 schreef Merisse het volgende:
* Merisse maakt zich beetje ongerust over Renegate
Normaal gesproken moest ik gewoon 4 weken later terugkomen, nu mag ik 1 weekje eerder komen.quote:Op maandag 30 mei 2005 11:33 schreef Elegantly Wasted het volgende:
Ja, gelukkig mag ik snel terugkomen.
Je post stelt me alweer een stukje gerust Ingrid. Ik hou gewoon vast aan de mooie echo van vorge week en wacht rustig af tot maandagavond (ja,ja...)
Hoop voor Randa en Neva dat zij wel gelijk het hartje horen, want het is gewoon een heel geruststellend geluid.
Goeie tip, net naar het toilet geweest en de eerste twee glazen opgedronken. Nu heb ik een waterbuik en het goevoel dat ik dadelijk toch al weer naar de wc moet, maar we wachten af.quote:Op maandag 30 mei 2005 10:34 schreef Saffier het volgende:
Randa vanmiddag naar de vlos, gaaf hoor!! Op het echo-formulier bij mij stond dat ik twee uur van te voren naar de wc moest gaan en daarna onmiddelijk 3 (of 4) grote glazen water, thee of appelsap moest drinken, dan was de blaas voldoende gevuld, ik hen toen 6 glazen thee naar binnen gewerkt, mijn blaas was dan ook mooi vol zei de echo-meneer. Leuke reacties krijg je van kinderen he? En fijn dat je je wat beter voelt hoor *klopt mee af*.
weet ikquote:Op maandag 30 mei 2005 19:22 schreef Leah het volgende:
Dat maakt niet uit.
De bedoeling van de volle blaas is dat ie je baarmoeder iets omhoog duwt duwt, en dat is dan wat makkelijker voor de echomevrouw/meneer. Hoeft trouwens bij een inwedige echo niet, die volle blaas.
hoeft in principe niet zei de vlos, is alleen makkelijker. Nou ja vlos, laatste jaars in opleiding maar ze deed het wel goedquote:Op maandag 30 mei 2005 19:15 schreef Ingrid19 het volgende:
Als er naar het hartje geluisterd wordt, moet je dan ook met een volle blaas, of maakt dat niet uit?
Het was prachtig ja om het hartje horen, moeilijk om niet te gaan huilen. Maar naar de wc van zenuwen. Denk ik niet, want het was voor mij echt het gevoel dat wat ik er indeed er ook weer meteen uit kwam. Moest wel om mezelf lachen, daarom. De plas had ook gewoon geen kleur. en de bus van moeders voor Moeders zat wel erg vol aan het eind van de dag.quote:Op dinsdag 31 mei 2005 11:27 schreef Saffier het volgende:
Randa moest je van de zenuwen niet extra plassen ofzo? Je kan het volgende week natuurlijk gewoon weer proberen!! Bij mij kon ze het hartje niet vinden, ik was toen 11 weken 2 dagen. Bij de echo wel meteen het hartje gehoord en gezien natuurlijk, was dezelfde dag.![]()
staat de gang weer volquote:Op dinsdag 31 mei 2005 11:33 schreef Randa_v het volgende:
[..]
Dadelijk komt moeders voor moeders de resterende kratten brengen, als het goed is krijg ik dan ook het bordje, kommetje en beker van nijntje. Leuk.
De bloedingen waren (gelukkig) vrijwel meteen weer over, als ze namelijk niet over waren moest ik langer in het ziekenhuis blijven.quote:Op maandag 30 mei 2005 16:40 schreef melonovy het volgende:
Jonnetje, typisch laatste loodjes, het wordt er niet minder zwaar om.
Zijn de bloedingen helemaal gestopt?
Wilyan slaapt toch niet meer tussen de middag, of nu wel weer samen met jou?
Nee, dat was de mevrouw van de kaartjesdrukkerij.quote:Op dinsdag 31 mei 2005 10:54 schreef Anitra het volgende:
Jonnetje nog 14 dagen toch?dat was de gok van de vk toch?
quote:Op dinsdag 31 mei 2005 23:36 schreef Neva het volgende:
Wij mogen morgen voor de eerste keernaar de verlos, is het raar dat je zenuwachtig bent?
Tuurlijk niet joh!quote:Op dinsdag 31 mei 2005 23:36 schreef Neva het volgende:
Wij mogen morgen voor de eerste keernaar de verlos, is het raar dat je zenuwachtig bent?
even heel nieuwsgierig, wat voor werk doe je dan?quote:Ik heb net gemerkt dat ik mijn broeken niet meer dichtkrijgstraks maar even op een doordeweekse spijkerbroek uit voor mezelf
(op mijn werk dragen we alleen rokken
, de meeste zijn gelukkig een stukje wijder dan mijn spijkerbroeken).
Heb je al Rennies geprobeert?quote:Op woensdag 1 juni 2005 10:58 schreef Ingrid19 het volgende:
Bah! Ik ben sinds 6.00 erg duizelig en heb ineens weer last van zuurbranden. Ik dacht dat slapen wel zou helpen tegen duizeligheid, mooi niet dus. Ik zit te twijfelen of ik de vlos moet bellen of de ha.
droge biscuitjes? kopje lauw water met theelepeltje suiker?quote:Op woensdag 1 juni 2005 11:10 schreef Ingrid19 het volgende:
Ik heb Rennies geprobeerd, maar helpt niks. Vanillevla ook niet. Cola nog niet geprobeerd.
Ik let ook wel op, maar het duurt nu zo lang, is vervelend gevoel.
makreel uit zo'n blikje of makreel salade zou je op het de verpakking moeten kijken.. staat het e rniet op zou ik bij zo'n twijfel niet nemen..quote:Op woensdag 1 juni 2005 11:09 schreef MeNicole het volgende:
Is makreel dat dan? Want dat weet ik dus niet!!
quote:Op woensdag 1 juni 2005 10:58 schreef MeNicole het volgende:
Ik heb net ff op internet gezocht of ik makreel mag eten, maar kan nix vinden!! Iemand die dat weet?
* Bron *quote:U bent zwanger? Eet vis!
Vette vis bevat veel omega-3-vetzuren. Deze vetzuren zijn goed voor de gezondheid, maar verlagen ook het risico op vroeggeboorte en op een te laag geboortegewicht.
De medische pers beklemt nog steeds de positieve eigenschappen van vis en vooral de omega-3-vetzuren in vis. Vroegere studies hadden reeds aangetoond dat de omega-3-vetzuren, die noodzakelijk zijn voor het lichaam, bescherming bieden tegen hart- en vaatziekten en tegen prostaatkanker. Maar nu blijkt vis niet alleen goed te zijn voor bejaarden, maar ook voor zwangere vrouwen en jonge moeders.
Een studie bij meer dan 8.700 vrouwen onderzocht hun consumptie van visolie, de duur van de zwangerschap en het geboortegewicht. Uit deze studie blijkt duidelijk dat zwangere vrouwen die visolie eten, duidelijk minder risico lopen op vroeggeboorte (1,9%) dan vrouwen die nooit vis eten (7,1%). Het risico was drie- tot viermaal hoger bij de vrouwen die nooit vis aten dan bij de vrouwen die het meest vis aten.
Tweemaal per week!
Olson et al. hebben vastgesteld dat een hoge consumptie van omega-3-vetzuren (meer dan 2 g/dag) recidieven van vroeggeboorte voorkomt en het einde van de zwangerschap wat uitstelt. Een lage visconsumptie daarentegen verhoogt het risico op vroeggeboorte en een laag geboortegewicht. Het risico neemt aanzienlijk toe bij vrouwen die minder dan 0,15 g omega-3-vetzuren per dag eten (dit komt overeen met 15 g vis).
Over het algemeen wordt aanbevolen tweemaal per week vis te eten. Dit komt dus neer op gemiddeld 1 gram omega-3-vetzuren per dag. De vissoorten die het meest omega-3-vetzuren bevatten, zijn vette vis zoals makreel, zalm, haring, forel, tonijn, steur, ansjovis en sardienen. Maar als u niet van vis houdt, kunt u nog steeds uw toevlucht nemen tot visoliën als voedingssupplement.
Nu heb ik ook zin...quote:Op woensdag 1 juni 2005 11:25 schreef MeNicole het volgende:
Ja dank je. Nu kan ik naar d emarkt mijn makreel en haring halen![]()
vandaar je naam!quote:Op woensdag 1 juni 2005 10:56 schreef Saffier het volgende:
Nieuwsgierig mag, ben ik ook...
Ik werk bij een juwelier, met een bepaalde 'dresscode' dus... Leuk team, heerlijk werk en na een tijdje heb je het niet eens meer door dat je in een rok loopt, ze hoeven gelukkig niet standaard tot op de grond ofzo, (bijna) elke lengte is goed.
quote:Op woensdag 1 juni 2005 11:56 schreef Ingrid19 het volgende:
Is het erg om de hele zwangerschap foliumzuur te slikken? Zit namelijk in de multivitaminen die ik slik.
Heb je zo'n grote pot dat die nog een paar maanden mee gaat dan?quote:Op woensdag 1 juni 2005 11:56 schreef Ingrid19 het volgende:
Is het erg om de hele zwangerschap foliumzuur te slikken? Zit namelijk in de multivitaminen die ik slik.
Er staat dus dat het niet meer nodig is, maar niet dat het niet meer mag...quote:- Blijf foliumzuur gebruiken - ook als het niet meteen lukt om in verwachting te raken - tot acht weken na de bevruchting. Daarna is het niet meer nodig.
volgens me huisarts mag je geen rauwe visproducten..quote:Op woensdag 1 juni 2005 12:21 schreef Suzanna het volgende:
Ik heb nooit gehoord dat je geen zure haring zou mogen tijdens de zwangerschap? Waar is dat op gebaseerd? (heb al op Google gezocht maar kon niets vinden)
Vraag het dan vanmiddag meteen nog even aan de Verloskundige.quote:Op woensdag 1 juni 2005 12:22 schreef Neva het volgende:
volgens me huisarts mag je geen rauwe visproducten..![]()
quote:De enige vette hap die goed is
En nu maar hopen dat je ervan houdt. Van vette vis. Haring, makreel, forel, sardientjes, zeewolf, zeeduivel en zalm zijn vette vissen. En die kun je in de laatste drie maanden van je zwangerschap het beste één of twee keer per week eten. Ze bevatten namelijk cervonzuur en dat is een belangrijke bouwsteen voor de hersenen en het netvlies. En juist aan het eind van de zwangerschap maken de hersenen van je kind nog een belangrijk groeiproces door.
Ik herinner me de vreugde van Loena vorig jaar nog, toen bleek dat haring wel mochtquote:Op woensdag 1 juni 2005 12:22 schreef Neva het volgende:
[..]
volgens me huisarts mag je geen rauwe visproducten..![]()
Nou ja, tis natuurlijk ook niet zo dat als iets niet goed is, je kind er altijd en direct schade van ondervindt, maar het is vaak gewoon om het risico uit te sluiten. Waarmee ik dus niet bedoel dat light producten slecht zijn of jij iets fout doet (daar weet ik nl. niks van), maar ik bedoel het meer in het algemeen; het 'er is niks mis met ...' is vaak een argument van mensen om met slechte gewoonten door te gaan en dat is niet altijd terechthoop dat ik duidelijk ben!quote:Op woensdag 1 juni 2005 12:28 schreef Suzanna het volgende:
en met Noa is niets mis hoor... (en ik heb ECHT veel cola light gedronken en andere light-producten gebruikt)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |