ik heb precies hetzelfde hoor, ik vind sex met een vrouw ook lekker, maar zou nooit verliefd op een vrouw kunnen worden of een relatie mee beginnenquote:Op zaterdag 21 mei 2005 20:43 schreef Diebitch het volgende:
Hai...
Nou uhhhh waar gaat deze topic over....over het bi-zijn!!
Ik ben bisexueel maar dan alleen maar in sex.
Ik vind sex lekker met een meisje maar ook met een jongen. Het liefst natuurlijk allebei...
Maar een relatie met een meisje daar moet ik niet aan denken.
Kun je mij nou bisexueel noemen?
Brand los...wie is er bi en vindt je dit bi??
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Je vroeg naar meningen en dit is de mijnequote:Op zondag 22 mei 2005 10:41 schreef Diebitch het volgende:
In het dikke Van Dalen staat dit over bi-sexualiteit:
1 seksueel gericht zijnd op beide geslachten => bi, biseks
Er staat dus niets over relaties
Tuurlijk wil ik je mening weten! Ik keur die ook echt niet af!!quote:Op zondag 22 mei 2005 10:45 schreef ZwarteMagika het volgende:
[..]
Je vroeg naar meningen en dit is de mijne![]()
Ik denk dat die definitie wordt gegeven vanwege het woord 'sexueel'. Ik weet niet precies hoe het zit maar je hebt geloof ik verschillen tussen -fiel en -sexueel (alleen eh hoe zeg je dat bij bi, bifiel klinkt niet echtquote:Op zondag 22 mei 2005 10:52 schreef Diebitch het volgende:
[..]
Tuurlijk wil ik je mening weten! Ik keur die ook echt niet af!!
Dit is juist hoe vele bisexueel zien.
Alleen ik vind het vreemd dat deze definitie word gegeven in het dikke Van Dalen.
Waarom denkt de meerderheid van de bisexuele dat het juist relatiegericht is op hetzelfde geslacht![]()
Niets aan toe te voegenquote:Op zondag 22 mei 2005 11:02 schreef beestjuh het volgende:
Hmja, ik kan mezelf wel bi noemen, maar ik duw mezelf liever niet in zo'n hokje. Roepen dat ik bi ben trekt de verkeerde personen aan, namelijk geile pubers met interesse in een trio of breezah meiden die jongens in een kroeg op willen geilen.
Ik val gewoon op leuke, spannende, intrigerende, interessante, mooie, eigenwijze, slimme, idealistische en respectvolle mensen.
een worstjequote:Op zondag 22 mei 2005 11:00 schreef Diebitch het volgende:
Hahaha bifiel klinkt meer als een worstje.....
Jah dus als je het zo zegt dan zou ik juist een bisexueel zijn en diegene die zich richt op relatie tussen 2 dezelfde geslachten bifiel.
Dus de bifielen zeggen eigenlijk onterecht dat ze bisexueel zijn??
Hahaha jah we zijn eruit!quote:Op zondag 22 mei 2005 11:07 schreef ZwarteMagika het volgende:
[..]
een worstje![]()
nou bifielen vallen op beide geslachten dus dan hebben ze daar ook sex mee (hoop ik voor ze), dus zijn ze ook bisexueel.. bisexuelen hoeven weer niet 'bifiel' te zijn.. ehm misschien moeten we idd maar wat minder in hokjes denken, wordt wel ingewikkeld zo
Dan ben ik dat dusquote:Op zondag 22 mei 2005 10:42 schreef Diebitch het volgende:
Dan heb ik ook nog dit erover gevonden:
Je hebt het verschil tussen de parallele bi en de serieele bi:
de parallele zoekt er wat leuks bij als extra, deze dame heeft meestal al een vaste mannelijke partner. zij kan echter wel verliefd worden op het vrouwelijk geslacht maar zal haar mannetje nooit in de steek laten daarvoor. ook kan zij slechts op vrouwen vallen voor de sex, zonder dat zij daar meer van verwacht (extra relatie of wat dan ook)
Je bent 17 en begint nu al lesbische relaties om de sex?quote:Op zaterdag 21 mei 2005 23:12 schreef Sylvana het volgende:
[..]
ik heb precies hetzelfde hoor, ik vind sex met een vrouw ook lekker, maar zou nooit verliefd op een vrouw kunnen worden of een relatie mee beginnen
Ik ben 18quote:Op zondag 22 mei 2005 11:48 schreef Aurelium het volgende:
[..]
Je bent 17 en begint nu al lesbische relaties om de sex?
Ik ben hopeloos verouderd
Ja M2!quote:Op zondag 22 mei 2005 11:45 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Dan ben ik dat dusAl vind ik het zelf ook niet echt leuk om mezelf in hokjes te plaatsen hoor
Ik heb meerdere meetings georganiseerd voor meiden.... en ik vind de sfeer waanzinnig!quote:Op zondag 22 mei 2005 12:44 schreef Mirjamke het volgende:
Een relatie met een vrouw lijkt me niks, sex met een vrouw vind ik dan wel weer waanzinnig![]()
Precies, een lekkere, ongedwongen sfeer.quote:Op zondag 22 mei 2005 13:27 schreef Diebitch het volgende:
[..]
Ik heb vaak meerdere meetings georganiseerd voor meiden.... en ik vind de sfeer waanzinnig!
Je wordt niet aangekeken als je een meis aan het versieren bent, of dat je nou met meerdere meiden aan het zoenen bent. Alles is vrij....jij bent vrij!! Dat is wat ik ervaar. En het is echt hemels.
Alles gaat ook zo spontaan. Komt het ervan dan komt het, komt het niet dan niet....ook even leuk!
Als je een meeting organiseren moet, is het (nofi) alles behalve spontaan. Je weet van elkaar dat je allemaal bi bent, en beschikbaar. Je weet wat de bedoeling van zo een meet is en wat er van je verwacht wordt. Dus niet bepaald spontaan. Als het mannen erbij zou betrekken, zou je zoiets een gangbang noemen. In mijn ogen bijna hetzelfde.quote:Op zondag 22 mei 2005 13:27 schreef Diebitch het volgende:
[..]
Ik heb vaak meerdere meetings georganiseerd voor meiden.... en ik vind de sfeer waanzinnig!
Je wordt niet aangekeken als je een meis aan het versieren bent, of dat je nou met meerdere meiden aan het zoenen bent. Alles is vrij....jij bent vrij!! Dat is wat ik ervaar. En het is echt hemels.
Alles gaat ook zo spontaan. Komt het ervan dan komt het, komt het niet dan niet....ook even leuk!
Dus als je als meisje nog nooit wat met een jongen hebt gedaan, mag je jezelf ook geen hetero noemen? Het heeft toch niets met ervaring te maken.quote:Op zondag 22 mei 2005 10:34 schreef ZwarteMagika het volgende:
...Bijna iedereen noemt zich tegenwoordig 'bi', ookal hebben ze nog geen vinger naar een vrouw uitgestoken (goeie woordkeus)...
als je 't andere/zelfde geslacht lichamelijk gezien gewoon niet associeert met 'sex', en als er geestelijk gezien ook geen 'vonk' ontstaat, dan kan je hoog of laag springen, maar dan moet je gewoon je conclusie trekken. Ik heb mij tijdenlang mezelf beschouwd als biseksueel, terwijl ik echt NOOIT naar ook maar 1 vrouw omkeekquote:Op zondag 22 mei 2005 16:06 schreef RedDevil085 het volgende:
Wat ik me afvraag is hoe sommige mensen kunnen zeggen dat ze nooit met een iemand van hetzelfde (of tegenovergestelde in het geval van de "homo" liefde) geslacht zouden kunnen aanklooien als ze het nog nooit geprobeerd hebben.
Je bent niet bi als je ook niet beftquote:Op zondag 22 mei 2005 10:34 schreef ZwarteMagika het volgende:
Ik vind dat je pas bi bent als je echt verliefd kan worden op een vrouw en daar een relatie mee wil. Bijna iedereen noemt zich tegenwoordig 'bi', ookal hebben ze nog geen vinger naar een vrouw uitgestoken (goeie woordkeus). Zowat iedere meid lijkt het wel eens lekker om het met iemand van hetzelfde geslacht te doen, ze zeggen dan ook wel es dat iedere vrouw in weze bi is. Ben het daar dus niet mee eens
Mijn ervaring is heel anders van die meetings.quote:Op zondag 22 mei 2005 14:00 schreef beestjuh het volgende:
[..]
Als je een meeting organiseren moet, is het (nofi) alles behalve spontaan. Je weet van elkaar dat je allemaal bi bent, en beschikbaar. Je weet wat de bedoeling van zo een meet is en wat er van je verwacht wordt. Dus niet bepaald spontaan. Als het mannen erbij zou betrekken, zou je zoiets een gangbang noemen. In mijn ogen bijna hetzelfde.
Zo bedoelde ik het ook niet echt, ik bv fantaseer ook wel eens over vrouwen, maar heb het nog nooit echt gedaan en zou het ook niet zo snel in het echt doen. Sommige anderen hebben dit ook en noemen zich biquote:Op zondag 22 mei 2005 15:25 schreef Vieske het volgende:
[..]
Dus als je als meisje nog nooit wat met een jongen hebt gedaan, mag je jezelf ook geen hetero noemen? Het heeft toch niets met ervaring te maken.
Daar ben ik het wel mee eens. Fantaseren is heel wat anders dan het daadwerkelijk doen. Maar dat werd mij dus niet duidelijk na je post.quote:Op zondag 22 mei 2005 17:36 schreef ZwarteMagika het volgende:
[..]
Zo bedoelde ik het ook niet echt, ik bv fantaseer ook wel eens over vrouwen, maar heb het nog nooit echt gedaan en zou het ook niet zo snel in het echt doen. Sommige anderen hebben dit ook en noemen zich bi
ah okee, snap mezelf soms ook niet helemaal hoorquote:Op zondag 22 mei 2005 18:36 schreef Vieske het volgende:
[..]
Daar ben ik het wel mee eens. Fantaseren is heel wat anders dan het daadwerkelijk doen. Maar dat werd mij dus niet duidelijk na je post.
Dus de eerste jaren dat ik wist dat ik bisexueel was was ik dat eigenlijk niet, want ik was nog niet verliefd geweest op een vrouw, toen ik na een aantal jaren eens tegen een persoon aanliep die wel die gevoelens teweeg bracht ben ik dus ineens echt bisexueel geworden terwijl er niets aan mij, mijn gevoelens verder, veranderd is????quote:Op zondag 22 mei 2005 10:34 schreef ZwarteMagika het volgende:
Ik vind dat je pas bi bent als je echt verliefd kan worden op een vrouw en daar een relatie mee wil. Bijna iedereen noemt zich tegenwoordig 'bi', ookal hebben ze nog geen vinger naar een vrouw uitgestoken (goeie woordkeus). Zowat iedere meid lijkt het wel eens lekker om het met iemand van hetzelfde geslacht te doen, ze zeggen dan ook wel es dat iedere vrouw in weze bi is. Ben het daar dus niet mee eens
Jarenlang tegenaan gelopen, tegen dit lemma. Verliefdheid overkomt je, en meestal niet eens zo vaak. Dat is nogal zeldzaam. En of verliefdheid anders voelt voor een vrouw dan voor een man? Ikzelf vind dus van niet.quote:Op zondag 22 mei 2005 22:11 schreef erodome het volgende:
[..]
Dus de eerste jaren dat ik wist dat ik bisexueel was was ik dat eigenlijk niet, want ik was nog niet verliefd geweest op een vrouw, toen ik na een aantal jaren eens tegen een persoon aanliep die wel die gevoelens teweeg bracht ben ik dus ineens echt bisexueel geworden terwijl er niets aan mij, mijn gevoelens verder, veranderd is????
Of je verliefd wordt of niet heeft nogal veel met het goede persoon tegen komen te maken namelijk, niet met tot wie je je sexueel aangetrokken voelt en dat is de definitie van bisexualiteit, je sexueel aangetrokken voelen tot beide geslachten...
volgens mij valt dat wel mee hoor, dat zat jongens het ook hebben. Onder vrouwen is het veel populairder.quote:Op maandag 23 mei 2005 14:26 schreef Loontjah het volgende:
Ik denk dat iedereen wel iets wil experimenteren, en denk dat vrouwen daar makkelijker in zijn. Er zijn zat jongens die het ook hebben, maar er niet voor uit durven te komen !
Ja hoor, dat noem ik ook gewoon bisexueel. Ik snap alleen 'nuttig' in de TT niet. Als je bi bent en dan wel aan een relatie met een meisje moet denken is dat niet nuttigquote:Op zaterdag 21 mei 2005 20:43 schreef Diebitch het volgende:
Hai...
Nou uhhhh waar gaat deze topic over....over het bi-zijn!!
Ik ben bisexueel maar dan alleen maar in sex.
Ik vind sex lekker met een meisje maar ook met een jongen. Het liefst natuurlijk allebei...
Maar een relatie met een meisje daar moet ik niet aan denken.
Kun je mij nou bisexueel noemen?
Brand los...wie is er bi en vindt je dit bi??
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Omdat mijn eerste topic werd gesloten. Vonden ze niet nuttig!quote:Op maandag 23 mei 2005 15:21 schreef Miss_User het volgende:
[..]
Ja hoor, dat noem ik ook gewoon bisexueel. Ik snap alleen 'nuttig' in de TT niet. Als je bi bent en dan wel aan een relatie met een meisje moet denken is dat niet nuttig
Ik denk dat jongens hier een stuk minder behoefte aan hebben dan meissies. Meisjes doen in RL sowiezo al makkelijker knuffelen of kusjes geven en dat soort dingen. Onder jongens is dat niet echt gebruikelijk....quote:Op maandag 23 mei 2005 14:26 schreef Loontjah het volgende:
Ik denk dat iedereen wel iets wil experimenteren, en denk dat vrouwen daar makkelijker in zijn. Er zijn zat jongens die het ook hebben, maar er niet voor uit durven te komen !
Gadver nee zegquote:Op maandag 23 mei 2005 14:26 schreef Loontjah het volgende:
Er zijn zat jongens die het ook hebben, maar er niet voor uit durven te komen !
Fysiek contact met andere meisjes ben ik helemaal niet van. Dat gevlooi de hele tijd, gatver. (vind dat altijd zon niks argument, die lichamelijkheid, ik kan er helemaal niets mee...) Seks is leuk, maar dat geprut met die kleren en haren....quote:Op maandag 23 mei 2005 16:23 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Wat Diebitch al zegt... meisjes zijn heel anders ingesteld op fysiek contact dan jongens. In zekere zin uit zich dat daar ook in.
Hehe oke, maar je snapt wel wat ik bedoel. Meisjes zullen elkaar wat sneller knuffelen dan twee jongens ofzo. Sowieso ook. Als mannen elkaar begroeten schudden ze de hand (in de meeste landen), een teken van vertrouwen en vriendschap. Vrouwen zoenen elkaar altijd.quote:Op maandag 23 mei 2005 16:30 schreef marsterretje het volgende:
[..]
Fysiek contact met andere meisjes ben ik helemaal niet van. Dat gevlooi de hele tijd, gatver. (vind dat altijd zon niks argument, die lichamelijkheid, ik kan er helemaal niets mee...) Seks is leuk, maar dat geprut met die kleren en haren....![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |