Moet je teleurstellen, hij is wel degelijk al aan de wereld getoond inmiddelsquote:Op dinsdag 17 mei 2005 20:42 schreef Klonk het volgende:
de revo is nog niet gepresenteerd, dus plaatjes van de revo hecht ik nog geen waarde aan.
maar als ik nu zou moeten kiezen, ehhmmm, de 360
Kwestie van smaak inderdaad, ik hou wel van die "Halo" erop, net zoals bij de huidige Xbox.quote:Op dinsdag 17 mei 2005 20:45 schreef Markster het volgende:
Ik vind die powerknop juist enorm lelijk op de xbox! de rest is wel redelijk tot mooi.
quote:Dimensions: 4 inches wide by 2 inches tall and 0.7 inches thick. Weight: 2.8 ounces (80 paper clips’ worth of weight). Accessories: built-in rechargeable lithium-ion battery; supports standard headphones. Screen: 2-inches, backlit and the “best Game Boy screen ever” with adjustable brightness controls for use indoors or outdoors. Will be released in the upcomming fall
En laat dan van de PS3 in ieder geval die verschrikkelijke geile zwarte zienquote:Op 17-05-2005 @ 20:59 schreef Swetsenegger:
Een zwarte vierkante doosch
Van de 3 nextgens vind ik de PS3 het mooiste mbt design, deze met stip de lelijkste.
De Xbox is weer redelijk klein.
quote:Op dinsdag 17 mei 2005 21:14 schreef Jebus het volgende:
Eigenlijk vind ik deze gewoon het mooist![]()
[afbeelding]
Ja het is natuurlijk geen verrassing dat jij de Revo niks vindt, jij kraakt immers alles wat Nintendo doet meteen af no matter what. Een beetje objectievere instelling zou geen kwaad kunnen hoor.quote:Op dinsdag 17 mei 2005 21:10 schreef Swetsenegger het volgende:
Mijn post uit games.fok.nl in het design van de revo maar even herhalend:
[..]
En laat dan van de PS3 in ieder geval die verschrikkelijke geile zwarte zien
quote:Op dinsdag 17 mei 2005 21:18 schreef OnaNia het volgende:
[..]
Ja het is natuurlijk geen verrassing dat jij de Revo niks vindt, jij kraakt immers alles wat Nintendo doet meteen af no matter what. Een beetje objectievere instelling zou geen kwaad kunnen hoor.
Die heb ik nog aangesloten staan op zolder...te gekke spelletjesquote:
Volgens mij glimt alleen de BLACK EDITION.quote:Op dinsdag 17 mei 2005 23:53 schreef Geqxon het volgende:
PS3 glimt, en heeft idd iets weg van de topmerken. Nummer 1
Daarna de Revo, geil design en zwaar portable
Xbox 360 is een beetje speels, niet mijn ding. Daarom ook 3e
Het ding heeft wel voordelen. Kijk, als er een draadje aanzit kun je hem niet ver weggooien, maar bij draadloos wordt ie niet meer tegengehouden door de draad.quote:Op woensdag 18 mei 2005 00:07 schreef Trancelocator het volgende:
Ja, klopt die andere lijken helemaal niet te glimmen, die zien er echt dof uit...
De controller lijkt idd op een banaan (of boemerang)... In combinatie met dual shock hebben de dames er misschien ook wat aan...
(Heel slechte grap, ik weet het!)
![]()
Draadlos met Bluetooth en WIFIquote:Op woensdag 18 mei 2005 00:16 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Het ding heeft wel voordelen. Kijk, als er een draadje aanzit kun je hem niet ver weggooien, maar bij draadloos wordt ie niet meer tegengehouden door de draad.
Dus wat doet Sony, ze maken er een boemerang van
Inventieve manier om dat ding hufterproof te maken, dat ding komt vanzelf terug als je em door woonkamer slingert.quote:Op woensdag 18 mei 2005 00:16 schreef Cerbie het volgende:
Dus wat doet Sony, ze maken er een boemerang van
Misschien moet MS overwegen om de 360 ook in een zwarte uitvoering uit te brengen, dan heb je wel een mooie reeks naast elkaar.quote:Op woensdag 18 mei 2005 01:01 schreef Rev- het volgende:
wel vet dat ze alle drie kunnen staan.
me doel is nu ze ooit alle 3 naast elkaar te hebben staan
Dat slaat echt als een tang op een varken en veel gebruikt bij Nintendo fanboysquote:Op woensdag 18 mei 2005 01:16 schreef Integrity het volgende:
Nintendo verkoopt misschien minder, maar iedereen weet wie de nummer 1 is als het gaat om video games. Kom op, vanaf de NES was het al duidelijk en toen was het SEGA vs NES, waarbij je echt liever een NES had.
Nintendo nr 1
quote:Op woensdag 18 mei 2005 01:16 schreef Integrity het volgende:
Nintendo verkoopt misschien minder, maar iedereen weet wie de nummer 1 is als het gaat om video games. Kom op, vanaf de NES was het al duidelijk en toen was het SEGA vs NES, waarbij je echt liever een NES had.
Nintendo nr 1
Ik heb zowel Sega als Nintendo spelcomputers gehad en ik heb nooit een specifieke voorkeur gehad. Nintendo was leuk en Sega was stoer. Dat ging prima samen. Jij projecteert jouw eigen mening wel erg als een absolute waarheid.quote:Op woensdag 18 mei 2005 01:16 schreef Integrity het volgende:
Nintendo verkoopt misschien minder, maar iedereen weet wie de nummer 1 is als het gaat om video games. Kom op, vanaf de NES was het al duidelijk en toen was het SEGA vs NES, waarbij je echt liever een NES had.
Nintendo nr 1
De DC lijkt een neefje van de playstation maar hij is wel erg cute. Een zwarte of zilvere ziet er overigens weer stoer uit.quote:Op woensdag 18 mei 2005 01:31 schreef Trancelocator het volgende:
Mee eens, de marketing en timing van Sega was op zijn minst ongelukkig te noemen.
En om het on topic te houden: Het design van de DC, mwah...![]()
Ik ben wel bang dat als je hem naast je tv neerzet, hij er ver bovenuit steekt.quote:
Verwisselbare frontjesquote:Op woensdag 18 mei 2005 01:05 schreef Trancelocator het volgende:
[..]
Misschien moet MS overwegen om de 360 ook in een zwarte uitvoering uit te brengen, dan heb je wel een mooie reeks naast elkaar.![]()
Het is mijn mening en mijn waarheid, deal with it. Voor de rest is mijn niveau wat verkoop en marketing betreft ver boven gemiddeld om daarover te discussieren.quote:Op woensdag 18 mei 2005 01:22 schreef Wepeel2 het volgende:
[..]
Ik heb zowel Sega als Nintendo spelcomputers gehad en ik heb nooit een specifieke voorkeur gehad. Nintendo was leuk en Sega was stoer. Dat ging prima samen. Jij projecteert jouw eigen mening wel erg als een absolute waarheid.
Zo vind ik hem echt wel mooi. In het zwart komt hij alleen nogal cheapo over. En ik snap de toevoeging van het grijze steuntje niet.quote:
In het voetsteuntje zal wel het nodige aan balast zitten zodat je apparaat niet meteen omkukelt. En ja, waarom niet dat ding meteen onder een hoek plaatsen, er zitten al zoveel rechte hoeken in dat ding. Het heeft wel wat.quote:Op woensdag 18 mei 2005 16:49 schreef Cheiron het volgende:
Zo vind ik hem echt wel mooi. In het zwart komt hij alleen nogal cheapo over. En ik snap de toevoeging van het grijze steuntje niet.
Maar hij zou mooi naast mn tv staan denk ik
racistquote:Op woensdag 18 mei 2005 17:05 schreef PeeJay het volgende:
toegegeven, de ps3 in zwart ziet dr weer wél goed uit! om een of andere reden vind ik wit of licht lelijk...
wat hij zegt al is de revo horizontaal wel weer de mooistequote:Op woensdag 18 mei 2005 17:08 schreef jimjim1983 het volgende:
de revo ziet er iets te simpel uit als je het mij vraagt.
de ps3 is precies simpel genoeg om 'm heel mooi te maken, de controller ziet er ook heel mooi uit alhoewel ik me afvraag of ie wel lekker in de hand ligt.
het design van de 360 mist net iets.
Misschien zit er wel zoveel forced feedback op dat je meer grip nodig hebt.quote:Op woensdag 18 mei 2005 17:24 schreef Sharkdoggie het volgende:
Behalve die lelijke boomerang controller
Doe mij dan maar zo'n waterkokertje.quote:Op woensdag 18 mei 2005 17:15 schreef Trancelocator het volgende:
De 360 lijkt op een waterkoker.
[afbeelding]
Waarom doet iedereen alsof de PS3 toch zo groot is? Volgens mij is 'ie niet groter dan de ouwe PS2 en die was kleiner dan ik had verwacht toen ik 'm kocht in 2001.quote:Op woensdag 18 mei 2005 19:25 schreef Snaps het volgende:
Die zwarte Ps3 ziet er geil uitt, maar hij is te groot.
De rev is mooi zolang je het cube gedeelte niet gebruikt, ik vind het jammer dat het achter een klepje zit aan de bovenkant/zijkantquote:Op woensdag 18 mei 2005 20:19 schreef parterrepact het volgende:
iedereen die de Rev niet het mooiste vindt heeft slechte smaak
En ja, dat meen ik
Degene die de X360 het mooiste vindt heeft pas een slechte smaakquote:Op woensdag 18 mei 2005 20:19 schreef parterrepact het volgende:
iedereen die de Rev niet het mooiste vindt heeft slechte smaak
En ja, dat meen ik
iig mooier dan de revoquote:Op woensdag 18 mei 2005 20:23 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Degene die de X360 het mooiste vindt heeft pas een slechte smaak
Idd, kunnen de fanboys ook gewoon normaal posten ipv alleen maar te willen stoken en hun mening als absolute waarheid neer te zetten...quote:Op woensdag 18 mei 2005 20:37 schreef Sharkdoggie het volgende:
Woei fanboy-topic.
quote:Op woensdag 18 mei 2005 20:43 schreef Tain het volgende:
[..]
Idd, kunnen de fanboys ook gewoon normaal posten ipv alleen maar te willen stoken en hun mening als absolute waarheid neer te zetten...
Die van die grill is een veel leukere soep, misschien ook nog wel iets voor een topicquote:Op woensdag 18 mei 2005 20:47 schreef Sharkdoggie het volgende:
[..]
[[url=http://img272.echo.cx/img272/1139/ps315bz.th.jpg]afbeelding][/URL]
![]()
Durf het bijna niet te vragen... Link naar die foto?quote:Op woensdag 18 mei 2005 20:50 schreef Tain het volgende:
[..]
Die van die grill is een veel leukere soep, misschien ook nog wel iets voor een topic
Dat zoú een slimme zet zijn. Maar we weten natuurlijk nog niet of dat gaat gebeuren. Ik bedoel... tijdens de PSP presentatie op de E3 van vorig jaar zag je ook PSP's in allerlei verschillende kleuren, uiteindelijk is alleen de zwarte op de markt gekomen en is er voorlopig nog geen andere kleur verschenen (die ongetwijfeld nog wel zullen komen). Japan zal wel de meest verschillende kleuren PS3's krijgen. Europa waarschijnlijk naast een zwarte ook een zilveren en Amerika misschien alleen een zwarte!quote:Op woensdag 18 mei 2005 21:02 schreef NvM het volgende:
Ik vind het een slimme zet van Sony dat ze bij de release de Playstation 3 in 3 kleuren uitbrengen
Ken Kutaragi.quote:Op woensdag 18 mei 2005 21:07 schreef Trancelocator het volgende:
Overigens, ik moest echt lachen om die ene Japanner bij de PS3 presentatie. De grondlegger van de Playstation, ik ben zijn naam even kwijt. Ik noem hem maar even Mr. Miyagi.
Enkele van zijn woorden:
super - ziiiiipar
simultaneously - simuranteousrie
Gigahertz - Gigahurlz
priceless
Ik dacht dat ik dat ergens gelezen had. Dan maar hopen dat ze hem als eerste in het zwart uitbrengen, want anders past het niet bij de rest van mijn apparatuur.quote:
quote:Op woensdag 18 mei 2005 21:07 schreef Sharkdoggie het volgende:
[..]
Durf het bijna niet te vragen... Link naar die foto?
zeg lex, vertel ons even wat je allemaal met de george forman grill kuntquote:
Hij is iig groter dan de oude XBOX en die vond iedereen maar een lomp groot ding.quote:Op woensdag 18 mei 2005 20:04 schreef P-Style het volgende:
[..]
Waarom doet iedereen alsof de PS3 toch zo groot is? Volgens mij is 'ie niet groter dan de ouwe PS2 en die was kleiner dan ik had verwacht toen ik 'm kocht in 2001.
Groter dan de ouwe xbox?!quote:Op woensdag 18 mei 2005 22:06 schreef Ceased2Be het volgende:
Hij is iig groter dan de oude XBOX en die vond iedereen maar een lomp groot ding.
toevalquote:Op woensdag 18 mei 2005 22:14 schreef _ELMaikel_ het volgende:
Wat lijken ze alle drie opeens veel opelkaar is daar een reden toe ?
Maak em geel en Donkey Kong grijpt em...quote:Op woensdag 18 mei 2005 22:19 schreef PandorasBox het volgende:
Ik vind de Ps3 toch wel het mooist.
Alleen die controller...
[afbeelding]
De revolution krijgt geen controllers... die werkt met telepathic mindgaming...quote:Op woensdag 18 mei 2005 22:33 schreef Tali-banaan het volgende:
ps3 is toch wel de zwaarste ownage qua looks. en die controllers passen prima bij m'n naam. sjaaaaaa toch
zij durven tenminste. xbox lijkt net een pc-kast en de revolution vind ik wel mooi maar ja, de controllers... waar blijven ze?
Leuke parachutequote:Op woensdag 18 mei 2005 22:35 schreef P-Style het volgende:
Hé... de nieuwe controller van de PS3 is cool! [afbeelding]
Wat vind je dan van die L en R knop??? beetje hoog lijkt me...quote:Op woensdag 18 mei 2005 22:35 schreef P-Style het volgende:
Hé... de nieuwe controller van de PS3 is cool! [afbeelding]
haha veeeeeeeetquote:Op woensdag 18 mei 2005 22:35 schreef P-Style het volgende:
Hé... de nieuwe controller van de PS3 is cool! [afbeelding]
Gelukkig heeft 'ie vier L+R-knoppen net als z'n voorgangers! Zitten ze op vrijwel dezelfde plaatsen en zijn ze dit keer wat langer, zodat je een langer deel van je wijsvingers erop kan leggen.quote:Op woensdag 18 mei 2005 22:36 schreef ScienceFriction het volgende:
Wat vind je dan van die L en R knop??? beetje hoog lijkt me...
Okay, ik vond ze er op de plaatjes nogal moeilijk bereikbaar uitzien...quote:Op woensdag 18 mei 2005 22:39 schreef P-Style het volgende:
[..]
Gelukkig heeft 'ie vier L+R-knoppen net als z'n voorgangers! Zitten ze op vrijwel dezelfde plaatsen en zijn ze dit keer wat langer, zodat je een langer deel van je wijsvingers erop kan leggen.
Okay het kostte wat zoekwerk...quote:Op woensdag 18 mei 2005 22:12 schreef P-Style het volgende:
[..]
Groter dan de ouwe xbox?!Onmogelijk!
Je neemt de dimensie "tijd" ook alvast mee?quote:Op woensdag 18 mei 2005 22:47 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Okay het kostte wat zoekwerk...
PS3: 13,5" x 3,25" x 10,25" x 2,5"
De originele XBOX is wat hoger maar voor de rest is de PS3 dus de 'winnaar' in deze.
Ik niet, sony welquote:Op woensdag 18 mei 2005 22:49 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Je neemt de dimensie "tijd" ook alvast mee?
quote:Op woensdag 18 mei 2005 22:52 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Ik niet, sony wel
dat is de glooïng in het ontwerp van de PS3 waardoor de hoogte 2 x vermeld staat.
(waarom leg ik dit überhaupt uit?)
quote:Op woensdag 18 mei 2005 22:47 schreef Ceased2Be het volgende:
Okay het kostte wat zoekwerk...
PS3: 13,5" x 3,25" x 10,25" x 2,5"
XBOX: 12" x 4" x 8"
De originele XBOX is wat hoger maar voor de rest is de PS3 dus de 'winnaar' in deze.
Ja! Ik snapte ook niet helemaal waar die vierde dimensie op sloeg!quote:Op woensdag 18 mei 2005 22:49 schreef ScienceFriction het volgende:
Je neemt de dimensie "tijd" ook alvast mee?
Eleganter issie zeker, maar dat is ook niet zo heel moeilijk. Een bouwvakker op naaldhakken is nog eleganter dan de oude XBOX.quote:Op woensdag 18 mei 2005 22:53 schreef P-Style het volgende:
[..]
[..]
Ja! Ik snapte ook niet helemaal waar die vierde dimensie op sloeg!
Maargoed... het is dan toch wel een flinke jongen, die PS3! Hoe dan ook ziet 'ie er véél eleganter uit dan de ouwe xbox. Want laten we eerlijk zijn... het was niet de grootte die de ouwe xbox zo lelijk maakte... dat ding wàs gewoon oerlelijk! En Sony kennende zal er heus nog wel een kleinere versie van de PS3 verscheinen!
Als het gaat om uiterlijk en persoonlijke smaak dan bestaat er niet zoiets als "kenners".quote:Op woensdag 18 mei 2005 23:10 schreef parterrepact het volgende:
Oke, even mijn woorden van net toelichten:
dat xbox ding is net een PC, en wat is 1 van de pluspunten van Apple?? Juist, dat ze niet zo lelijk en lomp en log zijn als de standaard PC.. --> jammer ontwerp dus
De ps3: tsja, ik ben er nog niet helemaal over uit wat het nou eigenlijk is, maar mooi is het in ieder geval niet. Ik zou het in ieder geval niet in mijn interieur willen hebben.
De Revo, jawel, eindelijk een console met strak design! Ik weet zeker dat als je 100 'kenners' (binnenhuisarchitecten, ontwerpers ofzo) zou vragen welke van de 3 ze naast hun TV zouden willen hebben staan er 90 voor de Revo zouden gaan. De overige 10 zijn fanboys
quote:Op woensdag 18 mei 2005 22:53 schreef ScienceFriction het volgende:
Wanneer gaat Bang&Olufsen consoles maken?
en jij als kenner kiest dus ook voor de revolution...quote:Op woensdag 18 mei 2005 23:10 schreef parterrepact het volgende:
Oke, even mijn woorden van net toelichten:
dat xbox ding is net een PC, en wat is 1 van de pluspunten van Apple?? Juist, dat ze niet zo lelijk en lomp en log zijn als de standaard PC.. --> jammer ontwerp dus
De ps3: tsja, ik ben er nog niet helemaal over uit wat het nou eigenlijk is, maar mooi is het in ieder geval niet. Ik zou het in ieder geval niet in mijn interieur willen hebben.
De Revo, jawel, eindelijk een console met strak design! Ik weet zeker dat als je 100 'kenners' (binnenhuisarchitecten, ontwerpers ofzo) zou vragen welke van de 3 ze naast hun TV zouden willen hebben staan er 90 voor de Revo zouden gaan. De overige 10 zijn fanboys
Maar je lult wel een end uit je nek. De megadrive verkocht meer dan de snes en de Dreamcast had dan wel geen Zelda of mario maar Soul calibur, MSR, Jet set radio, sonic adventure, Rez, Virtua Tennis en een stuk meer exclusives veegden elke andere console van de kaart.quote:Op dinsdag 24 mei 2005 15:43 schreef alex4allofyou het volgende:
Voordat er een oordeel wordt gegeven over het design van de Revolution
dien je wel in overweging te nemen, dat het dingetje een STUK kleiner is dan de rest.
Bij deze plaatjes lijkt het alsof ze allemaal net zo groot zijn. Ik vind de grootte van de Revo erg belangrijk voor het uiterlijk ervan. Verder wordt ie nog kleiner dan wat er op de E3 getoont werd.
Ik vind trouwens dat de consoles er alle drie mooi uitzien. Maar ik ga wel voor de Revo en als uitleg hoef ik alleen maar te geven dat ik zodra de ps2 new uitkwam ik die meteen kocht. Reden is dat ik de console zoveel mogelijk weggewerkt wil zien bij de tv.
Verder wilde ik nog even reageren op onjuiste aannamingen:
Sega roeleerde Nintendo in princiepe hard! KWA WAT? MARKTAANDEEL:-)
Sonic vs Mario > moge duidelijk zijn JA DUIDELIJK DAT MARIO VEEL SUCCESVOLLER WAS/IS IN VERKOOPCIJFERS, REVIEWS ED. OOIT VAN MARIO64 GEHOORD DIE EEN REVOLUTIE TEWEEGBRACHT IN DE 3D GAMESWERELD??
Megadrive vs snes > megadrive was mooier MOOIER DESIGN MISCCHIEN (SUBJECTIEF) MAAR T DINGETJE WAS FEITELIJK EEN 11BITS COMPUTER TEN OPZICHTE VAN DE 15BITS SNES. VERDER HAD DE SNES DE BESTE LINE-UP IN DE GESCHIEDENIS VAN CONSOLES (KONAMI, SQUARE, CAPCOM, NAMCO, NINTENDO ETC ETC)
Saturn vs Niks > .....NINTENDO UITSOLD SATURN MET DE SNES :-)
Dreamcast vs N64 > DC was mooier OK MOET IK JE WEL EEN BEETJE GELIJK GEVEN, BEHALVE OP HET VLAK DAT DC GEEN ZELDA64 EN MARIO64 HAD.
Gamegear vs Gameboy > GBA was pas vergelijkbaar met de Gamegear "OOIT WEL EENS GAMEGEAR GESPEELD? HAD GRAPHICS VAN DE 8BIT SEGA CONSOLE. GBA IS 16 BITS. MISSCHIEN DOEL JIJ OP BACKLIGHT. VERDER KON JE MET VOLLE BATTERY ZON 2U SPELEN OP GAMEGEAR. LEKKER PORTABLE NIET?
Sorry, ben niet echt een fanboy maar kan niet tegen onrecht...
quote:Op dinsdag 24 mei 2005 15:52 schreef piet_pelle het volgende:
Maar je lult wel een end uit je nek. De megadrive verkocht meer dan de snes
http://en.wikipedia.org/wiki/Snesquote:By the end of the 16-bit era, the SNES had sold twice as many units as the Sega Genesis.
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahquote:Op dinsdag 24 mei 2005 16:43 schreef H.Flick het volgende:
Ninty slaat qua design wel de goede weg is na de walgelijk lelijke gamecube. De zwarte cube valt nog wel mee, maar die paarse...
. En laat ik nou toevallig een paarse hebben gewonnen en niet gekocht...
Serieus, met de bel&win actie van de PUquote:Op dinsdag 24 mei 2005 16:45 schreef mordradead het volgende:
[..]
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah
Ik koop een revo, standaard
Ja, sorryquote:Op dinsdag 24 mei 2005 16:27 schreef MMaRsu het volgende:
alex4allofyou.
Doe eens ff rustig, en gebruik de quote tags. Ten eerste was Sega een betere hardware fabrikant qua consoles en handhelds ( imo ook). Ze hadden alleen niet het mass appeal en de goede marketing ( vooral met Dc ) die Nintendo populair maakte ( vroeger dan ).
Ik vond het design van de Gamecube niet eens zo slecht, eigenlijk de mooiste van de drie (tot de slim PS2 kwam). De Xbox is ronduit lelijk en de PS2 vind ik ook niet echt super.quote:Op dinsdag 24 mei 2005 16:43 schreef H.Flick het volgende:
Ninty slaat qua design wel de goede weg is na de walgelijk lelijke gamecube. De zwarte cube valt nog wel mee, maar die paarse...
. En laat ik nou toevallig een paarse hebben (gewonnen en niet gekocht...)
Dat bedoel ik. Het ziet er teveel als speelgoed uit en past niet bij de rest van mn audio/video apparatuur. Helaas doen de nieuwe consoles dat ook niet.quote:Op dinsdag 24 mei 2005 17:29 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Ik vond het design van de Gamecube niet eens zo slecht, eigenlijk de mooiste van de drie (tot de slim PS2 kwam). De Xbox is ronduit lelijk en de PS2 vind ik ook niet echt super.
Maar in een woonkamer op een dvdspeler oid zou ik een GC idd niet zo snel neerzetten
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |