quote:Op donderdag 10 november 2005 11:55 schreef Gripper het volgende:
Een andere vriend van me woonde bij een vrij sjiek gezin in Velp in huis. Of eigenlijk: bovenop hun huis, de zolder was tot aparte woning verbouwd en had een eigen trap buitenom. We hebben heel wat keren vanaf het dak dronken zitten brullen naar nuffige hockey meisjes, een bar gebouwd op het dak, buiten porno gekeken met het geluid op 10, gepizza-frisbeed, en met een luchtbuks geschoten op duiven. Teder moment: bij hem op de pc heb ik Fok! ontdekt....
Dus jij behandelt je huisgenote als oud vuil. Maar wat was er nou mis met haar behalve dat ze overgewicht had?quote:Op donderdag 10 november 2005 11:55 schreef Gripper het volgende:
Ow nee, ik zie het al. Je doet zo'n cursus.quote:Op vrijdag 11 november 2005 03:04 schreef julekes het volgende:
[..]
Dus jij behandelt je huisgenote als oud vuil. Maar wat was er nou mis met haar behalve dat ze overgewicht had?
Leuke kerel ben jij. Welke universiteit heeft de trots om jou tot zijn gelederen te mogen rekenen?
Ben het best een beetje met je eensquote:Op vrijdag 11 november 2005 03:04 schreef julekes het volgende:
[..]
Dus jij behandelt je huisgenote als oud vuil. Maar wat was er nou mis met haar behalve dat ze overgewicht had?
Leuke kerel ben jij. Welke universiteit heeft de trots om jou tot zijn gelederen te mogen rekenen?
Haar overgewicht was niet het probleem, het probleem was dat zij geen zin had om met andere mensen in een huis te wonen en dat ook duidelijk liet merken. Ze was in ons gezellige huis een beetje het 3e wiel aan de wagen zegmaar. Dus na geruime tijd aardig doen en proberen haar erbij te betrekken geef je dat dan toch een keer op... Ze is nooit weggegaan omdat we haar (al dan niet) pestten, ze wilde gewoon een eigen huisje.quote:Op vrijdag 11 november 2005 03:04 schreef julekes het volgende:
[..]
Dus jij behandelt je huisgenote als oud vuil. Maar wat was er nou mis met haar behalve dat ze overgewicht had?
Inderdaad, een cursist dus. Maar wel afgestudeerd en met een leuke baan. Jij studeert zeker nog?quote:Leuke kerel ben jij. Welke universiteit heeft de trots om jou tot zijn gelederen te mogen rekenen?
en toch gaat je hele verhaal over hoe ze een dikke trol was, wat voor rotopmerkingen jullie maakte, dat ze te vet was om te fietsen en hoe jullie haar pestten met haar gewicht....quote:Op vrijdag 11 november 2005 09:25 schreef Gripper het volgende:
[..]
Haar overgewicht was niet het probleem, het probleem was dat zij geen zin had om met andere mensen in een huis te wonen en dat ook duidelijk liet merken. Ze was in ons gezellige huis een beetje het 3e wiel aan de wagen zegmaar. Dus na geruime tijd aardig doen en proberen haar erbij te betrekken geef je dat dan toch een keer op... Ze is nooit weggegaan omdat we haar (al dan niet) pestten, ze wilde gewoon een eigen huisje.
Lichaamsbouw alleen zou voor mij geen reden zijn om mensen af te fakkelen. Da's wel erg easy.
[..]
Inderdaad, een cursist dus. Maar wel afgestudeerd en met een leuke baan. Jij studeert zeker nog?![]()
dit is maar een kant van het verhaal he chef, wie weet was dat wijf wel ontzettend irritant. Altijd dat eeuwige partijtrekken voor de underdogquote:Op vrijdag 11 november 2005 03:04 schreef julekes het volgende:
[..]
Dus jij behandelt je huisgenote als oud vuil. Maar wat was er nou mis met haar behalve dat ze overgewicht had?
Leuke kerel ben jij. Welke universiteit heeft de trots om jou tot zijn gelederen te mogen rekenen?
Helaas hebben we net nu even geen kamer vrij.. Jammer, je lijkt me een hele leuke en gezellige huisgenotequote:Op vrijdag 11 november 2005 11:07 schreef kwakveense het volgende:
[..]
en toch gaat je hele verhaal over hoe ze een dikke trol was, wat voor rotopmerkingen jullie maakte, dat ze te vet was om te fietsen en hoe jullie haar pestten met haar gewicht....
nee in een huis als dat van jullie zou ik me (met vergelijkbaar overgewicht) ook erg thuisvoelen meteen....
quote:sukkel
ik vind jou ook liefquote:Op vrijdag 11 november 2005 12:08 schreef Gripper het volgende:
[..]
Helaas hebben we net nu even geen kamer vrij.. Jammer, je lijkt me een hele leuke en gezellige huisgenote
Ze had die dikzakkerigheid toch aan zichzelf te danken? Vroeger was ze relatief mooi en slank, en door weet ik veel wat er in die geplamuurde kop omging is ze op gegeven moment 3 pakken negerzoenen per dag gaan opeten. Met het bijbehorende arrogante zelfbeklag.
[..]
![]()
Gelukkig, zijn we van die naderende fokfight ook weer verlostquote:
Nogmaals: dikke mensen zijn gezellig. Meestal. Op een enkele uitzondering na dan.quote:(ik bén overigens wel een gezellige huisgenootik ben dan wel dik maar niet gefrustreerd of depressief...ik wilde alleen duidelijk maken dat ik het van jullie misschien wel zou worden..maar goed...de situatie zal wel wat complexer gelegen hebben dan je hem eerst voor deed komen)
Jaar 1:quote:Op maandag 12 december 2005 17:50 schreef smurfzilla het volgende:
tvp![]()
Dat ik dit topic nog niet gezien had, zal later mijn huisgenoten van de afgelopen 3 jaar even in het zonnetje zetten![]()
Zo'n huisgenoot heb ik momenteel ookquote:Op woensdag 7 december 2005 15:22 schreef hilliebillie het volgende:
Nu heb ik ook een rare huisgenoot.. Hij sluipt.. Als er iemand de gang op gaat of naar de keuken gaat komt ie er steevast bij staan en zegt ie "hoi" en dan blijft ie er bij staan wachten tot je een gesprek begint ofzo.. heel vervelend want aan hem heb ik echt geen boodschap. Al hij elke keer naar mij toe komt neem ik aan dat hij mij wat te vertellen heeft ipv andersom.. ik wordt echt gewoon zenuwachtig van die gast.
zoiets heb ik ook last van. Dat wijf gilt de hele bende bij elkaarquote:Op zaterdag 17 december 2005 17:41 schreef AudreyHepburn het volgende:
Mijn huisgenote heeft een nieuwe vriend en dat weet ik zonder haar persoonlijk gesproken te hebben. Volgens mij heeft ze het te druk met in alle mogelijke gaten uitgewoond te worden om nog buiten te komen ofzo..
Dat ken ik. Een oud-huisgenoot van mij had ooit ook een vriendin die de hele boel bij elkaar schreeuwde en daarbij niet naliet te vermelden wat ze aan het doen was. Ik zat op een gegeven moment met een andere huisgenoot van me tv te kijken en we hoorden haar hem echt consant commanderen.quote:Op zaterdag 17 december 2005 17:41 schreef AudreyHepburn het volgende:
Mijn huisgenote heeft een nieuwe vriend en dat weet ik zonder haar persoonlijk gesproken te hebben. Volgens mij heeft ze het te druk met in alle mogelijke gaten uitgewoond te worden om nog buiten te komen ofzo.
Slaaptequote:Op donderdag 22 december 2005 15:24 schreef Zjwegel het volgende:
Ik heb een huisgenoot die een paar weken terug al met een flink alcohol percentage op, op de bank neerviel en meteen slaapte (was rond 9 uur 's avonds). De zelfde huisgenoot krijgt het ook voor elkaar om samen met mij doormiddel van onze humor de vrouwelijke huisgenoot het bed in te krijgen.
klein detail, ik woon nog thuis![]()
Of stiefmoeder/stiefzus.quote:Op donderdag 22 december 2005 15:29 schreef Gripper het volgende:
[..]
Slaapte![]()
Maar, Want, En, Dus;
a: jij en je broer neuken samen je zus
b: jij en je vader neuken samen je moeder
c: jij en je broer neuken samen je moeder
Dat moet je toch even uitleggen...
quote:Op donderdag 22 december 2005 15:29 schreef Gripper het volgende:
[..]
Slaapte![]()
Maar, Want, En, Dus;
a: jij en je broer neuken samen je zus
b: jij en je vader neuken samen je moeder
c: jij en je broer neuken samen je moeder
Dat moet je toch even uitleggen...
Haha, geweldig topic dit.. Heb er echt van genotenquote:Op woensdag 7 december 2005 15:22 schreef hilliebillie het volgende:
Als er iemand de gang op gaat of naar de keuken gaat komt ie er steevast bij staan en zegt ie "hoi" en dan blijft ie er bij staan wachten tot je een gesprek begint ofzo.. heel vervelend want aan hem heb ik echt geen boodschap. Al hij elke keer naar mij toe komt neem ik aan dat hij mij wat te vertellen heeft ipv andersom.. ik wordt echt gewoon zenuwachtig van die gast.
Heb nog even in een huis met een chinees meisje gewoond. Zij was met recht, het 'huisspook', zag je enkel als ze naar de wc moest. En ook zij kookte op de meest belachelijke momenten de meest smerige troep.quote:Op zaterdag 17 december 2005 15:45 schreef smurfzilla het volgende:
[..]
Jaar 1:
Ik heb niks tegen chinezen maar deze waren totaal anti-sociaal, groetten je nooit terug, zeiden nooit iets, konden nauwelijks engels, hingen alleen om met andere chinezen en hadden de gewoonte om overdag te slapen en 's nachts om 3 uur uit hun kamer te komen om te gaan koken en chinese tv te kijken via een laptop. Aangezien mijn kamer direct naast de keuken zat meurde het ook altijd geweldig in mijn kamer van de dingen die zij kookten.
quote:Op zaterdag 17 december 2005 17:53 schreef PLAE@ het volgende:
[..]
zoiets heb ik ook last van. Dat wijf gilt de hele bende bij elkaar
Als ze nou eens lekker was. Maar nee hoor![]()
dit huis is zo gehorig als de pest, mar ik hoor nooit wat van de buuf, terwijl ze wel een vriendje heeftquote:Op donderdag 19 januari 2006 04:06 schreef Astherushcomes het volgende:
[..]
zelfde in mijn huis.
daarnaast ik hoor aan het schudden van haar bed in welk tempo ze het doen![]()
Draagt ze rokken?quote:Op donderdag 19 januari 2006 05:37 schreef petre86 het volgende:
[..]
dit huis is zo gehorig als de pest, mar ik hoor nooit wat van de buuf, terwijl ze wel een vriendje heeft
Zo ben ik eens keihard tegen een boom gefietst. wat mij bezielde weet ik niet meer, ik was 15 en was voor et eerst eigenlijk stevig wezen drinken.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 12:25 schreef F-Snake het volgende:
En vrij recent ben ik dronken uit een boom gevallen... Van een behoorlijke hoogte nog wel. Niets gebroken, wel een hele tijd nog pijnlijke knieen gehad. Dat was behoorlijk stom. Mijn advies aan iedereen is dan ook: ook al lijken de hoogste bomen na een paar biertjes op twijgjes, ga ze niet beklimmen!
Hier ook zo'n verhaal... 2 dagen voor mijn verjaardag kregen we een nieuwe huisgenote. Aangezien ze snel wilde integreren, ging ze op mijn verjaardag ook lekker mee stappen, en haar vriendje mocht ook mee. Iedereen nam behoorlijk in die avond, en toen ik thuiskwam, iets later dan dat meisje&vriend, zag ik r nog met een emmertje door het huis sjouwen. Ik dacht, beneveld als ik was; 'Die wil een goeie indruk maken, net twee dagen in huis en nu al 's nachts dweilen!"quote:Op vrijdag 27 januari 2006 11:41 schreef paparia het volgende:
Nog een legendarisch verhaal van het kerstdiner met huisgenoten.
<Kotsverhaal>
k heb ook zo'n verhaal... maar dan was ik de nieuwe huisgenoot die alles onderkotstequote:Op vrijdag 27 januari 2006 13:58 schreef Gripper het volgende:
[..]
Hier ook zo'n verhaal... 2 dagen voor mijn verjaardag kregen we een nieuwe huisgenote. Aangezien ze snel wilde integreren, ging ze op mijn verjaardag ook lekker mee stappen, en haar vriendje mocht ook mee. Iedereen nam behoorlijk in die avond, en toen ik thuiskwam, iets later dan dat meisje&vriend, zag ik r nog met een emmertje door het huis sjouwen. Ik dacht, beneveld als ik was; 'Die wil een goeie indruk maken, net twee dagen in huis en nu al 's nachts dweilen!"
Volgende ochtend zat vriendlief nogal katerig voor zich uit te staren, maar zij vertelde in geuren en kleuren hoe hij 's nachts toen hij moest nekken net niet de badkamer haalde, of eigenlijk bij lange na niet de badkamer haalde: ze slaapkt in een stapelbed, en vanaf het trapje had hij prachtig de vloer onder gesproeid. En aangezien haar kamer een houten vloer heeft, met van die fijne kiertjes tussen de planken.... De eerstvolgende keer dat de vriend weer langskwam hebben we hem een voegenkrabbertje gegeven.
Hij :![]()
Zij :![]()
En ze is nog altijd heel trots op het feit dat ze hem zo goed verzorgd heeft die nacht, hij was zelf niet meer zo goed in staat om op te ruimen geloof ik.
Vraag of hij rustiger aan kan doen. Als dat niet kan dan neem je het op en kan het wel eens in de gedeelde documenten terechtkomenquote:Op woensdag 18 mei 2005 00:17 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Ben blij, dat wil je echt niet. Dit keer kon ik het gelukkig nog overstemmen op de tv, maar een huisgenoot in een eerder huis had een dermate luidruchtige vriendin dat zelfs het snoeihard draaien van Iron Maiden daar niet tegen hielp.![]()
je geeft het een verkeerde naam, het is niet asociaal , het is een kwestie van wederzijdse acceptatiequote:Op vrijdag 27 januari 2006 19:37 schreef Mark-AjaxFan het volgende:
[..]
Vraag of hij rustiger aan kan doen. Als dat niet kan dan neem je het op en kan het wel eens in de gedeelde documenten terechtkomen
Edit:
Één pagina gelezen, mooie verhalen. Maar ik weet weer waarom ik niet in de stad (studentenhuis) woon. Ik kan niet tegen asocialen. Kijk muziek luisteren is prima, maar doe dat dan met een koptelefoon op, of op een dusdanig niveau dat de anderen er geen last van hebben. En ieder zijn eigen bende opruimen, maar daar hebben mensen vaak moeite mee.
Wat hij zegt!quote:Op zaterdag 28 januari 2006 16:47 schreef ThE_ED het volgende:
Het valt me overigens op dat steeds meer studenten thuis blijven wonen, reteirritant is dat want het komt de spontane bieravondjes niet ten goede.
Zelfde hier, had eens wat vrienden uitgenodigd, en na een aantal (tig) biertjes werden ze wat lolligquote:Op zaterdag 28 januari 2006 16:49 schreef AnnekeM het volgende:
...
Het opruimwerk was geen pretje, ook de kosten van een nieuwe schuimblusser wil je niet weten![]()
Whehehe. Wellicht komt er ooit nog een verhaal over mij, de meid die bijna de keuken in de fik stak.. of zoquote:Op maandag 20 maart 2006 23:48 schreef JimmyJames het volgende:
Ik wacht met smart op het moment dat ik mezelf zie voorbijkomen in een van die verhalen.
Pas je wel een beetje op?quote:Op dinsdag 21 maart 2006 00:11 schreef Black_Tulip het volgende:
[..]
Whehehe. Wellicht komt er ooit nog een verhaal over mij, de meid die bijna de keuken in de fik stak.. of zo
Boze negermuziek; die heb je van mij, dat moet wel...quote:Op dinsdag 21 maart 2006 20:36 schreef Syytön het volgende:
De huisgenoot die ik nu heb, is geloof ik zo'n kansloos figuur. Aardige jongen, maar hij zit ALLEEN maar thuis. Hij is twintig minuten per dag weg, voor zijn boodschappen. Boodschappen? hij kookt 1 x per week pasta en vriest dat in.
ik kan verder niet over hem klagen want hij is supernetjes en beleefd en stil. Maar ik wordt er zo zenuwachtig van!
Of is dat toch van de buurman met zijn klassieke muziek, of de benedenbewoner met zijn boze negermuziek.![]()
Wat ben ik blij dat ik daar vanaf ben...quote:
tja, mijn huisgenootje heeft sowieso altijd de kamerdeur op slot als der vriendje er is, maar ook regelmatig als ze er alleen zelf isquote:Op woensdag 22 maart 2006 12:18 schreef DaDude1987 het volgende:
Maar de kamer op slot roept ook wat verdenkingen op
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |