we beseffen ons dat het niet makkelijk is, maar we willen het toch proberenquote:Op zaterdag 21 januari 2006 09:35 schreef Isabeau het volgende:
Waarom zo moeilijk doen als je ook gewoon kan afvallen? Ik heb nets tegen het SB dieet hoor, releaze, maar jullie maken het jezelf wel héél erg moeilijk.
Met het SB dieet val je af omdat je minder kcal binnen krijgt. Dat is een feit. Voedselcombinaties laten je niet afvallen, alleen meer of minder kcal inname/verbruik doet dat. Bij het SB dieet heb je minder honger dan bij een gewoon dieet, maar door alle tekort aan koolhydraten krijg je héél wat minder kcal binnen en je valt af.
Hou je meer van vlees, vis, zuivel, kaas etc dan van brood, aardappelen en pasta dan raad ik het SB dieet rustig aan, maar voor vegetariërs is het bijna absurd om aan het SB dieet te gaan doen.
In slagroom zonder suiker zit volgens mij nauwelijks koolhydraten.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 21:43 schreef mrien het volgende:
Koek kun je zelf maken van amandelmeel, dus dat zou kunnen..
Maar slagroom moet je met SB in ieder geval zoveel mogelijk vermijden (veel te vet en te veel kh)
Sorry, misverstand. Ik bedoel die havermout (HO) van Quaker. Das andere koek.quote:Op maandag 10 april 2006 09:01 schreef mrien het volgende:
@mv-lootje, brinta is dus verre van SB proof he..
niet echt verstandig om dat dan te nemen
hmmzzzz ok jammer, vandaag wel 2 liter water met lessini op, dan geef ik die 1,5 fles wel aan me moederquote:Op maandag 10 juli 2006 19:31 schreef mrien het volgende:
Lessini light mag niet, zit te veel kh in
Wel kun je een beetje citroensap in je water doen (eigenlijk niet in fase1) en in fase2 kun je bv siroop van van de burgh nemen, die is light en bevat weinig kh
Wat ik doe is gewoon normale eten klaarmaken, alleen dan me aardappelen weglaten en bakken in olijfoliequote:Op dinsdag 11 juli 2006 17:09 schreef CherryLips het volgende:
ik denk dat ik de meeste moeite ga hebben met fase 1; geen brood en geen aardappelen en geen fruit. ik ben op zich al een moeilijke eter; ik lust niet zoveel. om nou 2 weken lang caesar salads te eten is waarschijnlijk geen goed ideeal is het wel lekker
maar ik zal eens wat recepten opzoeken voor ideeënik zal er gewoon even aan moeten wennen en fase 1 is niet levenslang ofzo.
ik vind het al knap dat ik mijn yoghurt wegkrijg 's ochtends..... Ik lust geen spek, ham en bacon... Dus dat is geen optie.....quote:Op woensdag 12 juli 2006 10:57 schreef mrien het volgende:
Pinda's moet je als extra nemen, liever niet als tussendoortje
Goede tussendoortjes zijn dingen die eiwitten bevatten, bv kipfilet, stukje kaas, gekookt eitje met wat mayo, smeerkaas met komkommer, dat soort dingen
's ochtends is yoghurt veel te weinig, je moet zorgen dat je goed ontbijt met bv zelfgemaakte pannenkoekjes of muffins (sb proof) van amandelmeel/huttenkase/ei oid of gebakken eieren met spek/ham/bacon
ok bedankt....... geen redbull meer voor mij....quote:Op woensdag 12 juli 2006 14:12 schreef avotar het volgende:
neej.. cafeine.. en dat moet je weer zien te voorkomen..
cafeine bevordert je vreetzin vanwege het verlagen van je suiker niveau..
plus dat het mierezoet is.. en je wil juist van het "zoet" afkicken.
quote:Op donderdag 13 juli 2006 11:31 schreef charmed_angel het volgende:
Je mag toch suikervrije kauwgom? Of niet?
Weet je het zeker?quote:
je geeft je eigen antwoord al he..quote:Op donderdag 13 juli 2006 12:25 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Weet je het zeker?
hmmzzz in het boek staat dat je het wel mag volgens mij (dacht ik te lezen)...... maar omdat ik zag dat er best veel KH in zat, begon ik te twijfelen...... Ik ga het straks eerst eens op zoeken.
Maar smintjes..... ook lekker![]()
zoet zoet zoet....quote:Op dinsdag 18 juli 2006 09:54 schreef charmed_angel het volgende:
1 Glas crystal Clear per dag mag je toch wel? Geen Koolhydraten, geen suiker en geen vet....
whaha van jou mag ik niksquote:Op dinsdag 18 juli 2006 10:14 schreef avotar het volgende:
[..]
zoet zoet zoet....
het is verleidelijk.. maar probeer het niet te veel te doen...
Ik deed in de inductie mezelf aan het eind van de dag een glas cola light cadeau als ik niet zondigde.
tja.. is wel zo..quote:Op dinsdag 18 juli 2006 10:39 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
whaha van jou mag ik niksEn dan krijg ik nog meer reacties en blijkt dat het wel mag. Dus ik wacht nog even af....
cola light lijkt me erger en zoeter dan crystal clear..... ik lust geen cola omdat het te zoet is![]()
wat is het verschil tussen atkins en SBD?Hoeveel ben je er inmiddels al kwijt en in hoeveel tijd?quote:Op dinsdag 18 juli 2006 10:43 schreef avotar het volgende:
[..]
tja.. is wel zo..
maar goed.... ik heb geen SBD gedaan, maar Atkins.. maar dan nog.. Inductie is afkicken en afleren... dus ik ben ook superstreng voor mezelf geweest toen.. (zeker als je bedenkt dat ik dat anderhalve maand lang gedaan heb, maar ik moest er dan ook 35 kwijt) ... alleen koffie.. dat kreeg ik niet afgeleerd..
Ik ben tussen juni 2004 en februari 2005 precies 38 kilo kwijt geraakt.. en sindsdien heel rustig opgebouwd naar normaal eten.. daarbij weer de ingecalculeerde 5 kilo aangkomen.. en sindsdien eigenlijk constant... + of - een kilo door het weer en vocht en dat soort dingen.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 11:13 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
wat is het verschil tussen atkins en SBD?Hoeveel ben je er inmiddels al kwijt en in hoeveel tijd?
Niet bang zijn om te blijven eten is het belangrijkste en niet te veel opzien tegen de eerste 2 weken, want die vallen best mee. De eerste 3 dagen zijn enorm kut en daarna gaat het wel.quote:Op maandag 24 juli 2006 22:50 schreef mrien het volgende:
Voldoende eten, genoeg drinken, bij je tussendoortjes voldoende eiwitten eten (vleeswaar, ei)
Vermijd light dranken en zoetstof en vooral niet zondigen
lijkt me stug dat je van 2 plakjes leverkaas 200 gram bijkomt. Het is onmogelijk om meer bij te komen dan je eet, het is geen 1:1 situatie, een groot deel van je voedsel verlaat via natuurlijke weg direct weer je lichaam omdat het onverteerbaar is.quote:Op maandag 17 juli 2006 09:31 schreef charmed_angel het volgende:
Zaterdagavond wel gezondigd..... ik at leverworst..... maar jah dat mocht ik niet en daar kwam ik pas zondag achter.... gevolg.... 200 gram zwaarderMaar zoveel had ik niet op.. 2 plakkies.
geen brood.. tuurlijk niet... lees eerst het hele boek maar eens door... dan weet je beter..quote:Op dinsdag 25 juli 2006 09:56 schreef Nugget het volgende:
Gaan jullie dit de rest van jullie leven nog zo volhouden? Geen brood![]()
tuurlijk is het voor een deel vocht... extra kh'tjes komen je lijf binnen en die trekken gelijk een beetje vocht met zich mee... plus dat er wat andere zaken ook geactiveerd worden...quote:Op dinsdag 25 juli 2006 12:14 schreef Mr_Romano het volgende:
[..]
lijkt me stug dat je van 2 plakjes leverkaas 200 gram bijkomt. Het is onmogelijk om meer bij te komen dan je eet, het is geen 1:1 situatie, een groot deel van je voedsel verlaat via natuurlijke weg direct weer je lichaam omdat het onverteerbaar is.
Waarschijnlijk is het vocht ?
Op een gegeven moment in fase 2 (eind fase 2) kun je weer brood toevoegenquote:Op dinsdag 25 juli 2006 09:56 schreef Nugget het volgende:
Gaan jullie dit de rest van jullie leven nog zo volhouden? Geen brood![]()
quote:Op woensdag 26 juli 2006 09:04 schreef hummerspike het volgende:
Mijn boek komt maar niet binnen en ik wil toch eigenlijk wel zondag beginnen, dan komt het allemaal goed uit.
Als ik lees hoe lang sommige van jullie het uithouden, echt geweldig. Moet deze week duidelijk veel eieren in slaan en dingen die ik normaal niet echt koop. Leuk om nu eens andere dingen te halen in de supermarkt.
Heeft er nog iemand een idee wat echt leuk is om te maken in de eerste twee weken???
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |