die in Delft iig niet, althans niet in de schappen..quote:Op maandag 9 mei 2005 14:52 schreef Pecker het volgende:
Dat was ikSommige fifialen van FRS hebben m al binnen (reserveringen, misschien).
Alphen FRS "Misschien dat ik m al heb, maar mag pas de 13e worden verkocht.."quote:Op maandag 9 mei 2005 14:52 schreef Pecker het volgende:
Dat was ikSommige fifialen van FRS hebben m al binnen (reserveringen, misschien).
Zo dichtbij...maar toch zo ver weg.quote:Op maandag 9 mei 2005 16:00 schreef Bastard het volgende:
Alphen FRS "Misschien dat ik m al heb, maar mag pas de 13e worden verkocht.."
Niet veel hoor, als ik het zo snel ff natel zijn het er 14. Het was ook niet veel werk, en pas de 1e keer dat ik met dat decals tooltje aan het spelen was. Er komt vast en zeker wel een betere versiequote:Op maandag 9 mei 2005 15:55 schreef chriz- het volgende:
Uit hoeveel layers bestaat dat FOK! logo uit de OP?
Dat valt wel mee dan, ik neem aan dat je eerst een blauw vierkant hebt gemaakt en daarna alle alles wat niet fok! was hebt bedekt ofzo?quote:Op maandag 9 mei 2005 16:08 schreef DinoPK het volgende:
[..]
Niet veel hoor, als ik het zo snel ff natel zijn het er 14. Het was ook niet veel werk, en pas de 1e keer dat ik met dat decals tooltje aan het spelen was. Er komt vast en zeker wel een betere versie
Kan me dus niet aan de indruk onttrekken dat die andere mensen dat dus anders hebben aangepakt.. kan anders toch gewoon nietquote:Op maandag 9 mei 2005 16:33 schreef DinoPK het volgende:
Nee
Eerst die horizontale strepen gemaakt eronder (wat niet gelukt is achteraf gezien), daarna de letters gevormd vanuit wat individuele vormen (basis vormen dan). Wat mij betreft hadden er heel wat meer basisvormen in mogen zitten eigenlijk, al die standaard decals zijn niet bruikbaar voor dit soort dingen, en het aanbod aan basisvormen is wat beperkt.
Je kunt al die vormen wel tilten/rotaten en dan krijg je totaal andere vormen. Dus met een vierkant/rechthoek kun je al een hele andere vorm maken.quote:Op maandag 9 mei 2005 16:54 schreef Bastard het volgende:
[..]
Kan me dus niet aan de indruk onttrekken dat die andere mensen dat dus anders hebben aangepakt.. kan anders toch gewoon niet![]()
Zet jij maar es darkfather er op dan.. wil toch niet?
je kan strepen maken, dus ook vast wel japanse tekstenquote:Op maandag 9 mei 2005 18:00 schreef piet_pelle het volgende:
Ja, maar hoe zit het nou met de Japanse tekst?!
Kan iemand me vertellen of je dat op je auto kan plakken?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |