Voor Affliction locks jaquote:Op donderdag 12 mei 2005 11:30 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Hey, dit is eigenlijk best goed, dat zijn 3 insta cast DoTs voor runners.
Ach, zoveel hulp heeft de Paladin ook niet nodig (in tegenstelling tot wat je veelal op de fora leest). Er zijn wat kleine puntjes die misschien wat getweakt moeten worden, maar verder doet-ie precies wat-ie moet doen, vind ik.quote:Op donderdag 12 mei 2005 12:26 schreef HansvanOchten het volgende:
Ik zag ook niks op de sites staan nee.
En geen leuke upgrade of wat dan ook van mijn paladin
Redridge mountains is wel contested, maar veel Horde kom je er niet tegen. En de enige Horde die je er tegen zult komen, zijn veelal een stukje hoger in level... Maar veel plezier anywayquote:Op donderdag 12 mei 2005 12:32 schreef HansvanOchten het volgende:
Vanavond voor het eerst naar een contested area, daar rechts van elwyin forest. Tijd om wat orcs en ndead te maaien.
Idd, een 57 shaman die ik ken gaat naar Redridge om te PvPen...quote:Op donderdag 12 mei 2005 12:45 schreef Chevalric het volgende:
Redridge mountains is wel contested, maar veel Horde kom je er niet tegen. En de enige Horde die je er tegen zult komen, zijn veelal een stukje hoger in level... Maar veel plezier anyway.
Ik vraag me af, als ik Siphon Life ga spammen in Hillsbrad bv. hoeveel health ik dan wel niet terug ga krijgen.quote:Op donderdag 12 mei 2005 12:42 schreef DjNivek het volgende:
[..]
Voor Affliction locks ja
Maar ik moet zeggen, deze lijst voor Warlocks zit bijna helemaal vol met verbeteringen. Werd tijd
Zeker de increased Conflagorate range is erg handig voor mij (eerst stond ik in een range waarbij ik die niet kon gebruiken, maar andere destruction spells wel)
Maar het is mooi dat ze eindelijk een beetje naar de community luisteren
Ah, hier nog even op reageren.quote:Op woensdag 11 mei 2005 19:54 schreef DjNivek het volgende:
[..]
Ik zit op 3500+ health unbuffed. Ben dan ook wel 9 levels hoger, maar op jouw level zat ik op ong. 2700+. IMO heb je meer aan de health dan aan die extra shadow damage, omdat je langer overleeft en zo meer aanvallen kan plaatsen, wat vaker meer damage zou doen dan een kortere levensduur maar een beetje extra damage.
Misschien dat het voor jou wel handiger is als Affliction warlock, maar iig als Destruction is dat het niet waard. Ik ga voor zo veel mogelijk health, en als er een +fire damage op zit is het alleen maar mooi meegenomen (ik gebruik dus bijna alleen maar vuuraanvallen. 1,5 sec cast, hoge critrate...gisteren nog een 60 priest mee gesloopt)
Dusss....quote:Every player may have as many Secondary Professions as he or she desires but will only be able to choose two Primary Professions.
quote:Op donderdag 12 mei 2005 14:32 schreef HansvanOchten het volgende:
Heb gister trouwens de overstap gemaakt naar engineering ipv blacksmithing.
De blacksmithing had ik met maar 1 item tot nu toe plezier van (boots)
En nu gooi ik me helemaal lens met me dynamite als engineer!
Vanavond ook even fishing leren als 2e skill.
Weet alleen nog niet of ik cooking of first aid erbij moest kiezen.
Dus het wor:
Mining
Engineering
Fishing
+ ?
Dit kan toch of niet?
je kan alle 3 de secondairy skills lerenquote:Op donderdag 12 mei 2005 14:38 schreef PBateman1978 het volgende:
Mining en Engineering zijn primary skills waarvan je er 2 kan hebben.
Fishing, cooking en first aid zijn secondary skills, waarvan je er 1 kan hebben.
Ja das wel jammer dat dat soort lamers bestaan. Vind het altijd wel zielig als Allaince die veel hoger dan mij is me gewoon dood ganked. Snap daar de lol niet van pak dan iemand die ongeveer het zelfde lvl is als jouw ofzo en niet met 9 lvl's verschil ofzo zoals gister weerquote:Op dinsdag 10 mei 2005 11:43 schreef Chevalric het volgende:
[..]
Niet lamer dan Horde, hoor... Dit gebeurt gewoon over en weer, al ben ik het met je eens dat een lvl 60 die een lvl 11 3x ganked wel tot het toppunt van lameness behoort.
quote:* The Grow effect that Bom'bay in Sen'jin Village would sometimes cast on characters was reduced from 100% to 50% growth.
Ik heb ze alledrie hoor.quote:Op donderdag 12 mei 2005 14:38 schreef PBateman1978 het volgende:
Mining en Engineering zijn primary skills waarvan je er 2 kan hebben.
Fishing, cooking en first aid zijn secondary skills, waarvan je er 1 kan hebben.
Genoeg, en ja hij is nog steeds cool, en na de patch weer wat beter.quote:Op donderdag 12 mei 2005 16:28 schreef Jabba het volgende:
Ik zit erover te denken om na anderhalve maand mijn lvl25 warlock weer te activeren.
Zijn er hier mensen die een warlock spelen?
Is de warlock na al die patches nog cool? Of kan ik beter met een nieuwe char beginnen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |