Vanaf 11 juni dusquote:Op woensdag 8 juni 2005 19:14 schreef grunge-metal het volgende:
Wanneer komt de DVD uit dan, is er al meer info over? Kan bijna niet wachten
quote:VANAF 11 JUNI LIGT DE DVD IN DE WINKEL!
MET ALLE AFLEVERINGEN:
1. De Stagiaire 2. De Zoon 3. Het Uitje 4. Het Feest 5. De Nagel 6. Martha 7. Kunst en Kitsch 8. Afscheid
Met: Anniek Pheifer als de Kleine Zuster, Beppie Melissen als de Hoofdzuster, Leny Breederveld als Mevr. Pos, Herman Koch als van Zijl, Michiel Romeyn als Faber en Kees Prins als Beekman
Omdat hebben leuker isquote:Op woensdag 8 juni 2005 19:26 schreef pberends het volgende:
Waarom zou je die DVD trouwens kopen; je kan toch alles nog online zien? Of hebben ze geen archief?
Gisteren gemist.quote:Op woensdag 8 juni 2005 23:58 schreef 7eVeNL het volgende:
Na de reclame cover story over Jiskefet en de DVD op yorin bij RTL boulevard *de herhaling*
Die heerlijk uitgezakte kop van Kees Prins altijdquote:Op donderdag 9 juni 2005 18:40 schreef UFOtje het volgende:
[..]
Gisteren gemist.
Maar het stukje staat op internet:
http://www.rtl.nl/(/actue(...)_woensdag_8_juni.xml
quote:Op donderdag 9 juni 2005 18:40 schreef UFOtje het volgende:
[..]
Maar het stukje staat op internet:
http://www.rtl.nl/(/actue(...)_woensdag_8_juni.xml
Ja, vond ik ook.quote:Op donderdag 9 juni 2005 21:28 schreef pos het volgende:badankt UFOtje was echt heel leuk om te zien
http://www.rtl.nl/(/actue(...)filmpje_jiskefet.xmlquote:Op vrijdag 10 juni 2005 17:25 schreef UFOtje het volgende:
Voor de liefhebbers:
Eerder waren ze ook bij RTL boulevard.
Ga naar "Video" > "dossier video" en dan staat tussen "juni 2003" Jiskefet.
Mah, dat is eigenlijk bij elke Jiskefet DVD. Zo heel bijzonder van Lay-out en functies zijn ze niet, maar de inhoud is altijd erg oke!quote:Op zaterdag 11 juni 2005 12:14 schreef Hooghoudt het volgende:
Heb de dvd gister gekocht, maar hij is wel een beetje kaal, de afleveringen zijn zelfs niet verdeeld in verschillende scènes. Enige opties zijn alles achter elkaar bekijken of een aflevering bekijken... Wellicht komt er nog een special edition ofzo.
Net zo makkelijk!quote:Op zaterdag 11 juni 2005 13:41 schreef Arcee het volgende:
[..]
http://www.rtl.nl/(/actue(...)filmpje_jiskefet.xml
Dus.
Ja je zou het wel denken hequote:Op zaterdag 11 juni 2005 13:44 schreef Arcee het volgende:
Wat spreken de heren netjes Randstads ABN. Om de een of andere reden denk ik altijd dat ze zelf plat Amsterdams spreken.
Leuke aflevering met die ouwe stukjes. "Het lijkt wel of we bij zomergasten zitten"quote:Op vrijdag 17 juni 2005 12:48 schreef UFOtje het volgende:
Voor de mensen die gisteren niet naar "TV 3" hebben gekeken!
Er was een aardig interview, deze keer met de 3 heren van Jiskefet.
Er zaten ook leuke oude fragmenten tussen. Helaas kondigde Kees Prins wel aan, dat ze even een jaartje niks gaan doen.
We moeten dus waarschijnlijk tot volgend jaar zomer wachten op nieuwe afleveringen.
www.uitzendinggemist.nl
even zoeken naar TV3 en de uitzending van donderdag 16 juni.
ooooooh mijn god!!quote:Op woensdag 22 juni 2005 23:44 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
Nog meer mensen naar Jiskefet aan Zee geweest gisteravond? Was best lachen, veel typetjes van de afgelopen 15 jaar passeerden nog weer eens de revu.
Een korte impressie:
De startopstelling:
[afbeelding]
'We zijn met 1500 man maar ik voel nu al de intimiteit!'
[afbeelding]
Oboema: 'It must be her... buiten kijf.'
[afbeelding]
Henk Mul met de spectaculare geblindoekt-met-brandende-sigaret-over-brug-over-gracht-vol-kerosine-lopen stunt!
[afbeelding]
Wolfgang en Gunther:
[afbeelding]
Om kwart voor elf ben ik weggegaan, moest nog anderhalf uur rijden en ze zouden alleen nog wat oud beeldmateriaal tonen. Iemand enig idee of ze nog zijn teruggekomen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |