Sinds wanneer doen ze eigenlijk blessuretijd erbij rekenen in verlengingen?quote:Op vrijdag 6 mei 2005 14:11 schreef BennieK het volgende:
[..]
Jah, zoveel tijd rekken dat de scheids 2 minuten extra optelt bij de 2de helft verlenging![]()
misschien als ze de finale hebben gewonnen, maar eerder nietquote:
Die kansen die je noemt slaan nergens op. Die zijn er nooit geweest, behalve Liedson.quote:Op vrijdag 6 mei 2005 14:14 schreef methodmich het volgende:
Ach, dat is onzin en dat weet je best, als je vanmiddag nog eens op je gemakje de video laat snorren. Maar blijkbaar moet je dat als Nederlander vinden. Waarom denk je dat wij nooit iets winnen?
En voor PSV vind ik het zuurder, die waren echt beter, AZ was hoogstens gelijkwaardig.
En je mag me best feliciteren.
Okee dan. Stel dat ze die winnen, stel... Dan is het 3 cups in 3 jaar naar Portugal, dus de helft van de prijzen. Misschien doen ze toch wel iets goed hoor...quote:Op vrijdag 6 mei 2005 14:15 schreef Bjoro het volgende:
[..]
misschien als ze de finale hebben gewonnen, maar eerder niet
sinds sommige teams zeer opzichtig tijd blijven rekkenquote:Op vrijdag 6 mei 2005 14:14 schreef Max-Westerman het volgende:
[..]
Sinds wanneer doen ze eigenlijk blessuretijd erbij rekenen in verlengingen?
En AZ kon in die blessuretijd nog meer tijd trekken hoor
Daar gaat het toch helemaal niet om man.... Bovendien heb ik niet gezegd dat Shakhtar makkelijk zou winnen, wel dat het voor AZ moeilijk zou worden.quote:Op vrijdag 6 mei 2005 14:16 schreef RayMania het volgende:
[..]
Die kansen die je noemt slaan nergens op. Die zijn er nooit geweest, behalve Liedson.
Voor PSV vind ik het helemaal niet zuurder, die waren nog niet door, AZ zou wel door zijn als dat goal niet viel.
Wel geweldig van je dat eindelijk eens een keer een wedstrijd goed voorspeld.
Shaktar wint makkelijk van AZ, AZ scoort nooit uit bij Villareal
. Chapeau!
Dan ook niet natuurlijkquote:Op vrijdag 6 mei 2005 14:15 schreef Bjoro het volgende:
[..]
misschien als ze de finale hebben gewonnen, maar eerder niet
Ja maar dat heb je mij toch nog nooit horen zeggen........quote:Op vrijdag 6 mei 2005 14:17 schreef methodmich het volgende:
Okee dan. Stel dat ze die winnen, stel... Dan is het 3 cups in 3 jaar naar Portugal, dus de helft van de prijzen. Misschien doen ze toch wel iets goed hoor...
quote:Op vrijdag 6 mei 2005 14:21 schreef Bjoro het volgende:
(vergeet je de 2e plaats op EK04 niet !)
Als iemand het over de finale van het EK in Portugal heeft moet ik altijd aan een jankende Ronaldo denkenquote:
2e op het EK was ook goed ja, maar daar had meer ingezeten. Duits zou zijn geweest als Sporting geen pogingen had ondernomen te scoren, ik denk dat de doelpogingen elkaar niet ontliepen in de matchstats.quote:Op vrijdag 6 mei 2005 14:21 schreef Bjoro het volgende:
[..]
Ja maar dat heb je mij toch nog nooit horen zeggen........
het is echt een prima prestatie (vergeet je de 2e plaats op EK04 niet !) alleen de duitse manier waarop AZ er gisteren uitging zit me nog steeds niet lekker !
Dat was niet goed omdat heel het land voor maandag al vrij had genomen voor de huldiging,iedere Portugees ging er volgens mij van uit dat ze in eigen land kampioen zouden worden en dat gebeurd dan nietquote:
als je in de laatste seconde de winnende scoort heet dat gewoon "duits", michquote:Op vrijdag 6 mei 2005 14:25 schreef methodmich het volgende:
[..]
2e op het EK was ook goed ja, maar daar had meer ingezeten. Duits zou zijn geweest als Sporting geen pogingen had ondernomen te scoren, ik denk dat de doelpogingen elkaar niet ontliepen in de matchstats.
Had je dat andersom ook gezegd?quote:Op vrijdag 6 mei 2005 14:27 schreef Bjoro het volgende:
[..]
als je in de laatste seconde de winnende scoort heet dat gewoon "duits", mich![]()
en met "ons" bedoel je ..........quote:Op vrijdag 6 mei 2005 14:28 schreef methodmich het volgende:
Uiteindelijk was dat natuurlijk een grote teleurstelling. In dat opzicht lijken ze zelfs wel een beetje op ons.
D'n Ollanderkes. Verliezen als het er echt op aankomt.quote:
liedjes nog steeds niet....druk druk drukquote:Op vrijdag 6 mei 2005 14:28 schreef methodmich het volgende:
Had je dat andersom ook gezegd?
Trouwens, de liedjes al gehoord?
dus.... jaquote:
quote:Op vrijdag 6 mei 2005 14:33 schreef just me het volgende:
kunnen we het hier een beetje gezellig houden
![]()
doe maar rode spaquote:
in plastic bekertjes natuurlijkquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |