Stomkop! Je had de prijs moeten opdrijven! Je had er minimaal 300 voor kunnen krijgen!quote:Op donderdag 5 mei 2005 00:28 schreef DutchGooner het volgende:
Loop ik voor de wedstijd rond het stadion krijg ik 200 euri aangeboden voor een kaartje,gelijk verkopen dus,een aanzienlijk deel is trouwens weer richting het Eindhovense gegaan.
vloer aangeveegt? in Barcelona bleef Chelsea met vrij simpel verdedigen opmerkelijk makkelijk overeind. Daar hadden ze dik moeten winnenquote:Op donderdag 5 mei 2005 00:36 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Dan zie ik toch liever Barcelona of Ajax in de finale komen. Barcelona omdat ik vind dat zij eigenlijk het beste voetbal van Europa hebben gespeeld, want ze hebben de vloer geveegd met het oppermachtige Chelsea (verloren door extreem veel pech). En Ajax, ja, omdat het mijn club is![]()
k hoorde vlak achter mij ook een bod van 200 euro. Nou k had deze wedstrijd voor geen geld willen missen.quote:Op donderdag 5 mei 2005 00:28 schreef DutchGooner het volgende:
Loop ik voor de wedstijd rond het stadion krijg ik 200 euri aangeboden voor een kaartje,gelijk verkopen dus,een aanzienlijk deel is trouwens weer richting het Eindhovense gegaan.
Niet verdiend maar daar hebben ze in Milaan maling aan denk ik zo.
Oja,en Bouma
Rond het stadion was 225 absoluut de max.quote:Op donderdag 5 mei 2005 00:40 schreef Greetings het volgende:
[..]
Stomkop! Je had de prijs moeten opdrijven! Je had er minimaal 300 voor kunnen krijgen!
Inderdaad. Het publiek was zooooo super. Daarin verschilt PSV dus van Ajax en Feyenoord. Die zouden met een chaggerijnige rotkop het stadion uitrennen in plaats van trots te zijn. Noem ons dan maar een provincieclubje maar we hebben wel echte supporters! De sfeer was grandioos! En Bouma was inderdaad een beetje onder de maat.quote:Op donderdag 5 mei 2005 00:37 schreef rubbereend het volgende:Kutzooi de teleurstelling overheerst
Hulde aan:
het publiek, vanavondhet respect bij de 2 minuten stilte en voor Stam
en de manier waarop er meteen na t doepunt van milaan een enorm applaus onstond als steun aan de ploeg was
Het elftal met veel uitblinkers, mooi dat Lucius zo goed speelde, Bouma had moeite.
quote:Op donderdag 5 mei 2005 00:40 schreef rubbereend het volgende:
[..]
vloer aangeveegt? in Barcelona bleef Chelsea met vrij simpel verdedigen opmerkelijk makkelijk overeind. Daar hadden ze dik moeten winnen
Respect?quote:Op donderdag 5 mei 2005 03:18 schreef LekkerSimpel het volgende:ps.
Voor alle ajakkes-fans die zo lachen om de uitschakeling in het forum over deze uitslag........ Kom eerst eens uit je pubertijd en leer een beetje respect voor het NEDERLANDSE voetbal....
Voor de AJAX-fans... Tof hoe jullie als voetballiefhebbers net zo baalden als een PSV-fan. Maar morgen staan we allemaal achter AZ.
4-1 zou verlengen zijn geworden!quote:Op donderdag 5 mei 2005 07:58 schreef DaMook het volgende:
Toen ze die 3-1 maakte had ik nog hoop en volgens mij hebben de na die 3-1 in de laatste minuten nog 2 kansen gehad (toch?) jammer dat het niet lukte(Of hadden ze aa 4-1 ook niet genoeg gehad?)
quote:
Tuurlijk niet, dan was PSV door, alleen 2-0 is verlengen.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |