NS, ZOU JE DEZE KLOON NU KUNNEN VOORDRAGEN VOOR EEN BANquote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:09 schreef BansheeBoy het volgende:
. Het is al langer dan 50 jaar geleden. Er mag nu neem ik aan toch wel een klein beetje over gegrapt worden. Als je de nabestaanden maar niet op de (eventueel erg lange) tenen trapt
BsB is geen kloon, hij wordt immers al jaren gerespecteerd door zn medeFOK!kersquote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:43 schreef Loedertje het volgende:
[..]
NS, ZOU JE DEZE KLOON NU KUNNEN VOORDRAGEN VOOR EEN BAN
Ik ben in Auschwitz geweest. Heb ik IETS met de holocaust te maken? Nee helemaal niets. Toch geen haar op mn hoofd die eraan denkt rond te gaan rennen. Overigens wel typerend dat hun geloofsgenoten wel degelijk vinden dat ze er "iets mee te maken hebben"want ze staan voorin de rij om de vergelijking te trekken (beiden zondebok)quote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:38 schreef NorthernStar het volgende:
Je neemt een willekeurige groep marokkaanse jongeren en neemt ze mee naar een plechtige herdenking van iets waar ze echt totaal niks mee hebben en verwacht dat ze zich echt allemaal voorbeeldig zullen gedragen.
ja ik, maar heb echter nooit geroepen "ik breek je camera in tweeen" of andere dreigementen geuit. Heb die agressie niet in me. Ook niet toen ik puber was.quote:En wat hebben ze nu anders gedaan dan een normaal stel pubers? Beetje lachen, wat ouwehoeren, rondhangen, grote bek.. vervelen waarschijnlijk... Niemand hier puber geweest?
Geen vergelijking. Ik doe ook niet echt mee aan zo'n herdenking, maar als je op zo'n plek als Westerbork bent, en bovendien de gruwelverhalen van een overlevende aanhoort, voelt dat toch even iets anders aan en besef je meteen dat ingetogenheid op z'n plaats is.quote:En als je denkt dat Nederlanders zo voorbeeldige 'herdenkers' zijn ben je ook aan het kwartetten met drie kaarten. Morgen om acht uur eens door de straten lopen, ben je gelijk genezen.
Nee dus. Ik ben zelf als puberende kwajongen ook op desbetreffende locatie geweest en zou het niet in mijn hoofd gehaald hebben. Het enige wat daar als norm geldt is respect. Je weet wel... dat woord waar marokanen zo hun mond van vol hebben.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:09 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Waarom niet? Het zijn juist puberende kwajongens omdat ze dit overal doen, dit soort kattekwaad.
Prima, laten we het maar vergeten.quote:En ik vind het persoonlijk erg arrogant als op een locatie als deze dit niet zou mogen. Het is inmiddels zo lang geleden die zieke en tevens verschrikkelijke/onmenselijke taferelen/vergrijpen die daar hebben plaatsgevonden. Het is al langer dan 50 jaar geleden.
Nee. En als je dat niet begrijpt hoor je wat mij betreft hier niet thuis.quote:Er mag nu neem ik aan toch wel een klein beetje over gegrapt worden. Als je de nabestaanden maar niet op de (eventueel erg lange) tenen trapt
Gelukkig had je in die tijd nog geen media die er dan ruim een maand lang aandacht aan besteden onder grote schreeuwende krantenkoppenquote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:45 schreef DancingPhoebe het volgende:
Vroegaaah
Het waren geen 350 probleemjongeren, maar 350 Marokkanen van allerlei leeftijden.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:26 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik vind 20 op de groep 350 probleemjongeren, zeker een kleine groep.
Dat het Marokkanen is wel degelijk relevant, want waarom kunnen die 'lieve' marokkanen zich niet aanpassen. Anders is het Terug naar eigen land een plek onder de zon.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 11:49 schreef BansheeBoy het volgende:
Ach, zoeken we weer naar problemen daar waar ze niet zijnNederland begint echt super-zeikland nummer 1 te worden, met stip! Dit zijn gewoon een stel puberende kwajongens, dat ze toevallig Marokkaan zijn is totaal irrelevant
Er zat weldegelijk een groep jeugdigen bij met een criminele achtergrond. Daarnaast waren het inderdaad Marokkanen van allerlei leeftijden, de ouderen hebben ook een aantal keren ingegrepen.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:49 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Het waren geen 350 probleemjongeren, maar 350 Marokkanen van allerlei leeftijden.
En 20 vind ik ook niet zo'n kleine groep.
voel je je aangesproken?quote:Op dinsdag 3 mei 2005 11:49 schreef BansheeBoy het volgende:
Ach, zoeken we weer naar problemen daar waar ze niet zijnNederland begint echt super-zeikland nummer 1 te worden, met stip! Dit zijn gewoon een stel puberende kwajongens, dat ze toevallig Marokkaan zijn is totaal irrelevant
dat ontken ik ook niet.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:50 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Er zat weldegelijk een groep jeugdigen bij met een criminele achtergrond.
Klopt, maar ik las hier allerlei posts dat al die 350 marokkanen probleemjongeren geweest zouden zijn. Als er dan 'maar' 20 van die relschoppertjes geweest waren was het idd nog wel relatief meegevallen.quote:Daarnaast waren het inderdaad Marokkanen van allerlei leeftijden, de ouderen hebben ook een aantal keren ingegrepen.
Omdat A) de Marokkaanse groep veel groter is dan de "indische of de Koreanen of de Chinezen"quote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:49 schreef ArmaniMania het volgende:
[..]
Dat het Marokkanen is wel degelijk relevant, want waarom kunnen die 'lieve' marokkanen zich niet aanpassen. Anders is het Terug naar eigen land een plek onder de zon.
Waaromhoren we nou nooit eens iets over Indische of Koreanen, over de hele Oosterse bevolking? Waarom omdat deze wel intigreren en meer dan dat.
dus kun je dan nog even aangeven waarom je over de grond rolt van het lachen nav mijn berekening van 6% van de totale gemeenschap?quote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:50 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Er zat weldegelijk een groep jeugdigen bij met een criminele achtergrond. Daarnaast waren het inderdaad Marokkanen van allerlei leeftijden, de ouderen hebben ook een aantal keren ingegrepen.
Aan welke kant ?????quote:Op dinsdag 3 mei 2005 11:53 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Aanleiding voor de busreis was volgens medeorganisator Brahim Fattah echter het incident dat twee jaar geleden op de Dam in Amsterdam plaatshad. Marokkaanse jongeren verstoorden toen de dodenherdenking. Hij vermoedt dat dit niet was gebeurd als bij de jongeren bekend was geweest dat ook veel Marokkanen in de oorlog hebben gevochten.
misschien eens tijd om zich dan wat minder met die meest irritante vorm van criminaliteit bezig te gaan houden? dat geeft namelijk zo'n slecht beeld naar mensen die gewoon graag nog op straat lopen. i don't care of mensen uit het criminele milieu elkaar afschieten.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:52 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Omdat A) de Marokkaanse groep veel groter is dan de "indische of de Koreanen of de Chinezen"
B) Marokkanen vooral vertegenwoordig zijn in de straatcriminaliteit (zichtbare criminaliteit) en de anderen juist bij "onzichtbare" criminaliteit. (daarom vind er ook af en toe een liquidatie van een chinees plaats)
En dan hebben we die andere 330 nog niet eens gesprokenquote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:24 schreef Kaalhei het volgende:
Ik vind 20 op de 350 bepaald geen kleine groep overigens.
Omdat het compleet nutteloos is om te generaliseren. Miscchien dat er bij een volgend Marokkaans bezoek wel 30 van die gastjes zijn, of 10 of 1, wie zal het zeggen.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:53 schreef err het volgende:
[..]
dus kun je dan nog even aangeven waarom je over de grond rolt van het lachen nav mijn berekening van 6% van de totale gemeenschap?
Voetbal, Nederlandse *cultuur*quote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:53 schreef desiredbard het volgende:
Die uitdrukking Hamas Hamas alle.. etc etc moet toch ergens vandaan komen ?
Zie een van mijn vorige posts m.b.t Nederlanders in Spanje.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:53 schreef err het volgende:
[..]
dus kun je dan nog even aangeven waarom je over de grond rolt van het lachen nav mijn berekening van 6% van de totale gemeenschap?
quote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:53 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Aan welke kant ?????
De ieren stuurde de duitse piloten die neerstorten vaak terug.... de IRA hielp de duitsers.... die waren tenslotte ook tegen Engeland aan het knokken
Zou me niks verbazen als die Marokanen aan de Duitse kand vochten....
Die uitdrukking Hamas Hamas alle.. etc etc moet toch ergens vandaan komen ?
Heb je enig historisch besef?quote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:53 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Aan welke kant ?????
De ieren stuurde de duitse piloten die neerstorten vaak terug.... de IRA hielp de duitsers.... die waren tenslotte ook tegen Engeland aan het knokken
Zou me niks verbazen als die Marokanen aan de Duitse kand vochten....
Die uitdrukking Hamas Hamas alle.. etc etc moet toch ergens vandaan komen ?
Ja, die uitdrukking Hamas Hamas stamt uit de tweede wereldoorlog, waar Marokkanen hand in hand met de IRA uit naam van Groot Duitsland de Engelsen aanvielen.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:53 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Aan welke kant ?????
De ieren stuurde de duitse piloten die neerstorten vaak terug.... de IRA hielp de duitsers.... die waren tenslotte ook tegen Engeland aan het knokken
Zou me niks verbazen als die Marokanen aan de Duitse kand vochten....
Die uitdrukking Hamas Hamas alle.. etc etc moet toch ergens vandaan komen ?
die vergelijking zou opgaan als 20 marokaanse jochies zelf een reis naar Salou zouden boeken en een deel zich daar misdraagt. In dit geval is het een voor hen georganiseerde trip naar Westerbork. Iets heel anders.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:56 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Zie een van mijn vorige posts m.b.t Nederlanders in Spanje.
maak ze eens duidelijk dat er bijvoorbeeld 77.000 Marokaanse soldaten hebben meegevochten, misschien dat ze dan iets meer respect voor het herdenken opbrengen.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:05 schreef Dementor het volgende:
@Bansheeboy
Als je zo'n goede marokkaan bent wordt het dan niet eens tijd dat je de slechte eens gaat corrigeren?
Ohjaquote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:57 schreef Basp1 het volgende:
Wanneer voetbalfans treinen slopen mag het opeens wel,
3x raden wat ik riep toen men daar op de spoorbaan zittend het hele treinverkeer zat te ontregelen.quote:en vinden we het niet gek dat zelf die 5% van de relschoppers door de overige 95% worden tegen gehouden. Maar bij de marrokaanse gemeenschap moeten ze dat wel opeens doen.
En wat hebben wij met 'Duitse' leerlingen te maken?quote:Ik was trouwenb afgelopen jaar ook in sachenshausen bij berlijn, ook daar kregen schoolklassen (met duitse leerlingen) rondleidingen en ook hier stond ik mij te verbazen over het disrespect wat sommige reljongeren hebben voor zulk soort plaatsen.
Loerdertje, ik mis iets. Wat zeg ik daar verkeerd?quote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:43 schreef Loedertje het volgende:
[..]
NS, ZOU JE DEZE KLOON NU KUNNEN VOORDRAGEN VOOR EEN BAN
Nee, is niet iets heel andersquote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:58 schreef err het volgende:
[..]
die vergelijking zou opgaan als 20 marokaanse jochies zelf een reis naar Salou zouden boeken en een deel zich daar misdraagt. In dit geval is het een voor hen georganiseerde trip naar Westerbork. Iets heel anders.
77.000 @ benelux en frankrijk, daarnaast nog iets van 25.000 in Italie.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:59 schreef raptorix het volgende:
[..]
maak ze eens duidelijk dat er bijvoorbeeld 77.000 Marokaanse soldaten hebben meegevochten, misschien dat ze dan iets meer respect voor het herdenken opbrengen.
quote:Op dinsdag 3 mei 2005 13:00 schreef Absinth het volgende:
Poepoe, wat hebben er veel Marokkanen in de oorlog gevochten
Als zij er niet waren geweest, zouden we nu vast en zeker Duits praten![]()
Lonsdale-jongeren in Auschwitzquote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:59 schreef raptorix het volgende:
misschien dat ze dan iets meer respect voor het herdenken opbrengen.
De bijdrage was zeker significant, met name in Italie.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 13:00 schreef Absinth het volgende:
Poepoe, wat hebben er veel Marokkanen in de oorlog gevochten
Als zij er niet waren geweest, zouden we nu vast en zeker Duits praten![]()
quote:In het begin van de oorlog werden 30.000 Marokkanen ingezet bij het front in Noord-Frankrijk en België. Om de haven van Antwerpen te verdedigen, lagen er ook troepen in Zeeland. Acht van hen werden krijgsgevangen gemaakt, anderen sneuvelden en werden begraven op het Franse oorlogskerkhof in het Zeeuwse Kapelle-Biezelinge.
Veertien Marokkanen ontkwamen aan de Duitse overmacht door, slechts gekleed in ondergoed, in de Schelde te springen. Na 25 kilometer zwemmen pikte een Nederlander hen op en bood droge kleren en onderdak aan. Na drie dagen keerden de soldaten via België terug naar Frankrijk.
De keuze van de Marokkaanse sultan Mohammed de vijfde om tegen het nazisme te strijden, was volgens Obdeijn helemaal niet zo’n logische. „Nederland en Marokko werkten begin 1600 voor het eerst samen in de strijd tegen Spanje. In Nederland huldigde men toen het principe: De vijand van onze vijand is een vriend.
In de Tweede Wereldoorlog had Marokko dat ook kunnen doen. Het land stond onder Franse protectie, maar in plaats van tegen de Franse bezetter te vechten, schaarde de sultan zich aan de zijde van de Fransen op voorwaarde dat Marokko na de oorlog onafhankelijk zou worden.”
Toen Frankrijk in 1940 capituleerde en een regering kreeg die samenwerkte met de Duitsers, verborgen Marokkaanse soldaten in het Franse leger hun wapens. De sultan weigerde zijn Joodse onderdanen uit te leveren aan de Duitsers.
Marokkanen vochten tegen de Duitsers.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:53 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Aan welke kant ?????
De ieren stuurde de duitse piloten die neerstorten vaak terug.... de IRA hielp de duitsers.... die waren tenslotte ook tegen Engeland aan het knokken
Zou me niks verbazen als die Marokanen aan de Duitse kand vochten....
Dat komt van voetbalsupporters.quote:
Die uitdrukking Hamas Hamas alle.. etc etc moet toch ergens vandaan komen ?
Nou ja, dat klopt wel en overal heb je wel rotte appels tussen, het is dan wel vervelend om het steeds in de media te moeten ondervinden dat het steeds marokkanen zijn. Zo krijgen Nederlanders niet echt een positief beeld van Marokkanen.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:52 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Omdat A) de Marokkaanse groep veel groter is dan de "indische of de Koreanen of de Chinezen"
B) Marokkanen vooral vertegenwoordig zijn in de straatcriminaliteit (zichtbare criminaliteit) en de anderen juist bij "onzichtbare" criminaliteit. (daarom vind er ook af en toe een liquidatie van een chinees plaats)
Ze zijn toch Nederlands?quote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:38 schreef NorthernStar het volgende:
Je neemt een willekeurige groep marokkaanse jongeren en neemt ze mee naar een plechtige herdenking van iets waar ze echt totaal niks mee hebben
Wat een domme domme vergelijking.quote:En als je denkt dat Nederlanders zo voorbeeldige 'herdenkers' zijn ben je ook aan het kwartetten met drie kaarten. Morgen om acht uur eens door de straten lopen, ben je gelijk genezen.
Ohja. Scheetgeluiden en propjesquote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:45 schreef DancingPhoebe het volgende:
Vroegaaah zat ik op een school met allemaal witte kindertjes. Op een dag kwamen er overlevenden van WOII bij ons langs. En ook hier werd er besmuikt gelachen, met proppen door de klas gegooid en scheetgeluiden gemaakt.
Precies, bovendien is in bomen klimmen en rondrennen inderdaad wat anders dan de hele boel slopen en mensen verrot slaan.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:58 schreef err het volgende:
[..]
die vergelijking zou opgaan als 20 marokaanse jochies zelf een reis naar Salou zouden boeken en een deel zich daar misdraagt. In dit geval is het een voor hen georganiseerde trip naar Westerbork. Iets heel anders.
350 marokkanen uit alle lagen (zoals je zelf toegeeft) waarvan 6% zich misdraagt. Bovendien spreekt het AD (toch immer een correcte krant) van de 'multiculturele problemen in een notendop'. Dus zo gek is mijn redenering toch niet. En dan hoef ik nog niet eens met andere verontrustende cijfers aan te komen die dit staven (percentage criminelen onder allochtonenen bijv)quote:Op dinsdag 3 mei 2005 13:00 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee, is niet iets heel andersDie vergelijking maak JIJ namelijk ook, jij trekt het alleen door naar de gehele Nederlandse gemeenschap. Daarom zouden onderzoekers zich kromlachen. Je kunt die cijfers niet zomaar generaliseren.
Wat dat betreft mogen we inderdaad blij zijn dat er geen autochtone varkentjes bij waren om eens even flink te molesterenquote:Op dinsdag 3 mei 2005 13:04 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Precies, bovendien is in bomen klimmen en rondrennen inderdaad wat anders dan de hele boel slopen en mensen verrot slaan.
de bres is mede geslagen door de goums, de 2e marokkaanse divisie en de 4e marokkaanse bergdivisie, waardoor de geallieerden door konden stoten naar rome. keerpunt van de oorlog. bovendien hadden ze in corsica ook een niet onbelangrijke slag gewonnen.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 13:02 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
De bijdrage was zeker significant, met name in Italie.
Waarom zou je het niet geloven? Past het niet in je wereldbeeld omdat het autochtone mensen waren?quote:Op dinsdag 3 mei 2005 13:04 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Ohja. Scheetgeluiden en propjes. Terwijl mijnheer Cohen zijn kamprelaas stond te doen.
Ik weet niet waar jij op school hebt gezeten, maar ik geloof er trouwens helemaal niks van.
Hij hoort het inderdaad waarschijnlijk liever niet.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 13:05 schreef err het volgende:
Ws hoor je het gewoon liever niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |