Vakantie? Geleerd moet er worden!! Naar den topique-titelquote:Op maandag 2 mei 2005 11:37 schreef Blumchen het volgende:goedemorgen..
vakantie is leuk
* Blumchen zet koffie neer
Ik zit hier op de 11e verdieping en zie ook nergens zo'n paal staan. Stel nu dat er weer een vliegtuig neerstort of een vuurwerkopslagplaats ontploft.quote:
Anders loop je elkaar even misquote:Op maandag 2 mei 2005 12:09 schreef Bananenman het volgende:
Goeiemorgen. Werd wakker door die schijttoeter
Ach troost je de kans dat er nog een keer een vuurwerkopslagplaats in Enschede ontploft is niet significant te noemen. Een vliegtuig daarintegenquote:Op maandag 2 mei 2005 12:08 schreef pfaf het volgende:
[..]
Ik zit hier op de 11e verdieping en zie ook nergens zo'n paal staan. Stel nu dat er weer een vliegtuig neerstort of een vuurwerkopslagplaats ontploft.![]()
Nee vandaag helemaal niets doenquote:
Dankje, nu slaap ik lekker vannacht.quote:Op maandag 2 mei 2005 12:12 schreef Vom het volgende:
[..]
Ach troost je de kans dat er nog een keer een vuurwerkopslagplaats in Enschede ontploft is niet significant te noemen. Een vliegtuig daarintegen![]()
als je dat ziet of hoort dan heb je volgens mij geen sirene meer nodig en als dat vliegtuig op je huis valt heb je weinig meer aan de aanweizing "als de sirene gaat ga dan naar binnen en sluit deuren en ramen"quote:Op maandag 2 mei 2005 12:08 schreef pfaf het volgende:
[..]
Ik zit hier op de 11e verdieping en zie ook nergens zo'n paal staan. Stel nu dat er weer een vliegtuig neerstort of een vuurwerkopslagplaats ontploft.![]()
*baalt dat hij vanmiddag moet werkenquote:Op maandag 2 mei 2005 11:34 schreef SCH het volgende:
Wie gaat er mee naar de sauna vanmiddag?
volgende keer dan maar weer ?quote:
Ik geloof het wel. Moet nog even opzoeken over die kaarten.quote:Op maandag 2 mei 2005 12:21 schreef Bananenman het volgende:
[..]
Moeten maar eens in het home afspreken dan binnekort. Als je gaat naar RKC of Groningen dan
Trouwens. Hét forum doet het weerquote:Op maandag 2 mei 2005 12:24 schreef JaWi het volgende:
[..]
Ik geloof het wel. Moet nog even opzoeken over die kaarten..
Dan worden we weer kampioenquote:Op maandag 2 mei 2005 12:32 schreef Bananenman het volgende:
[..]
In de zomerstop / begin volgend seizoen.
welke taart krijgen we van Xena?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |