Geen aderlating idd. In Milaan liet hij zien dat niveau totaal niet aan te kunnen.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 09:22 schreef NoSigar het volgende:
Geen Beasley dus. Is dat erg? Ik ben zelf niet zo weg van hem, en de vorige wedstrijd tegen kwam hij niet zo uit de verf.
In plaats van Baretto?quote:Op dinsdag 3 mei 2005 00:53 schreef rubbereend het volgende:
[..]
als je een speler als Trabelsi rechtback zou hebben zou ik Ooijer meteen op t middenveld zetten, de wedstrijden die hij daar gespeeld heeft was hij daar erg goed en centraal komt hij meer tot zn recht. Als je er dan nog een speler bij zet die meer naar voren is gericht heb je een vrij compleet middenveld. Bovendien vergroot t je mogelijkheden qua speelstijl
Als wissel vind ik hem altijd wel een verfrissende inbreng hebben en gek genoeg scoort hij ook nog redelijk vaak in die invalbeurten. Ook in de CL heeft hij belangrijke goals gemaakt.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 09:23 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Geen aderlating idd. In Milaan liet hij zien dat niveau totaal niet aan te kunnen.
Inderdaad. Uiterst nuttige speler voor de breedte.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 09:32 schreef Spideyman het volgende:
[..]
Als wissel vind ik hem altijd wel een verfrissende inbreng hebben en gek genoeg scoort hij ook nog redelijk vaak in die invalbeurten. Ook in de CL heeft hij belangrijke goals gemaakt.
Iddquote:Op dinsdag 3 mei 2005 13:29 schreef the_legend_killer het volgende:
Beasley is best wel belangrijk geweest en ik zou hem er wel graag bij hebben gehad.
Ook als invaller.
Dat klopt maar in San Siro maakte hij toch alles behalve een goede indruk.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 13:29 schreef the_legend_killer het volgende:
Beasley is best wel belangrijk geweest en ik zou hem er wel graag bij hebben gehad.
Ook als invaller.
Alsof hij óóit naar PSV zou gaan.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 14:53 schreef rubbereend het volgende:
maargoed Trabelsi is natuurlijk altijd een aanwinst, imho de beste rechtsback van Nederland.
iddquote:Op dinsdag 3 mei 2005 14:53 schreef rubbereend het volgende:
maargoed Trabelsi is natuurlijk altijd een aanwinst, imho de beste rechtsback van Nederland Europa.
nouja, iig een van beste. En ook de enige ajaxspeler die beter is dan een PSVer.quote:
Zeker een goede rechtsback, maar als PSV concurrentie heeft van europese topclubs zijn ze kansloos, dat is al jaren zo.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 14:53 schreef rubbereend het volgende:
maargoed Trabelsi is natuurlijk altijd een aanwinst, imho de beste rechtsback van Nederland.
maar denk niet dat ajax er aan mee werkt om zichzelf eens lekker te laten pakkenquote:Op dinsdag 3 mei 2005 16:05 schreef the_legend_killer het volgende:
Trabelsi zou Ajax wel even flink kunnen pakken als hij naar PSV gaat
Ajax kan hier niks tegen doen, maar Trabelsi wil naar Arsenal of Juventus.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 17:11 schreef rubbereend het volgende:
[..]
maar denk niet dat ajax er aan mee werkt om zichzelf eens lekker te laten pakken
Trabelsi mag nog niet Engeland spelen toch?quote:Op dinsdag 3 mei 2005 17:26 schreef DIJK het volgende:
Ajax kan ook geen nee zeggen. Dat is het probleem voor Ajax. Maar PSV zal het salaris van Trabelsi wel niet kunnen/willen betalen. Aangezien hij er met Arsenal al niet uitkwam.
Hij speelt toch meestal wel voor Tunesiequote:Op dinsdag 3 mei 2005 17:59 schreef ASSpirine het volgende:
[..]
Trabelsi mag nog niet Engeland spelen toch?
Hij moest zoveel procent va nde A-interland meedoen van Tunesië
Voor de rest was ik het met je eens mich, maar deze stelling is natuurlijk hilarisch.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 19:22 schreef methodmich het volgende:
Er zijn voor hem totaal geen voordelen bij een transfer naar PSV
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |