quote:Op maandag 30 mei 2005 22:44 schreef NiteSpeed het volgende:
Zangen met gitaarspel tegelijk kan echt héél moeilijk zijn.
Indruk maken op een meisje met een electrische gitaar? Forget about itquote:Op dinsdag 31 mei 2005 19:17 schreef Burbo het volgende:
Wat is nou een niet ál te moeilijk nummer waarmee je een beetje indruk op het vrouwelijk volk kunt maken?Wel electrisch 'fcourse
![]()
Ik heb het ook geprobeerd maar geen enkele dame was geïnteresseerd (inclusief m'n vriendin). Ze vinden het leuk dat je speelt, meer niet.quote:Op dinsdag 31 mei 2005 19:17 schreef Burbo het volgende:
Wat is nou een niet ál te moeilijk nummer waarmee je een beetje indruk op het vrouwelijk volk kunt maken?Wel electrisch 'fcourse
![]()
De nummers die bij mij enigszins werkten waren Goo Goo Dolls - Iris en Oasis - Wonderwall. Wel akoestisch gespeeld, maar die hadden wel nut.quote:Op dinsdag 31 mei 2005 21:13 schreef Gitarist het volgende:
[..]
Ik heb het ook geprobeerd maar geen enkele dame was geïnteresseerd (inclusief m'n vriendin). Ze vinden het leuk dat je speelt, meer niet.
Ik denk dat je alleen indruk kon maken met een gitaar in de jaren '50 en '60 enzo...
De vrouwen van tegenwoordigquote:Op dinsdag 31 mei 2005 21:13 schreef Gitarist het volgende:
[..]
Ik heb het ook geprobeerd maar geen enkele dame was geïnteresseerd (inclusief m'n vriendin). Ze vinden het leuk dat je speelt, meer niet.
Ik denk dat je alleen indruk kon maken met een gitaar in de jaren '50 en '60 enzo...
Ja er is ergens een site, daar hoef je alleen maar heen te gaan en dan kun je ineens gitaarspelen.quote:Op woensdag 1 juni 2005 16:12 schreef karoltje het volgende:
En heeft iemand dan een goede site voor mij waarmee ik mezelf gitaar kan leren spelen?.
Als je niet zoekt op Tabs maar op Chords is het al een stuk makkelijker om iets herkenbaars te leren.quote:Op woensdag 1 juni 2005 15:15 schreef Ker_Plunk het volgende:
Ik zoek de tab van Goo Goo Dolls - Iris. Ik vind er wel iets van 15 maar weet niet welke nou het beste is. Kunnen een van jullie experts de beste uitzoeken voor deze n00b![]()
Geefquote:Op woensdag 1 juni 2005 17:03 schreef Tomek het volgende:
[..]
Ja er is ergens een site, daar hoef je alleen maar heen te gaan en dan kun je ineens gitaarspelen.
Ben alleen het adres kwijt![]()
www.crossroads.tk uiteraard. Wel exact op middernacht inloggen natuurlijkquote:Op woensdag 1 juni 2005 17:03 schreef Tomek het volgende:
Ja er is ergens een site, daar hoef je alleen maar heen te gaan en dan kun je ineens gitaarspelen.
Ben alleen het adres kwijt![]()
Whoa, Aqualung van Tull, een wereldrif! Hoe kom je er zo bij om die als beginner te gaan spelen?quote:Op maandag 30 mei 2005 17:59 schreef Burbo het volgende:
Ik probeer nu http://www.azchords.com/j(...)ung-tabs-144219.html te spelen, maar nu staan er boven de tabs 8 8 8 8 4 4 4.8 2 P 8 4 2 Wat moet ik daar precies mee?
k ben nu bij les 4 van de 11, en moet zeggen dat het eigk best goed gaatquote:These guitar lessons are designed for people who own (or have borrowed) a guitar, but don't yet know the first thing about playing it.
quote:The thickest string on the guitar should be the closest to your face, while the thinnest should be closest to the floor. If this isn't the case, turn the guitar the in other direction.
ietwat overzichtelijk idd, maar t werkt goequote:Op donderdag 2 juni 2005 22:04 schreef karoltje het volgende:
Hmm ik vind het een beetje een onduidelijke site eerlijk gezegd. En in het NL zou ook lekkerder zijn!
Je kunt beter DJ worden.quote:Op dinsdag 31 mei 2005 19:17 schreef Burbo het volgende:
Wat is nou een niet ál te moeilijk nummer waarmee je een beetje indruk op het vrouwelijk volk kunt maken?
Zijn zat nummers die ik wil leren spelen. ABSOLUUT, dus daarom ga ik m maar afstoffen.quote:Op donderdag 2 juni 2005 23:40 schreef Nickthedick het volgende:
Als je geen nummer hebt die je ABSOLUUT wil leren spelen, kom je nergens; zet hem maar weer in de hoek.
Go your gang, but it takes a lot of practice.quote:Op vrijdag 3 juni 2005 00:08 schreef Cracka-ass het volgende:
[..]
Zijn zat nummers die ik wil leren spelen. ABSOLUUT, dus daarom ga ik m maar afstoffen.
quote:Op vrijdag 3 juni 2005 00:08 schreef Cracka-ass het volgende:
[..]
Zijn zat nummers die ik wil leren spelen. ABSOLUUT, dus daarom ga ik m maar afstoffen.
ah kewl.quote:Op vrijdag 3 juni 2005 00:17 schreef Cracka-ass het volgende:
[..]
Een elektrische strat. Merk: El-cheapo.![]()
Toonladders zijn naar mijn mening de belangrijkste basics van het gitaarspelen. Als je de toonladders kent weet je ook hoe de akkoorden opgebouwd zijn en ben je ook veel meer bewust bezig met de noten op de frets.quote:Op vrijdag 3 juni 2005 22:08 schreef karoltje het volgende:
Maar dat is alleen geschikt voor mensen die melodie willen spelen neem ik aan?
Die site die je noemde ga ik zeker gebruiken. Ziet er een stuk beter uit dan die sites waar ik wel eens keek voor lessen e.d.quote:
Lijkt me niet, meestal ligt de lat hiervoor te hoog (tenzij het echt een beginnersvideo is)quote:Op donderdag 28 april 2005 23:30 schreef nightfall het volgende:
videootje van 1 of andere gitaargod downloaden..
x24442 is de goedequote:Op zondag 5 juni 2005 15:06 schreef Ker_Plunk het volgende:
Ok, de basis akkoorden ken ik ( C, Am, Em, D, G, F, A, E, Dm ) komen daarna nog een andere reeks basis akkoorden?
Ik zoek ook de B akkoord , de ene site is het x24442 en de andere x24440 , dus welke is het precies?
Vriend, speel pas 3 weken,...Barré?quote:Op zondag 5 juni 2005 15:12 schreef NiteSpeed het volgende:
[..]
x24442 is de goede
Voor akkoorden moet je zeker even kijken op http://www.chordfind.com/
Leer vooral het Bm akkoord, komt nog best vaak terug in nummers en klinkt ook erg fijn
Ondertussen zou je toch wel moeten weten hoe de noten op je fretboard verlopen.
E snaar: E - F - F# - G - G# - A - A# - B - C - C# - D - D# - E
Op de twaalfde fret zit je weer in E, alleen een octaaf hoger. Als je nou dit rijtje goed in je hoofd stampt, kan je ieder akkoord in barré vorm spelen. Vanaf de open E begin je met het F akkoord als barré, en vanaf de open A begin je met het A# akkoord als barré.
Mineur akkoorden zijn heel simpel te spelen door een Em-vorm te spelen als barré in plaats van een normale E vorm.
Dat betekent dus ook dat je een B akkoord kan spelenuit de positie van een open E, barré op de zevende fret, alleen vanaf de open A is het een stuk makkelijker.
Barré is heel okay om te leren. Dus dat is dan wat ik je aanraad, als je de basisakkoorden al kent.quote:
Zelfde principe als de F, alleen dan op de A snaar. Je pakt je open A akkoord, schuift deze twee frets naar rechts (A - A# - B) en je hebt een B.quote:Had gisteren x24442 geprobeerd maar die lukt me alleen met 2 handen
Je hebt twee opties:quote:Op zondag 5 juni 2005 17:34 schreef Tique het volgende:
Omdat hier wel wat kenner tussenzitten had ik een vraagje, ik wil beginnen met gitaar spelen maar wil niet zo'n groot lomp akoestisch ding
Is de 2e starterset op de pagina van de link aan te raden?
http://www.muziekhandeljoosten.nl/contents/nl/d375.html
Ik zoek het wel in deze prijsklasse iig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |