Het feit dat je op haar blijft wachten geeft aan dat jouw geluk van haar keuze afhankelijk zou zijn.quote:Op zondag 1 mei 2005 19:14 schreef tropix het volgende:
Nee die kans is er eigenlijk ook niet.
Ik ben vrijwel zeker dat ze niet terugkomt.
Maar misschien...je weet maar nooit.
Ik laat mijn geluk inderdaad van haar keus afhangen.quote:Op zondag 1 mei 2005 19:16 schreef Wolkje het volgende:
[..]
Het feit dat je op haar blijft wachten geeft aan dat jouw geluk van haar keuze afhankelijk zou zijn.
Dat zou mij persoonlijk een heel benauwend gevoel geven, en de kans alleen maar verkleinen dat ze nog bij je terug komt, juist als het over is gegaan doordat je in een depressie raakte (en anders ook)
Als ze een nieuwe vriend krijgt.....quote:Op zondag 1 mei 2005 19:11 schreef petitlapin het volgende:
[..]
jep, ik vind dat heel vreemd. Twee jaar wachten op iemand die jullie relatie verbroken heeft en geen enkele aanwijzing geeft terug een relatie te willen starten![]()
wat als ze in die periode een nieuwe vriend krijgtdan heb je gewacht op niets
( buiten het feit dat het nogal morbide en wanhopig overkomt)
quote:Op zondag 1 mei 2005 19:26 schreef tropix het volgende:
[..]
Ik laat mijn geluk inderdaad van haar keus afhangen.
Als zij je de garantie gaf dat ze over twee, drie jaar bij je terug zou komen, dan zou ik zeggen: Oke, ik zou in die tussentijd wel lol maken enzo, maar mss wel op haar wachten.quote:Misschien nog wel meer omdat ik nu weet wat ik mis.
En ik bedoel, ik ben 19 jaar, wat maken die 2 / 3 jaartje's uit ?
Helemaal niks toch, zeker niet als dat betekent dat ik mijn droomvrouw terug krijg.
aiaiai ... nog zo jong en zo naïef ...quote:Op zondag 1 mei 2005 19:29 schreef tropix het volgende:
[..]
Als ze een nieuwe vriend krijgt.....
Daar wil ik helemaal niet aan denken![]()
Maar ik neem de gok zullen we maar zeggen.
quote:Op zondag 1 mei 2005 19:35 schreef petitlapin het volgende:
aiaiai ... nog zo jong en zo naïef je leven weggooien ..., waar is de tijd
Tja eerste liefde he....quote:Op zondag 1 mei 2005 19:35 schreef petitlapin het volgende:
[..]
aiaiai ... nog zo jong en zo naïef ..., waar is de tijd
alhoewel, twee jaar wachten op iemand die geen interesse toont, zo laag ben ik gelukkig nog nooit gevallen
15 mailtjes per dagquote:Op zondag 1 mei 2005 19:46 schreef tropix het volgende:
Tja eerste liefde he....
Maareuh...Ik stuur zo'n 15 mailtjes per dag, en ik krijg op ze allemaal antwoord terug.
En ik bedoel, als je echt zoiets hebt van ,,lul ik moet je echt niet meer,, dan stuur je toch ook niks terug? Nee ook niet uit beleefdheid.
En als ik haar vraag of ik vervelend word dan zegt ze van niet.
Dus ik heb zo het idee dat ze al die aandacht stiekem toch wel fijn vind en me gewoon even wat wil laten kruipen om te kijken hoelang ik het volhoud.
mijn god ...quote:Op zondag 1 mei 2005 19:46 schreef tropix het volgende:
[..]
Tja eerste liefde he....
Maareuh...Ik stuur zo'n 15 mailtjes per dag, en ik krijg op ze allemaal antwoord terug.
Verschilt erg sterk van persoon tot persoon. Hangt er een beetje vanaf hoe consequent je juist wel of niet jezelf eraan herinnert dat je alleen bentquote:Op zondag 1 mei 2005 14:10 schreef Christine het volgende:
Hoe lang duurt zoiets eigenlijk
Het loslaten van je ex en wennen aan het alleen-zijn?
ik denk dat ze dat al lang vindt ... 15 mails per dag sturenquote:Op zondag 1 mei 2005 21:21 schreef tropix het volgende:
Zal ze me wel helemaal een morbide sukkel vinden.
Ze stuurt toch gewoon terug dus ik zie het probleem daar niet in. Jij wel? Zij kan geen msn gebruiken op het werk, dus moeten we de hele tijd mailtjes heen en weer sturen.quote:Op zondag 1 mei 2005 21:31 schreef petitlapin het volgende:
[..]
ik denk dat ze dat al lang vindt ... 15 mails per dag sturen, daar ga je echt geen meisje mee versieren
maar over twee jaar zal ze jou wel terugnemen volgens haar planning, geen probleem
ja maar, misschien zelf eens geen mailtjes sturen en zien of zij begint te sturen ? dan zie je tenminste of zij ook aan jou denkt.quote:Op zondag 1 mei 2005 21:38 schreef tropix het volgende:
[..]
Ze stuurt toch gewoon terug dus ik zie het probleem daar niet in. Jij wel? Zij kan geen msn gebruiken op het werk, dus moeten we de hele tijd mailtjes heen en weer sturen.
reageer ns inhoudelijk op mijn posts, denk je niet dat er iets in zit?quote:Op zondag 1 mei 2005 21:38 schreef tropix het volgende:
Nou ze stuurt heeeeel af en toe een mailtje uit zichzelf. Maar het moet eigenlijk altijd van mijn kant komen. Ik heb een tijdje terug 2 dagen niets laten horen en toen ik haar vervolgens belde om te vragen waarom ik niks hoorde, was haar antwoord simpel : Ja jij laat toch ook niks horen, dus waarom zou ik dan wat laten horenquote:Op zondag 1 mei 2005 21:45 schreef petitlapin het volgende:
[..]
ja maar, misschien zelf eens geen mailtjes sturen en zien of zij begint te sturen ? dan zie je tenminste of zij ook aan jou denkt.
En sorry, ik vind het een belachelijke situatie, ja, heel je jong leven gewoon weggooien aan een meisje die gewoon zegt dat ze twee jaar geen relatie wil... kan ze eigenlijk nog een duidelijkere hint geven
Ja ik vind het wel vervelend dat ik op deze manier ''getest'' word, als dat uberhaupt wel zo is.quote:Op zondag 1 mei 2005 19:52 schreef Wolkje het volgende:
[..]
15 mailtjes per dag![]()
Lijkt me idd niet dat je op alle 15 mailtjes antwoord gaat lopen geven als je niks meer van iemand moet. Maar sorry, wil jij iets met iemand die jou zou testen hoelang je het volhoudt om te kruipen? I'm sorry, maar daar zou ik vriendelijk voor bedanken. Daarnaast, als ze de aandacht zo leuk vindt en jou ook dan kan ze beter weer met je gaan. Gezien ze dat niet doet, ben ik bang voor je dat ze het alleen maar doet om de aandacht, en dus niet om jou. En in dat geval kan je beter verder gaan met je leven.
ja, ik heb al om een ex-vriend getreurDquote:Op zondag 1 mei 2005 22:17 schreef tropix het volgende:
Alsof jij nooit op een ex vriend/vriendin getreurt hebt.![]()
fijn dat je het zelf doorhebt, mss kan je dan ook het eea veranderen.quote:Op zondag 1 mei 2005 22:27 schreef tropix het volgende:
Maarja... ik ben zo'n hopeloze sukkel die zich zo laat gebruiken}:|
Nou aanleiding...nee eigenlijk niet.quote:Op zondag 1 mei 2005 22:27 schreef petitlapin het volgende:
[..]
ja, ik heb al om een ex-vriend getreurD, dat is nog iets anders dan hopen dat die gaat terugkomen. Het einde van een relatie is het einde
maar als hij tegen mij zou zeggen dat hij twee jaar geen relatie meer zou willen, dat zou voor mij wel al genoeg zijn.
en gelukkig heb ik ook nooit een exvriend gehad die me iedere dag lastig viel met 15 mails, waar is je zelfrespect naartoe ?
en waarom denk je eigenlijk dat ze je over twee jaar gaat terugwillen ????? geeft ze daar aanleiding toe, dat jij dat denkt ?
Ik ben ook jong, maar geen haar op mijn hoofd die erover zou denken om 2,3 jaar op iemand te gaan wachten die toch niet meer bij me terugkomt.quote:Op zondag 1 mei 2005 22:35 schreef tropix het volgende:
\Maar dat zal de leeftijd wel zijn denk ik.
Jong en onbezonnen ofzoiets.
over dat initiatief nemen is idd erg herkenbaar. Ik heb wat dat betreft gewoon t voordeel dat ik in een studentenhuis woon en gewoon voor een praatje even bij mn huisgenoten kan aankloppen.quote:Op maandag 2 mei 2005 17:03 schreef ontopofall het volgende:
herkenbaar.. Je kan je er heel erg aan ergeren dat zij geen initiatief nemen, maar je moet het ook zo zien dat die mensen ook genoeg aan hun hoofd hebben. Het is opzich heel vervelend als je zelf steeds initatief moet nemen, maar jij gaat je er wel beter door voelen als je eenmaal ergens bent geweest (dat neem ik maar even aan). Dus egoistisch gezien doe je het alleen voor jezelf.
Ik geef je wel advies nu, maar het lukt mijzelf bijlange na ook niet altijd hoor. En dan is de ene dag opeens veel lastiger dan de andere dag.
Wat niet is kan nog komen?quote:Op zondag 1 mei 2005 19:35 schreef petitlapin het volgende:
alhoewel, twee jaar wachten op iemand die geen interesse toont, zo laag ben ik gelukkig nog nooit gevallen
Ik heb zelf nooit zozeer het idee gehad dat mijn ex en ik meteen vrienden zouden worden, maar je hebt toch een aanzienlijk deel van je leven met elkaar gedeeld, en het is raar als je dat ineens niet meer hebt. Dan val je echt letterlijk in een gat (dat is waar ik het nu ook af en toe echt moeilijk mee heb, zoals je hier kunt lezen). Vooral als je afhankelijk bent geworden van iemand, is het moeilijk om hem/haar in één keer los te laten. Terwijl dat wel het beste is.quote:Op maandag 2 mei 2005 21:15 schreef Tranceptor het volgende:
Eén ding wat me hier opvalt, iedereen wil maar halsstarrig vrienden blijven na een verbroken relatie.
Maakt het iets uit dan of je in dit geval man of vrouw bent?quote:Op zondag 1 mei 2005 19:31 schreef Wolkje het volgende:
Echter de garantie dat je haar terug krijgt is 0, en die daalt tot diep in de min als je alleen maar op haar zit te wachten. Geloof me maar, ik ben ook een vrouw![]()
Misschien niet, maar omdat de ex van tropix ook een vrouw is dacht ik, ik zet het er even bijquote:Op maandag 2 mei 2005 22:12 schreef navi het volgende:
[..]
Maakt het iets uit dan of je in dit geval man of vrouw bent?
Ik denk zelf van niet...![]()
en die irritaties en verwijten ontstaan op t moment dat je dingen gaat verwachten van elkaar. Iets dat je niet moet doen bij een ex. JE hebt nnl in principe niks meer met elkaars leven te maken. Maarja elkaar niet zien helpt vast ookquote:Op maandag 2 mei 2005 22:04 schreef Jed1Gam het volgende:
Met mijn ex is het alweer een tijdje uit, zeker 2 maanden. In de tussentijd hebben we elkaar nog (te) vaak gezien, 4 keer per week gemiddeld, en er gebeurde af en toe ook nog eens wat (sex).
Resultaat; het is leuk totdat 1 van de 2 naar huis gaat, want dan komen er weer heel veel irritaties/verwijten van beide kanten naar boven. Het is uiteindelijk toch uit de hand gelopen en we hebben geen contact meer.
Kwestie van ff doorbijten nu, aangezien er niet echt ruimte is geweest voor volledig verwerken. It's hard but true.
Het is ook gewoon kut dat als je 5,5 jaar in (redelijke) harmonie hebt geleefd dat je dan bij het uit elkaar gaan een soort vijanden van elkaar wordt... Je bent niet alleen je vriendje kwijt maar ook je beste vriend en maatje. Maar ja, als 1 partij het niet aankan (gelijk) vrienden te worden, dan heb je als andere partij niks te willen eigenlijkquote:Op maandag 2 mei 2005 21:33 schreef Christine het volgende:
[..]
Ik heb zelf nooit zozeer het idee gehad dat mijn ex en ik meteen vrienden zouden worden, maar je hebt toch een aanzienlijk deel van je leven met elkaar gedeeld, en het is raar als je dat ineens niet meer hebt. Dan val je echt letterlijk in een gat (dat is waar ik het nu ook af en toe echt moeilijk mee heb, zoals je hier kunt lezen). Vooral als je afhankelijk bent geworden van iemand, is het moeilijk om hem/haar in één keer los te laten. Terwijl dat wel het beste is.
Dat doet me eraan denken dat ik nooit meer afhankelijk van wie dan ook, behalve van mezelf wil worden. En dat ik nog geld krijg van mijn ex
Je hebt je antwoord, je moet je lossnijden om een nieuwe band te kunnen smeden als dat er inzit.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 10:52 schreef Chemist het volgende:
Sja, maar hoe pak je dat nou het handigst aan? Ik vind het ook jammer geen contact meer te hebben, maar als ik haar zie dan voel ik weer van alles opvlammen in me.
Is het echt het beste een tijd geen contact te hebben of is het beter door de zure appel heen te bijten en gewoon de confrontatie met je gevoel aan te gaan (en elkaar dus gewoon te blijven zien). .
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |