In vergelijking met hoelang de GBA al op de markt is die paar maanden kortquote:Op maandag 2 mei 2005 14:24 schreef Dementor het volgende:
De gba sp is al maanden lang 99 euro.
Je weet dat de hardware normaal gesproken al onder de kostprijs wordt verkocht? Dat de prijzen voor games omlaag kunnen ben ik helemaal met je eens, maar de prijs voor de hardware vind ik prima zo en hoe lager ze dit maken, des te meer verlies ze erop draaien.quote:Op maandag 2 mei 2005 14:41 schreef rwbrink het volgende:
nou als je kijk hoeveel winst er in die markt zit kan de prijs echt omlaag hoor
quote:The other new mode, and perhaps the most surprising/exciting, is called Combat Mode. In Combat Mode, you'll purchase troops and even your CO and then place them on the battlefield and control them - in real time! Unit movement will be handled by using the control pad and attacking will be done by touching enemies with the stylus. This should make real time strategy fans very happy, and assuming there's a wireless multiplayer Combat Mode, will make AW DS one of, if not the first, DS multiplayer RTSes.
quote:Op maandag 2 mei 2005 22:05 schreef mikando18 het volgende:
[afbeelding]
Zet dit plaatje maar in de OP neer , alle opkomende spellen voor de ds.![]()
Waarom ook niet.quote:Op maandag 2 mei 2005 22:05 schreef mikando18 het volgende:
[afbeelding]
Zet dit plaatje maar in de OP neer , alle opkomende spellen voor de ds.![]()
quote:Je kunt dit bericht niet meer wijzigen omdat de maximale editduur is verstreken.
Ga a.u.b. rayman spelen.quote:Op woensdag 4 mei 2005 11:43 schreef RaymanNL het volgende:
Halo 2 boxart
Natuurlijk is deze boaxart nep, maar in weze is het toch mogelijk, dat er een halo komt op de DS? Of niet? Natuurlijk is Halo het boegbeeld van M$
Tuurlijk kan dat, halo op de ds zou 3 maanden na Zelda op de psp uitkomen.quote:Op woensdag 4 mei 2005 11:43 schreef RaymanNL het volgende:
Halo 2 boxart
Natuurlijk is deze boaxart nep, maar in weze is het toch mogelijk, dat er een halo komt op de DS? Of niet? Natuurlijk is Halo het boegbeeld van M$
Oké laat maar zitten, ik sloeg een beetje doorquote:Op woensdag 4 mei 2005 11:47 schreef YourMaster het volgende:
[..]
Tuurlijk kan dat, halo op de ds zou 3 maanden na Zelda op de psp uitkomen.
Dat plaatje is van Baten Katos, een Cube RPG.quote:Op woensdag 4 mei 2005 11:47 schreef mark-- het volgende:
Die final fantasy boxart is volgens mij ook niet nep want er kwam ook een final fantasy voor de nintendo ds
Jaaah, inmiddels de hele middag wolkjes getekend enzow, echt een heel erg leuk spel. Maar ik vind echt het horizontale gedeelte VEEL en VEEL leuker dan het vericale. Dat verticale gedeelte had er van mij wel uitgemogen. Maar het is zeker de moeite waard!quote:
Ziet er niet uit. Maar ik heb Bomberman echt nooit gespeeld ofzo.quote:Op donderdag 5 mei 2005 16:26 schreef Tomasso het volgende:
Screen van Bomberman DS:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Hier nog wat meer (6 pagina's)
Ziet er goed uit moet ik zeggen![]()
quote:Op donderdag 5 mei 2005 16:30 schreef Ruzbeh het volgende:
[..]
Ziet er niet uit. Maar ik heb Bomberman echt nooit gespeeld ofzo.
En dat haal je alleen uit de naam van het plaatje?quote:
WTF hoe kom je eraan?quote:Op zondag 1 mei 2005 13:51 schreef mikando18 het volgende:
Vandaag de papegaai in wario ware geunlocked, heb hem even de wilhemus laten zingenwel jammer dat ie het wat te snel napraat.
quote:Op donderdag 5 mei 2005 23:41 schreef MMaRsu het volgende:
Fight Night![]()
![]()
Vind dat spel echt zo slecht.
Hoezow nietquote:Op vrijdag 6 mei 2005 10:14 schreef Cheiron het volgende:
Ik wil niet meer over Yoshi records praten..![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |