 
		 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Levert het vragen om een ban nog steeds een ban op?quote:Op vrijdag 22 april 2005 15:54 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Jank niet, zij hebben kaartjes en jij niet.
 
			 
			
			
			schaart zich voorzichtig achter zapperquote:Op vrijdag 22 april 2005 16:08 schreef Zapper het volgende:
[..]
Levert het vragen om een ban nog steeds een ban op?
Als dat niet het geval is, zie ik deze teringhond graag verdwijnen namelijk
 
			 
			
			
			Mag ik ook?quote:Op vrijdag 22 april 2005 16:10 schreef rubbereend het volgende:
[..]
schaart zich voorzichtig achter zapper
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Unaniemquote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			scc en de leden van de supportersvereniging die hebben de kaartjes want wij komende donderdag nog gewoon een kaartje voor Oost boven kopen dus dr is gisteren ook nog een hoop weggegaan. Maar wordt dan gewoon lid van de supportersvereniging dan heb je altijd voorrang op gewone PSV clubcardhoudersquote:Op vrijdag 22 april 2005 17:04 schreef Pipo_de_Clown het volgende:
omdat die een scc hebben waarschijnlijk?! en ik om 9.01 te laat was volgens de ticketbox.. maar daar gaat het me niet om ... alleen eerst een kaartje kopen met je scc met de gedachten van "kan ik voor groot geld doorverkopen" da gaat er bij mij niet in
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			ligt er ook aan waar je graag zit t n stadion, k sta zelf graag op Oost, daar hebben we dus t/m monaco kunnen staanquote:Op vrijdag 22 april 2005 17:11 schreef Pipo_de_Clown het volgende:
uhu hebk ook een tijdje geleden overwogen, maar die keren dat het stadion bom-vol zit gebeurt niet zo heeeell vaak.. alleen als ik over een tijdje weer meer mee naar uitwedstrijden ga zou ik ut er uit hebben waarschijnlijk..
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Gewoon op die knop drukken.quote:Op vrijdag 22 april 2005 18:02 schreef johannes1986 het volgende:
Hm....hoe gaat dat wegstemmen eigenlijk? Ik kan t vast ergens vinden in een faq ofzo, maar concreet? Hoeveel personen, wat voor redenen? En wat kan je niet meer als je weggestemd wordt allemaal?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			De tank Alexquote:Op vrijdag 22 april 2005 14:16 schreef Zapper het volgende:
Het is deze week wel érg goed inderdaad
VI kan die site wel mooi "beveiligen", maar niet goed genoeg
Deze is toch wel het leukst
[afbeelding]
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Die aan de rechterkant geloof ik.quote:Op vrijdag 22 april 2005 18:13 schreef Pipo_de_Clown het volgende:
op welke knop moet er gedrukt worden :| ??
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Heej!quote:Op vrijdag 22 april 2005 17:54 schreef methodmich het volgende:
Voor de lach en de traan moet je hem niet wegstemmen, maar ik doe mee met de PSV-mannen.
 
			 
			
			
			Doe eens een analyse. Speel voor Guus!quote:Op vrijdag 22 april 2005 18:17 schreef johannes1986 het volgende:
hm...ik heb verder niej zoveel tegen m....dus ik doe nix als jullie t niej erg vinden![]()
tenzijn hij echt heel irritant wordt...
wat was de reden voor jullie dan?
 
			 
			
			
			Newbies hebben die rechten nog niet.quote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			wow, ehm, stoerquote:Op vrijdag 22 april 2005 20:02 schreef johannes1986 het volgende:
Hm...ik dacht tot écht dat ik me vorige week zaterdag had aangemeld...maar in mn profiel staat september 2004....nog een paar maanden t leven wordt móói![]()
 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 22 april 2005 19:57 schreef ASSpirine het volgende:
geen kaartjes bemachtigd...
Ik wist dat ik lid had moeten worden van de supportersvereniging
 
			 
			
			
			Ah, kan ik nog stemmen of ben ik te laat?quote:Op vrijdag 22 april 2005 19:15 schreef Spideyman het volgende:
[..]
Newbies hebben die rechten nog niet.
Je moet geloof ik een jaar (?) geregistreerd staan om de functie te kunnen gebruiken.
 
			 
			
			
			
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |