abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_26379652
quote:
Foto's Wilders opgehangen in Rotterdamse straten

ROTTERDAM - In drie straten in Rotterdam-Zuid hebben onbekenden dinsdagnacht foto's opgehangen van het bedreigde Tweede-Kamerlid Wilders. Bij de foto's lagen witte rozen en stonden waxinelichtjes. Er zijn geen teksten bij de foto's gevonden.

Wilders reageert geschokt op de vondst. "Ik kreeg kippenvel toen ik hoorde van de foto's." Het zou kunnen dat de bloemen zijn neergelegd als teken van rouw. Dat heeft Wilders woensdag doen besluiten aangifte te doen bij de politie, zo liet hij in een reactie weten.

De Rotterdamse politie heeft de foto's en bloemen weggehaald. Daarvoor is sporenonderzoek verricht. Volgens een politiewoordvoerster is niet met zekerheid te zeggen dat het om uitingen van haat gaat. Omdat ook een speelgoedbeertje is gevonden, zou het tevens om steunbetuigingen kunnen gaan.

Wilders weet niet of de foto's iets te maken hebben met de presentatie van zijn boek 'Kies voor Vrijheid' in het EO-programma Het Elfde Uur dinsdagavond. Het boek kwam woensdag in een oplage van tienduizend exemplaren uit. De uitgever van het boek wil 'om veiligheidsredenen' onbekend blijven.

Het boek is volgens Wilders een combinatie een verkiezingsprogramma en een verslag van zijn leven op de verschillende onderduikadressen waar hij de afgelopen tijd verbleef. "Ik heb het boek geschreven om de vele tienduizenden brieven en e-mails die ik van mensen heb gekregen, proberen te beantwoorden. Ik heb de mensen willen laten zien hoe mijn leven er nu uitziet." In het boek heeft Wilders naar eigen zeggen een 'onafhankelijkheidsverklaring' toegevoegd, waarin hij pleit voor vrijheid.
*stil*
*mooi*

Of zou het een duivelse bedreiging zijn?
Erik Nevland, onze messias
  woensdag 20 april 2005 @ 17:22:37 #2
34163 Pikkebaas
Corporate Overlord
pi_26379721
Ik ga dat boek kopen !! Een stem op Wilders is een stem op een sterk, onafhankelijk Nederland !!
Wien Neerlandsch bloed in de aders vloeit,
Van vreemde smetten vrij,
  woensdag 20 april 2005 @ 17:26:09 #3
19840 Libris
Live from Singapore
pi_26379809
Of in scene gezet... Mooi reclamepraatje voor zijn boek in dat artikel...
pi_26379868
quote:
Op woensdag 20 april 2005 17:20 schreef Exominiac het volgende:

[..]

*stil*
*mooi*

Of zou het een duivelse bedreiging zijn?
Mooi?

Ja het lijkt me een subtiel uitgevoerde verkapte doodsbedreiging. Of verwensing beter gezegd. Hoe zou je een voorschotje op zijn verscheiden anders willen opvatten dan?
I have a feeling we're not in Kansas anymore..
  woensdag 20 april 2005 @ 17:29:53 #5
262 Re
Kiss & Swallow
pi_26379895
mooie PR stunt , het was weer even rustig rond onze Willy Wilders

ja, het is natuurlijk niet echt tof zo'n actie
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_26379956
Een originele doodsbedreiging, dat dan weer wel.
pi_26379997
quote:
Op woensdag 20 april 2005 17:26 schreef Libris het volgende:
Of in scene gezet... Mooi reclamepraatje voor zijn boek in dat artikel...
Zo laag schat ik hem niet in eerlijk gezegd en ik vind het een walgelijke gedachte.

Maar waarom moet hij daar aangifte van doen, doet de politie anders niets met dit feit en is sporenonderzoek alleen gerechtvaardigd als er aangifte is gedaan?

Wilders had dit misschien wel moeten negeren, als mensen hem echt dood willen en bereid zijn hun leven daarvoor op te offeren dan lukt het hen toch wel, nu krijgt hij weer de hoon over zich heen van aansteller.

Graag zou ik de criticasters weleens een jaartje in doodsangst willen laten leven en al hun uitspraken, danwel acties in een politiek daglicht willen stellen om hen zo belachelijk te maken.

Ik ga er dus nu vanuit dat Wilders niet zelf achter deze actie zit, ik kan het me ook niet voorstellen het levert hem echt geen extra cachet bij zijn kiezers op of extra aandacht, die heeft hij al lang.
Yeah baby Yeah!
pi_26380107
Zijn aanhangers zie ik er wel voor aan trouwens. Dat zijn wel zulke waxinelichtjes.

Een eerbetoon of zo.
I have a feeling we're not in Kansas anymore..
pi_26380178
Wel origineel.
  Moderator woensdag 20 april 2005 @ 17:41:54 #10
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_26380196
mjah aangifte had hij wel moeten doen van mij ... maar verder gewoon negeren, niet de pers vertellen dat er aangifte is gedaan, niets vertellen over zijn kippenvel en niets vertellen over de link met zijn boek.

nu lijkt hij toch meer een grote huilebalk met grootheidswaanzin en een boek wat moet verkopen
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_26380329
quote:
Op woensdag 20 april 2005 17:28 schreef Vow het volgende:
Mooi?

Ja het lijkt me een subtiel uitgevoerde verkapte doodsbedreiging. Of verwensing beter gezegd. Hoe zou je een voorschotje op zijn verscheiden anders willen opvatten dan?
De politie weet het ook nog niet. Misschien dat de nationaliteit van het beertje uitkomst kan bieden

Het zou vanalles kunnen zijn. Een PR-stunt, een ludiek studentengrapje, een serieuze doodsverwensing of een kunstproject van een of andere nitwit kunstenaar, om maar wat te noemen.
Erik Nevland, onze messias
  woensdag 20 april 2005 @ 17:56:41 #12
78509 Harry_Sack
bidibidibidibidi
pi_26380611
Nou, dat is wel een hele goedkope reklamestunt
Ingenieur in de ornithologische huisvesting <- Urbanus :P
Good ol' Buck : http://youtube.com/watch?v=VmxXIS2ot8w <- Fun
N.W.O : http://www.youtube.com/watch?v=WOeCpMwZo6o <- Pol
pi_26380681
quote:
Op woensdag 20 april 2005 17:41 schreef sp3c het volgende:
mjah aangifte had hij wel moeten doen van mij ... maar verder gewoon negeren, niet de pers vertellen dat er aangifte is gedaan, niets vertellen over zijn kippenvel en niets vertellen over de link met zijn boek.

nu lijkt hij toch meer een grote huilebalk met grootheidswaanzin en een boek wat moet verkopen
Ik vind het heel ernstig dat dit heeft plaatsgevonden (op dit moment vertrouwende dat Wilders er niet zelf achter zit> wat zijn we toch laag gezonken ), maar ik snap ook niet waarom dit naar buiten is gebracht, ik zie er geen enkel nut van in.
Animo voor zijn boek was er toch wel en mensen die het niet wilden lezen zullen aan de hand van dit bericht echt niet overstag gaan lijkt me.

Maar ja, the soap continues......
Yeah baby Yeah!
pi_26380909
Eerlijk gezegd vindt ik het pure gejank. Zelfs de politie weet hier niet of het om aanhangers van Wilders gaat of juist tegenstanders. Het kan namelijk van alles betekenen. Die LPF gasten stuurde ook mailtjes naar zichzelf met bedreigingen en deden toen ook alsof het "moslims" waren. Stumpers.
Allah Al Watan Al Malik
  woensdag 20 april 2005 @ 18:11:35 #15
85299 HarigeKerel
Ontvacht dus Tabee
pi_26380940
Hier is het interview met Geert te bekijken.
http://www.eo.nl/portals/streams.jsp?number=6124582
"Pim Fortuyn was een Cylon" - Theo van Gogh te Amsterdam 5-8-2005
  woensdag 20 april 2005 @ 18:25:07 #16
25318 Kaalhei
under a dead Ohio sky
pi_26381294
quote:
Op woensdag 20 april 2005 18:10 schreef Mutant01 het volgende:
Eerlijk gezegd vindt ik het pure puur gejank.
Van wie is het gejank dan?
quote:
Zelfs de politie weet hier niet of het om aanhangers van Wilders gaat, of juist om tegenstanders.
Precies en daarom wordt het nu uitgezocht.
quote:
Het kan namelijk van alles betekenen.
Precies en daarom wordt het nu uitgezocht.
quote:
Die LPF-gasten stuurden ook mailtjes naar zichzelf met bedreigingen en deden toen ook alsof het "moslims" waren. Stumpers.
Ja, en de profeet neukte een 9-jarig meisje, maar dat heeft hier dus ook niets mee te maken, net als jouw post.
Ik sta hier voor de hemelpoort - Nergens is een god te zien - Volgens mij bestaat hij niet -
Onze leider zei doe niet zo dom - En vertel het de wereld nooit - Beneden staat de vodka klaar
pi_26381606
quote:
Op woensdag 20 april 2005 18:25 schreef Kaalhei het volgende:
Van wie is het gejank dan?
Alle mannetjes die beweren dat Wilders zo'n zielig mannetje is. En wilders zelf natuurlijk die overdreven emotioneel reageert.
quote:
Precies en daarom wordt het nu uitgezocht.
Waarom reageert wilders bij voorbaat dan?
quote:
Precies en daarom wordt het nu uitgezocht.
Waarom reageert wilders bij voorbaat dan?
quote:
Ja, en de profeet neukte een 9-jarig meisje, maar dat heeft hier dus ook niets mee te maken, net als jouw post.
Leuk en grappig, maar mij doe je echt totaal niets met dat soort achterlijke zinnetjes. (Ik weet namelijk dat dat wel de intentie van jou was). Het heeft hier weldegelijk mee te maken, het blijkt namelijk dat sommige politici zich maar al te graag (koste wat het kost) zich een bepaalde slachtofferrol willen aanmeten.
Allah Al Watan Al Malik
pi_26381613
Er zitten radicale moslims achter, zo'n beetje de helluft van Rotterdam Zuid.
normen en waarden politiek http://www.pphwn.nl/
pi_26381649
quote:
Op woensdag 20 april 2005 18:37 schreef lionsguy18 het volgende:
Er zitten radicale moslims achter, zo'n beetje de helluft van Rotterdam Zuid.
Gelukkig woon ik zelf in Rotterdam Zuid, nooit iets gemerkt van "radicale moslims".
Allah Al Watan Al Malik
pi_26381687
Dat zegt genoeg over jou, of mag ik dit niet zeggen>?
normen en waarden politiek http://www.pphwn.nl/
pi_26381921
quote:
Op woensdag 20 april 2005 18:40 schreef lionsguy18 het volgende:
Dat zegt genoeg over jou, of mag ik dit niet zeggen>?
Dat mag je wel zeggen, maar zo'n uitspraak zou wel weer wat over jou zeggen nietwaar? Je kan natuurlijk ook inhoudelijk reageren.
Allah Al Watan Al Malik
pi_26382054
Ach ja Rotter Pauperdam. Wat kan je nog van die stad verwachten.
Dapper volk om 's nachts dit soort dingen te plaatsen

Rotterdam is dé belichaming van het mislukte multiculturalisme.
  woensdag 20 april 2005 @ 18:54:43 #23
70154 klez
100 million+ death and countin
pi_26382079
quote:
Het heeft hier weldegelijk mee te maken, het blijkt namelijk dat sommige politici zich maar al te graag (koste wat het kost) zich een bepaalde slachtofferrol willen aanmeten.
Dus Wilders stelt zich aan en heeft niets te vrezen? Net als van Gogh zeker.
"They have invented a myth that Jews were massacred "
Ahmadinejad, leader of Iran
pi_26382126
quote:
Op woensdag 20 april 2005 18:54 schreef MrX1982 het volgende:
Ach ja Rotter Pauperdam. Wat kan je nog van die stad verwachten.
Dapper volk om 's nachts dit soort dingen te plaatsen

Rotterdam is dé belichaming van het mislukte multiculturalisme.
Ja, er vinden constant rassenrellen plaats, er is sprake van anarchie etc etc. Man, de grootste feesten worden in Rotterdam georganiseerd, nog nooit 1 enkel probleem gehad. (Alleen met voetbal, als autochtonen weer eens aan het rellen slaan). Mijn linkerburen zijn turks, mijn rechterburen antilliaan, in de zomer lekker lachen, geen gezeik, altijd gezellig.
Allah Al Watan Al Malik
pi_26382142
quote:
Op woensdag 20 april 2005 18:54 schreef klez het volgende:

[..]

Dus Wilders stelt zich aan en heeft niets te vrezen? Net als van Gogh zeker.
Wilders heeft niets te vrezen van foto's waarvan niet eens duidelijk is wat ze nu eigenlijk betekenen nee.
Allah Al Watan Al Malik
  woensdag 20 april 2005 @ 18:58:37 #26
70154 klez
100 million+ death and countin
pi_26382196
quote:
Op woensdag 20 april 2005 18:56 schreef Mutant01 het volgende:

[..]

Wilders heeft niets te vrezen van foto's waarvan niet eens duidelijk is wat ze nu eigenlijk betekenen nee.
Dus jou is niet duidelijk wat het betekent?


ff voor de duidelijkheid, ik stem niet op Wilders, en van mij is elke allochtoon welkom die zich aan de Nederlandse wet houd. Maar allochtonen als jij (ik neem aan dat je allochtoon bent) die bagatelliseren dat een 2e kamerlid niet gerespecteerd word, vormen wel de kern van het probleem.
"They have invented a myth that Jews were massacred "
Ahmadinejad, leader of Iran
pi_26382241
quote:
Op woensdag 20 april 2005 18:58 schreef klez het volgende:

[..]

Dus jou is niet duidelijk wat het betekent?
Ow, niet alleen mij hoor, zelfs de politie die notabene de foto's zelf heeft gezien, heeft geen idee wat het betekent. Een knuffelbeer doet je nu niet meteen denken aan moord en doodslag.
Allah Al Watan Al Malik
  woensdag 20 april 2005 @ 19:01:41 #28
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_26382286
quote:
Op woensdag 20 april 2005 18:56 schreef Mutant01 het volgende:

[..]

Wilders heeft niets te vrezen van foto's waarvan niet eens duidelijk is wat ze nu eigenlijk betekenen nee.
dat bepaal jij helemaal niet. jij bepaalt alleen maar op fok het een en ander.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
pi_26382315
quote:
Op woensdag 20 april 2005 19:01 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

dat bepaal jij helemaal niet. jij bepaalt alleen maar op fok het een en ander.
Het is mijn mening, ik vind dat.
Allah Al Watan Al Malik
  woensdag 20 april 2005 @ 19:04:01 #30
262 Re
Kiss & Swallow
pi_26382341
quote:
Op woensdag 20 april 2005 18:58 schreef klez het volgende:

[..]

Dus jou is niet duidelijk wat het betekent?


ff voor de duidelijkheid, ik stem niet op Wilders, en van mij is elke allochtoon welkom die zich aan de Nederlandse wet houd. Maar allochtonen als jij (ik neem aan dat je allochtoon bent) die bagatelliseren dat een 2e kamerlid niet gerespecteerd word, vormen wel de kern van het probleem.
mensen die niet voorbarig op het achterste van hun poten gaan staan bij elke wind die WIlders laat vind ik niet het probleem hoor
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_26382349
quote:
Op woensdag 20 april 2005 18:58 schreef klez het volgende:
ff voor de duidelijkheid, ik stem niet op Wilders, en van mij is elke allochtoon welkom die zich aan de Nederlandse wet houd. Maar allochtonen als jij (ik neem aan dat je allochtoon bent) die bagatelliseren dat een 2e kamerlid niet gerespecteerd word, vormen wel de kern van het probleem.
Waar bagetalliseer ik dat dan? En een kern van welk probleem? Volgens mij heerst er een bepaalde vrijheid in dit land, je hoeft niet iedereen te respecteren. Respect moet je verdienen toch?
Allah Al Watan Al Malik
  woensdag 20 april 2005 @ 19:05:00 #32
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_26382363
quote:
Op woensdag 20 april 2005 19:02 schreef Mutant01 het volgende:

[..]

Het is mijn mening, ik vind dat.
maar dat stond er niet
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
pi_26382396
quote:
Op woensdag 20 april 2005 18:56 schreef Mutant01 het volgende:
Ja, er vinden constant rassenrellen plaats, er is sprake van anarchie etc etc. Man, de grootste feesten worden in Rotterdam georganiseerd, nog nooit 1 enkel probleem gehad. (Alleen met voetbal, als autochtonen weer eens aan het rellen slaan). Mijn linkerburen zijn turks, mijn rechterburen antilliaan, in de zomer lekker lachen, geen gezeik, altijd gezellig.
Ach als jij Rotterdam een succes vindt op het gebied van multiculturalisme kijk je wel door een enorme roze bril.
Die stad is zo enorm verpauperd dat is met geen pen te beschrijven. Vervolgens worden er opportunistische maatregelen genomen om de problemen te bestrijden. Het gaat niet om probleem bestrijding maar men zou eens de problemen bij de kern moeten aanpakken. Helaas is Rotterdam een socialistisch bolwerk, mij is wel duidelijk dat socialisme en oplossingen niet hand in hand gaan.

Welkom terug trouwens
  woensdag 20 april 2005 @ 19:07:00 #34
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_26382437
quote:
Op woensdag 20 april 2005 19:04 schreef Mutant01 het volgende:

[..]

Waar bagetalliseer ik dat dan? En een kern van welk probleem? Volgens mij heerst er een bepaalde vrijheid in dit land, je hoeft niet iedereen te respecteren. Respect moet je verdienen toch?
mutant ik stel voor dat, zodra het gaat om mensen die kritisch over de islam discussiëren, jij een relkloontje aanmaakt. dit ondermijnt je gezag en objectiviteit teveel, denk ik.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
  woensdag 20 april 2005 @ 19:08:08 #35
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_26382475
Alleen foto's?
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
pi_26382569
quote:
Op woensdag 20 april 2005 19:05 schreef MrX1982 het volgende:

[..]

Ach als jij Rotterdam een succes vindt op het gebied van multiculturalisme kijk je wel door een enorme roze bril.
Die stad is zo enorm verpauperd dat is met geen pen te beschrijven. Vervolgens worden er opportunistische maatregelen genomen om de problemen te bestrijden. Het gaat niet om probleem bestrijding maar men zou eens de problemen bij de kern moeten aanpakken. Helaas is Rotterdam een socialistisch bolwerk, mij is wel duidelijk dat socialisme en oplossingen niet hand in hand gaan.

Welkom terug trouwens
Sorry, jij beticht mij van het kijken door een enorme "roze bril". Het zou ook kunnen zijn dat jij door een enorme "zwarte" bril kijkt. Ik heb nooit problemen hier gehad en ik zie nieuwe wijken en gebouwen in een razend tempo ontstaan. Dat er veel allochtonen zijn hier, betekent niet dat het meteen een "pauper"stad is natuurlijk.
Allah Al Watan Al Malik
pi_26382607
quote:
Op woensdag 20 april 2005 19:07 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

mutant ik stel voor dat, zodra het gaat om mensen die kritisch over de islam discussiëren, jij een relkloontje aanmaakt. dit ondermijnt je gezag en objectiviteit teveel, denk ik.
Er zijn bepaalde regels, die zijn objectief vastgesteld. Als iemand deze regels (van het forum) overtreed, moet ik deze handhaven. Mijn objectiviteit heeft daar niet zo veel mee te maken, ik ben namelijk geen robot (sorry). Jammer trouwens dat je niet inhoudelijk reageert.
Allah Al Watan Al Malik
  woensdag 20 april 2005 @ 19:15:05 #38
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_26382657
quote:
Op woensdag 20 april 2005 19:12 schreef Mutant01 het volgende:

[..]

Er zijn bepaalde regels, die zijn objectief vastgesteld. Als iemand deze regels (van het forum) overtreed, moet ik deze handhaven. Mijn objectiviteit heeft daar niet zo veel mee te maken, ik ben namelijk geen robot (sorry). Jammer trouwens dat je niet inhoudelijk reageert.
maakt verder niet uit, het was maar een tip voor je eigen bestwil.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
  woensdag 20 april 2005 @ 19:15:47 #39
262 Re
Kiss & Swallow
pi_26382674
quote:
Op woensdag 20 april 2005 19:05 schreef MrX1982 het volgende:

[..]

Ach als jij Rotterdam een succes vindt op het gebied van multiculturalisme kijk je wel door een enorme roze bril.
Die stad is zo enorm verpauperd dat is met geen pen te beschrijven. Vervolgens worden er opportunistische maatregelen genomen om de problemen te bestrijden. Het gaat niet om probleem bestrijding maar men zou eens de problemen bij de kern moeten aanpakken. Helaas is Rotterdam een socialistisch bolwerk, mij is wel duidelijk dat socialisme en oplossingen niet hand in hand gaan.

Welkom terug trouwens
ja de LRers ,stelletje socialisten Rotterdam is niet anders dan andere steden, maar ik zie dat jij de oplossing hebt, wat is de kern volgens jou dan (ok beetje te diep misschien in een eilders topic)
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_26382721
quote:
Op woensdag 20 april 2005 19:15 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

maakt verder niet uit, het was maar een tip voor je eigen bestwil.
Voor mijn eigen bestwil? Dit soort tips mag je wel voor je zelf houden, want het is namelijk alles behalve een tip. Het kan mij namelijk niet zoveel schelen "hoe geloofwaardig" ik als moderator ben bij users die zelf de forumregels niet nauw nemen. De geloofwaardigheid zal dan helaas pas doordringen op het moment dat er bannetjes vallen en posts gedelete worden. Zullen we weer ontopic gaan?
Allah Al Watan Al Malik
pi_26382760
quote:
Op woensdag 20 april 2005 19:11 schreef Mutant01 het volgende:
Sorry, jij beticht mij van het kijken door een enorme "roze bril". Het zou ook kunnen zijn dat jij door een enorme "zwarte" bril kijkt. Ik heb nooit problemen hier gehad en ik zie nieuwe wijken en gebouwen in een razend tempo ontstaan. Dat er veel allochtonen zijn hier, betekent niet dat het meteen een "pauper"stad is natuurlijk.
Ik vind persoonlijk niet dat ik een pessimistische kijk heb ik op Rotterdam eerder een realistische.
Als ik in Rotterdam loop, dat doe ik regelmatig woon er vlakbij, vraag ik me soms echt af waar de verpaupering stopt en hoe het zo ver heeft kunnen komen.
Mijn opa&oma wonen in Charlois. De straat waar ze wonen is volgens mij de enige fatsoenlijke straat in de omgeving. Het is in al die jaren enorm verpauperd. Vroeger toen ik met de tram naar mijn opa&opa ging waren er geen tramsurveillanten nodig, was er geen cameratoezicht etc. Dat soort verschijnselen zijn in mijn ogen tekenen van een verloedering.
De samenscholing van kansarme in combinatie met een niet-westerse afkomst zorgt wel voor verloedering. Het is niet per definitie inherent maar de kans is wel groot.
Je hoeft alleen maar naar Charlois te kijken.
pi_26382828
quote:
Op woensdag 20 april 2005 19:18 schreef MrX1982 het volgende:

[..]

Ik vind persoonlijk niet dat ik een pessimistische kijk heb ik op Rotterdam eerder een realistische.
Als ik in Rotterdam loop, dat doe ik regelmatig woon er vlakbij, vraag ik me soms echt af waar de verpaupering stopt en hoe het zo ver heeft kunnen komen.
Mijn opa&oma wonen in Charlois. De straat waar ze wonen is volgens mij de enige fatsoenlijke straat in de omgeving. Het is in al die jaren enorm verpauperd. Vroeger toen ik met de tram naar mijn opa&opa ging waren er geen tramsurveillanten nodig, was er geen cameratoezicht etc. Dat soort verschijnselen zijn in mijn ogen tekenen van een verloedering.
De samenscholing van kansarme in combinatie met een niet-westerse afkomst zorgt wel voor verloedering. Het is niet per definitie inherent maar de kans is wel groot.
Je hoeft alleen maar naar Charlois te kijken.
Ik vind dat je er een nogal grote definitie van verpauperd er op na houd. Cameratoezicht is er in praktisch elke stad. Tramsurveillanten zie ik eens in de 100 jaar verschijnen. Tuurlijk, ik zal niet ontkennen dat er bepaalde gebieden in R'dam zijn waar je na 12 uur snachts het beste niet kan komen. Maar die zijn er in elke grote stad, waar ook ter wereld en hoe monocultureel deze ook is.
Allah Al Watan Al Malik
  woensdag 20 april 2005 @ 19:23:08 #43
70154 klez
100 million+ death and countin
pi_26382862
quote:
Op woensdag 20 april 2005 19:04 schreef Re het volgende:

[..]

vind ik niet het probleem hoor
Volgens mij was het topic niet mensen die niet voorbarig op het achterste van hun poten gaan staan bij elke wind die WIlders laat, maar mensen die proberen 2e kamerleden te intimideren.
"They have invented a myth that Jews were massacred "
Ahmadinejad, leader of Iran
pi_26382905
quote:
Op woensdag 20 april 2005 19:23 schreef klez het volgende:

[..]

Volgens mij was het topic niet mensen die niet voorbarig op het achterste van hun poten gaan staan bij elke wind die WIlders laat, maar mensen die proberen 2e kamerleden te intimideren.
En dat is nu juist de hamvraag: zijn deze foto's intimidaties of niet? De politie is er nog niet uit.
Allah Al Watan Al Malik
  woensdag 20 april 2005 @ 19:35:14 #45
70154 klez
100 million+ death and countin
pi_26383175
quote:
Op woensdag 20 april 2005 19:24 schreef Mutant01 het volgende:

[..]

En dat is nu juist de hamvraag: zijn deze foto's intimidaties of niet? De politie is er nog niet uit.
De politie niet nee.

Men heeft ongeveer geimiteerd hoe van Gogh er bij lag, maar dan zonder lijk.
Het zijn vast steunbetuigingen omdat er een knuffelbeertje bijligt.
"They have invented a myth that Jews were massacred "
Ahmadinejad, leader of Iran
  † In Memoriam † woensdag 20 april 2005 @ 19:40:07 #46
21290 NorthernStar
Insurgent
pi_26383295
quote:
Op woensdag 20 april 2005 19:35 schreef klez het volgende:

[..]

De politie niet nee.

Men heeft ongeveer geimiteerd hoe van Gogh er bij lag, maar dan zonder lijk.
Het zijn vast steunbetuigingen omdat er een knuffelbeertje bijligt.
Ach een dag geen Wilders is een dag geen nieuws toch?

Dus het kunnen evengoed aanhangers geweest zijn. Al dan niet doorhebbend hoe zoiets opgevat zou worden.
pi_26383301
quote:
Op woensdag 20 april 2005 19:35 schreef klez het volgende:

[..]

De politie niet nee.

Men heeft ongeveer geimiteerd hoe van Gogh er bij lag, maar dan zonder lijk.
Het zijn vast steunbetuigingen omdat er een knuffelbeertje bijligt.
Men heeft ongeveer geimiteerd hoe van Gogh er bij lag, maar dan zonder lijk? Dat is knap zeg, uberhaupt die vergelijking al. Een foto van Wilders met knuffelbeer en waxinelichtjes - Moord Van Gogh met twee messen in z'n buik en een papiertje daarbij...

Zoek de verschillen.
Allah Al Watan Al Malik
  woensdag 20 april 2005 @ 19:40:41 #48
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_26383313
Ik vind dit echt grappig

Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  woensdag 20 april 2005 @ 19:41:26 #49
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_26383326
quote:
Op woensdag 20 april 2005 19:40 schreef Mutant01 het volgende:

[..]

Men heeft ongeveer geimiteerd hoe van Gogh er bij lag, maar dan zonder lijk? Dat is knap zeg, uberhaupt die vergelijking al. Een foto van Wilders met knuffelbeer en waxinelichtjes - Moord Van Gogh met twee messen in z'n buik en een papiertje daarbij...

Zoek de verschillen.
ik zie meer overeenkomsten dan verschillen, maar dat is maar net met welke bril je kijkt en in hoeverre je het opneemt voor de mensen die onze democratie omzeep proberen te helpen.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
  woensdag 20 april 2005 @ 19:42:05 #50
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_26383342
quote:
Op woensdag 20 april 2005 19:40 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik vind dit echt grappig

deze mensen dus
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
pi_26383450
quote:
Op woensdag 20 april 2005 19:21 schreef Mutant01 het volgende:
Ik vind dat je er een nogal grote definitie van verpauperd er op na houd. Cameratoezicht is er in praktisch elke stad. Tramsurveillanten zie ik eens in de 100 jaar verschijnen. Tuurlijk, ik zal niet ontkennen dat er bepaalde gebieden in R'dam zijn waar je na 12 uur snachts het beste niet kan komen. Maar die zijn er in elke grote stad, waar ook ter wereld en hoe monocultureel deze ook is.
Mijn definitie van verpaupering is idd blijkbaar anders dan van jou.
Volgens mij behoort Rotterdam tot een van de arme steden van Nederland met een hoog werkloosheidspercentage. De middenklasse trekt naar de randgemeente en de sociale onderklasse blijft over.
Ik zie overmatig cameratoezicht in de metro's als een teken van verpaupering. Hetzelfde geldt voor coffeeshops en belhuizen bijv. Het is meer een algehele tendens.
Loop maar eens de westkruiskade af.
pi_26383517
quote:
Op woensdag 20 april 2005 19:40 schreef NorthernStar het volgende:

Dus het kunnen evengoed aanhangers geweest zijn. Al dan niet doorhebbend hoe zoiets opgevat zou worden.
Zoiets ja.
Vanwaar komen wij dan, dat wij ergens heen willen?
  woensdag 20 april 2005 @ 19:51:26 #53
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_26383596
het zouden idd 'vrienden van wilders' kunnen zijn die een signaal willen afgeven. denk alleen wel dat er dan meteen gereageerd zou zijn nu blijkt dat wilders al aangifte heeft gedaan.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
pi_26383632
quote:
Op woensdag 20 april 2005 19:51 schreef zoalshetis het volgende:
het zouden idd 'vrienden van wilders' kunnen zijn die een signaal willen afgeven. denk alleen wel dat er dan meteen gereageerd zou zijn nu blijkt dat wilders al aangifte heeft gedaan.
Wilders doet 5 keer per week aangifte.
Vanwaar komen wij dan, dat wij ergens heen willen?
  woensdag 20 april 2005 @ 19:54:02 #55
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_26383665
quote:
Op woensdag 20 april 2005 19:52 schreef Cosma-Shiva het volgende:

[..]

Wilders doet 5 keer per week aangifte.
ja gemeen van hem he!!!
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
pi_26389447
Laten ze maar eens foto's met waxinelichtjes van een of andere imam neerzetten.
Dan schreeuwt Mutant01 moord en brand.
normen en waarden politiek http://www.pphwn.nl/
pi_26389756
quote:
Op woensdag 20 april 2005 18:10 schreef Mutant01 het volgende:
Eerlijk gezegd vindt ik het pure gejank. Zelfs de politie weet hier niet of het om aanhangers van Wilders gaat of juist tegenstanders. Het kan namelijk van alles betekenen. Die LPF gasten stuurde ook mailtjes naar zichzelf met bedreigingen en deden toen ook alsof het "moslims" waren. Stumpers.
je hebt gelijk die bedreigingen tegen fortuyn en van gogh waren ook niet serieus.

tis gewoon belachelijk dat de politie aan zoiets aandacht besteed. laat ze snel weer marocjes knuffelen das veel beter
pi_26389850
Come on guys. Het is volstrekt onduidelijk waar het 'tableau' opslaat. Misschien is het een grap, een kunstproject, een kaalkopje dat doorgeschoten is in zijn verheerlijking of een vuige moslimterrorist die geloofde in vodoo met waxinelichtjes.
Beetje zinloos om nu al weer te oordelen. Wilders doet aangiifte, maar dat is voor hem routine. Iets is niet meer strafbaar of laakbaar omdat iemand er aangifte van doet.

[ Bericht 0% gewijzigd door multatuli op 20-04-2005 23:15:17 ]
'Als je Jip en Janneke leest, weet je beter hoe onze samenleving in elkaar zit. De Grondwet is verworden tot een marginaal product.'
  woensdag 20 april 2005 @ 23:11:34 #59
42306 Vassili_Z
Low Man's Lyric
pi_26389922
quote:
Op woensdag 20 april 2005 23:06 schreef beffelholt het volgende:

[..]

je hebt gelijk die bedreigingen tegen fortuyn en van gogh waren ook niet serieus.

tis gewoon belachelijk dat de politie aan zoiets aandacht besteed. laat ze snel weer marocjes knuffelen das veel beter
En reageer nu eens intelligent ?
Era Vulgaris
pi_26390324
geniaal

lijkt een beetje op mafia praktijken
pi_26390389
Wat eng

[ Bericht 84% gewijzigd door #ANONIEM op 20-04-2005 23:23:26 ]
pi_26392652
quote:
Op woensdag 20 april 2005 18:40 schreef lionsguy18 het volgende:
Dat zegt genoeg over jou, of mag ik dit niet zeggen>?
Zegt nog meer over jou dat jij ze wel opmerkt, hebben radicale moslims een geheim merkteken wat de rest van ons niet opvalt of zo? Leg eens uit waarom jij het wel ziet want ik wil ze ook wel kunnen herkennen!
pi_26392691
quote:
Op woensdag 20 april 2005 22:57 schreef lionsguy18 het volgende:
Laten ze maar eens foto's met waxinelichtjes van een of andere imam neerzetten.
Dan schreeuwt Mutant01 moord en brand.
Ach, ik kan mij herinneren dat er door Nieuw Rechts in Rotterdam posters zijn opgehangen met doodsbedreigingen gericht aan Volkert van der G., daar was lang niet zo'n ophef over van figuren zoals jij.
Wie kaatst enzovoort...maar het ik bekend dat het incasseringsvermogen aan de rechterkant nogal minimaal is en het slachtoffergedrag maximaal.

[ Bericht 10% gewijzigd door #ANONIEM op 21-04-2005 00:36:36 ]
  donderdag 21 april 2005 @ 00:38:21 #64
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_26392743
quote:
Op donderdag 21 april 2005 00:35 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Ach, ik kan mij herinneren dat er door Nieuw Rechts in Rotterdam posters zijn opgehangen met doodsbedreigingen gericht aan Volkert van der G., daar was lang niet zo'n ophef over van figuren zoals jij.
Wie kaatst enzovoort...maar het ik bekend dat het incasseringsvermogen aan de rechterkant nogal minimaal is en het slachtoffergedrag maximaal.
nee! dat was pertinent nadat hij een politicus vermoord had, of maakt dat in jouw wereldje niet uit?
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
pi_26392770
quote:
Op donderdag 21 april 2005 00:38 schreef zoalshetis het volgende:

nee! dat was pertinent nadat hij een politicus vermoord had, of maakt dat in jouw wereldje niet uit?
Dat was toch al voor de veroordeling?
Erik Nevland, onze messias
pi_26392779
quote:
Op donderdag 21 april 2005 00:38 schreef zoalshetis het volgende:

nee! dat was pertinent nadat hij een politicus vermoord had, of maakt dat in jouw wereldje niet uit?
Ja en? Wij leven in een rechtsstaat, niet in een land waar men zelf mag bepalen wat de strafmaat dient te zijn en mag op roepen om die op te leggen, of wel?

Of maakt dat in jouw wereldje niet uit?
  donderdag 21 april 2005 @ 00:40:44 #67
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_26392781
quote:
Op donderdag 21 april 2005 00:40 schreef Exominiac het volgende:

[..]

Dat was toch al voor de veroordeling?
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
  donderdag 21 april 2005 @ 00:41:38 #68
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_26392797
quote:
Op donderdag 21 april 2005 00:40 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Ja en? Wij leven in een rechtsstaat, niet in een land waar men zelf mag bepalen wat de strafmaat dient te zijn en mag op roepen om die op te leggen, of wel?

Of maakt dat in jouw wereldje niet uit?
ik vond dat protest toch ff niet iets anders dan een protest wat gevoerd wordt door mensen die de democratie omzeep willen helpen. maar goed. onze meningen verschillen dus basaal.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
pi_26392827
quote:
Op donderdag 21 april 2005 00:40 schreef zoalshetis het volgende:

Dat zal wel ja betekenen.
Erik Nevland, onze messias
  donderdag 21 april 2005 @ 00:44:01 #70
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_26392847
quote:
Op donderdag 21 april 2005 00:43 schreef Exominiac het volgende:

[..]

Dat zal wel ja betekenen.
schei nou toch uit..."voor zijn veroordeling". de man zat gevangen met de kruitsporen nog op zijn gezicht en de foto's als bewijs.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
pi_26392923
quote:
Op donderdag 21 april 2005 00:41 schreef zoalshetis het volgende:

ik vond dat protest toch ff niet iets anders dan een protest wat gevoerd wordt door mensen die de democratie omzeep willen helpen. maar goed. onze meningen verschillen dus basaal.
Jij weet dus wie de daders zijn van dit 'grapje' en wat hun motieven zijn maar een oproep om de rechtsstaat aan te vallen en een politieke moord te plegen (op Volkert) is geen aanval op de democratie? Hm, nou ja, ok dan, dan hebben wij inderdaad basaal andere meningen op dat vlak.

Ik zie geen verschil met het voorbehoud dat ik niet de arrogantie heb om te menen te weten wat de Wilders 'grap' inhoud en door wie die begaan zou zijn.
Als we aannemen dat dit een soort van bedreiging is aan het adres van Wilders dan zie ik echter nog steeds geen verschil.

Of je staat achter de democratie en de rechtsstaat en dan veroordeel je beide acties, zo niet dan ben je net zo fout als de ophangers van welke bedreiging dan ook.

[ Bericht 8% gewijzigd door #ANONIEM op 21-04-2005 00:50:48 ]
  donderdag 21 april 2005 @ 00:50:21 #72
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_26392971
quote:
Op donderdag 21 april 2005 00:47 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Jij weet dus wie de daders zijn van dit 'grapje' en wat hun motieven zijn maar een oproep om de rechtsstaat aan te vallen en een politieke moord te plegen (op Volkert) is geen aanval op de democratie? Hm, nou ja, ok dan, dan hebben wij inderdaad basaal andere meningen op dat vlak.
een kleuter kan de was doen tenaanzien van dit "grapje". kom op zeg, als het sympathisanten waren geweest hadden die zich wel gemeld en bleek het allang een storm in een glas water. nu zie ik het idd nog als aanval op de rechtstaat en democratie. onze meningen zijn idd basaal heel anders.

edit: ook al typ je er een hele alinea onder, onze basale meningsverschillen blijven net zo hard overeind.

edit 2 : zelfs nog iets onder
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
pi_26393007
quote:
Op donderdag 21 april 2005 00:50 schreef zoalshetis het volgende:

een kleuter kan de was doen tenaanzien van dit "grapje". kom op zeg, als het sympathisanten waren geweest hadden die zich wel gemeld en bleek het allang een storm in een glas water. nu zie ik het idd nog als aanval op de rechtstaat en democratie. onze meningen zijn idd basaal heel anders.
Ah ja, rechts mag oproepen tot moord maar oh wee als de bal wordt teruggekaatst, dan is het land te klein.

Hypocriet gezwets.

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 21-04-2005 00:52:33 ]
  donderdag 21 april 2005 @ 00:52:57 #74
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_26393023
quote:
Op donderdag 21 april 2005 00:52 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Ah ja, rechts mag oproepen tot moord maar oh wee als de bal wordt teruggekaatst, dan is het land te klein.

Hypocriet gezwets.
rechts mag oproepen tot moord? waar?
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
pi_26393086
quote:
Op donderdag 21 april 2005 00:52 schreef zoalshetis het volgende:

rechts mag oproepen tot moord? waar?
NR, in Rotterdam.
  donderdag 21 april 2005 @ 01:00:03 #76
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_26393153
quote:
Op donderdag 21 april 2005 00:56 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

NR, in Rotterdam.
zucht, voor de laatste keer, de woede die ontstaan was na de moord op fortuyn is beter te begrijpen dan de woede die er is op een politicus, ook al schilderd vara hem weer zo graag af als 'gevaar voor de samenleving' , die zijn standpunt heeft. daar hoeft helemaal niemand zijn leven voor te vrezen.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
  donderdag 21 april 2005 @ 01:00:45 #77
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_26393167
quote:
Op donderdag 21 april 2005 01:00 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

zucht, voor de laatste keer, de woede die ontstaan was na de moord op fortuyn is beter te begrijpen dan de woede die er is op een politicus, ook al schilderd vara hem weer zo graag af als 'gevaar voor de samenleving' die zijn standpunt heeft.
en zo is het.

eerlijk = eerlijk....nietwaar?

  donderdag 21 april 2005 @ 01:01:35 #78
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_26393186
quote:
Op donderdag 21 april 2005 01:00 schreef PLAE@ het volgende:

[..]

en zo is het.

eerlijk = eerlijk....nietwaar?

ik word moe van mensen die het opnemen voor de 'daders', inplaats van het woord.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
pi_26393261
Wilders.
feest
  donderdag 21 april 2005 @ 01:06:46 #80
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_26393306
quote:
Op donderdag 21 april 2005 01:05 schreef Big_Boss_Man het volgende:
Wilders.
ja idd. en toch verdient die man een vrij woord. al was het alleen maar om slimmer te zijn dan zo iemand en om excessen als uden te voorkomen.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
pi_26393518
quote:
Op woensdag 20 april 2005 19:46 schreef MrX1982 het volgende:
Het is meer een algehele tendens.
.
idd .. en eentje die zich niet beperkt tot rotterdam .. maar in hoeverre is dat echt verandert ten opzichte van het verleden ? Vroeger waren er minder mensen, dus toen had je genoeg aan de patrouilles te voet of op de fiets, nog maar afgezien van het feit dat je toen nog geen camera's had !! .. nu heb je een boel mensen (meer mensen=meer misdaad) , maar het politiecorps is niet in verhouding meegegroeid .. in plaats daarvan heb je videobewaking zodat een agent op een aantal plekken tegelijk kan zijn .. lekker makkelijk toch en nog goedkoop ook ..

en dat er huizen/buurten verpauperen .. tja .. huizen worden ook oud, en zeker in rotterdam met zijn grootendeels na-oorloogse bouw zullen wel tamelijk veel wijken zo ongeveer tegelijkertijd aan het eind van hun beste tijd komen ..

maar ontopic .. dit algeheel heeft wel een heel hoog dreigbrieven-aan-jezelf-sturen gehalte imho .. en als het wel echt is, tja, beetje theatraal zijn reaktie .. bevestigd voor de hoeveelste keer mijn vermoeden dat die man beter columnist of stand-up comedian moet worden dan politicus te blijven
pleased to meet you
pi_26393543
quote:
Op donderdag 21 april 2005 01:01 schreef zoalshetis het volgende:

ik word moe van mensen die het opnemen voor de 'daders', inplaats van het woord.
En ik wordt moe van mensen die telkensmaal inconsequent zijn in hun verdediging van de democratie of de rechtsstaat.

Ik veroordeel de daders in beide gevallen, jij niet, wie neemt het nu dan op voor 'daders' eigenlijk?
pi_26393592
Maar even hier, de cel van Wilders:


Alle pogingen om zijn cel een huiselijke sfeer te geven, poetsen niet weg dat Tweede-Kamerlid Geert Wilders maandenlang achter tralies doorbracht.

Geert Wilders beschrijft hoe hij vermomd per auto naar zijn werkplek de Tweede Kamer wordt vervoerd: ,,Lippen vol met aceton van de opgeplakte snor. Een donkerbruine pruik op die speciaal voor mijn grote hoofd was gemaakt. Een bril op en ten slotte ook een hoed. Zelden heb ik me zo ongelukkig en belachelijk gevoeld en ik dacht ook dat iedereen meteen zou zien dat het nep was. Ik zag eruit als een slechte imitatie van Ronnie Tober met snor en hoed.''


Wilders met snor, pruik en hoed zou er dus ongeveer zo uitzien.
Vanwaar komen wij dan, dat wij ergens heen willen?
  donderdag 21 april 2005 @ 01:20:59 #84
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_26393607
quote:
Op donderdag 21 april 2005 01:17 schreef moussie het volgende:


maar ontopic .. dit algeheel heeft wel een heel hoog dreigbrieven-aan-jezelf-sturen gehalte imho .. en als het wel echt is, tja, beetje theatraal zijn reaktie .. bevestigd voor de hoeveelste keer mijn vermoeden dat die man beter columnist of stand-up comedian moet worden dan politicus te blijven
alles heeft het tegen zich dat het om een zelf-actie gaat. wat zou jij doen als je rouwplekjes in de stad krijgt toebedeeld? beter niet politicus omdat ie dan met zijn standpunten beter beveiligd zou kunnen worden? is dit de manier waarop we met elkaar om moeten gaan? iemand heeft kritiek en hij of zij kan maar beter opdonderen? dan weet ik nog wel een leuk argument voor ultra-rechts.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
pi_26393854
quote:
Op donderdag 21 april 2005 01:20 schreef zoalshetis het volgende:

alles heeft het tegen zich dat het om een zelf-actie gaat.
Oh? Ik vraag mij nog steeds af waar jij die wijsheid vandaan haalt, er is niet eens bekend om welke locaties het gaat (Rotterdam-Zuid is nogal groot) en hoe ze ontdekt zijn bijvoorbeeld en hoe men ze alle 7 zo snel heeft gevonden, lijkt mij wel een interessant gegeven om dit soort bepalingen te kunnen maken.
Lijkt mij ook sterk dat Geertje zelf erop uit is getrokken met posters, beertjes en waxine lichtjes maar sommige van zijn niet zo intelligente volgelingen mischien wel.
quote:
wat zou jij doen als je rouwplekjes in de stad krijgt toebedeeld?
Dankbaar zijn? Weet je wel wat grafrechten kosten tegenwoordig?
  donderdag 21 april 2005 @ 01:41:28 #86
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_26393956
quote:
Op donderdag 21 april 2005 01:34 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Oh? Ik vraag mij nog steeds af waar jij die wijsheid vandaan haalt, er is niet eens bekend om welke locaties het gaat (Rotterdam-Zuid is nogal groot) en hoe ze ontdekt zijn bijvoorbeeld en hoe men ze alle 7 zo snel heeft gevonden, lijkt mij wel een interessant gegeven om dit soort bepalingen te kunnen maken.
Lijkt mij ook sterk dat Geertje zelf erop uit is getrokken met posters, beertjes en waxine lichtjes maar sommige van zijn niet zo intelligente volgelingen mischien wel.
[..]

Dankbaar zijn? Weet je wel wat grafrechten kosten tegenwoordig?
je tweede opmerking is bijzonder lollig, zeker gezien je de rest niet post, maar daar ga ik dus ook verder niet op in omdat je niks zegt.

je eerste opmerking wil ik niet toeschrijven aan het grenzen van hetzelfde wat je de volgelingen toedicht, maar ik denk met mijn eigen gezonde verstand dat het zeer aannemelijk is dat zijn 'volgelingen' dit niet op hun geweten hebben. waarom? zul jij je in alle onnozelheid afvragen, terwijl ik het al vaker in dit topic heb genoemd, omdat het dan allang bekend zou zijn geweest. moet iedereen nou alles voor gaan kouwen hier? het is gewoon macaber duidelijk maken dat je iemand liever dood wil hebben dan levend. zo ietsje duidelijker?
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
  donderdag 21 april 2005 @ 08:26:24 #87
262 Re
Kiss & Swallow
pi_26395961
quote:
Op donderdag 21 april 2005 01:41 schreef zoalshetis het volgende:
... het zeer aannemelijk is dat zijn 'volgelingen' dit niet op hun geweten hebben. waarom? zul jij je in alle onnozelheid afvragen, terwijl ik het al vaker in dit topic heb genoemd, omdat het dan allang bekend zou zijn geweest. ...
Wat zou dat een afgang zijn voor onze Geert, denk je dat echt...?, nee die houden hun mond wel hoor...
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  donderdag 21 april 2005 @ 09:09:46 #88
70154 klez
100 million+ death and countin
pi_26396431
quote:
Op donderdag 21 april 2005 00:47 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Jij weet dus wie de daders zijn van dit 'grapje' en wat hun motieven zijn maar een oproep om de rechtsstaat aan te vallen en een politieke moord te plegen (op Volkert) is geen aanval op de democratie? Hm, nou ja, ok dan, dan hebben wij inderdaad basaal andere meningen op dat vlak.

Ik zie geen verschil met het voorbehoud dat ik niet de arrogantie heb om te menen te weten wat de Wilders 'grap' inhoud en door wie die begaan zou zijn.
Als we aannemen dat dit een soort van bedreiging is aan het adres van Wilders dan zie ik echter nog steeds geen verschil.

Of je staat achter de democratie en de rechtsstaat en dan veroordeel je beide acties, zo niet dan ben je net zo fout als de ophangers van welke bedreiging dan ook.
Beide groeperingen zijn verwerpelijk, daar is geen discussie over mogelijk.
Wat ook verwerpelijk is de pogingen van sommigen hier om bedreigingen van een gekozen 2e kamerlid te bagatelliseren, alleen maar omdat zijn mening hen niet aanstaat.
Los van het feit of dit nu wel of niet een bedreiging betreft, geeft het nogal een vreemd signaal af hier zo laconiek over te doen, aangezien het een 2e kamerlid betreft wat overduidelijk met gevaar voor eigen leven zijn werk moet verrichten.
Maar dat interesseert veel posters hier alleen maar wat als het iemand van hun eigen cluppie betreft.
"They have invented a myth that Jews were massacred "
Ahmadinejad, leader of Iran
pi_26396665
quote:
Op donderdag 21 april 2005 01:20 schreef Cosma-Shiva het volgende:
Maar even hier, de cel van Wilders:

[afbeelding]
Alle pogingen om zijn cel een huiselijke sfeer te geven, poetsen niet weg dat Tweede-Kamerlid Geert Wilders maandenlang achter tralies doorbracht.
Niet leuk natuurlijk om in zo'n cel te leven maar Wilders meldde in De Volkskrant dat het mede zo zwaar was omdat hij in die cel alleen maar kunstlicht had en geen direct licht van buitenaf terwijl ik toch bomen in de achtergrond door het raam meen te ontwaren.
pi_26397558
quote:
Op donderdag 21 april 2005 09:26 schreef Scrutinizer het volgende:

[..]

Niet leuk natuurlijk om in zo'n cel te leven maar Wilders meldde in De Volkskrant dat het mede zo zwaar was omdat hij in die cel alleen maar kunstlicht had en geen direct licht van buitenaf terwijl ik toch bomen in de achtergrond door het raam meen te ontwaren.
Komt vrij weinig licht doorheen en hij moet op zijn bed staan om naar buiten te kijken lijkt het.
Het zijn roerige tijden voor Geert, ik hoop zelf dat ie geen grote partij wordt en dat ie een normaal leven kan leiden zoals jij en ik.
Yeah baby Yeah!
pi_26397676
quote:
Op donderdag 21 april 2005 09:26 schreef Scrutinizer het volgende:

Niet leuk natuurlijk om in zo'n cel te leven maar Wilders meldde in De Volkskrant dat het mede zo zwaar was omdat hij in die cel alleen maar kunstlicht had en geen direct licht van buitenaf terwijl ik toch bomen in de achtergrond door het raam meen te ontwaren.
Daarnaast mag hij zijn vrouw wel eens vermanend toespreken. Even het bed opmaken is toch niet zo'n moeite?
Erik Nevland, onze messias
pi_26397809
quote:
Op donderdag 21 april 2005 10:20 schreef Exominiac het volgende:

[..]

Daarnaast mag hij zijn vrouw wel eens vermanend toespreken. Even het bed opmaken is toch niet zo'n moeite?
Zijn vrouw kwam niet door de controle
Yeah baby Yeah!
pi_26397819
quote:
Op donderdag 21 april 2005 10:14 schreef Elgigante het volgende:

[..]

Komt vrij weinig licht doorheen en hij moet op zijn bed staan om naar buiten te kijken lijkt het.
Bij mij komt het over als het zoveelste klaagverhaal van Wilders dat bij nader inzien toch niet helemaal klopt
pi_26397891
quote:
Op donderdag 21 april 2005 10:28 schreef Elgigante het volgende:

[..]

Zijn vrouw kwam niet door de controle
Dan rijst de vraag wet wie Wilders daar dan wel geslapen heeft
pi_26397906
quote:
Op donderdag 21 april 2005 10:28 schreef Scrutinizer het volgende:

[..]

Bij mij komt het over als het zoveelste klaagverhaal van Wilders dat bij nader inzien toch niet helemaal klopt
Ik weet niet of je kritiek hebben op deze verblijf/overnachtingsplaats als klaagverhaal moet bestempelen. Iemand die nooit in de cel heeft gezeten kan zich dat onmogelijk voorstellen.
Je moet niet vergeten dat Wilders daar niet zit omdat ie een columnist of conrector heeft vermoord he, maar vanwege zijn eigen veiligheid.
Wilders heeft m.i. alle reden tot klagen, maar daarbij wil ik hem niet ontslaan van enige vorm van eigen aandeel.
Yeah baby Yeah!
pi_26397922
quote:
Op donderdag 21 april 2005 10:32 schreef Scrutinizer het volgende:

[..]

Dan rijst de vraag wet wie Wilders daar dan wel geslapen heeft
een medegedetineerde in het kader van 2 op 1 cel?
Yeah baby Yeah!
pi_26397959
quote:
Op donderdag 21 april 2005 10:28 schreef Scrutinizer het volgende:

Bij mij komt het over als het zoveelste klaagverhaal van Wilders dat bij nader inzien toch niet helemaal klopt
Als ik de schreeuwers op FOK mag geloven dan is het heerlijk vertoeven in zo'n cel. Internet, PS2, radio, TV met Canal+, boekjes, lekker bedje, hoop vrije tijd. Ik zie dat op die foto niet terug. Wat mij gelijk doet denken aan het Wildersstandpunt 5-op-1-cel. Gaat hij daar nog mee door nu hij weet hoe het in zo'n cel is?
Erik Nevland, onze messias
pi_26397995
quote:
Op donderdag 21 april 2005 10:33 schreef Elgigante het volgende:

[..]

Ik weet niet of je kritiek hebben op deze verblijf/overnachtingsplaats als klaagverhaal moet bestempelen. Iemand die nooit in de cel heeft gezeten kan zich dat onmogelijk voorstellen.
Je moet niet vergeten dat Wilders daar niet zit omdat ie een columnist of conrector heeft vermoord he, maar vanwege zijn eigen veiligheid.
Wilders heeft m.i. alle reden tot klagen, maar daarbij wil ik hem niet ontslaan van enige vorm van eigen aandeel.
Het gaat mij erom dat hij beweert dat er geen daglicht in zijn cel doordringt terwijl op de foto, die hij notabene zelf gemaakt heeft, duidelijk te zien valt dat dat niet waar is.
pi_26398051
quote:
Op donderdag 21 april 2005 10:37 schreef Scrutinizer het volgende:

[..]

Het gaat mij erom dat hij beweert dat er geen daglicht in zijn cel doordringt terwijl op de foto, die hij notabene zelf gemaakt heeft, duidelijk te zien valt dat dat niet waar is.
Als het zo is zoals jij het stelt, spreekt hij niet de volledige waarheid.
Ik vraag me zelf weleens af of het ooit nog goedkomt met deze situatie en of hij niet onderhand een fatwa tegen zich heeft en een Rusdie toekomst tegemoet gaat.
Yeah baby Yeah!
pi_26398174
quote:
Op donderdag 21 april 2005 10:40 schreef Elgigante het volgende:

[..]

Als het zo is zoals jij het stelt, spreekt hij niet de volledige waarheid.
In zijn boek Kies voor de Vrijheid zegt hij over deze situatie: "Ik heb me nooit zo gerealiseerd wat het is om de hele tijd alleen met kunstlicht te leven. Het deprimeert je."
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')