Precies!quote:Op woensdag 20 april 2005 14:11 schreef gargamel het volgende:
Verbazingwekkend om te zien hoe mensen toch elke keer bereid zijn uitermate vaag 'bewijs' te geloven boven massa's bewijzen van het tegendeel en dan in een soort cirkelredenring terecht komen dat al die bewijzen niet waar kunnen zijn omdat anders de stelling niet meer klopt. En dat met ongeveer even veel hersens als einstein.
Euuhh de amerikanen beweren dat ze op de maan zijn geland, dus het is aan hun om dat te bewijzen. Je kan niet zeggen 'ik heb iets gedaan, bewijs jij maar dat ik het niet heb gedaan'. Zo werkt het niet.quote:Op woensdag 20 april 2005 13:25 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
... en heb jij bewijs dat de maanlanding fake is? Behalve dat slapstickfilmpje?
Vind je die gigantische Apollo raketten geen bewijs? (En zover ik weet hebben de Amerikanen nooit gezegd "Ik heb iets gedaan, bewijs maar dat het niet zo is" dat maken al die consiracy-gastjes er van met hun theoriën.)quote:Op woensdag 20 april 2005 14:19 schreef TheMassive het volgende:
[..]
Euuhh de amerikanen beweren dat ze op de maan zijn geland, dus het is aan hun om dat te bewijzen. Je kan niet zeggen 'ik heb iets gedaan, bewijs jij maar dat ik het niet heb gedaan'. Zo werkt het niet.
quote:Op woensdag 20 april 2005 14:38 schreef GHans7 het volgende:
[..]
Vind je die gigantische Apollo raketten geen bewijs? (En zover ik weet hebben de Amerikanen nooit gezegd "Ik heb iets gedaan, bewijs maar dat het niet zo is" dat maken al die consiracy-gastjes er van met hun theoriën.)
Ja, en het bewijs wat ze aandragen geloof je dan gewoon niet.quote:Op woensdag 20 april 2005 14:19 schreef TheMassive het volgende:
[..]
Euuhh de amerikanen beweren dat ze op de maan zijn geland, dus het is aan hun om dat te bewijzen.
Wie eist, bewijst. De oudste wet. De Amerikanen claimen niets, die doen alleen verslag. Jij claimt nu dat wat zij weergeven, niet waar is. Dus is het aan jou om te bewijzen.quote:Je kan niet zeggen 'ik heb iets gedaan, bewijs jij maar dat ik het niet heb gedaan'. Zo werkt het niet.
Begrijpend lezen kun je dus ook al niet....quote:Op woensdag 20 april 2005 14:52 schreef TheMassive het volgende:
Dus als ik zeg, "ik heb elvis net een hand gegeven" hoef ik dat niet te bewijzen. Okay.
Klopt, maar om een mens in die tijd de ruimte in te krijgen had je niet van die gigantische dingen nodig, die Apollos waren zo groot omdat er maanlanders en dergelijke meegingen naar boven.quote:Op woensdag 20 april 2005 14:43 schreef TheMassive het volgende:
[..]Nee. Een raket kan uitstekend de ruimte in geschoten worden, maar het in de ruimte schieten van een raket betekent echt nog niet dat ze ook daadwerkelijk op de maan hebben gelopen.
quote:
quote:Op woensdag 20 april 2005 11:51 schreef TheMassive het volgende:
Als de nasa ons voor de gek kan houden, waarom zouden ze de sovjets dan niet voor de gek kunnen houden?
Is het wel eens in je opgekomen dat er niet zo gek veel van waarde is op de maan en we die zo langzamerhand wel kennen? Dit zijn echt argumenten van niks.quote:Op woensdag 20 april 2005 10:45 schreef TheMassive het volgende:
Feit dat we nu niet meer naar de maan gaan zegt voor mij genoeg. We zijn er simpelweg nooit geweest.
Inderdaad. Uiteindelijk worden kosten altijd tegen de baten afgezet. Of het nu gaat om het uitbrengen van een nieuw product op de markt of om het bezoeken van de maan, dat maakt natuurlijk niet uit. Zolang de wereld op geld draait, zal een verliesgevend project dus domweg niet opgestart / doorgezet worden. Dus als de kosten van het terug gaan naar de maan hoger zijn dan de baten, waarom zouden we dan?quote:Op woensdag 20 april 2005 15:09 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Is het wel eens in je opgekomen dat er niet zo gek veel van waarde is op de maan en we die zo langzamerhand wel kennen? Dit zijn echt argumenten van niks.
Ja natuurlijk. De sovjetunie bestond namelijk niet echt en de koude oorlog was een uitvinding van de Bilderberg groep om het kappitalisme te promoten. Duh, dat je dat niet begrijpt komt omdat je volledig bent geindoctrineerd.quote:Op woensdag 20 april 2005 15:14 schreef Johan_de_With het volgende:
Voor alle duidelijkheid; dit is Gary Powers.
[afbeelding]
Een Amerikaanse spion, wiens vliegtuig boven de Sovjet-Unie naar beneden werd gehaald. Dat werd overla ter wereld bekend gemaakt, hoewel het een lullig spionagevluchtje betrof. En nu zouden de Russen het verzwijgen als de Amerikanen de maanlanding in scene hadden gezet?
De grondstoffen op de maan hebben wel veel waarde ...quote:Op woensdag 20 april 2005 15:09 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Is het wel eens in je opgekomen dat er niet zo gek veel van waarde is op de maan en we die zo langzamerhand wel kennen? Dit zijn echt argumenten van niks.
Lees nog es de post van Vetinari door, zou ik zeggen.quote:Op woensdag 20 april 2005 14:52 schreef TheMassive het volgende:
Dus als ik zeg, "ik heb elvis net een hand gegeven" hoef ik dat niet te bewijzen. Okay.
ik dacht dat je weg ging?quote:Op woensdag 20 april 2005 16:04 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Lees nog es de post van Vetinari door, zou ik zeggen.
ik neem aan dat je begrijpt dat het over jou ging. Alhoewel, ergens heb ik het idee dat je dat niet wilt of kunt begrijpen.quote:
En jij verveeld je en denkt laat ik es lekker irritant mensen met een andere mening afzeiken zeker?quote:Op woensdag 20 april 2005 16:18 schreef gargamel het volgende:
Nu ik die reacties nog eens zit te lezen heb ik twee theorieeen: of themassive verveeld zich nogal en dacht laat ik iedereen even bezig houden of hij kan en wil echt niet begrijpen hoe de wereld in elkaar steekt.
vooral die reactie van me om 10:27 op pag 1 vond ik erg goed.quote:Op woensdag 20 april 2005 16:18 schreef gargamel het volgende:
Nu ik die reacties nog eens zit te lezen heb ik twee theorieeen: of themassive verveeld zich nogal en dacht laat ik iedereen even bezig houden of hij kan en wil echt niet begrijpen hoe de wereld in elkaar steekt.
Wetenschappers die evenveel of nog meer kennis hadden dan de nasa, en die die maanlanding zonder twijfel van minuut tot minuut hebben gevolgd.quote:Op woensdag 20 april 2005 15:06 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
![]()
![]()
. Vergelijk je ''ons'' (ik neem aan dat je de bezoekers van dit forum bedoelt) nu met de Russische wetenschappers?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |