zijn we net van dat trauma afquote:Op dinsdag 19 april 2005 19:05 schreef Zwansen het volgende:
Hoeft niet tong! 3 in de poule van de CL.
Inderdaad. Ik kan er nog niet bij dat er ooit een CL-finale werd gespeeld in de Arena.quote:Op dinsdag 19 april 2005 19:13 schreef PLAE@ het volgende:
Belachelijk vind ik dit. Je wilt zo'n finale toch in een groot aansprekend stadion spelen?
Dat is het Philips stadion nou niet bepaald![]()
Nee idd, dan krijgen we weer al die turken die luid tuterend door de straat gaan rijdenquote:Op dinsdag 19 april 2005 19:13 schreef methodmich het volgende:
Leuk hoor! Nu maar hopen dat het geen Galatasaray tegen een Engels team wordt ofzo.
Jalours dingquote:Op dinsdag 19 april 2005 19:13 schreef PLAE@ het volgende:
Belachelijk vind ik dit. Je wilt zo'n finale toch in een groot aansprekend stadion spelen?
Dat is het Philips stadion nou niet bepaald![]()
Behalve in 1998 Real Madrid Juventusquote:Op dinsdag 19 april 2005 19:22 schreef gras het volgende:
[..]
Inderdaad. Ik kan er nog niet bij dat er ooit een CL-finale werd gespeeld in de Arena.
Er heel veel stadions waar heel veel meer mensen in gaan. 80.00 en meer.quote:Op dinsdag 19 april 2005 19:33 schreef tong80 het volgende:
Is niks mis met dat stadion. 30.000 toeschouwers is toch best wel veel.
Dat was toen nieuw en aansprekend.quote:Op dinsdag 19 april 2005 19:22 schreef gras het volgende:
[..]
Inderdaad. Ik kan er nog niet bij dat er ooit een CL-finale werd gespeeld in de Arena.
Lijkt me idd geen goed ideequote:Op dinsdag 19 april 2005 19:39 schreef beerten het volgende:
Overigens: wat is er mis met toeterende Turken als een Turks team wint? Mag mijn vriendin de duitse vlag dan ook niet uithangen als een duits team wint?
Niks mis mee, da's prachtig natuurlijkquote:Op dinsdag 19 april 2005 19:39 schreef beerten het volgende:
[..]
Overigens: wat is er mis met toeterende Turken als een Turks team wint?
Betekent dus dat het Philips stadion even anders gaat heten...?quote:Eindhoven honour
Meanwhile, the hosting rights to the UEFA Cup finals in the 2005/06 and 2006/07 campaigns were also awarded. The Philips Stadium in Eindhoven will be the scene of next season's final of UEFA's second major club competition - with the venue's name changing for the event. (UEFA.com)
Dat vraag ik me dus ook af, wat ze daarmee bedoelen...quote:Op dinsdag 19 april 2005 20:28 schreef brighton het volgende:
[..]
Betekent dus dat het Philips stadion even anders gaat heten...?
Yep, de sponsornaam verdwijnt dan voor even.quote:Op dinsdag 19 april 2005 20:28 schreef brighton het volgende:
[..]
Betekent dus dat het Philips stadion even anders gaat heten...?
35200.quote:Op dinsdag 19 april 2005 21:36 schreef MaxPower het volgende:
Wat is de capaciteit van het Philips Stadion?
En mijn suggestie voor de naamsverandering is Frits Philips Stadion
Dat is voor een UEFA cup finale een heel mooie capaciteit. En daar komt bij dat het PSV stadion vele malen meer sfeer uitademt dan die Arena. Goede keuze, goed voor het aanzien van het Nederlands voetbal.quote:
De Arena is ook een lege graftombe.quote:Op dinsdag 19 april 2005 22:09 schreef blupblup69 het volgende:
[..]
Dat is voor een UEFA cup finale een heel mooie capaciteit. En daar komt bij dat het PSV stadion vele malen meer sfeer uitademt dan die Arena. Goede keuze, goed voor het aanzien van het Nederlands voetbal.
Wij hebben het al gehad en gewonnenquote:Op dinsdag 19 april 2005 22:54 schreef ASSpirine het volgende:
Stadion nummer 1 in NL is nog altijd de Kuip
Er waren twee voorwaarden...quote:Op dinsdag 19 april 2005 20:28 schreef brighton het volgende:
[..]
Betekent dus dat het Philips stadion even anders gaat heten...?
Als je als club voor je uefa-cup finale maar 10.000 kaarten krijgt zou ik me toch flink genaaid voelen. En heb ik liever de finale in een groot stadionquote:Op dinsdag 19 april 2005 22:09 schreef blupblup69 het volgende:
[..]
Dat is voor een UEFA cup finale een heel mooie capaciteit.
Juist wel.quote:Op dinsdag 19 april 2005 19:13 schreef methodmich het volgende:
Leuk hoor! Nu maar hopen dat het geen Galatasaray tegen een Engels team wordt ofzo.
Absoluutquote:Op woensdag 20 april 2005 08:09 schreef Bananenman het volgende:
Ook één van de kutste uitvakken van NL namelijk.
quote:Op woensdag 20 april 2005 08:09 schreef Bananenman het volgende:
Pihilips Stadion is een kutstadion. Ga er echt nooit meer heen, zit nog liever in de Arena
Ook één van de kutste uitvakken van NL namelijk.
Vind die in de ArenA nog erger...quote:Op woensdag 20 april 2005 08:09 schreef Bananenman het volgende:
Pihilips Stadion is een kutstadion. Ga er echt nooit meer heen, zit nog liever in de Arena
Ook één van de kutste uitvakken van NL namelijk.
quote:Op woensdag 20 april 2005 08:51 schreef Erasmusch het volgende:
En dat het natuurlijk gelul is om een finale in zo'n stad, in een stadion met die capaciteit te houden
Nee hoor. Ik vind het zelfs leuk voor Eindhoven. Het stadion heeft in deze weinig te maken met psv.quote:Op woensdag 20 april 2005 08:54 schreef gr8w8 het volgende:
[..]
Reageer dan niet. Nu weten we het wel dat er genoeg "voetballiefhebbers" liever hun PSV vete late spreken dan hun voetbalhart.
Volgens mij gaat het eerder van, dat ze aangeven dat ze mee willen doen....quote:Op woensdag 20 april 2005 09:13 schreef Suijk het volgende:
[..]
Nee hoor. Ik vind het zelfs leuk voor Eindhoven. Het stadion heeft in deze weinig te maken met psv.
Maar ik snap er gewoon niets van.
Hoe gaat die procedure eigenlijk? Moet je je stadion daar voor 'nomineren' of wijst de UEFA dat gewoon aan, en zo ja, op basis van wat?
dat kan k me voorstellen, als k t van een afstand zie dat uitvak zou ik er niet willen zitten (al was t maar omdat k dan niet voor PSV zou zijnquote:Op woensdag 20 april 2005 08:09 schreef Bananenman het volgende:
Pihilips Stadion is een kutstadion. Ga er echt nooit meer heen, zit nog liever in de Arena
Ook één van de kutste uitvakken van NL namelijk.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |