Zit het nu ook te kijken. Deze meneer loopt te verkondigen dat de Ajax supporters lieverdjes waren en slechts uit zelfverdediging hebben gehandeld. Yeah right en Feyenoord wordt alsnog landskampioen en PSV wint de CLquote:Op donderdag 21 april 2005 00:04 schreef Ambrosius het volgende:
Pff..herhaling pas om 1.07. Niemand die het begin gezien heeft met de Ajax-supporters en die kunnen vertellen of het wat was?
Hij zegt niet dat ze lieverdjes zijn en onschuldig zijn. Alleen dat de schuld niet gelijk bijvoorbaat 100% bij de Ajaxsupporters gelegd moet worden. Tuurlijk blijft het slopen van de trein onnodig en triest, maar wanneer die trein niet stil was komen te staan, waren er in ieder geval geen problemen geweest. Dat wil ik best geloven.quote:Op donderdag 21 april 2005 01:24 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Zit het nu ook te kijken. Deze meneer loopt te verkondigen dat de Ajax supporters lieverdjes waren en slechts uit zelfverdediging hebben gehandeld. Yeah right en Feyenoord wordt alsnog landskampioen en PSV wint de CL
k ben ook niet bepaald trots op de voorzitter van onze supportersverenigingquote:Op donderdag 21 april 2005 01:47 schreef cultheld het volgende:
Wat een domme lul zeg. En zo'n proleet is voorzitter van de Ajax-supportersvereniging? En dan hebben Ajacieden het altijd over "boeren" als ze over tegenstanders anders dan Feyenoord, Utrecht en Ado praten. Die supporter met z'n stijlvolle Ajax-vest is de grootste boerenlul van Nederland.
ik krijg in de file ook altijd de neiging om mijn banken op de A16 te gooien..........quote:Op donderdag 21 april 2005 01:24 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Zit het nu ook te kijken. Deze meneer loopt te verkondigen dat de Ajax supporters lieverdjes waren en slechts uit zelfverdediging hebben gehandeld.
Lekker makkelijk generaliserenquote:Op donderdag 21 april 2005 01:42 schreef milagro het volgende:
ja want als een trein stil staat, sloop je alle banken eruit natuurlijk, dat doet iedereen namelijk
als als als als ... gewoon aso's
schande hé,dat ze na gedane arbeid(het demonteren van een trein)geen water kregen....quote:Op donderdag 21 april 2005 02:40 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Lekker makkelijk generaliseren![]()
1600 man in de trein allemaal aso's, ja, en alle marokkanen zijn tasjesdieven!
Ik zeg toch niet dat ik dat goedkeur, ik zeg alleen dat niet alle 1600 supporters aso's zijn.quote:Op donderdag 21 april 2005 02:45 schreef woediewokkie het volgende:
[..]
schande hé,dat ze na gedane arbeid(het demonteren van een trein)geen water kregen....
ik zie milagro ook niet zeggen dat het alle x aso's zijn.............quote:Op donderdag 21 april 2005 03:00 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Ik zeg toch niet dat ik dat goedkeur, ik zeg alleen dat niet alle 1600 supporters aso's zijn.
degene die zijn gaan slopen zijn aso'squote:Op donderdag 21 april 2005 02:40 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Lekker makkelijk generaliseren![]()
1600 man in de trein allemaal aso's, ja, en alle marokkanen zijn tasjesdieven!
precies, en dat hebben ze op zaterdag in de kroeg ook. Is het dan een supportersprobleem of een maatschappelijk probleem? Het is echt maar een klein gedeelte waar de stoppen doorslaan, want degene die bewust rellen gaan echt niet met een zwaar bewaakt treinvervoer mee.quote:Op donderdag 21 april 2005 03:07 schreef milagro het volgende:
degene die zijn gaan slopen zijn aso's
daar gaat het toch om hier, vandalisme in de trein door BEPAALDE supporters, dat soort lieden hebben geen aanleiding nodig, of liever alles is een aanleiding, al naar gelang de pet staat.
Veel ajax-supporters komen inmiddels uit "het hele land", zoals hij ook al zeiquote:Op donderdag 21 april 2005 01:47 schreef cultheld het volgende:
Wat een domme lul zeg. En zo'n proleet is voorzitter van de Ajax-supportersvereniging? En dan hebben Ajacieden het altijd over "boeren" als ze over tegenstanders anders dan Feyenoord, Utrecht en Ado praten. Die supporter met z'n stijlvolle Ajax-vest is de grootste boerenlul van Nederland.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |