Tnx, ik weet niet zo goed wat ik van de blaadjes moet vindenquote:Op dinsdag 19 april 2005 12:46 schreef Puckzzz het volgende:
De lepels vind ik wel geinig, zijn het zilveren lepels? Zoja, ff poetsen nog een keer nemen en dan in zwart wit
De blaadjes en drupjes vind ik niet zo....... sorrie
IK heb em in paintshop pro gehaald (jaa, officieel op mijn werk, whehehehe) en het volgende mee gedaan:quote:Op dinsdag 19 april 2005 12:42 schreef Elefes het volgende:
Drie probeersels van mij:
#1:
[afbeelding]
Iemand feedback? Ik ben me er van bewust dat het niet super is...
Jammer dat het zo'n slecht weer is, anders kon ik buiten op zoek naar nog meer "Drie".
Hij was te zwaar om hem wel te tillenquote:Op dinsdag 19 april 2005 22:28 schreef k_man het volgende:
Robertje, jammer dat de vierde pot ook nog in beeld staat. Is niet echt 'drie' zo.
Mijn inzending is overdag gemaakt, die van gisteren zijn 's avonds gemaakt met als extra belichting de zonnebank aan. Vandaar die blauw/paarse belichting. Ik zal met de instellingen van gisteren en de belichting van eerder komend weekend nog 1 keertje proberen. ik heb geen zin om me elke keer zo zwaar op te maken, maar voor de foto geeft het wel net dat extra effect wat ik er aan wil geven Probleem met zoiets is gewoon dat je én je toestel moet bedienen én zelf moet poseren. Als ik een model had gehad was het veel makkelijker geweest, dan had ik gewoon aanwijzingen kunnen geven in de trant van 'hoofd iets schuiner' vingers iets meer spreiden' want ik wil dus wel het hele gezicht erop, maar dan wel precies tussen de vingers door. En ik wil die afstand hebben van een hele gestrekte arm. Best lastig allemaal wanneer je het allemaal zelf moet doen.quote:Op dinsdag 19 april 2005 23:32 schreef Drinkemaatje het volgende:
@Puckzzz, Wat schannulleke zegt, belichting is in je inzending mooier, maar ik had toch graag, als echte zeurkous de vingers (volgens mij het onderwerp...) scherp willen hebben. Maar verder echt een orgineel idee met leuke uitvoering!
ik vind de tulpen er ook "getekend" uitzien...quote:Op dinsdag 19 april 2005 22:28 schreef k_man het volgende:
Robertje, jammer dat de vierde pot ook nog in beeld staat. Is niet echt 'drie' zo.
Ja dat vind ik nou juist ook, dus ik ga kijken of ik die twee kan combineren. die arrogante blik nog een keer moet geen probleem vormenquote:Op woensdag 20 april 2005 14:26 schreef pea4fun het volgende:
@Robertje...ik ben beter van je gewend hoor...
@Puckzzz, van deze zou ik nr 2 kiezen, al is de "arrogante" houding van 3 wel sprekender.
Ach, ik wil ook best keer arrogant voor je kijken hoorquote:Op woensdag 20 april 2005 15:54 schreef Puckzzz het volgende:
Ow jawel, mijn vriendin kan het ook heeeeeeel goedmaar die heeft het altijd zo druk
Ik ben helaas alleen in de weekenden vrij en zelfs dan heb ik teveel te doenquote:Op woensdag 20 april 2005 16:15 schreef Astridj0h het volgende:
[..]
Ach, ik wil ook best keer arrogant voor je kijken hoortoch drie dagen per week vrij dus je roept maar!
* Astridj0h heeft ook nog ergens soortgelijke foto liggen van een shoot waar ik zelf model was vette ervaring
Ik ben inspiratieloos...misschien dit weekend ff goed nadenken.quote:Op woensdag 20 april 2005 14:26 schreef pea4fun het volgende:
@Robertje...ik ben beter van je gewend hoor...
.
Hmmm, tja bij de volgende aanschaf toch op de een of andere manier zo'n klap LCD schermpje erbij kopen??????quote:Op woensdag 20 april 2005 16:46 schreef Puckzzz het volgende:
Ik krijg trouwens net een brainstorm...ik ga kijken of ik een spiegel achter de camera kan zetten zodat ik op zijn minst een beetje kan zien of ik goed zit enzo......
lekker op tijd he? om daar op te komen na talloze mislukte pogingen
* Puckzzz mompelt iets van blont enzo......
Yeah....yeah...yeah...het geld ligt hier voor het oprapenquote:Op woensdag 20 april 2005 21:08 schreef Drinkemaatje het volgende:
[..]
Hmmm, tja bij de volgende aanschaf toch op de een of andere manier zo'n klap LCD schermpje erbij kopen??????![]()
Zeg wat moet jij hier nogquote:Op woensdag 20 april 2005 23:55 schreef Dr_Flash het volgende:
Pak nog wat biertjes Puczzz dat ging de eerste keer oook prima![]()
* SpeedyGJ die flash naar bedje gaat brengenquote:
Die tweedequote:Op donderdag 21 april 2005 08:08 schreef CompuMess het volgende:
Drie komma nul... da's nauwkeurig genoeg, dacht ik zo...
[afbeelding]
[afbeelding]
Ik vind het een hele mooie fotoquote:Op donderdag 21 april 2005 16:58 schreef McPhearson het volgende:
[..]
Die tweede![]()
Drie dezelfde:
[afbeelding]
Bedoel je nu mijn eigen inzending?quote:Op donderdag 21 april 2005 22:17 schreef Dr_Flash het volgende:
Ik ben het wel met Puckzzz eensIk zou ook de huidige inzending houden en niet die scherpere doen
Beetje onscherpte heeft soms wel zijn charmes
Ja die bedoel ikquote:Op vrijdag 22 april 2005 09:26 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Bedoel je nu mijn eigen inzending?
Op 1 of andere manier ging dat gekke ding soms scherpstellen op mijn gezicht i.pv. mijn hand. En dat terwijl ik toch echt eerst mijn hand ervoor heb zitten bungelen, scherpstellen en die instelling vastzettenMisschien omdat ik het met bracketing heb gedaan dat 'ie zich niets aantrekt van die instellingen?
Met een van deze foto's krijg je iig de volledige vijf punten van Swetsquote:Op zondag 24 april 2005 10:07 schreef Dr_Flash het volgende:
Ik heb ook nog even wat geprobeerd... Geen idee of het wat is eigenlijk
[afbeelding]
[afbeelding]
quote:Op zondag 24 april 2005 10:50 schreef E.T. het volgende:
[..]
Met een van deze foto's krijg je iig de volledige vijf punten van Swets
quote:Op zondag 24 april 2005 11:18 schreef Dr_Flash het volgende:
Maarreh... hoezo dan?Werkt die bij Sitecom of zo?
quote:
Hmm.. simplistisch gezien is dit de makkelijkste opdracht die er bestaat, schiet 3 dingen, klaar..quote:Voorts hebben een heleboel mensen (waaronder ikzelf) grote moeite om van dit thema iets leuks te maken geloof ik
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |