ik had juist meer van Touzani verwachtquote:Op zondag 15 mei 2005 12:35 schreef PogueMahone het volgende:
trouwens jammer dat touzani en bouchiba niet echt wat geworden zijn. Met name van Bouchiba had ik wel wat verwacht
dat zeg ikquote:
Geweldige actiequote:
quote:FC Twente strikt doelman Wintjens
Dinsdag 17-5-2005 - Mastho
FC Twente heeft zijn eerste versterking voor het komend seizoen binnen. MVV-doelman Danny Wintjens tekent een 1-jarig contract in Enschede aldus de Limburgse internetradiozender L1. De 21-jarige Limburger Wintjens wordt komend seizoen de derde keeper achter Sander Boschker en Remko Pasveer. Wintjens verloor dit jaar bij MVV onder trainer Jonker zijn basisplaats, maar mag zich nu in Enschede bewijzen. FC Twente kwam de doelman op het spoor via Theo Snelders, de huidige keeperstrainer bij Twente die Wintjens nog kent vanuit zijn MVV-tijdperk.
bron: www.fctwente.net
quote:Zomer in de belangstelling van Ajax
Ajax wil zich voor komend seizoen versterken met Ramon Zomer. De 22-jarige centrale verdediger van FC Twente moet de defensie van de Amsterdammers gaan aanvullen, nu deze te kampen heeft met de langdurig geblesseerde Maxwell, het zeer waarschijnlijke vertrek van Hatem Trabelsi en de verhuizing van Nigel de Jong naar het middenveld. Johnny Heitinga zou de vervanger moeten worden van Trabelsi aan de rechterkant, wat een gaatje in het centrum van de verdediging maakt voor Zomer.
Ramon Zomer, dit seizoen goed voor vier goals, is een 1.84 meter lange speler die op beide posities centraal in de defensie uit de voeten kan. Hij heeft echter nog een contract tot 2007 bij de Tukkers.
Ajax-coach Danny Blind wil naar verluidt eerst de verdediging op orde brengen, aleer hij zich gaat bezighouden met het versterken van het middenveld en de aanval. Dit werd door een bron binnen Ajax aan De Jonge Journalist vermeld. Perschef Erwin van Lente van FC Twente zegt 'niets te weten' van de belangstelling van Ajax voor Zomer. Ajax reageert zoals gebruikelijk niet op mogelijke transfers.
jah ik, dat ze gehacked zijn ofzoquote:Op donderdag 19 mei 2005 15:32 schreef Dos37 het volgende:
Wie heeft er nog meer mail gehad van FC Twente.net
Ja ze moesten hun site aanpassen ofzoquote:Op donderdag 19 mei 2005 19:59 schreef tukkeronline het volgende:
[..]
jah ik, dat ze gehacked zijn ofzo![]()
Heubach hooliganquote:Op maandag 30 mei 2005 20:38 schreef -Vaduz- het volgende:
Twente is op de Zweedse tour. Christian Jardler (23, linksback, Helsingborg) lijkt me een goede versterking. Kunnen ze eindelijk die talentloze Heubach uit het elftal halen.
Hopelijk halen ze hem.
Dat wel hij heeft afgelopen seizoen echt een drama seizoen gehad. Mede doordat ie aanvoerder werd gemaakt. Maar toch zal ie wel een publiekslieveling blijven. Maar een beetje concurrentie zal geen kwaat kunnen, vooral omdat links achterin nou niet de meeste voetballers beschikbaar zijn.quote:
Ik heb vanaf het begin af aan eigenlijk al een schurfthekel aan Heubach. Kan er niets aan doen, maar vind hem voor Twente absoluut niet de juiste man op de juiste plaats zeg maar...quote:Op maandag 30 mei 2005 21:46 schreef Dos37 het volgende:
[..]
Dat wel hij heeft afgelopen seizoen echt een drama seizoen gehad. Mede doordat ie aanvoerder werd gemaakt. Maar toch zal ie wel een publiekslieveling blijven. Maar een beetje concurrentie zal geen kwaat kunnen, vooral omdat links achterin nou niet de meeste voetballers beschikbaar zijn.
Goed nieuwsquote:Culina met Australië naar Confed. Cup
6/6/2005 17:26
Jason Culina is opgeroepen door de Australische bondscoach Frank Farina, die voor zijn selectie voor de Confederations Cup overhoop lag met Parma.
De selectie van Australië kende zoals gebruikelijk weer de nodige strubbelingen tussen de Europese clubs en bond. Dit keer moest Farina in de slag met Parma, dat geen zin had Marco Bresciano en Vince Grella af te staan. Beide middenvelders werden niet vrijgegeven, omdat Parma beiden nodig heeft in de play-off met Bologna.
Farina ging met frisse tegenzin in op het verzoek van Parma. 'Het is een moeilijke situatie voor alle betrokkenen. Beide spelers willen graag voor hun land uitkomen. Tegelijkertijd voelen ze zich een verantwoordelijkheid ten opzichte van hun club.'
In de voorbereiding op de Confederations Cup speelt Australië een vriendschappelijke wedstrijd tegen Nieuw Zeeland. Twente-aanvaller Jason Culina, die wel is opgenomen in de definitieve selectie, moet dat oefenduel aan zich voorbij laten gaan.
kan ik me wel wat bij voorstellenquote:Op woensdag 8 juni 2005 12:25 schreef -Vaduz- het volgende:
Christian Järdler waarschijnlijk niet naar FC Twente, Twente vindt de vraagprijs van 600.000 euro te hoog.
quote:Plaag: "Spelers in voorbereiding testen"
FC Twente is nog steeds op zoek naar een linksback en een rechtsbuiten. Johan Plageman heeft al enkele (buitenlandse) spelers op het oog, maar wil deze eerst gaan testen in de voorbereiding. De voorbereiding start overigens op 4 juli. Daniël de Ridder lijkt de deur naar Twente te hebben dichtgegooid. De rechtsbuiten van Ajax wil Amsterdam alleen verruilen voor een club in het buitenland. Eerder kozen Christian Järdler en Riga Mustapha al voor andere clubs.
Overigens zal scout Arend van der Wel morgen weer richting Zweden vertrekken om een speler te bekijken
Simon willen ze nog een seizoen huren meldt de VI.quote:Op woensdag 15 juni 2005 21:47 schreef Trancemaster het volgende:
En over Simon is ook nog niets definitiefs gezegd, ik hoop dat hij blijft. Zie de bui al helemaal hangen als hij straks vertrekt eind juli en Majstro ook nog eens. Dan wordt het weer net zo'n 1e seizoenshelft als vorig jaar,
Jup klopt... Maar ik denk eerlijk gezegd niet dat Schalke zo gek is, aangezien hij nog een contract tm 2006 heeft bij Schalke. Schalke is hem dan kwijt.quote:Op woensdag 15 juni 2005 22:25 schreef 9christensen het volgende:
[..]
Simon willen ze nog een seizoen huren meldt de VI.
Van fctwente.netquote:"Cziommer blijft bij FC Twente"
Vrijdag 17-6-2005 - Mastho
Via diverse Duitse media bereikt ons het nieuws dat Simon Cziommer zeer waarschijnlijk ook volgend jaar in Enschede voetbalt. De Duitse aanvallende middenvelder wordt waarschijnlijk definitief overgenomen van Schalke 04. In 2003 bewandelde de populaire Cziommer de omgekeerde weg. In Gelsenkirchen kon hij geen basisplaats afdwingen, waarna hij 1,5 jaar op huurbasis in Enschede voetbalde. FC Twente is nu bezig hem wederom onder contract te krijgen. Details over de afkoopsom of contractduur zijn ons niet bekend, het is wachten op de officiciele bevestiging.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |